1. Open Class Riding, tammat -
20/40
2. Open Class Riding, orit&ruunat -
20/40
3. Open Class Driving, tammat -
20/40
4. Open Class Driving, orit&ruunat -
20/40
5. Open Class In-Hand, tammat -
20/40
6. Open Class In-Hand, orit&ruunat -
20/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
elen - Llwynr Menna (SPC-MR1-2374)
Show Reserve Champion
Kida - Caemorgan Auron (SPC-SR1-2386)
3. Sirpa - Rivendell's Berlioz (SPC-SR3-1894)
4. Sirpa - Sidony Ion (SPC-MR3-1946)
5. EmmiN. - Mayhem Royal Blackberry (SPC-MR2-2404)
6. Kida - Coalville Duncan (SPC-SR2-2266)
Class Champion
elen - Llwynr Menna (SPC-MR1-2374)
Class Reserve Champion
Sirpa - Empress Ion (SPC-MR3-2047)
3.
EmmiN. - Mayhem Crispy-Coco (SPC-MR2-2130)
4.
EmmiN. - Huovilan Larissa (SPC-MR2-2115)
5.
Kida - Llandarcy Carryl (SPC-MR1-2387)
6.
Kida - Rhoscfflach Marged Ddu (SPC-MR1-2273)
7.
Kida - Sioned Taffy (SPC-MR1-2396)
8.
elen - Penlaidd Melynwyn (SPC-MR1-2369)
9.
Sirpa - Rivendell's Shasta (SPC-MR3-1944)
10.
Sirpa - Elegy JDB (SPC-MR3-2042)
11.
neon - Gwyrddach (SPC-MR1-2361)
12.
elen - Mawrfrydig Llowry (SPC-MR1-2372)
13.
elen - Henfypont Tawela (SPC-MR1-2371)
14.
neon - Cariad Di-ben (SPC-MR1-2360)
15.
Kida - Arianell Eres (SPC-MR1-2389)
16.
EmmiN. - Mayhem Double Chocochip (SPC-MR2-2131)
17.
neon - Pencalow Crisiant (SPC-MR1-2363)
18.
Sirpa - Neniadol Ion (SPC-MR3-2048)
19.
EmmiN. - Tiger Steps Dei (SPC-MR2-2114)
20.
neon - Byd Bach (SPC-MR1-2359)
Class Champion
Sirpa - Rivendell's Berlioz (SPC-SR3-1894)
Class Reserve Champion
Kida - Windstone Bergerac (SPC-SR2-2291)
3.
neon - Calon Y Gaeaf (SPC-SR1-2355)
4.
EmmiN. - Huovilan Brandon (SPC-SR2-2116)
5.
elen - Brenin Y Llyn Wedi Rhewi (SPC-SR1-101)
6.
neon - Llawr Cefnfor (SPC-SR1-2357)
7.
neon - Chasgliadau (SPC-SR1-2356)
8.
Kida - Kenfig Brân (SPC-SR1-2392)
9.
Sirpa - Naqoyqatsi Ion (SPC-SR3-2142)
10.
Kida - Vaynor Rhydian (SPC-SR1-2393)
11.
EmmiN. - Mangon Monster Mash (SPC-SR2-2134)
12.
Sirpa - Kenjutsu Ion (SPC-SR3-2052)
13.
elen - Llancefni Ifor (SPC-SR1-2375)
14.
Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)
15.
elen - Coethwyr Blwchfardd (SPC-SR1-2376)
16.
EmmiN. - Huvin Rustico (SPC-SR2-2133)
17.
Sirpa - Casanova Ion (SPC-SR3-2140)
18.
neon - Menai Anffodus (SPC-SR1-2358)
19.
EmmiN. - Soulrider MO (SPC-SR2-2117)
20.
elen - Pryderi Leolin (SPC-SR1-47)
Class Champion
Sirpa - Sidony Ion (SPC-MR3-1946)
Class Reserve Champion
Sirpa - Alayna Ion (SPC-MR3-2046)
3.
EmmiN. - Mayhem Candy Cane (SPC-MR2-2285)
4.
EmmiN. - Valyrian Cotton Candy (SPC-MR2-2399)
5.
elen - Gŵr Maeres (SPC-MR1-2415)
6.
Sirpa - PP's Garingal (SPC-MR3-2139)
7.
Kida - Hatfield Addison (SPC-MR2-2366)
8.
EmmiN. - Arhavney Shalya (SPC-MR2-2283)
9.
neon - Cadwalder Heilyn (SPC-MR2-2351)
10.
Kida - Mooncloud's Dreamcatcher (SPC-MR2-2367)
11.
elen - Llundein Melin Glyn Iau (SPC-MR1-2412)
12.
neon - Rhianwen Mallwyd (SPC-MR2-2353)
13.
Kida - Eastleigh Bailey (SPC-MR2-2365)
14.
Sirpa - A.D. Mindy (SPC-MR3-2043)
15.
EmmiN. - Huvin Ghostica (SPC-MR2-2284)
16.
