1. Riding Class R1, tammat -
4/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
2/40
3. Riding Class R2, tammat -
1/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
0/40
5. Riding Class R3, tammat -
5/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
2/40
7. Driving Class R1, tammat -
4/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
2/40
9. Driving Class R2, tammat -
2/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
0/40
11. Driving Class R3, tammat -
1/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
1/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
4/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
2/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
1/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
1/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
1/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
0/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Ireth - Ahorn Sophia (SPC-MR3-1972)
Show Reserve Champion
Ireth - Genheit Deiniel (SPC-SR2-1860)
3. Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
4. Eenu - Angwyn 1727 (SPC-SR1-1987)
5. Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
6. Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
7. Ireth - Tirdeunaw Evnissyen (SPC-MR1-566)
8. Ireth - Traum (SPC-SR3-1971)
9. Ireth - Brandee (SPC-MR3-1854)
10. Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
11. Jayde Wuopio - Eiddwen Hadewych (SPC-MR3-706)
12. Ireth - Tamsin (SPC-MR1-1869)
13. Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
14. Ireth - Wild Applause (SPC-SR3-1992)
15. Ireth - Namys Merando (SPC-MR1-1929)
Class Champion
Ireth - Tamsin (SPC-MR1-1869)
Class Reserve Champion
Ireth - Clodagh (SPC-MR1-1975)
3.
Ireth - Menday Keelan Narbett (SPC-MR1-567)
4.
Ireth - Lochlann Inri (SPC-MR1-1867)
Class Champion
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
Class Reserve Champion
Ireth - Aidan Noel (SPC-SR1-1989)
Class Champion
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
Class Champion
Jayde Wuopio - Eiddwen Hadewych (SPC-MR3-706)
Class Reserve Champion
Jayde Wuopio - Griet Sadie (SPC-MR3-705)
3.
Jayde Wuopio - Northern Gold (SPC-MR3-707)
4.
Ireth - Arbeiten Dame (SPC-MR3-1973)
5.
Ireth - Namys Batida (SPC-MR3-1991)
Class Champion
Ireth - Wild Applause (SPC-SR3-1992)
Class Reserve Champion
Jayde Wuopio - Sokerikuun Synthwave (SPC-SR3-1642)
Class Champion
Ireth - Tirdeunaw Evnissyen (SPC-MR1-566)
Class Reserve Champion
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
3.
Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
4.
Ireth - A.D. Olympé (SPC-MR1-1857)
Class Champion
Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
Class Reserve Champion
Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
Class Champion
Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
Class Reserve Champion
Ireth - Namys Starry Sky (SPC-MR2-1990)
Class Champion
Ireth - Ahorn Sophia (SPC-MR3-1972)
Class Champion
Ireth - Traum (SPC-SR3-1971)
Class Champion
Ireth - Namys Merando (SPC-MR1-1929)
Class Reserve Champion
Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
3.
Ireth - Cenarth Raglan Kim (SPC-MR1-1976)
4.
Ireth - Lily Eloisa (SPC-MR1-1855)
Class Champion
Eenu - Angwyn 1727 (SPC-SR1-1987)
Class Reserve Champion
Ireth - Bramwell (SPC-SR1-1974)
Class Champion
Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
Class Champion
Ireth - Genheit Deiniel (SPC-SR2-1860)
Class Champion
Ireth - Brandee (SPC-MR3-1854)