1. Open Class Riding, tammat -
33/40
2. Open Class Riding, orit&ruunat -
25/40
3. Open Class In-Hand, tammat -
32/40
4. Open Class In-Hand, orit&ruunat -
31/40
Show Supreme Champion
Jannica - Moons Bling Bling (SPC-MR2-1977)
Show Reserve Champion
leah - Llylwen Aur Pinc (SPC-MR1-2127)
3. Sonja - Govynyon Montgomery (SPC-SR1-569)
4. Jannica - Faron BRE (SPC-SR3-1109)
Class Champion
Jannica - Moons Bling Bling (SPC-MR2-1977)
Class Reserve Champion
Sonja - Amethyst Dael (SPC-MR1-1554)
3.
EmmiN. - Huovilan Larissa (SPC-MR2-2115)
4.
Jannica - Channel LAC (SPC-MR2-181)
5.
Lumikatti - Ancient Deity DF (SPC-MR1-2169)
6.
Disa - Vineyard's Mimosa (SPC-MR1-2122)
7.
Sonja - Angailla (SPC-MR1-1553)
8.
Jannica - Moons My Wilma (SPC-MR2-188)
9.
Elva - Pilgrim Audrey (SPC-MR1-2111)
10.
EmmiN. - Mayhem Double Chocochip (SPC-MR2-2131)
11.
Sonja - Diablo Rose (SPC-MR1-1555)
12.
Kida - Pencalow Eternity (SPC-MR2-2153)
13.
Disa - Pencalow Mistral (SPC-MR2-1982)
14.
Lumikatti - Gooseberry Ghostbuster (SPC-MR1-2170)
15.
Sirpa - Neniadol Ion (SPC-MR3-2048)
16.
EmmiN. - Mayhem Crispy-Coco (SPC-MR2-2130)
17.
Sirpa - Elegy JDB (SPC-MR3-2042)
18.
Shannon. - Pencalow Edna (SPC-MR2-2152)
19.
Sonja - Llachar Seren (SPC-MR1-1552)
20.
Lumikatti - Miss Velour (SPC-MR1-2172)
21. Elva - PP's Megara (SPC-MR2-2180)
22. Jannica - Eira Wen Ion (SPC-MR2-281)
23. Disa - Glenwood Rose Cariad (SPC-MR2-2120)
24. Sirpa - Rivendell's Shasta (SPC-MR3-1944)
25. Jayde Wuopio - Griet Sadie (SPC-MR3-705)
26. Disa - Ceallaigh Cassidy (SPC-MR3-2118)
27. Julia - Kayleigh (SPC-MR1-1679)
28. Kida - Moana's Nikki (SPC-MR2-2163)
29. EmmiN. - Lily's Little Golden Sparkle (SPC-MR2-2132)
30. Sirpa - Empress Ion (SPC-MR3-2047)
31. Lumikatti - Gooseberry Aries (SPC-MR1-2171)
32. Jayde Wuopio - Northern Gold (SPC-MR3-707)
33. Shannon. - Eurwen of Smithloch (SPC-MR2-2184)
Class Champion
Sonja - Govynyon Montgomery (SPC-SR1-569)
Class Reserve Champion
Sirpa - Casanova Ion (SPC-SR3-2140)
3.
Shannon. - On The Rocks (SPC-SR2-2183)
4.
Kida - Maldwyn Aerosol (SPC-SR2-2154)
5.
Shannon. - A.D. Destin To Dream (SPC-SR1-2181)
6.
Sirpa - Naqoyqatsi Ion (SPC-SR3-2142)
7.
EmmiN. - Mayhem Glazed Blueberry (SPC-SR2-2076)
8.
Jannica - Poniniemen Maximilian (SPC-SR1-1038)
9.
Sonja - Fine N Dandy (SPC-SR1-1546)
10.
leah - Brunnby Cottonsaur (SPC-SR1-2175)
11.
Sonja - Bam-Bam (SPC-SR1-1547)
12.
Jannica - A.D. Échec au Roi (SPC-SR1-1037)
13.
Elva - Sepp's Stormageddon (SPC-SR1-2070)
14.
leah - Moorgate Thor (SPC-SR1-2185)
15.
Jayde Wuopio - Sokerikuun Synthwave (SPC-SR3-1642)
16.
Sirpa - Kenjutsu Ion (SPC-SR3-2052)
17.
Jannica - A.D. Bet He's Hot (SPC-SR1-121)
18.
Sonja - Braveheart Dael (SPC-SR1-1548)
19.
Shannon. - Pencalow Topaz (SPC-SR2-2149)
20.
Disa - Hillsmead Governor (SPC-SR1-2104)
21. EmmiN. - Mangon Monster Mash (SPC-SR2-2134)
22. EmmiN. - Soulrider MO (SPC-SR2-2117)
23. Sirpa - Rivendell's Berlioz (SPC-SR3-1894)
24. Jannica - Marema's Magical Man (SPC-SR1-459)
25. EmmiN. - Huvin Rustico (SPC-SR2-2133)
Class Champion
leah - Llylwen Aur Pinc (SPC-MR1-2127)
Class Reserve Champion
Sonja - Melrose Dael (SPC-MR1-1640)
3.
