1. Riding Class R1, tammat -
10/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
11/40
3. Riding Class R2, tammat -
12/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
4/40
5. Riding Class R3, tammat -
11/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
10/40
7. Driving Class R1, tammat -
8/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
6/40
9. Driving Class R2, tammat -
9/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
10/40
11. Driving Class R3, tammat -
2/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
2/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
9/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
7/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
6/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
10/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
5/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
4/40
Show Supreme Champion
Kida - Trawsfynydd Beli Mawr (SPC-SR1-1521)
Show Reserve Champion
Kida - Swandale Silvano (SPC-SR3-586)
3. Kida - KW Maxen (SPC-SR2-481)
4. Kida - Fleetwood Trixy (SPC-MR2-734)
5. Meeri N. - V.H. Audun (SPC-SR3-813)
6. Kida - Cranebergs Hilton (SPC-SR3-582)
7. Meeri N. - Lavender Snilli (SPC-MR3-1861)
8. Ireth - Ahorn Sophia (SPC-MR3-1972)
9. taffel - C'bury Cymreig Bonheddig (SPC-MR1-1805)
10. Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
11. Kida - Pencalow Luned (SPC-MR1-497)
12. Kida - FGW Medi Manon (SPC-MR1-816)
13. Kida - Dawnfrost Lustre (SPC-MR3-597)
14. Kida - Mochachino (SPC-SR2-407)
15. Meeri N. - Snilli Bellamy (SPC-MR2-448)
16. Kida - Gletness Victoria (SPC-MR2-1470)
17. Kida - Vincent v.d. Kronos (SPC-SR2-1468)
18. Kida - Illuminated (SPC-SR1-1241)
Class Champion
taffel - C'bury Cymreig Bonheddig (SPC-MR1-1805)
Class Reserve Champion
Kida - Honeycrush Flipper (SPC-MR1-1115)
3.
taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
4.
Ireth - Menday Keelan Narbett (SPC-MR1-567)
5.
Ireth - Lochlann Inri (SPC-MR1-1867)
6.
taffel - C'bury Cinnamon Chai (SPC-MR1-1804)
7.
Ireth - Marvel Namora (SPC-MR1-1994)
8.
Ireth - Tamsin (SPC-MR1-1869)
9.
taffel - Cherrypond Cookie Crumbles (SPC-MR1-1803)
10.
Kida - Shaken Rosalie (SPC-MR1-1243)
Class Champion
Kida - Illuminated (SPC-SR1-1241)
Class Reserve Champion
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
3.
Meeri N. - Dirwyn Anwar Fflergant (SPC-SR1-811)
4.
taffel - Badwr Artagan Dawn (SPC-SR1-1824)
5.
Kida - Midnight Phobia (SPC-SR1-1242)
6.
Meeri N. - Arthfael Snilli (SPC-SR1-445)
7.
taffel - Criallt Janto (SPC-SR1-940)
8.
Ireth - Aidan Noel (SPC-SR1-1989)
9.
taffel - Eironi Llewychaidd Dawn (SPC-SR1-1822)
10.
taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
11.
Kida - Fame's Leopold (SPC-SR1-1465)
Class Champion
Meeri N. - Snilli Bellamy (SPC-MR2-448)
Class Reserve Champion
Kida - Pencalow Peppermint (SPC-MR2-540)
3.
Meeri N. - Rhosyn Glendora (SPC-MR2-447)
4.
Meeri N. - Lillehammer v. Moons (SPC-MR2-1862)
5.
Kida - Pencalow Moon Dust (SPC-MR2-541)
6.
Kida - Drysllwyn Saffron (SPC-MR2-399)
7.
Daisy - Stltri (SPC-MR2-1997)
8.
Meeri N. - Gwawr Snilli (SPC-MR2-509)
9.
Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
10.
Kida - Cedion Melodaidd (SPC-MR2-730)
11.
Daisy - Epilia (SPC-MR2-1996)
12.
