1. Riding Class R1, tammat -
16/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
10/40
3. Riding Class R2, tammat -
8/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
8/40
5. Driving Class R1, tammat -
8/40
6. Driving Class R1, orit&ruunat -
8/40
7. Driving Class R2, tammat -
15/40
8. Driving Class R2, orit&ruunat -
8/40
9. In-Hand Class R1, tammat -
10/40
10. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
4/40
11. In-Hand Class R2, tammat -
16/40
12. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
8/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Sirpa - Criallt Ddiwethaf Balchderau (SPC-SR1-2024)
Show Reserve Champion
Sirpa - PP's Dixie (SPC-MR1-1931)
3. Sonja - Groeneblad's Jasmijn (SPC-MR2-2121)
4. Sirpa - Moor Birch Ion (SPC-MR1-1932)
5. Katy - Cefnmoor Rosana (SPC-MR2-2187)
6. Sirpa - Rhyfelwr Cryf Ion (SPC-SR2-2037)
7. Sirpa - Maldwyn Jadine (SPC-MR2-2030)
8. Sirpa - Rhith Llachar Ion (SPC-SR1-2020)
9. Sirpa - Vinhan Silverstone (SPC-SR2-2036)
10. Disa - A.D. Ascilia (SPC-MR1-2158)
11. Disa - Rhydderfel Ceredig (SPC-SR1-1733)
12. Kida - Mooncloud's Woodoo (SPC-SR2-1998)
Class Champion
Sirpa - Moor Birch Ion (SPC-MR1-1932)
Class Reserve Champion
Sirpa - Cerdd Rhamantus Ion (SPC-MR1-1935)
3.
Sirpa - Criallt Arddun Noswaith (SPC-MR1-1936)
4.
Lumikatti - Gooseberry Aries (SPC-MR1-2171)
5.
Sakkura - Cefnmoor Maura (SPC-MR1-1820)
6.
Disa - Cedion Cellwair Hwyl (SPC-MR1-1735)
7.
Lumikatti - Miss Velour (SPC-MR1-2172)
8.
Disa - Vineyard's Mimosa (SPC-MR1-2122)
9.
Lumikatti - Ancient Deity DF (SPC-MR1-2169)
10.
Katy - Cefnmoor Meala (SPC-MR1-2198)
11.
Sirpa - Susikallion Finessa (SPC-MR1-1937)
12.
Katy - Cefnmoor Trinity (SPC-MR1-2189)
13.
Disa - Queen Gwenhwyfar (SPC-MR1-1727)
14.
Katy - Hopewood Joy (SPC-MR1-2195)
15.
Disa - Fiosrach Martha (SPC-MR1-1983)
16.
Lumikatti - Gooseberry Ghostbuster (SPC-MR1-2170)
Class Champion
Disa - Rhydderfel Ceredig (SPC-SR1-1733)
Class Reserve Champion
Sirpa - Daoimean Ion (SPC-SR1-2022)
3.
Sirpa - Cadfridog Ion (SPC-SR1-1934)
4.
Disa - Hillsmead Governor (SPC-SR1-2104)
5.
Katy - Cefnmoor Nelson (SPC-SR1-1821)
6.
Sirpa - Derw Cryf Ion (SPC-SR1-2021)
7.
Katy - Poniniemen Bourbon Bundt (SPC-SR1-2209)
8.
Sirpa - Storyteller's Wilson (SPC-SR1-2025)
9.
Katy - Cefnmoor Rhett (SPC-SR1-2204)
10.
Katy - Maldwyn Sprightly Bright (SPC-SR1-2194)
Class Champion
Sirpa - Maldwyn Jadine (SPC-MR2-2030)
Class Reserve Champion
Sirpa - A.D. Geisha (SPC-MR2-2028)
3.
Kida - Moana's Nikki (SPC-MR2-2163)
4.
Sirpa - Tywysoges Gaeaf Ion (SPC-MR2-1942)
5.
Katy - Abigail Yawp (SPC-MR2-2202)
6.
Sirpa - Ferch Bendithio Ion (SPC-MR2-1941)
7.
Katy - Cefnmoor Rana (SPC-MR2-2203)
8.
Katy - Agateyard Apple Pie (SPC-MR2-1908)
Class Champion
Sirpa - Vinhan Silverstone (SPC-SR2-2036)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Loyal Chicory (SPC-SR2-1928)
3.
Sirpa - Cheshire Cat Ion (SPC-SR2-1896)
4.
ScrewDriver - Cefnmoor Pinecone (SPC-SR2-1919)
5.
Sirpa - Buddugoliaeth Ion (SPC-SR2-2040)
6.
Katy - Cefnmoor King (SPC-SR2-2188)
7.
Sirpa - Gwirionedd Pur Ion (SPC-SR2-2041)
8.
Kida - Maldwyn Aerosol (SPC-SR2-2154)
Class Champion
Sirpa - PP's Dixie (SPC-MR1-1931)
Class Reserve Champion
Disa - Deoiridh (SPC-MR1-2207)
3.
Jannica - Grant Averill AD (SPC-MR1-2206)
4.
Katy - Cefnmoor Maeve Maid (SPC-MR1-2208)
5.
Ireth - Lùnastal of Swildie (SPC-MR1-2216)
6.
Sirpa - Maorach of Achnaearn (SPC-MR1-2017)
7.
Sirpa - Faisean Ion (SPC-MR1-2016)
8.
