1. Riding Class R1, tammat -
11/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
10/40
3. Riding Class R2, tammat -
11/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
8/40
5. Driving Class R1, tammat -
9/40
6. Driving Class R1, orit&ruunat -
9/40
7. Driving Class R2, tammat -
6/40
8. Driving Class R2, orit&ruunat -
9/40
9. In-Hand Class R1, tammat -
10/40
10. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
12/40
11. In-Hand Class R2, tammat -
12/40
12. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
7/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Sakkura - Nerywick Mayhem (SPC-SR1-601)
Show Reserve Champion
Sonja - Pencalow Buttons (SPC-SR2-1587)
3. Sonja - Amethyst Dael (SPC-MR1-1554)
4. EmmiN. - Cenwig Athelstan (SPC-SR2-2077)
5. Hilde - Amiral TV (SPC-SR1-366)
6. EmmiN. - Valyrian Doloris (SPC-MR2-2074)
7. Sonja - FGW Briallen Delyth (SPC-MR1-1641)
8. Disa - Glenwood Chocolatine (SPC-MR2-2069)
9. Sakkura - Louis d'Aubigny (SPC-SR1-614)
10. EmmiN. - Nutty Pumpkin (SPC-MR2-2097)
11. Sonja - Afterbeat Dael (SPC-MR1-1557)
12. Sonja - Baddeley (SPC-SR2-1525)
Class Champion
Sonja - Amethyst Dael (SPC-MR1-1554)
Class Reserve Champion
Disa - Fiosrach Martha (SPC-MR1-1983)
3.
Sakkura - Shelley of Swildie (SPC-MR1-1429)
4.
Sonja - Diablo Rose (SPC-MR1-1555)
5.
Sonja - Llachar Seren (SPC-MR1-1552)
6.
Sakkura - Noontide GB (SPC-MR1-1050)
7.
Sakkura - Rosetti of Swildie (SPC-MR1-1428)
8.
Sakkura - Bealtaine of Swildie (SPC-MR1-148)
9.
Disa - Cedion Cellwair Hwyl (SPC-MR1-1735)
10.
Elva - Pilgrim Audrey (SPC-MR1-2111)
11.
Sonja - Angailla (SPC-MR1-1553)
Class Champion
Sakkura - Louis d'Aubigny (SPC-SR1-614)
Class Reserve Champion
Sonja - Doomsday Devil (SPC-SR1-1549)
3.
Sakkura - Somhairle Ion (SPC-SR1-172)
4.
Sonja - Fine N Dandy (SPC-SR1-1546)
5.
Sakkura - Penryffraith Arthwr (SPC-SR1-1543)
6.
Sonja - Braveheart Dael (SPC-SR1-1548)
7.
Sakkura - Iomhair of Swildie (SPC-SR1-1117)
8.
Sonja - Bam-Bam (SPC-SR1-1547)
9.
Disa - Hillsmead Governor (SPC-SR1-2104)
10.
Elva - Sepp's Stormageddon (SPC-SR1-2070)
Class Champion
EmmiN. - Valyrian Doloris (SPC-MR2-2074)
Class Reserve Champion
Sonja - Blondie Brownie (SPC-MR2-1530)
3.
EmmiN. - Castlewings Beretta (SPC-MR2-2096)
4.
Sonja - Snowcloud Dael (SPC-MR2-1532)
5.
Sakkura - Westlea Perle (SPC-MR2-2058)
6.
EmmiN. - Winston Candy Crush (SPC-MR2-2095)
7.
Sonja - Lavender Snow (SPC-MR2-1531)
8.
Sakkura - Nerywick Holly (SPC-MR2-1182)
9.
Sonja - Frostlow Abyss (SPC-MR2-1533)
10.
Sakkura - Silverdale Agatha (SPC-MR2-40)
11.
Sakkura - Ellylw of Smithloch (SPC-MR2-2113)
Class Champion
Sonja - Baddeley (SPC-SR2-1525)
Class Reserve Champion
Disa - Anfarwol Caregan Ciwt (SPC-SR2-1734)
3.
Sonja - Castaway Charisma (SPC-SR2-1526)
4.
Sonja - Pencalow Moonfox (SPC-SR2-1523)
5.
Sonja - Claridge One Man Team (SPC-SR2-1524)
6.
Sakkura - Thornmere Joker (SPC-SR2-1183)
7.
Sakkura - Caelfall Silver Willow (SPC-SR2-2092)
8.
Sakkura - Caelfall Magician (SPC-SR2-2059)
Class Champion
Sonja - Afterbeat Dael (SPC-MR1-1557)
Class Reserve Champion
Sonja - A.D. Amelina (SPC-MR1-1584)
3.
Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
4.
Sonja - Euraidd Marigold (SPC-MR1-1638)
5.
Sakkura - Caoineag SBS (SPC-MR1-1184)
6.
Sonja - Afterglow (SPC-MR1-1556)
7.
Sakkura - Lovelace of Swildie (SPC-MR1-1614)
8.
Sakkura - Eldreth Wianna (SPC-MR1-160)
9.
