1. Riding Class R1, tammat -
6/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
4/40
3. Riding Class R2, tammat -
5/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
5/40
5. Riding Class R3, tammat -
5/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
4/40
7. Driving Class R1, tammat -
8/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
6/40
9. Driving Class R2, tammat -
5/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
4/40
11. Driving Class R3, tammat -
1/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
0/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
8/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
3/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
5/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
6/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
5/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
5/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Kida - Anfarwol Halcam Tegell (SPC-MR1-1209)
Show Reserve Champion
Kida - Hopscotch Noir (SPC-SR3-585)
3. Kida - Pencalow Luned (SPC-MR1-497)
4. Kida - Fleetwood Trixy (SPC-MR2-734)
5. Kida - Willow Sparkle (SPC-SR2-1459)
6. Kida - Llygedyn Morgath Wen (SPC-SR1-1451)
7. Kida - Pencalow Boreugwyn (SPC-SR1-171)
8. Ireth - Ahorn Sophia (SPC-MR3-1972)
9. Kida - Albertslunds Lovestory (SPC-MR2-1593)
10. Kida - Pencalow Frappuccino (SPC-SR2-506)
11. Kida - Dawnfrost Navy Blue (SPC-MR3-598)
12. Kida - Nerywick Skittles (SPC-MR3-593)
13. Kida - Illuminated (SPC-SR1-1241)
14. Kida - Kingsbridge Coed (SPC-SR2-732)
15. Kida - Pencalow Peppermint (SPC-MR2-540)
16. Kida - Dawnfrost Cremello (SPC-SR3-583)
17. Ireth - Clodagh (SPC-MR1-1975)
Class Champion
Ireth - Clodagh (SPC-MR1-1975)
Class Reserve Champion
Kida - Honeycrush Flipper (SPC-MR1-1115)
3.
Ireth - Tamsin (SPC-MR1-1869)
4.
Kida - Shaken Rosalie (SPC-MR1-1243)
5.
Ireth - Cenarth Raglan Kim (SPC-MR1-1976)
6.
Ireth - Lochlann Inri (SPC-MR1-1867)
Class Champion
Kida - Illuminated (SPC-SR1-1241)
Class Reserve Champion
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
3.
Kida - Midnight Phobia (SPC-SR1-1242)
4.
Kida - Fame's Leopold (SPC-SR1-1465)
Class Champion
Kida - Pencalow Peppermint (SPC-MR2-540)
Class Reserve Champion
Kida - Cedion Melodaidd (SPC-MR2-730)
3.
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
4.
Kida - Drysllwyn Saffron (SPC-MR2-399)
5.
Kida - Pencalow Moon Dust (SPC-MR2-541)
Class Champion
Kida - Pencalow Frappuccino (SPC-SR2-506)
Class Reserve Champion
Kida - Glenwood Eclipse (SPC-SR2-1158)
3.
Kida - Moana's Gwyn Grigor (SPC-SR2-810)
4.
Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
5.
Kida - Dúnhere Evyn (SPC-SR2-731)
Class Champion
Kida - Dawnfrost Navy Blue (SPC-MR3-598)
Class Reserve Champion
Kida - Nerywick Hidden Truth (SPC-MR3-599)
3.
Ireth - Arbeiten Dame (SPC-MR3-1973)
4.
Kida - Dawnfrost Rosepeaks (SPC-MR3-1491)
5.
Kida - Dawnfrost Coconelle (SPC-MR3-1492)
Class Champion
Kida - Dawnfrost Cremello (SPC-SR3-583)
Class Reserve Champion
Kida - Dawnfrost Hasufel (SPC-SR3-584)
3.
Kida - Dawnfrost Cronos (SPC-SR3-1488)
4.
Kida - Checkmate Avenue (SPC-SR3-581)
Class Champion
Kida - Pencalow Luned (SPC-MR1-497)
Class Reserve Champion
Kida - Glyndyfrdwy Ionor Heulyn (SPC-MR1-502)
3.
