1. Open Class Riding, tammat -
24/40
2. Open Class Riding, orit&ruunat -
24/40
3. Open Class Driving, tammat -
24/40
4. Open Class Driving, orit&ruunat -
24/40
5. Open Class In-Hand, tammat -
24/40
6. Open Class In-Hand, orit&ruunat -
24/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Kida - Vaynor Rhydian (SPC-SR1-2393)
Show Reserve Champion
EmmiN. - Modern Bukowsky Stint (SPC-SR2-2136)
3. Katy - Deermore Molly (SPC-MR1-2466)
4. neon - Pencalow Crisiant (SPC-MR1-2363)
5. Katy - Cefnmoor Trinity (SPC-MR1-2189)
6. ScrewDriver - Fern Iris Pàdair (SPC-SR1-2456)
Class Champion
neon - Pencalow Crisiant (SPC-MR1-2363)
Class Reserve Champion
EmmiN. - Valyrian Sugarblush (SPC-MR2-2400)
3.
EmmiN. - Valyrian Cotton Candy (SPC-MR2-2399)
4.
Ireth - Lùnastal of Swildie (SPC-MR1-2216)
5.
elen - Llwynr Menna (SPC-MR1-2374)
6.
EmmiN. - Maybecks Jupina (SPC-MR2-2402)
7.
Katy - Keelin Bríde (SPC-MR1-2196)
8.
elen - Henfypont Tawela (SPC-MR1-2371)
9.
Sirpa - Rivendell's Shasta (SPC-MR3-1944)
10.
Kida - Cadogan Eirwen (SPC-MR2-2279)
11.
Katy - Cefnmoor Jade (SPC-MR1-2212)
12.
elen - Penlaidd Melynwyn (SPC-MR1-2369)
13.
Kida - Arianell Eres (SPC-MR1-2389)
14.
elen - Mawrfrydig Llowry (SPC-MR1-2372)
15.
Kida - Sioned Taffy (SPC-MR1-2396)
16.
neon - Cariad Di-ben (SPC-MR1-2360)
17.
Sirpa - Neniadol Ion (SPC-MR3-2048)
18.
Katy - Myra (SPC-MR1-2197)
19.
Sirpa - Elegy JDB (SPC-MR3-2042)
20.
Sirpa - Empress Ion (SPC-MR3-2047)
21. Kida - Llandarcy Carryl (SPC-MR1-2387)
22. neon - Byd Bach (SPC-MR1-2359)
23. neon - Gwyrddach (SPC-MR1-2361)
24. EmmiN. - Valyrian Juvena (SPC-MR2-2401)
Class Champion
Kida - Vaynor Rhydian (SPC-SR1-2393)
Class Reserve Champion
EmmiN. - Huovilan Brandon (SPC-SR2-2116)
3.
elen - Coethwyr Blwchfardd (SPC-SR1-2376)
4.
Kida - Windstone Bergerac (SPC-SR2-2291)
5.
Katy - Cefnmoor Silver Cobh (SPC-SR1-2460)
6.
neon - Chasgliadau (SPC-SR1-2356)
7.
Kida - Kenfig Brân (SPC-SR1-2392)
8.
Katy - Baynton Diplomat (SPC-SR1-2442)
9.
Sirpa - Wallaburra Leroy (SPC-SR3-1892)
10.
Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)
11.
EmmiN. - Huvin Rustico (SPC-SR2-2133)
12.
elen - Llancefni Ifor (SPC-SR1-2375)
13.
Sirpa - Casanova Ion (SPC-SR3-2140)
14.
neon - Llawr Cefnfor (SPC-SR1-2357)
15.
Sirpa - Naqoyqatsi Ion (SPC-SR3-2142)
16.
EmmiN. - Soulrider MO (SPC-SR2-2117)
17.
elen - Brenin Y Llyn Wedi Rhewi (SPC-SR1-101)
18.
Ireth - Sultain of Swildie (SPC-SR1-2213)
19.
