1. Open Class M&M Riding, tammat -
25/40
2. Open Class M&M Riding, orit&ruunat -
24/40
3. Open Class M&M Driving, tammat -
20/40
4. Open Class M&M Driving, orit&ruunat -
20/40
5. Open Class M&M In-Hand, tammat -
24/40
6. Open Class M&M In-Hand, orit&ruunat -
23/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Katy - Maldwyn Sprightly Bright (SPC-SR1-2194)
Show Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Meala (SPC-MR1-2198)
3. elen - Brenin Y Llyn Wedi Rhewi (SPC-SR1-101)
4. Ireth - Lùnastal of Swildie (SPC-MR1-2216)
5. neon - Pentrey Crogen (SPC-SR2-2347)
6. neon - Craigllwyn Dowlais (SPC-MR2-2352)
Class Champion
Ireth - Lùnastal of Swildie (SPC-MR1-2216)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Jade (SPC-MR1-2212)
3.
Kida - Arianell Eres (SPC-MR1-2389)
4.
EmmiN. - Mayhem Double Chocochip (SPC-MR2-2131)
5.
Kida - Sioned Taffy (SPC-MR1-2396)
6.
Katy - Myra (SPC-MR1-2197)
7.
EmmiN. - Lily's Little Golden Sparkle (SPC-MR2-2132)
8.
Sirpa - Miss Bydysawd Ion (SPC-MR2-2326)
9.
Sirpa - A.D. Tequila (SPC-MR2-2324)
10.
neon - Gwyrddach (SPC-MR1-2361)
11.
Natalia - Blodeuwedd (SPC-MR2-1497)
12.
Sirpa - Aelinor Ion (SPC-MR2-2026)
13.
neon - Cariad Di-ben (SPC-MR1-2360)
14.
Katy - Keelin Bríde (SPC-MR1-2196)
15.
Kida - Llandarcy Carryl (SPC-MR1-2387)
16.
elen - Mawrfrydig Llowry (SPC-MR1-2372)
17.
Kida - Cadogan Eirwen (SPC-MR2-2279)
18.
elen - Penlaidd Melynwyn (SPC-MR1-2369)
19.
elen - Llwynr Menna (SPC-MR1-2374)
20.
neon - Byd Bach (SPC-MR1-2359)
21. EmmiN. - Mayhem Crispy-Coco (SPC-MR2-2130)
22. elen - Henfypont Tawela (SPC-MR1-2371)
23. Sirpa - Caetlin Ion (SPC-MR2-2027)
24. neon - Pencalow Crisiant (SPC-MR1-2363)
25. EmmiN. - Huovilan Larissa (SPC-MR2-2115)
Class Champion
elen - Brenin Y Llyn Wedi Rhewi (SPC-SR1-101)
Class Reserve Champion
EmmiN. - Huvin Rustico (SPC-SR2-2133)
3.
EmmiN. - Mayhem Black Trophy (SPC-SR2-2135)
4.
Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)
5.
neon - Menai Anffodus (SPC-SR1-2358)
6.
EmmiN. - Mangon Monster Mash (SPC-SR2-2134)
7.
Sirpa - Cedion Cardeiriol (SPC-SR2-2334)
8.
Katy - Baynton Diplomat (SPC-SR1-2442)
9.
neon - Chasgliadau (SPC-SR1-2356)
10.
- ()
11.
Kida - Kenfig Brân (SPC-SR1-2392)
12.
Katy - Mhara Pharaoh (SPC-SR1-2457)
13.
neon - Llawr Cefnfor (SPC-SR1-2357)
14.
Kida - Vaynor Rhydian (SPC-SR1-2393)
15.
elen - Pryderi Leolin (SPC-SR1-47)
16.
EmmiN. - Soulrider MO (SPC-SR2-2117)
17.
Katy - Cefnmoor Silver Cobh (SPC-SR1-2460)
18.
Kida - Windstone Bergerac (SPC-SR2-2291)
19.
Sirpa - Ar Goll Yn Breuddwydio (SPC-SR2-2329)
20.
neon - Calon Y Gaeaf (SPC-SR1-2355)
21. elen - Llancefni Ifor (SPC-SR1-2375)
22. Sirpa - Rhith Anghywir Ion (SPC-SR2-2330)
23. elen - Coethwyr Blwchfardd (SPC-SR1-2376)
24. Ireth - Sultain of Swildie (SPC-SR1-2213)
Class Champion
neon - Craigllwyn Dowlais (SPC-MR2-2352)
Class Reserve Champion
elen - Llamsach Rhiangar (SPC-MR1-2414)
3.
ScrewDriver - Ardakil Maple (SPC-MR1-2465)
4.
Katy - Hopewood Irish Lily (SPC-MR1-2470)
5.
Sirpa - Dduwies Marwolaeth Ion (SPC-MR2-2031)
6.
EmmiN. - Valyrian Cotton Candy (SPC-MR2-2399)
7.
elen - Gŵr Maeres (SPC-MR1-2415)
8.
neon - Cadwalder Heilyn (SPC-MR2-2351)
9.
EmmiN. - Maybecks Jupina (SPC-MR2-2402)
10.
Sakkura - Alucard (SPC-MR1-578)
11.
Sirpa - A.D. Code Berry (SPC-MR2-2325)
12.
elen - Llundein Melin Glyn Iau (SPC-MR1-2412)
13.
EmmiN. - Valyrian Juvena (SPC-MR2-2401)
14.
Katy - Deermore Molly (SPC-MR1-2466)
15.
neon - Briallen Penrose (SPC-MR2-2350)
16.
