1. Riding Class R1, tammat -
18/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
13/40
3. Riding Class R2, tammat -
11/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
11/40
5. Driving Class R1, tammat -
7/40
6. Driving Class R1, orit&ruunat -
7/40
7. Driving Class R2, tammat -
15/40
8. Driving Class R2, orit&ruunat -
9/40
9. In-Hand Class R1, tammat -
10/40
10. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
11/40
11. In-Hand Class R2, tammat -
18/40
12. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
9/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Disa - Vineyard's Mimosa (SPC-MR1-2122)
Show Reserve Champion
Disa - Anfarwol Caregan Ciwt (SPC-SR2-1734)
3. Julia - Kayleigh (SPC-MR1-1679)
4. Katy - Gabriëlle v.d. Rooshoeve (SPC-MR2-2218)
5. Shannon. - Vehkakorven Minera (SPC-MR2-29)
6. Sirpa - Criallt Ddiwethaf Balchderau (SPC-SR1-2024)
7. Shannon. - Pencalow Topaz (SPC-SR2-2149)
8. Katy - Cefnmoor Meala (SPC-MR1-2198)
9. Katy - Cefnmoor Winslow (SPC-SR1-1846)
10. Kida - Chippenham Buttercup (SPC-SR2-2265)
11. Sirpa - Derw Cryf Ion (SPC-SR1-2021)
12. Shannon. - Pencalow Edna (SPC-MR2-2152)
Class Champion
Disa - Vineyard's Mimosa (SPC-MR1-2122)
Class Reserve Champion
Sirpa - Faisean Ion (SPC-MR1-2016)
3.
Sirpa - Godgifu Ion (SPC-MR1-2019)
4.
Sirpa - PP's Dixie (SPC-MR1-1931)
5.
Lumikatti - Gooseberry Aries (SPC-MR1-2171)
6.
Katy - Myra (SPC-MR1-2197)
7.
Lumikatti - Gooseberry Ghostbuster (SPC-MR1-2170)
8.
Lumikatti - Miss Velour (SPC-MR1-2172)
9.
Katy - Cefnmoor Jade (SPC-MR1-2212)
10.
Katy - Poniniemen Lemon Line (SPC-MR1-2210)
11.
Kida - Rhoscfflach Marged Ddu (SPC-MR1-2273)
12.
Lumikatti - Ancient Deity DF (SPC-MR1-2169)
13.
Elva - Pilgrim Audrey (SPC-MR1-2111)
14.
Sirpa - Maorach of Achnaearn (SPC-MR1-2017)
15.
Disa - Queen Gwenhwyfar (SPC-MR1-1727)
16.
Katy - Keelin Bríde (SPC-MR1-2196)
17.
Disa - Fiosrach Martha (SPC-MR1-1983)
18.
Disa - Cedion Cellwair Hwyl (SPC-MR1-1735)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Winslow (SPC-SR1-1846)
Class Reserve Champion
Sirpa - Rhith Llachar Ion (SPC-SR1-2020)
3.
Kida - Llygedyn Brisen Ffawd (SPC-SR1-2271)
4.
Sirpa - Tenney Ion (SPC-SR1-1900)
5.
Ireth - Sultain of Swildie (SPC-SR1-2213)
6.
Sirpa - Suaimhneach Ion (SPC-SR1-1898)
7.
Shannon. - A.D. Destin To Dream (SPC-SR1-2181)
8.
Kida - Aelwen Smaug (SPC-SR1-2275)
9.
Kida - Aelwen Isildur (SPC-SR1-2276)
10.
Katy - Cefnmoor Bryson (SPC-SR1-1842)
11.
Elva - Sepp's Stormageddon (SPC-SR1-2070)
12.
Sirpa - Brackholme Norman II (SPC-SR1-1899)
13.
Katy - Cefnmoor Kemp (SPC-SR1-1847)
Class Champion
Shannon. - Pencalow Edna (SPC-MR2-2152)
Class Reserve Champion
Sirpa - Iracebeth Ion (SPC-MR2-1940)
3.
Elva - PP's Megara (SPC-MR2-2180)
4.
Sirpa - Vinhan Cherie (SPC-MR2-2029)
5.
