1. Riding Class R1, tammat -
25/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
22/40
3. Driving Class R1, tammat -
11/40
4. Driving Class R1, orit&ruunat -
15/40
5. In-Hand Class R1, tammat -
20/40
6. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
20/40
Show Supreme Champion
Sirpa - Rhith Llachar Ion (SPC-SR1-2020)
Show Reserve Champion
Sirpa - Deilen Masarn Ion (SPC-MR1-1938)
3. Sirpa - Gaoth Láidir Ion (SPC-SR1-1933)
4. Sakkura - Noontide GB (SPC-MR1-1050)
5. Sirpa - Criallt Arddun Noswaith (SPC-MR1-1936)
6. Sakkura - Nerywick Mayhem (SPC-SR1-601)
Class Champion
Sakkura - Noontide GB (SPC-MR1-1050)
Class Reserve Champion
Sirpa - Maorach of Achnaearn (SPC-MR1-2017)
3.
Jannica - Juniper Blue (SPC-MR1-183)
4.
taffel - Cherrypond Cookie Crumbles (SPC-MR1-1803)
5.
Penelopeia - Avonmore Jerilyn (SPC-MR1-2090)
6.
Disa - Cedion Cellwair Hwyl (SPC-MR1-1735)
7.
Jannica - Briallen Dawn (SPC-MR1-224)
8.
Disa - Queen Gwenhwyfar (SPC-MR1-1727)
9.
Sakkura - Shelley of Swildie (SPC-MR1-1429)
10.
taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
11.
Tinúvel - Arielle of Swildie (SPC-MR1-180)
12.
Sakkura - Rosetti of Swildie (SPC-MR1-1428)
13.
Sirpa - Faisean Ion (SPC-MR1-2016)
14.
Tinúvel - DD Ilmarë (SPC-MR1-85)
15.
Jannica - Evelyne Dawn (SPC-MR1-222)
16.
Sakkura - Bealtaine of Swildie (SPC-MR1-148)
17.
Tinúvel - Cedion Bore Mai (SPC-MR1-1570)
18.
taffel - C'bury Cymreig Bonheddig (SPC-MR1-1805)
19.
Jannica - Criallt Genethig Lleucu (SPC-MR1-416)
20.
Tinúvel - DD Iseult (SPC-MR1-240)
21. Sirpa - Godgifu Ion (SPC-MR1-2019)
22. Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
23. taffel - C'bury Cinnamon Chai (SPC-MR1-1804)
24. Penelopeia - Rhiw Primrose (SPC-MR1-2089)
25. Sirpa - PP's Dixie (SPC-MR1-1931)
Class Champion
Sirpa - Rhith Llachar Ion (SPC-SR1-2020)
Class Reserve Champion
taffel - Eironi Llewychaidd Dawn (SPC-SR1-1822)
3.
Tinúvel - Roscoff Midnight Puzzle (SPC-SR1-166)
4.
Jannica - A.D. Échec au Roi (SPC-SR1-1037)
5.
Sirpa - Brackholme Norman II (SPC-SR1-1899)
6.
Sakkura - Penryffraith Arthwr (SPC-SR1-1543)
7.
Sirpa - Suaimhneach Ion (SPC-SR1-1898)
8.
Jannica - A.D. Bet He's Hot (SPC-SR1-121)
9.
taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
10.
Penelopeia - Brickstocke Marvel (SPC-SR1-2087)
11.
Penelopeia - Gwyther Tewdwr (SPC-SR1-2088)
12.
Sakkura - Gawain of Swildie (SPC-SR1-1950)
13.
Sirpa - Tenney Ion (SPC-SR1-1900)
14.
Tinúvel - Angren Felix Felicis (SPC-SR1-1956)
15.
Jannica - Poniniemen Maximilian (SPC-SR1-1038)
16.
Sakkura - Iomhair of Swildie (SPC-SR1-1117)
17.
Tinúvel - Óir Sauron (SPC-SR1-175)
18.
Elva - Sepp's Stormageddon (SPC-SR1-2070)
19.
Jannica - Marema's Magical Man (SPC-SR1-459)
20.
taffel - Criallt Janto (SPC-SR1-940)
21. Sakkura - Louis d'Aubigny (SPC-SR1-614)
22. taffel - Badwr Artagan Dawn (SPC-SR1-1824)
Class Champion
Sirpa - Deilen Masarn Ion (SPC-MR1-1938)
Class Reserve Champion
Sakkura - Caoineag SBS (SPC-MR1-1184)
3.
Jannica - Kiss Then Miss (SPC-MR1-1979)
4.
Sirpa - Storyteller's Speedy (SPC-MR1-2015)
5.
Sakkura - Lovelace of Swildie (SPC-MR1-1614)
6.