Kida - Birchwood Zuri (SPC-MR2-2364)
17.
elen - Llamsach Rhiangar (SPC-MR1-2414)
18.
Sakkura - Alucard (SPC-MR1-578)
19.
neon - Briallen Penrose (SPC-MR2-2350)
20.
neon - Craigllwyn Dowlais (SPC-MR2-2352)
Class Champion
Kida - Coalville Duncan (SPC-SR2-2266)
Class Reserve Champion
EmmiN. - Valyrian Winston (SPC-SR2-2408)
3.
neon - Ffion Cadfael (SPC-SR2-2349)
4.
neon - Cdwgan Tramaine (SPC-SR2-2345)
5.
Kida - Maybecks Cordé (SPC-SR2-2268)
6.
neon - Pentrey Crogen (SPC-SR2-2347)
7.
EmmiN. - Wiley (SPC-SR2-2288)
8.
Sirpa - Hadrian REB (SPC-SR3-1947)
9.
Sirpa - Jonens Ädelherr (SPC-SR3-2051)
10.
EmmiN. - Mayhem Gardex (SPC-SR2-2287)
11.
Kida - Mooncloud's Cockatoo (SPC-SR2-2368)
12.
elen - Brithafod Llywelyn (SPC-SR1-2424)
13.
elen - Pŵer Yn Y Pŵer (SPC-SR1-174)
14.
Sirpa - Jonens Snyggan (SPC-SR3-2050)
15.
neon - Llyweilun Addfwyn (SPC-SR2-2346)
16.
Sirpa - Neach-Seilge Ion (SPC-SR1-2319)
17.
elen - Mordecai Clayton (SPC-SR1-2426)
18.
elen - Druidston (SPC-SR1-2425)
19.
Kida - Mayhem Drystan (SPC-SR2-2299)
20.
EmmiN. - Valyrian Clouder (SPC-SR2-2407)
Class Champion
EmmiN. - Mayhem Royal Blackberry (SPC-MR2-2404)
Class Reserve Champion
Sirpa - Jonens Ädelmodig (SPC-MR3-2049)
3.
Sirpa - Jonens Sötnos (SPC-MR3-2044)
4.
elen - Denllech Boudica (SPC-MR1-2373)
5.
Kida - Wenfaf Maelona (SPC-MR1-2395)
6.
EmmiN. - Yvonne v.d. Liengeind (SPC-MR2-2406)
7.
Kida - Tiwlip Rowena (SPC-MR1-2390)
8.
elen - Llewellyn Eiluned (SPC-MR1-86)
9.
EmmiN. - Valyrian Scyrilla (SPC-MR2-2405)
10.
Kida - Blodeuwedd Fflur (SPC-MR1-2394)
11.
Kida - Llancarfan Glenys (SPC-MR1-2298)
12.
Sirpa - PP's L'Amourette (SPC-MR3-2045)
13.
neon - Balfour Rozanda (SPC-MR3-2419)
14.
elen - Trallwng Aurddolen (SPC-MR1-2413)
15.
elen - Capelafon Annwr (SPC-MR1-2370)
16.
Sirpa - Larrakeyah Ion (SPC-MR3-1945)
17.
EmmiN. - Valyrian Candy Dust (SPC-MR2-2403)
18.
neon - Dauphiné du Marais (SPC-MR3-2420)
19.
neon - Saeth Yn Araf (SPC-MR1-2362)
20.
neon - Knockturn Looking Glass (SPC-MR3-2421)
Class Champion
Kida - Caemorgan Auron (SPC-SR1-2386)
Class Reserve Champion
Kida - Braith Enfys (SPC-SR1-2385)
3.
elen - Montgomery Golden Dream (SPC-SR1-2410)
4.
Sirpa - Wallaburra Leroy (SPC-SR3-1892)
5.
Sirpa - Cleddyf Ion (SPC-SR3-2141)
6.
Sirpa - Gold Coin’s Splendor (SPC-SR3-1893)
7.
Sirpa - Criallt Hynfyd Mindlws (SPC-SR1-2314)
8.
neon - Rogeston Cain (SPC-SR2-2348)
9.
Kida - Nevern Iwan March (SPC-SR1-2388)
10.
EmmiN. - Mayhem Glazed Blueberry (SPC-SR2-2076)
11.
elen - Gwynt O Newid (SPC-SR1-204)
12.
Kida - Drainllwyn Madog (SPC-SR1-2290)
13.
neon - Waldhof Cazando (SPC-SR3-2417)
14.
EmmiN. - Winston Rock Wren (SPC-SR2-2078)
15.
neon - Ibis du Mirel (SPC-SR3-2416)
16.
elen - Arthes O Newid (SPC-SR1-2409)
17.
EmmiN. - Cenwig Athelstan (SPC-SR2-2077)
18.
neon - Golden Charm Ion (SPC-SR3-2418)
19.
EmmiN. - Wildwood Black Raven (SPC-SR2-2079)
20.
elen - Mordecai Dwyn Kevyn (SPC-SR1-2411)