Sirpa - Godgifu Ion (SPC-MR1-2019)
Class Champion
Sirpa - Rhith Llachar Ion (SPC-SR1-2020)
Class Reserve Champion
Ireth - Sultain of Swildie (SPC-SR1-2213)
3.
Sirpa - Tenney Ion (SPC-SR1-1900)
4.
Sirpa - Brackholme Norman II (SPC-SR1-1899)
5.
Sirpa - Suaimhneach Ion (SPC-SR1-1898)
6.
Katy - Cefnmoor Bradan (SPC-SR1-2214)
7.
Jannica - Royston AD (SPC-SR1-2205)
8.
Lumikatti - Awyr Barcud (SPC-SR1-1888)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Rosana (SPC-MR2-2187)
Class Reserve Champion
Katy - A.D. River Darkness (SPC-MR2-2200)
3.
Sirpa - Caetlin Ion (SPC-MR2-2027)
4.
Katy - Cefnmoor Rhoda (SPC-MR2-2201)
5.
Katy - Caelfall Charmer (SPC-MR2-2199)
6.
Kida - Vuornan Absolutely Muffin (SPC-MR2-2010)
7.
Kida - Mirfield Kayla (SPC-MR2-2254)
8.
Kida - Dominica v. Cinn (SPC-MR2-2255)
9.
Sirpa - Vinhan Cherie (SPC-MR2-2029)
10.
Sirpa - Aelinor Ion (SPC-MR2-2026)
11.
dani - Vuornan Cuddle Cakes (SPC-MR2-2164)
12.
Kida - Mooncloud's Vivian (SPC-MR2-2009)
13.
Disa - Glenwood Chocolatine (SPC-MR2-2069)
14.
dani - Vuornan Titia (SPC-MR2-2165)
15.
Sirpa - Iracebeth Ion (SPC-MR2-1940)
Class Champion
Kida - Mooncloud's Woodoo (SPC-SR2-1998)
Class Reserve Champion
Sirpa - Cwpan Warthol Ion (SPC-SR2-1897)
3.
Kida - Bournemouth Marshmallow (SPC-SR2-2256)
4.
Sirpa - Aerys Ion (SPC-SR2-1895)
5.
Sirpa - Alaric Ion (SPC-SR2-2034)
6.
Kida - Mooncloud's Rufus (SPC-SR2-2000)
7.
Kida - Mooncloud's Yoda (SPC-SR2-1999)
8.
Sirpa - Cornell Ion (SPC-SR2-2035)
Class Champion
Disa - A.D. Ascilia (SPC-MR1-2158)
Class Reserve Champion
Katy - Myra (SPC-MR1-2197)
3.
Disa - Shadowhill Sympathy (SPC-MR1-2159)
4.
Katy - Cefnmoor Jade (SPC-MR1-2212)
5.
Sirpa - Forwyn Masarn Ion (SPC-MR1-2014)
6.
Sirpa - Deilen Masarn Ion (SPC-MR1-1938)
7.
Sirpa - Storyteller's Speedy (SPC-MR1-2015)
8.
Sirpa - Bhana-Phrionnsa Ion (SPC-MR1-2018)
9.
Katy - Angren Màiri (SPC-MR1-2215)
10.
Katy - Keelin Bríde (SPC-MR1-2196)
Class Champion
Sirpa - Criallt Ddiwethaf Balchderau (SPC-SR1-2024)
Class Reserve Champion
Sirpa - Joyendales Rowley (SPC-SR1-1930)
3.
Sirpa - Gaoth Láidir Ion (SPC-SR1-1933)
4.
Sirpa - Fortanach Bonn Ion (SPC-SR1-2023)
Class Champion
Sonja - Groeneblad's Jasmijn (SPC-MR2-2121)
Class Reserve Champion
Katy - Scilla v.d. Rooshoeve (SPC-MR2-2217)
3.
Kida - Vinhakulman Merry Christmas (SPC-MR2-2160)
4.
Sirpa - Cariad Swynol Ion (SPC-MR2-2033)
5.
Sirpa - Dduwies Marwolaeth Ion (SPC-MR2-2031)
6.
Katy - Beddrhiw River (SPC-MR2-1902)
7.
Lumikatti - Melanie v. Moons (SPC-MR2-2167)
8.
Lumikatti - Llanfyllin Llwyn (SPC-MR2-2166)
9.
Sirpa - Tywysoges Goron Ionn (SPC-MR2-2032)
10.
Katy - Cefnmoor Lavender (SPC-MR2-1922)
11.
Sirpa - Harddwch Cysgu Ion (SPC-MR2-1943)
12.
Disa - Derynant Eirianedd (SPC-MR2-1726)
13.
Disa - Glenwood Rose Cariad (SPC-MR2-2120)
14.
Disa - Pencalow Mistral (SPC-MR2-1982)
15.
Kida - Vaniljavaaran Daisy (SPC-MR2-2150)
16.
Katy - Cefnmoor Maize (SPC-MR2-1918)
Class Champion
Sirpa - Rhyfelwr Cryf Ion (SPC-SR2-2037)
Class Reserve Champion
Disa - Anfarwol Caregan Ciwt (SPC-SR2-1734)
3.
Sirpa - Helwyr Bach Ion (SPC-SR2-2038)
4.
Sirpa - Dyn Swynol Ion (SPC-SR2-2039)
5.
Disa - Moana's Rhydderch (SPC-SR2-2068)
6.
Katy - Cefnmoor Shaw (SPC-SR2-1813)
7.
Disa - Glenwood Merrill (SPC-SR2-2253)
8.
Sirpa - Hunter Ion (SPC-SR2-1939)