Sakkura - Eldreth Wianna (SPC-MR1-160)
7.
Sakkura - Daoine Sìth (SPC-MR1-1051)
8.
Jannica - Summerstorm's Stella (SPC-MR1-1039)
9.
Sirpa - Bhana-Phrionnsa Ion (SPC-MR1-2018)
10.
Sirpa - Forwyn Masarn Ion (SPC-MR1-2014)
11.
Jannica - A.D. Honey Hammering (SPC-MR1-244)
Class Champion
Sirpa - Gaoth Láidir Ion (SPC-SR1-1933)
Class Reserve Champion
taffel - Rhediad Llachar Llew (SPC-SR1-2061)
3.
taffel - Cherrypond Supreme (SPC-SR1-2080)
4.
Jannica - A.D. Rob-Roy (SPC-SR1-126)
5.
Jannica - Lovely Rollo (SPC-SR1-236)
6.
Sakkura - Byron of Herecia (SPC-SR1-122)
7.
Sirpa - Criallt Ddiwethaf Balchderau (SPC-SR1-2024)
8.
Tinúvel - Angren Melkor (SPC-SR1-1569)
9.
Jannica - Hopearinteen Pilgrim (SPC-SR1-239)
10.
Sakkura - Bruadrach of Swildie (SPC-SR1-58)
11.
Sirpa - Joyendales Rowley (SPC-SR1-1930)
12.
Sakkura - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
13.
Sirpa - Fortanach Bonn Ion (SPC-SR1-2023)
14.
Jannica - Lil Lines (SPC-SR1-233)
15.
Sakkura - Eldreth Reagan (SPC-SR1-94)
Class Champion
Sirpa - Criallt Arddun Noswaith (SPC-MR1-1936)
Class Reserve Champion
Tinúvel - Water Dancer Brii (SPC-MR1-140)
3.
Sakkura - Doireann v. Pijnboompit (SPC-MR1-139)
4.
Sakkura - Heather of Radon (SPC-MR1-73)
5.
Sakkura - Eldreth Alyn (SPC-MR1-76)
6.
Sakkura - Ceirdwen of Swildie (SPC-MR1-39)
7.
Tinúvel - Nerywick Mayflower (SPC-MR1-1572)
8.
Jannica - Aidan Deirdre (SPC-MR1-260)
9.
Jannica - A.D. Bet She's an Angel (SPC-MR1-1040)
10.
Sirpa - Susikallion Finessa (SPC-MR1-1937)
11.
Tinúvel - Angren Elbereth (SPC-MR1-1963)
12.
Jannica - Llygedyn Bonedigges (SPC-MR1-257)
13.
Disa - Fiosrach Martha (SPC-MR1-1983)
14.
taffel - Rhediad Rhosynnau (SPC-MR1-2064)
15.
Jannica - Clovercutt Arielle (SPC-MR1-265)
16.
Tinúvel - Catriona Crowley (SPC-MR1-487)
17.
taffel - Rhediad Sugar Fluff (SPC-MR1-2062)
18.
taffel - Cherrypond Pink My Liquorice (SPC-MR1-2063)
19.
Sirpa - Cerdd Rhamantus Ion (SPC-MR1-1935)
20.
Sirpa - Moor Birch Ion (SPC-MR1-1932)
Class Champion
Sakkura - Nerywick Mayhem (SPC-SR1-601)
Class Reserve Champion
Sakkura - Somhairle Ion (SPC-SR1-172)
3.
taffel - Yr Ardalaidd Dawn (SPC-SR1-1823)
4.
Disa - Rhydderfel Ceredig (SPC-SR1-1733)
5.
taffel - Rhediad Apollo (SPC-SR1-1890)
6.
Jannica - Clovercutt Soda Pop (SPC-SR1-208)
7.
Tinúvel - Angren Fergus (SPC-SR1-1571)
8.
Jannica - Gancanagh (SPC-SR1-210)
9.
Miisu - Delm Fallon (SPC-SR1-1611)
10.
taffel - Lleinau Lwynog (SPC-SR1-1880)
11.
Sakkura - Eldreth Galahad (SPC-SR1-600)
12.
Tinúvel - Newburn's Willie (SPC-SR1-450)
13.
Sirpa - Derw Cryf Ion (SPC-SR1-2021)
14.
taffel - Cherrypond Top Notch (SPC-SR1-1891)
15.
Sirpa - Cadfridog Ion (SPC-SR1-1934)
16.
Jannica - Asyn Arwr (SPC-SR1-249)
17.
Sirpa - Daoimean Ion (SPC-SR1-2022)
18.
Jannica - Pencalow Rhydderch (SPC-SR1-216)
19.
Sirpa - Storyteller's Wilson (SPC-SR1-2025)
20.
Sakkura - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)