Sakkura - Daoine Sìth (SPC-MR1-1051)
Class Champion
Sakkura - Nerywick Mayhem (SPC-SR1-601)
Class Reserve Champion
Sakkura - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
3.
Sakkura - Eldreth Reagan (SPC-SR1-94)
4.
Sonja - Cedion Llinaidd (SPC-SR1-1588)
5.
Sonja - Diabolic Dael (SPC-SR1-1551)
6.
Disa - Rhydderfel Ceredig (SPC-SR1-1733)
7.
Sonja - Godewyn (SPC-SR1-1550)
8.
Sonja - A.D. Playboy Prince (SPC-SR1-1589)
9.
Sakkura - Caesarion of Swildie (SPC-SR1-2106)
Class Champion
Disa - Glenwood Chocolatine (SPC-MR2-2069)
Class Reserve Champion
Sonja - Pencalow Matilda (SPC-MR2-1586)
3.
Sonja - A.D. Angwyn (SPC-MR2-1585)
4.
EmmiN. - Mayhem Black Lily (SPC-MR2-2099)
5.
Sonja - Viva La Diva (SPC-MR2-1537)
6.
Sonja - Frostbite Dael (SPC-MR2-1539)
Class Champion
EmmiN. - Cenwig Athelstan (SPC-SR2-2077)
Class Reserve Champion
Jane - Caribo (SPC-SR2-1348)
3.
EmmiN. - Winston Rock Wren (SPC-SR2-2078)
4.
Sonja - Borderline Chaos (SPC-SR2-1528)
5.
Sonja - Dawnbreaker (SPC-SR2-1527)
6.
EmmiN. - Mayhem Glazed Blueberry (SPC-SR2-2076)
7.
EmmiN. - Wildwood Black Raven (SPC-SR2-2079)
8.
Sonja - Benjamin Dael (SPC-SR2-1538)
9.
Sonja - Dawnstorm Dael (SPC-SR2-1529)
Class Champion
Sonja - FGW Briallen Delyth (SPC-MR1-1641)
Class Reserve Champion
Sakkura - Heather of Radon (SPC-MR1-73)
3.
Sakkura - Ceirdwen of Swildie (SPC-MR1-39)
4.
Disa - Queen Gwenhwyfar (SPC-MR1-1727)
5.
Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
6.
Sonja - Sweetheart Dael (SPC-MR1-2110)
7.
Sonja - Gwynedd Mererid (SPC-MR1-1639)
8.
Sakkura - Eldreth Alyn (SPC-MR1-76)
9.
Sakkura - Aoife of Swildie (SPC-MR1-2107)
10.
Sonja - Melrose Dael (SPC-MR1-1640)
Class Champion
Hilde - Amiral TV (SPC-SR1-366)
Class Reserve Champion
Hilde - Berryhill Lemon Soldier (SPC-SR1-1152)
3.
Sakkura - Baltair of Swildie (SPC-SR1-2105)
4.
Sakkura - Gawain of Swildie (SPC-SR1-1950)
5.
Hilde - Sheval Jingle Hop (SPC-SR1-1484)
6.
Sonja - Arian Aflonydd (SPC-SR1-1670)
7.
Sonja - Gwynedd Eisteddwod (SPC-SR1-1636)
8.
Miisu - Delm Fallon (SPC-SR1-1611)
9.
Elva - Tea Leaves (SPC-SR1-2112)
10.
Sonja - Arentino Dael (SPC-SR1-1635)
11.
Sakkura - Byron of Herecia (SPC-SR1-122)
12.
Sakkura - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
Class Champion
EmmiN. - Nutty Pumpkin (SPC-MR2-2097)
Class Reserve Champion
Hilde - Yentel Rosette (SPC-MR2-1153)
3.
Hilde - Meria v. RVN (SPC-MR2-1150)
4.
Disa - Derynant Eirianedd (SPC-MR2-1726)
5.
EmmiN. - Blueberry Crown (SPC-MR2-2098)
6.
Sonja - Cedion Crisiant Aldyth (SPC-MR2-1669)
7.
Sonja - Snowlight Dael (SPC-MR2-2108)
8.
Sonja - Frostfall Dael (SPC-MR2-2109)
9.
Sonja - Vinhan Belicia (SPC-MR2-1637)
10.
EmmiN. - Ninië (SPC-MR2-2072)
11.
Disa - Pencalow Mistral (SPC-MR2-1982)
12.
EmmiN. - Skelberry Daiquiri (SPC-MR2-2073)
Class Champion
Sonja - Pencalow Buttons (SPC-SR2-1587)
Class Reserve Champion
Sonja - Chigeon Duke (SPC-SR2-1634)
3.
Disa - Moana's Rhydderch (SPC-SR2-2068)
4.
Hilde - West Will (SPC-SR2-1151)
5.
Tiia - Y U No 5594 (SPC-SR2-2012)
6.
Sonja - Vinhan Coyle (SPC-SR2-1633)
7.
Miisu - Haruki Kingu (SPC-SR2-2103)