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
Class Champion
Kida - Mochachino (SPC-SR2-407)
Class Reserve Champion
Kida - Dúnhere Evyn (SPC-SR2-731)
3.
Kida - Pencalow Ernie (SPC-SR2-1206)
4.
Kida - Glenwood Eclipse (SPC-SR2-1158)
Class Champion
Meeri N. - Lavender Snilli (SPC-MR3-1861)
Class Reserve Champion
Kida - Lady Dovercourt (SPC-MR3-589)
3.
Jayde Wuopio - Eiddwen Hadewych (SPC-MR3-706)
4.
Kida - Nerywick Hidden Truth (SPC-MR3-599)
5.
Kida - Dawnfrost Coconelle (SPC-MR3-1492)
6.
Ireth - Arbeiten Dame (SPC-MR3-1973)
7.
Kida - Charleroi Snow Carol (SPC-MR3-594)
8.
Jayde Wuopio - Northern Gold (SPC-MR3-707)
9.
Ireth - Namys Batida (SPC-MR3-1991)
10.
Jayde Wuopio - Griet Sadie (SPC-MR3-705)
11.
Meeri N. - Cloudberry Snilli (SPC-MR3-815)
Class Champion
Kida - Cranebergs Hilton (SPC-SR3-582)
Class Reserve Champion
Kida - Checkmate Avenue (SPC-SR3-581)
3.
Ireth - Wild Applause (SPC-SR3-1992)
4.
Kida - Dawnfrost Cronos (SPC-SR3-1488)
5.
Meeri N. - Cosmicano (SPC-SR3-1864)
6.
Kida - Dawnfrost Cremello (SPC-SR3-583)
7.
Meeri N. - Roscoff Tomahawk (SPC-SR3-814)
8.
Jayde Wuopio - Sokerikuun Synthwave (SPC-SR3-1642)
9.
Meeri N. - Tornado Snilli (SPC-SR3-1863)
10.
Meeri N. - Snilli Joakim (SPC-SR3-812)
Class Champion
Kida - Pencalow Luned (SPC-MR1-497)
Class Reserve Champion
Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
3.
Ireth - Tirdeunaw Evnissyen (SPC-MR1-566)
4.
Ireth - A.D. Olympé (SPC-MR1-1857)
5.
Kida - Pencalow Ceinwen (SPC-MR1-563)
6.
Ireth - Nelia (SPC-MR1-1995)
7.
Kida - Maerdydale Talar (SPC-MR1-1519)
8.
Kida - Glyndyfrdwy Ionor Heulyn (SPC-MR1-502)
Class Champion
Kida - Trawsfynydd Beli Mawr (SPC-SR1-1521)
Class Reserve Champion
Kida - Criallt Tristan (SPC-SR1-385)
3.
Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
4.
Kida - Crunwere Luc Llwych (SPC-SR1-1520)
5.
taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
6.
Kida - Llygedyn Morgath Wen (SPC-SR1-1451)
Class Champion
Kida - Gletness Victoria (SPC-MR2-1470)
Class Reserve Champion
Kida - Albertslunds Lovestory (SPC-MR2-1593)
3.
Meeri N. - Toy's Isfrun (SPC-MR2-440)
4.
Ireth - Namys Starry Sky (SPC-MR2-1990)
5.
Eenu - Monkw Chiquita (SPC-MR2-1984)
6.
Kida - Albertslunds Elsa (SPC-MR2-1461)
7.
Kida - Barbie v.d. Derrymoore (SPC-MR2-1592)
8.
Meeri N. - Karneoli Speed (SPC-MR2-441)
9.
Meeri N. - Wyat Karamel Kitten (SPC-MR2-336)
Class Champion
Kida - Vincent v.d. Kronos (SPC-SR2-1468)
Class Reserve Champion
Wiewi - Machen Meirhan (SPC-SR2-1499)
3.
Kida - Albertslunds Donkey Kong (SPC-SR2-1591)
4.