Katy - Abigail Yawp (SPC-MR2-2202)
6.
Katy - Cefnmoor Rosana (SPC-MR2-2187)
7.
Sirpa - Caetlin Ion (SPC-MR2-2027)
8.
Katy - A.D. River Darkness (SPC-MR2-2200)
9.
Sirpa - Aelinor Ion (SPC-MR2-2026)
10.
Shannon. - Eurwen of Smithloch (SPC-MR2-2184)
11.
Kida - Moana's Nikki (SPC-MR2-2163)
Class Champion
Shannon. - Pencalow Topaz (SPC-SR2-2149)
Class Reserve Champion
Kida - Maldwyn Aerosol (SPC-SR2-2154)
3.
Sirpa - Cwpan Warthol Ion (SPC-SR2-1897)
4.
Shannon. - Pencalow Broby (SPC-SR2-2146)
5.
Sirpa - Alaric Ion (SPC-SR2-2034)
6.
Disa - Glenwood Merrill (SPC-SR2-2253)
7.
Disa - Moana's Rhydderch (SPC-SR2-2068)
8.
Shannon. - A.D. Diamant (SPC-SR2-2182)
9.
Sirpa - Cornell Ion (SPC-SR2-2035)
10.
Shannon. - On The Rocks (SPC-SR2-2183)
11.
Sirpa - Aerys Ion (SPC-SR2-1895)
Class Champion
Julia - Kayleigh (SPC-MR1-1679)
Class Reserve Champion
Ireth - Lùnastal of Swildie (SPC-MR1-2216)
3.
Sirpa - Bhana-Phrionnsa Ion (SPC-MR1-2018)
4.
Sirpa - Deilen Masarn Ion (SPC-MR1-1938)
5.
Sirpa - Storyteller's Speedy (SPC-MR1-2015)
6.
Sirpa - Forwyn Masarn Ion (SPC-MR1-2014)
7.
Kida - Pencalow Crystin (SPC-MR1-2274)
Class Champion
Sirpa - Criallt Ddiwethaf Balchderau (SPC-SR1-2024)
Class Reserve Champion
Sirpa - Fortanach Bonn Ion (SPC-SR1-2023)
3.
Sirpa - Gaoth Láidir Ion (SPC-SR1-1933)
4.
Shannon. - Deryn Du (SPC-SR1-152)
5.
Katy - Cefnmoor Rhett (SPC-SR1-2204)
6.
Kida - Moorgate Fandrall (SPC-SR1-2277)
7.
Sirpa - Joyendales Rowley (SPC-SR1-1930)
Class Champion
Shannon. - Vehkakorven Minera (SPC-MR2-29)
Class Reserve Champion
Katy - Scilla v.d. Rooshoeve (SPC-MR2-2217)
3.
Katy - Caelfall Charmer (SPC-MR2-2199)
4.
Katy - Cefnmoor Rana (SPC-MR2-2203)
5.
dani - Vuornan Cuddle Cakes (SPC-MR2-2164)
6.
Kida - Carlisle Noelle (SPC-MR2-2264)
7.
dani - Vuornan Titia (SPC-MR2-2165)
8.
Kida - Mooncloud's Honolulu (SPC-MR2-2261)
9.
Kida - Mooncloud's Kiki (SPC-MR2-2262)
10.
Sirpa - Harddwch Cysgu Ion (SPC-MR2-1943)
11.
Kida - Mooncloud's Noli (SPC-MR2-2263)
12.
Disa - Glenwood Chocolatine (SPC-MR2-2069)
13.
Sirpa - Tywysoges Goron Ionn (SPC-MR2-2032)
14.
Sirpa - Dduwies Marwolaeth Ion (SPC-MR2-2031)
15.
Sirpa - Cariad Swynol Ion (SPC-MR2-2033)
Class Champion
Kida - Chippenham Buttercup (SPC-SR2-2265)
Class Reserve Champion
Sirpa - Hunter Ion (SPC-SR2-1939)
3.
Katy - Cefnmoor King (SPC-SR2-2188)
4.
Sirpa - Helwyr Bach Ion (SPC-SR2-2038)
5.
Kida - Kincardine Cinnamon (SPC-SR2-2267)
6.
