1. Riding Class R1, tammat -
8/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
8/40
3. Riding Class R2, tammat -
12/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
11/40
5. Driving Class R1, tammat -
7/40
6. Driving Class R1, orit&ruunat -
6/40
7. Driving Class R2, tammat -
12/40
8. Driving Class R2, orit&ruunat -
12/40
9. In-Hand Class R1, tammat -
8/40
10. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
9/40
11. In-Hand Class R2, tammat -
12/40
12. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
13/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Katy - Cefnmoor Jolly Cider (SPC-SR2-1927)
Show Reserve Champion
EmmiN. - Modern Bukowsky Stint (SPC-SR2-2136)
3. EmmiN. - Mayhem Double Chocochip (SPC-MR2-2131)
4. Katy - Moreland Royal Dillon (SPC-SR1-1837)
5. Jannica - Gwynedd Ofydd (SPC-SR2-269)
6. Jannica - Mewian Ffanci (SPC-MR2-149)
7. Jannica - Sweet Mandy (SPC-MR2-1980)
8. Jannica - Juniper Blue (SPC-MR1-183)
9. Jannica - A.D. Rob-Roy (SPC-SR1-126)
10. Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
11. Katy - Cefnmoor Twyla (SPC-MR1-1818)
12. Jannica - Clovercutt Soda Pop (SPC-SR1-208)
Class Champion
Jannica - Juniper Blue (SPC-MR1-183)
Class Reserve Champion
Katy - Hightime Europa (SPC-MR1-1828)
3.
Katy - Highmoor Kerstin (SPC-MR1-1083)
4.
Jannica - Evelyne Dawn (SPC-MR1-222)
5.
Katy - Highmoor Mallory (SPC-MR1-1085)
6.
Jannica - Briallen Dawn (SPC-MR1-224)
7.
Jannica - Criallt Genethig Lleucu (SPC-MR1-416)
8.
Katy - Morningside Rheanna (SPC-MR1-1838)
Class Champion
Katy - Moreland Royal Dillon (SPC-SR1-1837)
Class Reserve Champion
Jannica - A.D. Échec au Roi (SPC-SR1-1037)
3.
Jannica - A.D. Bet He's Hot (SPC-SR1-121)
4.
Katy - Storm's Saratoga (SPC-SR1-1834)
5.
Katy - Storm's Linwood (SPC-SR1-1835)
6.
Katy - Pineacres Mordred (SPC-SR1-1829)
7.
Jannica - Marema's Magical Man (SPC-SR1-459)
8.
Jannica - Poniniemen Maximilian (SPC-SR1-1038)
Class Champion
EmmiN. - Mayhem Double Chocochip (SPC-MR2-2131)
Class Reserve Champion
Jannica - Moons Bling Bling (SPC-MR2-1977)
3.
Katy - Beddrhiw River (SPC-MR2-1902)
4.
Jannica - Moons My Wilma (SPC-MR2-188)
5.
Jannica - Eira Wen Ion (SPC-MR2-281)
6.
Katy - Dwfrmoor Karat (SPC-MR2-1916)
7.
EmmiN. - Tiger Steps Dei (SPC-MR2-2114)
8.
ScrewDriver - Cefnmoor Azurite (SPC-MR2-1924)
9.
EmmiN. - Mayhem Crispy-Coco (SPC-MR2-2130)
10.
EmmiN. - Huovilan Larissa (SPC-MR2-2115)
11.
Katy - Applepentre Cranberry (SPC-MR2-1904)
12.
Jannica - Channel LAC (SPC-MR2-181)
Class Champion
Jannica - Gwynedd Ofydd (SPC-SR2-269)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Typhoon (SPC-SR2-1923)
3.
EmmiN. - Huovilan Brandon (SPC-SR2-2116)
4.
Jannica - KW Codestar (SPC-SR2-120)
5.
Jannica - Alexander HP (SPC-SR2-347)
6.
Katy - Cefnmoor Shaw (SPC-SR2-1813)
7.
Sirpa - Elegant Prince AD (SPC-SR2-270)
8.
Jane - Caribo (SPC-SR2-1348)
9.
EmmiN. - Soulrider MO (SPC-SR2-2117)
10.
Katy - Cefnmoor Spencer (SPC-SR2-1812)
11.
Katy - Padenmoor Frost (SPC-SR2-1903)
Class Champion
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
Class Reserve Champion
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
3.
Jannica - A.D. Honey Hammering (SPC-MR1-244)
4.
Jannica - Kiss Then Miss (SPC-MR1-1979)
5.
Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
6.
Jannica - Summerstorm's Stella (SPC-MR1-1039)
7.
Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
Class Champion
Jannica - A.D. Rob-Roy (SPC-SR1-126)
Class Reserve Champion
Jannica - Lovely Rollo (SPC-SR1-236)
3.
Katy - Cefnmoor River (SPC-SR1-1609)
4.
Jannica - Lil Lines (SPC-SR1-233)
5.
Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
6.