Kida - Silverhill Yoko (SPC-SR2-1458)
5.
Meeri N. - Toy's Mårten (SPC-SR2-438)
6.
Meeri N. - Snilli Phineas (SPC-SR2-337)
7.
Kida - Willow Sparkle (SPC-SR2-1459)
8.
Meeri N. - Snilli Hercules (SPC-SR2-436)
9.
Wiewi - Vinhan Chesmu (SPC-SR2-1517)
10.
Meeri N. - Pläsinpellon Napakymppi (SPC-SR2-437)
Class Champion
Ireth - Ahorn Sophia (SPC-MR3-1972)
Class Reserve Champion
Meeri N. - Vehkakorven Berit (SPC-MR3-923)
Class Champion
Meeri N. - V.H. Audun (SPC-SR3-813)
Class Reserve Champion
Ireth - Traum (SPC-SR3-1971)
Class Champion
Kida - FGW Medi Manon (SPC-MR1-816)
Class Reserve Champion
Meeri N. - Dewin Eira Ion (SPC-MR1-470)
3.
Ireth - Namys Merando (SPC-MR1-1929)
4.
Kida - Llygedyn Lwc Drwg (SPC-MR1-368)
5.
Ireth - Cenarth Raglan Kim (SPC-MR1-1976)
6.
Meeri N. - Hunfields Laveria (SPC-MR1-467)
7.
Kida - Anfarwol Halcam Tegell (SPC-MR1-1209)
8.
Ireth - Namys Celinda (SPC-MR1-1993)
9.
Ireth - Lily Eloisa (SPC-MR1-1855)
Class Champion
Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
Class Reserve Champion
taffel - Cherrypond Top Notch (SPC-SR1-1891)
3.
taffel - Lleinau Lwynog (SPC-SR1-1880)
4.
Ireth - Bramwell (SPC-SR1-1974)
5.
taffel - Rhediad Apollo (SPC-SR1-1890)
6.
Eenu - Angwyn 1727 (SPC-SR1-1987)
7.
taffel - Yr Ardalaidd Dawn (SPC-SR1-1823)
Class Champion
Kida - Fleetwood Trixy (SPC-MR2-734)
Class Reserve Champion
Kida - Pencalow Maisy (SPC-MR2-514)
3.
Meeri N. - Snilli Liling (SPC-MR2-568)
4.
Kida - Pencalow Tricolor (SPC-MR2-1104)
5.
Kida - Rochford Carys (SPC-MR2-735)
6.
Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
Class Champion
Kida - KW Maxen (SPC-SR2-481)
Class Reserve Champion
Ireth - Genheit Deiniel (SPC-SR2-1860)
3.
Kida - Brychan Jade (SPC-SR2-394)
4.
Kida - Dawnlight Dael (SPC-SR2-1498)
5.
Eenu - Tonttutöppönen (SPC-SR2-1806)
6.
Meeri N. - Snilli Derrick (SPC-SR2-564)
7.
Kida - Kingsbridge Coed (SPC-SR2-732)
8.
Meeri N. - Snilli Linus (SPC-SR2-1865)
9.
Meeri N. - Snilli Raichu (SPC-SR2-332)
10.
Meeri N. - Snilli Dalton (SPC-SR2-565)
Class Champion
Kida - Dawnfrost Lustre (SPC-MR3-597)
Class Reserve Champion
Ireth - Brandee (SPC-MR3-1854)
3.
Kida - Carleon Cream Lux (SPC-MR3-595)
4.
Kida - Dawnfrost Hillary (SPC-MR3-1494)
5.
Kida - Dawnfrost Lucy (SPC-MR3-1493)
Class Champion
Kida - Swandale Silvano (SPC-SR3-586)
Class Reserve Champion
Kida - Elderwood's Blue Dragon (SPC-SR3-587)
3.
Kida - Knockturn Samhain (SPC-SR3-1252)
4.
Kida - Dawnfrost Soho (SPC-SR3-1489)