1. Riding Class R1 -
28/40
2. Riding Class R2 -
30/40
3. Riding Class R3 -
11/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Sirpa - Elegant Prince AD (SPC-SR2-270)
Show Reserve Champion
Sonja - Llachar Seren (SPC-MR1-1552)
3. Sirpa - Naqoyqatsi Ion (SPC-SR3-2142)
Class Champion
Sonja - Llachar Seren (SPC-MR1-1552)
Class Reserve Champion
Sonja - Diablo Rose (SPC-MR1-1555)
3.
Sirpa - Tenney Ion (SPC-SR1-1900)
4.
Disa - Hillsmead Governor (SPC-SR1-2104)
5.
leah - Brunnby Cottonsaur (SPC-SR1-2175)
6.
Disa - Cedion Cellwair Hwyl (SPC-MR1-1735)
7.
Jannica - Poniniemen Maximilian (SPC-SR1-1038)
8.
Lumikatti - Gooseberry Aries (SPC-MR1-2171)
9.
Lumikatti - Miss Velour (SPC-MR1-2172)
10.
Sonja - Amethyst Dael (SPC-MR1-1554)
11.
leah - Penlan Cannaidd (SPC-SR1-2126)
12.
Lumikatti - Ancient Deity DF (SPC-MR1-2169)
13.
leah - Caithwall Odin (SPC-SR1-2125)
14.
leah - Moorgate Thor (SPC-SR1-2185)
15.
Sirpa - Rhith Llachar Ion (SPC-SR1-2020)
16.
Shannon. - A.D. Destin To Dream (SPC-SR1-2181)
17.
Sirpa - Brackholme Norman II (SPC-SR1-1899)
18.
Jannica - A.D. Échec au Roi (SPC-SR1-1037)
19.
Elva - Pilgrim Audrey (SPC-MR1-2111)
20.
Sonja - Angailla (SPC-MR1-1553)
21. Sirpa - Suaimhneach Ion (SPC-SR1-1898)
22. Lumikatti - Gooseberry Ghostbuster (SPC-MR1-2170)
23. Disa - A.D. Ascilia (SPC-MR1-2158)
24. Julia - Kayleigh (SPC-MR1-1679)
25. Elva - Sepp's Stormageddon (SPC-SR1-2070)
26. Jannica - Marema's Magical Man (SPC-SR1-459)
27. Jannica - A.D. Bet He's Hot (SPC-SR1-121)
28. Disa - Fiosrach Martha (SPC-MR1-1983)
Class Champion
Sirpa - Elegant Prince AD (SPC-SR2-270)
Class Reserve Champion
Shannon. - Eurwen of Smithloch (SPC-MR2-2184)
3.
Shannon. - Vehkakorven Minera (SPC-MR2-29)
4.
Jannica - KW Codestar (SPC-SR2-120)
5.
Shannon. - On The Rocks (SPC-SR2-2183)
6.
Sirpa - Aerys Ion (SPC-SR2-1895)
7.
Sirpa - Alaric Ion (SPC-SR2-2034)
8.
EmmiN. - Huovilan Larissa (SPC-MR2-2115)
9.
Sonja - Groeneblad's Jasmijn (SPC-MR2-2121)
10.
Sonja - Blondie Brownie (SPC-MR2-1530)
11.
Kida - Maldwyn Aerosol (SPC-SR2-2154)
12.
Kida - Pencalow Eternity (SPC-MR2-2153)
13.
Jayde Wuopio - Glenwood Gemma (SPC-MR2-2006)
14.
Jannica - Alexander HP (SPC-SR2-347)
15.
Disa - Moana's Rhydderch (SPC-SR2-2068)
16.
Sonja - Snowcloud Dael (SPC-MR2-1532)
17.
Shannon. - Pencalow Edna (SPC-MR2-2152)
18.
Shannon. - A.D. Diamant (SPC-SR2-2182)
19.
Sonja - Frostlow Abyss (SPC-MR2-1533)
20.
Disa - Pencalow Mistral (SPC-MR2-1982)
21. Kida - Moana's Nikki (SPC-MR2-2163)
22. Sirpa - Cornell Ion (SPC-SR2-2035)
23. Sonja - Lavender Snow (SPC-MR2-1531)
24. Jannica - Gwynedd Ofydd (SPC-SR2-269)
25. EmmiN. - Mayhem Double Chocochip (SPC-MR2-2131)
26. EmmiN. - Lily's Little Golden Sparkle (SPC-MR2-2132)
27. EmmiN. - Mayhem Crispy-Coco (SPC-MR2-2130)
28. Elva - PP's Megara (SPC-MR2-2180)
29. Sirpa - Cwpan Warthol Ion (SPC-SR2-1897)
30. Disa - Glenwood Rose Cariad (SPC-MR2-2120)
Class Champion
Sirpa - Naqoyqatsi Ion (SPC-SR3-2142)
Class Reserve Champion
Jayde Wuopio - Sokerikuun Synthwave (SPC-SR3-1642)
3.
Sirpa - Rivendell's Berlioz (SPC-SR3-1894)
4.
Disa - Ceallaigh Cassidy (SPC-MR3-2118)
5.
Julia - Moonglitter (SPC-SR3-1680)
6.
Sirpa - Kenjutsu Ion (SPC-SR3-2052)
7.
Disa - Celinda (SPC-MR3-2119)
8.
Julia - Tigertail (SPC-MR3-2123)
9.
Jayde Wuopio - Northern Gold (SPC-MR3-707)
10.
Sirpa - Casanova Ion (SPC-SR3-2140)
11.
Jayde Wuopio - Griet Sadie (SPC-MR3-705)