1. Riding Class R1, tammat -
6/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
3/40
3. Riding Class R2, tammat -
2/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
0/40
5. Riding Class R3, tammat -
2/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
1/40
7. Driving Class R1, tammat -
4/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
1/40
9. Driving Class R2, tammat -
5/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
3/40
11. Driving Class R3, tammat -
1/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
1/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
4/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
2/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
1/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
2/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
5/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
4/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Veera R. - Nerywick Fairy Cake (SPC-MR2-1289)
Show Reserve Champion
Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
3. Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
4. Ireth - Traum (SPC-SR3-1971)
5. Ireth - Namys Batida (SPC-MR3-1991)
6. Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
7. Ireth - Wild Applause (SPC-SR3-1992)
8. Veera R. - Funfair's Frost Flip (SPC-SR2-1239)
9. Veera R. - Cowslip (SPC-SR1-1160)
10. Ireth - Ahorn Sophia (SPC-MR3-1972)
11. Ireth - A.D. Olympé (SPC-MR1-1857)
12. Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
13. Veera R. - Cresendo's Disa (SPC-MR3-1233)
14. Ireth - Tamsin (SPC-MR1-1869)
15. Veera R. - Taletha Syeira (SPC-MR2-1235)
16. Tiia - Y U No 5594 (SPC-SR2-2012)
17. Veera R. - Grindeldore (SPC-SR3-1230)
Class Champion
Ireth - Tamsin (SPC-MR1-1869)
Class Reserve Champion
Ireth - Marvel Namora (SPC-MR1-1994)
3.
Veera R. - Shamrock's Deborah (SPC-MR1-1253)
4.
Ireth - Lochlann Inri (SPC-MR1-1867)
5.
Veera R. - Show's Trixie (SPC-MR1-1295)
6.
Ireth - Menday Keelan Narbett (SPC-MR1-567)
Class Champion
Veera R. - Cowslip (SPC-SR1-1160)
Class Reserve Champion
Veera R. - Show's Fingall (SPC-SR1-1294)
3.
Ireth - Aidan Noel (SPC-SR1-1989)
Class Champion
Veera R. - Taletha Syeira (SPC-MR2-1235)
Class Reserve Champion
Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
Class Champion
Ireth - Namys Batida (SPC-MR3-1991)
Class Reserve Champion
Ireth - Arbeiten Dame (SPC-MR3-1973)
Class Champion
Ireth - Wild Applause (SPC-SR3-1992)
Class Champion
Ireth - A.D. Olympé (SPC-MR1-1857)
Class Reserve Champion
Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
3.
Ireth - Nelia (SPC-MR1-1995)
4.
Ireth - Tirdeunaw Evnissyen (SPC-MR1-566)
Class Champion
Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
Class Champion
Veera R. - Nerywick Fairy Cake (SPC-MR2-1289)
Class Reserve Champion
Veera R. - Lilymoor Spica (SPC-MR2-1236)
3.
Ireth - Namys Starry Sky (SPC-MR2-1990)
4.
Veera R. - Pumpkin Pie SBS (SPC-MR2-1187)
5.
Veera R. - Maddocks Mulan (SPC-MR2-1732)
Class Champion
Veera R. - Funfair's Frost Flip (SPC-SR2-1239)
Class Reserve Champion
Veera R. - Delicious Lancelot (SPC-SR2-1237)
3.
Veera R. - Lilymoor Yorick (SPC-SR2-1238)
Class Champion
Ireth - Ahorn Sophia (SPC-MR3-1972)
Class Champion
Ireth - Traum (SPC-SR3-1971)
Class Champion
Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
Class Reserve Champion
Ireth - Cenarth Raglan Kim (SPC-MR1-1976)
3.
Ireth - Namys Merando (SPC-MR1-1929)
4.
Ireth - Namys Celinda (SPC-MR1-1993)
Class Champion
Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
Class Reserve Champion
Ireth - Bramwell (SPC-SR1-1974)
Class Champion
Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
Class Champion
Tiia - Y U No 5594 (SPC-SR2-2012)
Class Reserve Champion
Ireth - Genheit Deiniel (SPC-SR2-1860)
Class Champion
Veera R. - Cresendo's Disa (SPC-MR3-1233)
Class Reserve Champion
Veera R. - Elfengård Rosita (SPC-MR3-1234)
3.
Ireth - Brandee (SPC-MR3-1854)
4.
Veera R. - Alice Hopp (SPC-MR3-1231)
5.
Veera R. - Alhem's Rita (SPC-MR3-1232)
Class Champion
Veera R. - Grindeldore (SPC-SR3-1230)
Class Reserve Champion
Veera R. - Sniffles and Snookums (SPC-SR3-1162)
3.
Veera R. - Nerywick Silver Flash (SPC-SR3-1185)
4.
Veera R. - Roloredico Rewa (SPC-SR3-1161)