Sirpa - Rhyfelwr Cryf Ion (SPC-SR2-2037)
7.
Kida - Bournemouth Marshmallow (SPC-SR2-2256)
8.
Sirpa - Dyn Swynol Ion (SPC-SR2-2039)
9.
Kida - Coalville Duncan (SPC-SR2-2266)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Meala (SPC-MR1-2198)
Class Reserve Champion
Sirpa - Criallt Arddun Noswaith (SPC-MR1-1936)
3.
Sirpa - Susikallion Finessa (SPC-MR1-1937)
4.
Disa - A.D. Ascilia (SPC-MR1-2158)
5.
Disa - Shadowhill Sympathy (SPC-MR1-2159)
6.
Katy - Hopewood Joy (SPC-MR1-2195)
7.
Katy - Cefnmoor Trinity (SPC-MR1-2189)
8.
Sirpa - Cerdd Rhamantus Ion (SPC-MR1-1935)
9.
Sirpa - Moor Birch Ion (SPC-MR1-1932)
10.
Katy - Poniniemen Fizz (SPC-MR1-2211)
Class Champion
Sirpa - Derw Cryf Ion (SPC-SR1-2021)
Class Reserve Champion
Katy - Poniniemen Bourbon Bundt (SPC-SR1-2209)
3.
Disa - Rhydderfel Ceredig (SPC-SR1-1733)
4.
Jannica - Royston AD (SPC-SR1-2205)
5.
Katy - Cefnmoor Bradan (SPC-SR1-2214)
6.
Sirpa - Daoimean Ion (SPC-SR1-2022)
7.
Elva - Tea Leaves (SPC-SR1-2112)
8.
Disa - Hillsmead Governor (SPC-SR1-2104)
9.
Katy - Maldwyn Sprightly Bright (SPC-SR1-2194)
10.
Sirpa - Cadfridog Ion (SPC-SR1-1934)
11.
Sirpa - Storyteller's Wilson (SPC-SR1-2025)
Class Champion
Katy - Gabriëlle v.d. Rooshoeve (SPC-MR2-2218)
Class Reserve Champion
Kida - Pencalow Halloween (SPC-MR2-2278)
3.
Disa - Derynant Eirianedd (SPC-MR2-1726)
4.
Disa - Glenwood Rose Cariad (SPC-MR2-2120)
5.
Lumikatti - Melanie v. Moons (SPC-MR2-2167)
6.
Disa - Pencalow Mistral (SPC-MR2-1982)
7.
Sirpa - Ferch Bendithio Ion (SPC-MR2-1941)
8.
Sirpa - A.D. Geisha (SPC-MR2-2028)
9.
Kida - Vinhakulman Merry Christmas (SPC-MR2-2160)
10.
Disa - Aberhowell Downy Rose (SPC-MR2-2280)
11.
Katy - Cefnmoor Rhoda (SPC-MR2-2201)
12.
Katy - Cefnmoor Lavender (SPC-MR2-1922)
13.
Kida - Vaniljavaaran Daisy (SPC-MR2-2150)
14.
Sirpa - Tywysoges Gaeaf Ion (SPC-MR2-1942)
15.
Kida - Cedion Wedi Haf (SPC-MR2-2272)
16.
Sirpa - Maldwyn Jadine (SPC-MR2-2030)
17.
Lumikatti - Llanfyllin Llwyn (SPC-MR2-2166)
18.
Katy - Esmé v.d. Rooshoeve (SPC-MR2-2219)
Class Champion
Disa - Anfarwol Caregan Ciwt (SPC-SR2-1734)
Class Reserve Champion
Kida - Cedion Aron Wren (SPC-SR2-2270)
3.
Kida - Pencalow Madoc (SPC-SR2-2269)
4.
Sirpa - Gwirionedd Pur Ion (SPC-SR2-2041)
5.
Disa - Bluepond Kings Ghost (SPC-SR2-2281)
6.
Sirpa - Vinhan Silverstone (SPC-SR2-2036)
7.
Lumikatti - Aur Dieflig (SPC-SR2-2168)
8.
Sirpa - Buddugoliaeth Ion (SPC-SR2-2040)
9.
Sirpa - Cheshire Cat Ion (SPC-SR2-1896)