1. Open Class Riding, tammat -
24/40
2. Open Class Riding, orit&ruunat -
18/40
3. Open Class Driving, tammat -
22/40
4. Open Class Driving, orit&ruunat -
18/40
5. Open Class In-Hand, tammat -
23/40
6. Open Class In-Hand, orit&ruunat -
17/40
Show Supreme Champion
Miisu - Haruki Kingu (SPC-SR2-2103)
Show Reserve Champion
Disa - Fiosrach Martha (SPC-MR1-1983)
3. Disa - Deoiridh (SPC-MR1-2207)
4. Sonja - Diablo Rose (SPC-MR1-1555)
5. Jannica - Royston AD (SPC-SR1-2205)
6. Sirpa - Casanova Ion (SPC-SR3-2140)
Class Champion
Sonja - Diablo Rose (SPC-MR1-1555)
Class Reserve Champion
Sirpa - Elegy JDB (SPC-MR3-2042)
3.
Sirpa - Empress Ion (SPC-MR3-2047)
4.
Shannon. - Pencalow Edna (SPC-MR2-2152)
5.
Katy - Cefnmoor Meala (SPC-MR1-2198)
6.
Katy - Hopewood Joy (SPC-MR1-2195)
7.
Katy - Cefnmoor Trinity (SPC-MR1-2189)
8.
Sonja - Amethyst Dael (SPC-MR1-1554)
9.
Sonja - Llachar Seren (SPC-MR1-1552)
10.
Lumikatti - Miss Velour (SPC-MR1-2172)
11.
Sakkura - Cefnmoor Maura (SPC-MR1-1820)
12.
Lumikatti - Gooseberry Ghostbuster (SPC-MR1-2170)
13.
Disa - Pencalow Mistral (SPC-MR2-1982)
14.
Disa - Celinda (SPC-MR3-2119)
15.
Milja - Criallt Dawns Ddiwethaf (SPC-MR1-1565)
16.
Lumikatti - Ancient Deity DF (SPC-MR1-2169)
17.
Kida - Moana's Nikki (SPC-MR2-2163)
18.
Disa - Ceallaigh Cassidy (SPC-MR3-2118)
19.
Sirpa - Rivendell's Shasta (SPC-MR3-1944)
20.
Lumikatti - Gooseberry Aries (SPC-MR1-2171)
21. Sirpa - Neniadol Ion (SPC-MR3-2048)
22. Shannon. - Eurwen of Smithloch (SPC-MR2-2184)
23. Disa - Glenwood Rose Cariad (SPC-MR2-2120)
24. Sonja - Angailla (SPC-MR1-1553)
Class Champion
Sirpa - Casanova Ion (SPC-SR3-2140)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Rhett (SPC-SR1-2204)
3.
Disa - Hillsmead Governor (SPC-SR1-2104)
4.
Sonja - Fine N Dandy (SPC-SR1-1546)
5.
Shannon. - Pencalow Topaz (SPC-SR2-2149)
6.
Sirpa - Kenjutsu Ion (SPC-SR3-2052)
7.
Katy - Maldwyn Sprightly Bright (SPC-SR1-2194)
8.
Shannon. - A.D. Diamant (SPC-SR2-2182)
9.
Sirpa - Rivendell's Berlioz (SPC-SR3-1894)
10.
Disa - Rhydderfel Ceredig (SPC-SR1-1733)
11.
Shannon. - A.D. Destin To Dream (SPC-SR1-2181)
12.
Sonja - Bam-Bam (SPC-SR1-1547)
13.
Sonja - Doomsday Devil (SPC-SR1-1549)
14.
Katy - Cefnmoor Nelson (SPC-SR1-1821)
15.
Katy - Poniniemen Bourbon Bundt (SPC-SR1-2209)
16.
Sonja - Braveheart Dael (SPC-SR1-1548)
17.
Sirpa - Naqoyqatsi Ion (SPC-SR3-2142)
18.
Kida - Maldwyn Aerosol (SPC-SR2-2154)
Class Champion
Disa - Deoiridh (SPC-MR1-2207)
Class Reserve Champion
Disa - Glenwood Chocolatine (SPC-MR2-2069)
3.
Kida - Mirfield Kayla (SPC-MR2-2254)
4.
Disa - Cedion Cellwair Hwyl (SPC-MR1-1735)
5.
dani - Vuornan Cuddle Cakes (SPC-MR2-2164)
6.
Kida - Vuornan Absolutely Muffin (SPC-MR2-2010)
7.
Sonja - Afterglow (SPC-MR1-1556)
8.
Julia - Kayleigh (SPC-MR1-1679)
9.
Kida - Dominica v. Cinn (SPC-MR2-2255)
10.
Katy - Cefnmoor Maeve Maid (SPC-MR1-2208)
11.
Sonja - A.D. Amelina (SPC-MR1-1584)
12.
Sirpa - A.D. Mindy (SPC-MR3-2043)
13.
Sonja - Afterbeat Dael (SPC-MR1-1557)
14.
Sirpa - Alayna Ion (SPC-MR3-2046)
15.