Disa - Shadowhill Sympathy (SPC-MR1-2159)
4.
Jayde Wuopio - Glenwood Gemma (SPC-MR2-2006)
5.
Kida - Vaniljavaaran Daisy (SPC-MR2-2150)
6.
Jannica - Aidan Deirdre (SPC-MR1-260)
7.
Disa - Fiosrach Martha (SPC-MR1-1983)
8.
leah - Moorgate Llilwch (SPC-MR1-2157)
9.
Jannica - Clovercutt Arielle (SPC-MR1-265)
10.
Shannon. - Vehkakorven Minera (SPC-MR2-29)
11.
Lumikatti - Llanfyllin Llwyn (SPC-MR2-2166)
12.
Lumikatti - Melanie v. Moons (SPC-MR2-2167)
13.
Sirpa - Jonens Sötnos (SPC-MR3-2044)
14.
Sirpa - Jonens Ädelmodig (SPC-MR3-2049)
15.
Sirpa - Larrakeyah Ion (SPC-MR3-1945)
16.
Jannica - A.D. Bet She's an Angel (SPC-MR1-1040)
17.
EmmiN. - Winston Candy Crush (SPC-MR2-2095)
18.
Disa - A.D. Ascilia (SPC-MR1-2158)
19.
Kida - Vinhakulman Merry Christmas (SPC-MR2-2160)
20.
EmmiN. - Ninië (SPC-MR2-2072)
21. Kida - Pencalow Macy (SPC-MR2-2151)
22. leah - Siana Llilian (SPC-MR1-2156)
23. Julia - Tigertail (SPC-MR3-2123)
24. Sonja - Sweetheart Dael (SPC-MR1-2110)
25. Sonja - Gwynedd Mererid (SPC-MR1-1639)
26. EmmiN. - Skelberry Daiquiri (SPC-MR2-2073)
27. Jannica - Llygedyn Bonedigges (SPC-MR1-257)
28. EmmiN. - Valyrian Doloris (SPC-MR2-2074)
29. Disa - Cedion Cellwair Hwyl (SPC-MR1-1735)
30. leah - Tar Mwyalchen (SPC-MR1-2128)
31. Sirpa - PP's L'Amourette (SPC-MR3-2045)
32. Sonja - FGW Briallen Delyth (SPC-MR1-1641)
Class Champion
Jannica - Faron BRE (SPC-SR3-1109)
Class Reserve Champion
Elva - Tea Leaves (SPC-SR1-2112)
3.
Sirpa - Cleddyf Ion (SPC-SR3-2141)
4.
Sirpa - Gold Coin’s Splendor (SPC-SR3-1893)
5.
Sonja - A.D. Playboy Prince (SPC-SR1-1589)
6.
leah - Cairndrll Mrenin (SPC-SR2-2137)
7.
EmmiN. - Huovilan Brandon (SPC-SR2-2116)
8.
Kida - Clunderwen Ifan (SPC-SR2-2155)
9.
Lumikatti - Aur Dieflig (SPC-SR2-2168)
10.
Shannon. - Pencalow Broby (SPC-SR2-2146)
11.
Disa - Anfarwol Caregan Ciwt (SPC-SR2-1734)
12.
leah - Goldrock Lynfi (SPC-SR2-2138)
13.
Kida - Pencalow Licorice (SPC-SR2-2148)
14.
leah - Caithwall Odin (SPC-SR1-2125)
15.
Shannon. - A.D. Diamant (SPC-SR2-2182)
16.
Disa - Moana's Rhydderch (SPC-SR2-2068)
17.
Julia - Moonglitter (SPC-SR3-1680)
18.
Shannon. - Deryn Du (SPC-SR1-152)
19.
Jannica - Pikkupellon Simply the Best (SPC-SR3-1108)
20.
EmmiN. - Winston Rock Wren (SPC-SR2-2078)
21. EmmiN. - Wildwood Black Raven (SPC-SR2-2079)
22. leah - Penlan Cannaidd (SPC-SR1-2126)
23. Jannica - Konstantin MPB (SPC-SR3-1110)
24. Sonja - Arentino Dael (SPC-SR1-1635)
25. Kida - Pencalow Danberry (SPC-SR2-2147)
26. Sirpa - Wallaburra Leroy (SPC-SR3-1892)
27. EmmiN. - Cenwig Athelstan (SPC-SR2-2077)
28. Sonja - Arian Aflonydd (SPC-SR1-1670)
29. Sonja - Gwynedd Eisteddwod (SPC-SR1-1636)
30. Sirpa - Gwirionedd Pur Ion (SPC-SR2-2041)
31. Jannica - Pikkupellon Saphir (SPC-SR3-1107)