Jannica - Hopearinteen Pilgrim (SPC-SR1-239)
Class Champion
Jannica - Sweet Mandy (SPC-MR2-1980)
Class Reserve Champion
Jannica - A.D. Angelique (SPC-MR2-158)
3.
Katy - Cefnmoor Lavender (SPC-MR2-1922)
4.
EmmiN. - Mayhem Black Lily (SPC-MR2-2099)
5.
Katy - Applepentre Gold (SPC-MR2-1910)
6.
Jannica - Eglwysilan (SPC-MR2-296)
7.
Jannica - KW Awel (SPC-MR2-280)
8.
EmmiN. - Castlewings Beretta (SPC-MR2-2096)
9.
EmmiN. - Blueberry Crown (SPC-MR2-2098)
10.
Katy - Applepentre Sugarplum (SPC-MR2-1914)
11.
EmmiN. - Nutty Pumpkin (SPC-MR2-2097)
12.
Katy - Agateyard Apple Pie (SPC-MR2-1908)
Class Champion
EmmiN. - Modern Bukowsky Stint (SPC-SR2-2136)
Class Reserve Champion
Jannica - Gisla von Dows (SPC-SR2-99)
3.
Jannica - A.D. Magic Dream (SPC-SR2-98)
4.
Jannica - A.D. Sugar Delux (SPC-SR2-199)
5.
EmmiN. - Mayhem Black Trophy (SPC-SR2-2135)
6.
Jannica - A.D. Dimonan Diminuendo (SPC-SR2-128)
7.
Katy - Beddrhiw Overcast (SPC-SR2-1913)
8.
EmmiN. - Huvin Rustico (SPC-SR2-2133)
9.
Katy - Agateyard Snowstorm (SPC-SR2-1909)
10.
Katy - Agateyard Whiteout (SPC-SR2-1915)
11.
EmmiN. - Mangon Monster Mash (SPC-SR2-2134)
12.
Katy - Beddrhiw Blizzard (SPC-SR2-1907)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Twyla (SPC-MR1-1818)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Valerie (SPC-MR1-1840)
3.
Katy - Cefnmoor Ronya (SPC-MR1-1839)
4.
Jannica - A.D. Bet She's an Angel (SPC-MR1-1040)
5.
Jannica - Llygedyn Bonedigges (SPC-MR1-257)
6.
Katy - Cefnmoor Patience (SPC-MR1-1841)
7.
Jannica - Clovercutt Arielle (SPC-MR1-265)
8.
Jannica - Aidan Deirdre (SPC-MR1-260)
Class Champion
Jannica - Clovercutt Soda Pop (SPC-SR1-208)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Winslow (SPC-SR1-1846)
3.
Katy - Cefnmoor Roderick (SPC-SR1-1845)
4.
Jannica - Pencalow Rhydderch (SPC-SR1-216)
5.
Katy - Cefnmoor Saratoga II (SPC-SR1-1843)
6.
Miisu - Delm Fallon (SPC-SR1-1611)
7.
Jannica - Asyn Arwr (SPC-SR1-249)
8.
Katy - Cefnmoor Kemp (SPC-SR1-1847)
9.
Jannica - Gancanagh (SPC-SR1-210)
Class Champion
Jannica - Mewian Ffanci (SPC-MR2-149)
Class Reserve Champion
Jannica - KW Codeberry (SPC-MR2-318)
3.
Katy - Newyddllyn Mint (SPC-MR2-1912)
4.
EmmiN. - Ninië (SPC-MR2-2072)
5.
EmmiN. - Valyrian Doloris (SPC-MR2-2074)
6.
EmmiN. - Skelberry Daiquiri (SPC-MR2-2073)
7.
EmmiN. - Winston Candy Crush (SPC-MR2-2095)
8.
Katy - Jamrhos Sapphire (SPC-MR2-1906)
9.
Jannica - Moana's May Queen (SPC-MR2-317)
10.
Katy - Cefnmoor Naughty Nougat (SPC-MR2-1926)
11.
Katy - Cefnmoor Simple Sundae (SPC-MR2-1925)
12.
Jannica - Sweet Serenity AD (SPC-MR2-323)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Jolly Cider (SPC-SR2-1927)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Loyal Chicory (SPC-SR2-1928)
3.
EmmiN. - Cenwig Athelstan (SPC-SR2-2077)
4.
Miisu - Haruki Kingu (SPC-SR2-2103)
5.
EmmiN. - Winston Rock Wren (SPC-SR2-2078)
6.
Jannica - Gwynedd Ofydd (SPC-SR2-1981)
7.
Jannica - Mewian Denley (SPC-SR2-306)
8.
Jannica - Mountain Isac MG (SPC-SR2-312)
9.
EmmiN. - Wildwood Black Raven (SPC-SR2-2079)
10.
EmmiN. - Mayhem Glazed Blueberry (SPC-SR2-2076)
11.
neon - Cefnmoor Teagan (SPC-SR2-1811)
12.
ScrewDriver - Cefnmoor Pinecone (SPC-SR2-1919)
13.
Jannica - A.D. Huckleberry (SPC-SR2-301)