Sirpa - PP's Garingal (SPC-MR3-2139)
16.
Ireth - Lùnastal of Swildie (SPC-MR1-2216)
17.
Disa - Queen Gwenhwyfar (SPC-MR1-1727)
18.
dani - Vuornan Titia (SPC-MR2-2165)
19.
Jannica - Grant Averill AD (SPC-MR1-2206)
20.
Sonja - Euraidd Marigold (SPC-MR1-1638)
21. Kida - Mooncloud's Vivian (SPC-MR2-2009)
22. Sirpa - Sidony Ion (SPC-MR3-1946)
Class Champion
Jannica - Royston AD (SPC-SR1-2205)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Bradan (SPC-SR1-2214)
3.
Kida - Bournemouth Marshmallow (SPC-SR2-2256)
4.
Sonja - Diabolic Dael (SPC-SR1-1551)
5.
Kida - Mooncloud's Yoda (SPC-SR2-1999)
6.
Kida - Mooncloud's Rufus (SPC-SR2-2000)
7.
Shannon. - On The Rocks (SPC-SR2-2183)
8.
Sirpa - Jonens Snyggan (SPC-SR3-2050)
9.
Shannon. - Deryn Du (SPC-SR1-152)
10.
Lumikatti - Awyr Barcud (SPC-SR1-1888)
11.
Kida - Mooncloud's Woodoo (SPC-SR2-1998)
12.
Sonja - Cedion Llinaidd (SPC-SR1-1588)
13.
Sonja - Godewyn (SPC-SR1-1550)
14.
Ireth - Sultain of Swildie (SPC-SR1-2213)
15.
Sonja - A.D. Playboy Prince (SPC-SR1-1589)
16.
Sirpa - Cornell Ion (SPC-SR2-2035)
17.
Sirpa - Jonens Ädelherr (SPC-SR3-2051)
18.
Sirpa - Hadrian REB (SPC-SR3-1947)
Class Champion
Disa - Fiosrach Martha (SPC-MR1-1983)
Class Reserve Champion
Lumikatti - Llanfyllin Llwyn (SPC-MR2-2166)
3.
Sonja - Melrose Dael (SPC-MR1-1640)
4.
Sirpa - Jonens Sötnos (SPC-MR3-2044)
5.
Disa - Shadowhill Sympathy (SPC-MR1-2159)
6.
Disa - A.D. Ascilia (SPC-MR1-2158)
7.
Sonja - Gwynedd Mererid (SPC-MR1-1639)
8.
Sirpa - Larrakeyah Ion (SPC-MR3-1945)
9.
Kida - Vinhakulman Merry Christmas (SPC-MR2-2160)
10.
Kida - Vaniljavaaran Daisy (SPC-MR2-2150)
11.
Katy - Keelin Bríde (SPC-MR1-2196)
12.
Sonja - Sweetheart Dael (SPC-MR1-2110)
13.
Sirpa - PP's L'Amourette (SPC-MR3-2045)
14.
Katy - Cefnmoor Jade (SPC-MR1-2212)
15.
Shannon. - Vehkakorven Minera (SPC-MR2-29)
16.
Katy - Myra (SPC-MR1-2197)
17.
Disa - Vineyard's Mimosa (SPC-MR1-2122)
18.
Sirpa - Jonens Ädelmodig (SPC-MR3-2049)
19.
Sonja - FGW Briallen Delyth (SPC-MR1-1641)
20.
Milja - Llygedyn Caredd Heiliad (SPC-MR1-1706)
21. Katy - Angren Màiri (SPC-MR1-2215)
22. Julia - Tigertail (SPC-MR3-2123)
23. Lumikatti - Melanie v. Moons (SPC-MR2-2167)
Class Champion
Miisu - Haruki Kingu (SPC-SR2-2103)
Class Reserve Champion
Disa - Glenwood Merrill (SPC-SR2-2253)
3.
Disa - Anfarwol Caregan Ciwt (SPC-SR2-1734)
4.
Sonja - Govynyon Montgomery (SPC-SR1-569)
5.
Sonja - Arentino Dael (SPC-SR1-1635)
6.
Katy - Cefnmoor Shaw (SPC-SR2-1813)
7.
Disa - Moana's Rhydderch (SPC-SR2-2068)
8.
Sirpa - Wallaburra Leroy (SPC-SR3-1892)
9.
Sonja - Gwynedd Eisteddwod (SPC-SR1-1636)
10.
Sirpa - Gold Coin’s Splendor (SPC-SR3-1893)
11.
Sirpa - Cleddyf Ion (SPC-SR3-2141)
12.
Sonja - Arian Aflonydd (SPC-SR1-1670)
13.
Miisu - Delm Fallon (SPC-SR1-1611)
14.
Julia - Moonglitter (SPC-SR3-1680)
15.
Lumikatti - Aur Dieflig (SPC-SR2-2168)
16.
Sirpa - Cwpan Warthol Ion (SPC-SR2-1897)
17.
Shannon. - Pencalow Broby (SPC-SR2-2146)