1. Open Class Riding -
39/40
2. Open Class Driving -
34/40
3. Open Class In-Hand -
36/40
Show Supreme Champion
Jannica - Marema's Magical Man (SPC-SR1-459)
Show Reserve Champion
Jannica - Mountain Isac MG (SPC-SR2-312)
3. Sakkura - Caesarion of Swildie (SPC-SR1-2106)
Class Champion
Jannica - Marema's Magical Man (SPC-SR1-459)
Class Reserve Champion
Lumikatti - Gooseberry Ghostbuster (SPC-MR1-2170)
3.
Kida - Glenwood Tywod (SPC-SR2-2293)
4.
Julia - Moonglitter (SPC-SR3-1680)
5.
Disa - Fiosrach Martha (SPC-MR1-1983)
6.
Sirpa - Empress Ion (SPC-MR3-2047)
7.
Kida - Bianca Dael (SPC-MR2-2294)
8.
Lumikatti - Gooseberry Aries (SPC-MR1-2171)
9.
Shannon. - A.D. Destin To Dream (SPC-SR1-2181)
10.
Disa - Cedion Cellwair Hwyl (SPC-MR1-1735)
11.
Kida - Cadogan Eirwen (SPC-MR2-2279)
12.
Sirpa - Neniadol Ion (SPC-MR3-2048)
13.
EmmiN. - Huovilan Larissa (SPC-MR2-2115)
14.
EmmiN. - Lily's Little Golden Sparkle (SPC-MR2-2132)
15.
Shannon. - Eurwen of Smithloch (SPC-MR2-2184)
16.
Sakkura - Somhairle Ion (SPC-SR1-172)
17.
Crimis - Roscoff Sugarcraft (SPC-SR1-2258)
18.
Disa - Vineyard's Mimosa (SPC-MR1-2122)
19.
Jannica - A.D. Bet He's Hot (SPC-SR1-121)
20.
EmmiN. - Mayhem Crispy-Coco (SPC-MR2-2130)
21. Jannica - A.D. Échec au Roi (SPC-SR1-1037)
22. Shannon. - Pencalow Edna (SPC-MR2-2152)
23. Jannica - Poniniemen Maximilian (SPC-SR1-1038)
24. EmmiN. - Mayhem Double Chocochip (SPC-MR2-2131)
25. Sonja - Diablo Rose (SPC-MR1-1555)
26. Sakkura - Louis d'Aubigny (SPC-SR1-614)
27. Sonja - Amethyst Dael (SPC-MR1-1554)
28. Sirpa - Elegy JDB (SPC-MR3-2042)
29. Sonja - Llachar Seren (SPC-MR1-1552)
30. Sirpa - Rivendell's Shasta (SPC-MR3-1944)
31. Disa - Queen Gwenhwyfar (SPC-MR1-1727)
32. Shannon. - A.D. Diamant (SPC-SR2-2182)
33. Kida - Caldwell Wanda (SPC-MR2-2296)
34. Julia - Kayleigh (SPC-MR1-1679)
35. Sakkura - Iomhair of Swildie (SPC-SR1-1117)
36. Lumikatti - Ancient Deity DF (SPC-MR1-2169)
37. Sonja - Angailla (SPC-MR1-1553)
38. Sakkura - Penryffraith Arthwr (SPC-SR1-1543)
39. Lumikatti - Miss Velour (SPC-MR1-2172)
Class Champion
Sakkura - Caesarion of Swildie (SPC-SR1-2106)
Class Reserve Champion
Kida - Mooncloud's Honolulu (SPC-MR2-2261)
3.
Jannica - A.D. Magic Dream (SPC-SR2-98)
4.
Jannica - Gisla von Dows (SPC-SR2-99)
5.
Sirpa - Koyaanisqatsi Ion (SPC-MR3-2144)
6.
EmmiN. - Mayhem Candy Cane (SPC-MR2-2285)
7.
dani - Vuornan Cuddle Cakes (SPC-MR2-2164)
8.
Crimis - Funfair's Pawpaw (SPC-SR2-352)
9.
Disa - Rhydderfel Ceredig (SPC-SR1-1733)
10.
Shannon. - On The Rocks (SPC-SR2-2183)
11.
Sonja - Euraidd Marigold (SPC-MR1-1638)
12.
Sakkura - Nerywick Mayhem (SPC-SR1-601)
13.