Katy - Ardakil Dewy Mint (SPC-MR1-2464)
17.
Sirpa - Tywysoges Goron Ionn (SPC-MR2-2032)
18.
EmmiN. - Valyrian Sugarblush (SPC-MR2-2400)
19.
neon - Rhianwen Mallwyd (SPC-MR2-2353)
20.
Sirpa - Cariad Swynol Ion (SPC-MR2-2033)
Class Champion
neon - Pentrey Crogen (SPC-SR2-2347)
Class Reserve Champion
EmmiN. - Wiley (SPC-SR2-2288)
3.
Sirpa - Brenin Uchel Ion (SPC-SR2-2337)
4.
Sirpa - Helwyr Bach Ion (SPC-SR2-2038)
5.
EmmiN. - Mayhem Gardex (SPC-SR2-2287)
6.
neon - Llyweilun Addfwyn (SPC-SR2-2346)
7.
Katy - Hopewood Picador (SPC-SR1-2461)
8.
Sirpa - Rhyfelwr Cryf Ion (SPC-SR2-2037)
9.
Katy - Hopewood Legacy (SPC-SR1-2462)
10.
neon - Cdwgan Tramaine (SPC-SR2-2345)
11.
ScrewDriver - Fern Iris Pàdair (SPC-SR1-2456)
12.
elen - Brithafod Llywelyn (SPC-SR1-2424)
13.
Katy - Cefnmoor Rhett (SPC-SR1-2204)
14.
neon - Ffion Cadfael (SPC-SR2-2349)
15.
elen - Mordecai Clayton (SPC-SR1-2426)
16.
EmmiN. - Wanteborgs Jupiter (SPC-SR2-2286)
17.
elen - Druidston (SPC-SR1-2425)
18.
elen - Pŵer Yn Y Pŵer (SPC-SR1-174)
19.
EmmiN. - Valyrian Clouder (SPC-SR2-2407)
20.
Sirpa - Vinhan Tarragon (SPC-SR2-2332)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Meala (SPC-MR1-2198)
Class Reserve Champion
neon - Saeth Yn Araf (SPC-MR1-2362)
3.
neon - Hartwig’s Aberystwyth (SPC-MR1-2430)
4.
elen - Capelafon Annwr (SPC-MR1-2370)
5.
Sirpa - Tywysoges Gaeaf Ion (SPC-MR2-1942)
6.
elen - Trallwng Aurddolen (SPC-MR1-2413)
7.
Katy - Angren Màiri (SPC-MR1-2215)
8.
EmmiN. - Yvonne v.d. Liengeind (SPC-MR2-2406)
9.
neon - A.D. Heavy Candy (SPC-MR1-2429)
10.
Katy - Hopewood Joy (SPC-MR1-2195)
11.
Sirpa - Atgofus O Brydferth Ion (SPC-MR2-2328)
12.
Kida - Blodeuwedd Fflur (SPC-MR1-2394)
13.
Katy - Cefnmoor Trinity (SPC-MR1-2189)
14.
EmmiN. - Valyrian Scyrilla (SPC-MR2-2405)
15.
Kida - Pencalow Halloween (SPC-MR2-2278)
16.
elen - Denllech Boudica (SPC-MR1-2373)
17.
Kida - Wenfaf Maelona (SPC-MR1-2395)
18.
EmmiN. - Mayhem Royal Blackberry (SPC-MR2-2404)
19.
EmmiN. - Valyrian Candy Dust (SPC-MR2-2403)
20.
Kida - Tiwlip Rowena (SPC-MR1-2390)
21. Sirpa - A.D. Geisha (SPC-MR2-2028)
22. Sirpa - Llyn Alarch Ion (SPC-MR2-2327)
23. neon - Caer Saeth (SPC-MR1-2436)
24. elen - Llewellyn Eiluned (SPC-MR1-86)
Class Champion
Katy - Maldwyn Sprightly Bright (SPC-SR1-2194)
Class Reserve Champion
elen - Arthes O Newid (SPC-SR1-2409)
3.
neon - Hawemir Dawn (SPC-SR1-2428)
4.
Katy - Cefnmoor Bradan (SPC-SR1-2214)
5.
Jannica - Royston AD (SPC-SR1-2205)
6.
Sirpa - Arian Diemwnt Ion (SPC-SR2-2335)
7.
Sirpa - A.D. Hurricane (SPC-SR2-2331)
8.
Katy - Poniniemen Bourbon Bundt (SPC-SR1-2209)
9.
elen - Montgomery Golden Dream (SPC-SR1-2410)
10.
Sirpa - Bardd Trasig Ion (SPC-SR2-2336)
11.
Kida - Oldfinion Glynwr (SPC-SR1-2289)
12.
Kida - Caemorgan Auron (SPC-SR1-2386)
13.
EmmiN. - Winston Rock Wren (SPC-SR2-2078)
14.
Sirpa - Ymerawdwr Ion (SPC-SR2-2333)
15.
EmmiN. - Mayhem Glazed Blueberry (SPC-SR2-2076)
16.
elen - Mordecai Dwyn Kevyn (SPC-SR1-2411)
17.
Kida - Braith Enfys (SPC-SR1-2385)
18.
elen - Gwynt O Newid (SPC-SR1-204)
19.
EmmiN. - Cenwig Athelstan (SPC-SR2-2077)
20.
neon - Rogeston Cain (SPC-SR2-2348)
21. Kida - Nevern Iwan March (SPC-SR1-2388)
22. neon - Barbar Dawn (SPC-SR1-2427)
23. EmmiN. - Wildwood Black Raven (SPC-SR2-2079)