Sirpa - Kenjutsu Ion (SPC-SR3-2052)
20.
Katy - Mhara Pharaoh (SPC-SR1-2457)
21. EmmiN. - Winston Rock Wren (SPC-SR2-2078)
22. elen - Pryderi Leolin (SPC-SR1-47)
23. neon - Menai Anffodus (SPC-SR1-2358)
24. neon - Calon Y Gaeaf (SPC-SR1-2355)
Class Champion
Katy - Deermore Molly (SPC-MR1-2466)
Class Reserve Champion
elen - Llamsach Rhiangar (SPC-MR1-2414)
3.
Sakkura - Alucard (SPC-MR1-578)
4.
neon - Rhianwen Mallwyd (SPC-MR2-2353)
5.
elen - Gŵr Maeres (SPC-MR1-2415)
6.
Katy - Hopewood Irish Lily (SPC-MR1-2470)
7.
Sirpa - PP's Garingal (SPC-MR3-2139)
8.
Kida - Cocopops (SPC-MR2-2492)
9.
Sirpa - Alayna Ion (SPC-MR3-2046)
10.
Kida - Honeycrush Tinka (SPC-MR2-2493)
11.
Sirpa - Sidony Ion (SPC-MR3-1946)
12.
Kida - Huvin Saratoga (SPC-MR2-2502)
13.
EmmiN. - Valyrian Scyrilla (SPC-MR2-2405)
14.
EmmiN. - Yvonne v.d. Liengeind (SPC-MR2-2406)
15.
neon - Briallen Penrose (SPC-MR2-2350)
16.
elen - Llundein Melin Glyn Iau (SPC-MR1-2412)
17.
neon - Cadwalder Heilyn (SPC-MR2-2351)
18.
Sirpa - Bridony Ion (SPC-MR3-2423)
19.
neon - Craigllwyn Dowlais (SPC-MR2-2352)
20.
EmmiN. - Mayhem Royal Blackberry (SPC-MR2-2404)
21. Katy - Ardakil Dewy Mint (SPC-MR1-2464)
22. ScrewDriver - Ardakil Maple (SPC-MR1-2465)
23. Kida - Huovilan Honey (SPC-MR2-2501)
24. EmmiN. - Valyrian Candy Dust (SPC-MR2-2403)
Class Champion
ScrewDriver - Fern Iris Pàdair (SPC-SR1-2456)
Class Reserve Champion
Katy - Hopewood Picador (SPC-SR1-2461)
3.
elen - Pŵer Yn Y Pŵer (SPC-SR1-174)
4.
Jannica - Mooncloud's Donald (SPC-SR2-2494)
5.
Katy - Hopewood Legacy (SPC-SR1-2462)
6.
Sirpa - Hadrian REB (SPC-SR3-1947)
7.
neon - Cdwgan Tramaine (SPC-SR2-2345)
8.
Kida - Mooncloud's King Kong (SPC-SR2-2507)
9.
EmmiN. - Valyrian Winston (SPC-SR2-2408)
10.
neon - Pentrey Crogen (SPC-SR2-2347)
11.
EmmiN. - Mayhem Gardex (SPC-SR2-2287)
12.
EmmiN. - Valyrian Clouder (SPC-SR2-2407)
13.
Katy - Cefnmoor Rhett (SPC-SR1-2204)
14.
elen - Mordecai Clayton (SPC-SR1-2426)
15.
Sirpa - Gold Coin’s Splendor (SPC-SR3-1893)
16.
EmmiN. - Wiley (SPC-SR2-2288)
17.
elen - Brithafod Llywelyn (SPC-SR1-2424)
18.
neon - Ffion Cadfael (SPC-SR2-2349)
19.
neon - Llyweilun Addfwyn (SPC-SR2-2346)
20.