Shannon. - Deryn Du (SPC-SR1-152)
14.
Crimis - Maybecks Cherry Mist (SPC-MR2-2260)
15.
Sakkura - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
16.
Crimis - Vuornan Sodapop (SPC-SR2-353)
17.
Sirpa - Alayna Ion (SPC-MR3-2046)
18.
Kida - Carlisle Noelle (SPC-MR2-2264)
19.
Disa - Glenwood Chocolatine (SPC-MR2-2069)
20.
Sonja - Afterglow (SPC-MR1-1556)
21. Sakkura - Bruadrach of Swildie (SPC-SR1-58)
22. Sirpa - Sidony Ion (SPC-MR3-1946)
23. EmmiN. - Arhavney Shalya (SPC-MR2-2283)
24. EmmiN. - Crawling Cedina (SPC-MR2-2282)
25. dani - Vuornan Titia (SPC-MR2-2165)
26. Jannica - A.D. Dimonan Diminuendo (SPC-SR2-128)
27. Sonja - A.D. Amelina (SPC-MR1-1584)
28. Kida - Mooncloud's Kiki (SPC-MR2-2262)
29. Sirpa - Hadrian REB (SPC-SR3-1947)
30. Jannica - A.D. Sugar Delux (SPC-SR2-199)
31. EmmiN. - Huvin Ghostica (SPC-MR2-2284)
32. Crimis - Fizzly Sizzle Pawtini (SPC-SR2-2259)
33. Kida - Mooncloud's Noli (SPC-MR2-2263)
34. Sonja - Afterbeat Dael (SPC-MR1-1557)
Class Champion
Jannica - Mountain Isac MG (SPC-SR2-312)
Class Reserve Champion
Lumikatti - Melanie v. Moons (SPC-MR2-2167)
3.
Sakkura - Byron of Herecia (SPC-SR1-122)
4.
Jannica - Asyn Arwr (SPC-SR1-249)
5.
Sonja - Melrose Dael (SPC-MR1-1640)
6.
Sakkura - Baltair of Swildie (SPC-SR1-2105)
7.
Crimis - Gabian Dael (SPC-SR1-2257)
8.
Sirpa - Cleddyf Ion (SPC-SR3-2141)
9.
EmmiN. - Huovilan Brandon (SPC-SR2-2116)
10.
Kida - Topsham Sundance (SPC-SR2-2292)
11.
Sirpa - Gold Coin’s Splendor (SPC-SR3-1893)
12.
Sakkura - Gawain of Swildie (SPC-SR1-1950)
13.
Sirpa - Larrakeyah Ion (SPC-MR3-1945)
14.
Jannica - Clovercutt Soda Pop (SPC-SR1-208)
15.
Sirpa - Wallaburra Leroy (SPC-SR3-1892)
16.
Sakkura - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
17.
Kida - Cedion Aron Wren (SPC-SR2-2270)
18.
Kida - Cedion Wedi Haf (SPC-MR2-2272)
19.
Disa - Derynant Eirianedd (SPC-MR2-1726)
20.
Lumikatti - Llanfyllin Llwyn (SPC-MR2-2166)
21. Disa - Glenwood Rose Cariad (SPC-MR2-2120)
22. Disa - Pencalow Mistral (SPC-MR2-1982)
23. Kida - Pencalow Madoc (SPC-SR2-2269)
24. Shannon. - Pencalow Topaz (SPC-SR2-2149)
25. EmmiN. - Cenwig Athelstan (SPC-SR2-2077)
26. Disa - Aberhowell Downy Rose (SPC-MR2-2280)
27. Sonja - Sweetheart Dael (SPC-MR1-2110)
28. Lumikatti - Aur Dieflig (SPC-SR2-2168)
29. Sonja - FGW Briallen Delyth (SPC-MR1-1641)
30. Shannon. - Vehkakorven Minera (SPC-MR2-29)
31. Sonja - Gwynedd Mererid (SPC-MR1-1639)
32. Jannica - Pencalow Rhydderch (SPC-SR1-216)
33. EmmiN. - Wildwood Black Raven (SPC-SR2-2079)
34. Julia - Tigertail (SPC-MR3-2123)
35. Shannon. - Pencalow Broby (SPC-SR2-2146)
36. EmmiN. - Winston Rock Wren (SPC-SR2-2078)