Kida - Llygedyn Lwc Drwg (SPC-MR1-368)
4.
Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
5.
Ireth - A.D. Olympé (SPC-MR1-1857)
6.
Ireth - Tirdeunaw Evnissyen (SPC-MR1-566)
7.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
8.
Kida - Maerdydale Talar (SPC-MR1-1519)
Class Champion
Kida - Llygedyn Morgath Wen (SPC-SR1-1451)
Class Reserve Champion
Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
3.
Kida - Criallt Tristan (SPC-SR1-385)
4.
Kida - Trawsfynydd Beli Mawr (SPC-SR1-1521)
5.
Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
6.
Kida - Crunwere Luc Llwych (SPC-SR1-1520)
Class Champion
Kida - Albertslunds Lovestory (SPC-MR2-1593)
Class Reserve Champion
Kida - Barbie v.d. Derrymoore (SPC-MR2-1592)
3.
Kida - Albertslunds Elsa (SPC-MR2-1461)
4.
Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
5.
Kida - Gletness Victoria (SPC-MR2-1470)
Class Champion
Kida - Willow Sparkle (SPC-SR2-1459)
Class Reserve Champion
Kida - Vincent v.d. Kronos (SPC-SR2-1468)
3.
Kida - Silverhill Yoko (SPC-SR2-1458)
4.
Kida - Albertslunds Donkey Kong (SPC-SR2-1591)
Class Champion
Ireth - Ahorn Sophia (SPC-MR3-1972)
Class Champion
Kida - Anfarwol Halcam Tegell (SPC-MR1-1209)
Class Reserve Champion
Kida - Pencalow Ceinwen (SPC-MR1-563)
3.
Ireth - Namys Merando (SPC-MR1-1929)
4.
Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
5.
Ireth - Lily Eloisa (SPC-MR1-1855)
6.
Kida - FGW Medi Manon (SPC-MR1-816)
7.
Ireth - Menday Keelan Narbett (SPC-MR1-567)
8.
Milja - Llygedyn Caredd Heiliad (SPC-MR1-1706)
Class Champion
Kida - Pencalow Boreugwyn (SPC-SR1-171)
Class Reserve Champion
Ireth - Bramwell (SPC-SR1-1974)
3.
Kida - Pencalow Elidir (SPC-SR1-165)
Class Champion
Kida - Fleetwood Trixy (SPC-MR2-734)
Class Reserve Champion
Kida - Rochford Carys (SPC-MR2-735)
3.
Kida - Pencalow Maisy (SPC-MR2-514)
4.
Kida - Pencalow Tricolor (SPC-MR2-1104)
5.
Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
Class Champion
Kida - Kingsbridge Coed (SPC-SR2-732)
Class Reserve Champion
Ireth - Genheit Deiniel (SPC-SR2-1860)
3.
V. Penrose - Kruunun Gingershot (SPC-SR2-1483)
4.
Kida - Pencalow Lingonberry (SPC-SR2-553)
5.
Kida - Brychan Jade (SPC-SR2-394)
6.
Kida - Dawnlight Dael (SPC-SR2-1498)
Class Champion
Kida - Nerywick Skittles (SPC-MR3-593)
Class Reserve Champion
Kida - Rochdale Naeva (SPC-MR3-596)
3.
Kida - Dawnfrost Hillary (SPC-MR3-1494)
4.
Kida - Dawnfrost Lucy (SPC-MR3-1493)
5.
Ireth - Brandee (SPC-MR3-1854)
Class Champion
Kida - Hopscotch Noir (SPC-SR3-585)
Class Reserve Champion
Kida - Dawnfrost Soho (SPC-SR3-1489)
3.
Kida - Swandale Silvano (SPC-SR3-586)
4.
Ireth - Traum (SPC-SR3-1971)
5.
Kida - Knockturn Samhain (SPC-SR3-1252)