Jannica - Mooncloud's Dapples (SPC-SR2-2513)
21. Sirpa - Bristol Ion (SPC-SR3-2422)
22. Sirpa - Jonens Snyggan (SPC-SR3-2050)
23. Kida - Mooncloud's Loki (SPC-SR2-2495)
24. elen - Druidston (SPC-SR1-2425)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Trinity (SPC-MR1-2189)
Class Reserve Champion
Sirpa - Kirabo Ion (SPC-MR3-2143)
3.
EmmiN. - Crawling Cedina (SPC-MR2-2282)
4.
Sirpa - Koyaanisqatsi Ion (SPC-MR3-2144)
5.
Katy - Angren Màiri (SPC-MR1-2215)
6.
elen - Capelafon Annwr (SPC-MR1-2370)
7.
elen - Llewellyn Eiluned (SPC-MR1-86)
8.
Katy - Cefnmoor Meala (SPC-MR1-2198)
9.
Kida - Pencalow Halloween (SPC-MR2-2278)
10.
Kida - Blodeuwedd Fflur (SPC-MR1-2394)
11.
neon - Knockturn Looking Glass (SPC-MR3-2421)
12.
Sirpa - Larrakeyah Ion (SPC-MR3-1945)
13.
EmmiN. - Mayhem Candy Cane (SPC-MR2-2285)
14.
neon - Saeth Yn Araf (SPC-MR1-2362)
15.
elen - Denllech Boudica (SPC-MR1-2373)
16.
Katy - Hopewood Joy (SPC-MR1-2195)
17.
neon - Dauphiné du Marais (SPC-MR3-2420)
18.
elen - Trallwng Aurddolen (SPC-MR1-2413)
19.
Sirpa - Jonens Ädelmodig (SPC-MR3-2049)
20.
EmmiN. - Arhavney Shalya (SPC-MR2-2283)
21. EmmiN. - Huvin Ghostica (SPC-MR2-2284)
22. Kida - Wenfaf Maelona (SPC-MR1-2395)
23. neon - Balfour Rozanda (SPC-MR3-2419)
24. Kida - Tiwlip Rowena (SPC-MR1-2390)
Class Champion
EmmiN. - Modern Bukowsky Stint (SPC-SR2-2136)
Class Reserve Champion
EmmiN. - Wanteborgs Jupiter (SPC-SR2-2286)
3.
Sirpa - Cleddyf Ion (SPC-SR3-2141)
4.
EmmiN. - Mangon Monster Mash (SPC-SR2-2134)
5.
neon - Ibis du Mirel (SPC-SR3-2416)
6.
neon - Rogeston Cain (SPC-SR2-2348)
7.
Kida - Nevern Iwan March (SPC-SR1-2388)
8.
Sirpa - Jonens Ädelherr (SPC-SR3-2051)
9.
elen - Montgomery Golden Dream (SPC-SR1-2410)
10.
Katy - Poniniemen Bourbon Bundt (SPC-SR1-2209)
11.
Jannica - Royston AD (SPC-SR1-2205)
12.
Kida - Caemorgan Auron (SPC-SR1-2386)
13.
Sirpa - Ar Goll Yn Breuddwydio (SPC-SR2-2329)
14.
neon - Waldhof Cazando (SPC-SR3-2417)
15.
elen - Arthes O Newid (SPC-SR1-2409)
16.
Katy - Maldwyn Sprightly Bright (SPC-SR1-2194)
17.
elen - Mordecai Dwyn Kevyn (SPC-SR1-2411)
18.
Kida - Oldfinion Glynwr (SPC-SR1-2289)
19.
EmmiN. - Mayhem Black Trophy (SPC-SR2-2135)
20.
Katy - Cefnmoor Bradan (SPC-SR1-2214)
21. Sirpa - Rivendell's Berlioz (SPC-SR3-1894)
22. Kida - Braith Enfys (SPC-SR1-2385)
23. elen - Gwynt O Newid (SPC-SR1-204)
24. neon - Golden Charm Ion (SPC-SR3-2418)