1. Riding Class R1, tammat -
9/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
6/40
3. Riding Class R2, tammat -
2/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
2/40
5. Riding Class R3, tammat -
8/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
1/40
7. Driving Class R1, tammat -
6/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
5/40
9. Driving Class R2, tammat -
5/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
0/40
11. Driving Class R3, tammat -
1/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
0/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
6/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
5/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
10/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
7/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
7/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
6/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Tinúvel - Angren Pilgrim (SPC-SR2-1957)
Show Reserve Champion
Ireth - Brandee (SPC-MR3-1854)
3. Tinúvel - DD Ilmarë (SPC-MR1-85)
4. Tinúvel - Tuiskulan Eurwen (SPC-MR2-197)
5. Tinúvel - Cherry Jubilee N (SPC-MR3-1581)
6. Ireth - Namys Merando (SPC-MR1-1929)
7. Ireth - Ahorn Sophia (SPC-MR3-1972)
8. Tinúvel - Roscoff Midnight Puzzle (SPC-SR1-166)
9. Veera R. - Shamrock's Deborah (SPC-MR1-1253)
10. Tinúvel - Angren Lilith (SPC-MR2-1577)
11. Veera R. - Lilymoor Yorick (SPC-SR2-1238)
12. Veera R. - Nerywick Silver Flash (SPC-SR3-1185)
13. Tinúvel - Newburn's Willie (SPC-SR1-450)
14. Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
15. Tinúvel - Angren Luned (SPC-MR2-1575)
16. Jayde Wuopio - Sokerikuun Synthwave (SPC-SR3-1642)
Class Champion
Tinúvel - DD Ilmarë (SPC-MR1-85)
Class Reserve Champion
Tinúvel - Arielle of Swildie (SPC-MR1-180)
3.
Tinúvel - Cedion Bore Mai (SPC-MR1-1570)
4.
Ireth - Lochlann Inri (SPC-MR1-1867)
5.
tirppa - Llygedyn Myfi Mai (SPC-MR1-1648)
6.
Ireth - Clodagh (SPC-MR1-1975)
7.
Ireth - Tamsin (SPC-MR1-1869)
8.
Ireth - Cenarth Raglan Kim (SPC-MR1-1976)
9.
Tinúvel - DD Iseult (SPC-MR1-240)
Class Champion
Tinúvel - Roscoff Midnight Puzzle (SPC-SR1-166)
Class Reserve Champion
Tinúvel - Angren Felix Felicis (SPC-SR1-1956)
3.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
4.
Tinúvel - Óir Sauron (SPC-SR1-175)
5.
tirppa - Kingsfall Rhodri (SPC-SR1-1724)
6.
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
Class Champion
Tinúvel - Tuiskulan Eurwen (SPC-MR2-197)
Class Reserve Champion
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
Class Champion
Tinúvel - Angren Pilgrim (SPC-SR2-1957)
Class Reserve Champion
Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
Class Champion
Tinúvel - Cherry Jubilee N (SPC-MR3-1581)
Class Reserve Champion
Jayde Wuopio - Northern Gold (SPC-MR3-707)
3.
Tinúvel - Angren Sonne (SPC-MR3-1582)
4.
Tinúvel - DD Haurvatat (SPC-MR3-906)
5.
Jayde Wuopio - Griet Sadie (SPC-MR3-705)
6.
Jayde Wuopio - Eiddwen Hadewych (SPC-MR3-706)
7.
Tinúvel - DD Montaillou (SPC-MR3-903)
8.
Ireth - Arbeiten Dame (SPC-MR3-1973)
Class Champion
Jayde Wuopio - Sokerikuun Synthwave (SPC-SR3-1642)
Class Champion
Veera R. - Shamrock's Deborah (SPC-MR1-1253)
Class Reserve Champion
Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
3.
Ireth - A.D. Olympé (SPC-MR1-1857)
4.
Veera R. - Show's Trixie (SPC-MR1-1295)
5.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
6.
Ireth - Tirdeunaw Evnissyen (SPC-MR1-566)
Class Champion
Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
Class Reserve Champion
Veera R. - Show's Fingall (SPC-SR1-1294)
3.
Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
4.
Tinúvel - Angren Melkor (SPC-SR1-1569)
5.
Veera R. - Cowslip (SPC-SR1-1160)
Class Champion
Tinúvel - Angren Luned (SPC-MR2-1575)
Class Reserve Champion
Veera R. - Lilymoor Spica (SPC-MR2-1236)
3.
Tinúvel - From Fairy Forest 5594 (SPC-MR2-161)
4.
Tinúvel - Lilium 5594 (SPC-MR2-162)
5.
Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
Class Champion
Ireth - Ahorn Sophia (SPC-MR3-1972)
Class Champion
Ireth - Namys Merando (SPC-MR1-1929)
Class Reserve Champion
Tinúvel - Catriona Crowley (SPC-MR1-487)
3.
Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
4.
Ireth - Lily Eloisa (SPC-MR1-1855)
5.
Tinúvel - Angren Elbereth (SPC-MR1-1963)
6.
Ireth - Menday Keelan Narbett (SPC-MR1-567)
Class Champion
Tinúvel - Newburn's Willie (SPC-SR1-450)
Class Reserve Champion
tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
3.
tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
4.
Ireth - Bramwell (SPC-SR1-1974)
5.
Tinúvel - Angren Fergus (SPC-SR1-1571)
Class Champion
Tinúvel - Angren Lilith (SPC-MR2-1577)
Class Reserve Champion
Veera R. - Pumpkin Pie SBS (SPC-MR2-1187)
3.
Tinúvel - Angren Lil Cupcake (SPC-MR2-1579)
4.
Veera R. - Maddocks Mulan (SPC-MR2-1732)
5.
Tinúvel - Angren Fairy Dust (SPC-MR2-1580)
6.
Veera R. - Taletha Syeira (SPC-MR2-1235)
7.
Veera R. - Nerywick Fairy Cake (SPC-MR2-1289)
8.
Tinúvel - Angren Arianrhod (SPC-MR2-1961)
9.
tirppa - KW Tristyn (SPC-MR2-1785)
10.
Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
Class Champion
Veera R. - Lilymoor Yorick (SPC-SR2-1238)
Class Reserve Champion
Tinúvel - KW Andras (SPC-SR2-1574)
3.
Jannica - Ponipalleron Pablo (SPC-SR2-1240)
4.
Veera R. - Funfair's Frost Flip (SPC-SR2-1239)
5.
Veera R. - Delicious Lancelot (SPC-SR2-1237)
6.
Ireth - Genheit Deiniel (SPC-SR2-1860)
7.
Tinúvel - Angren Much Wow (SPC-SR2-1576)
Class Champion
Ireth - Brandee (SPC-MR3-1854)
Class Reserve Champion
Tinúvel - Angren Khordad (SPC-MR3-1958)
3.
Veera R. - Alice Hopp (SPC-MR3-1231)
4.
Tinúvel - Angren Chlotichilda (SPC-MR3-1960)
5.
Veera R. - Alhem's Rita (SPC-MR3-1232)
6.
Veera R. - Cresendo's Disa (SPC-MR3-1233)
7.
Veera R. - Elfengård Rosita (SPC-MR3-1234)
Class Champion
Veera R. - Nerywick Silver Flash (SPC-SR3-1185)
Class Reserve Champion
Ireth - Traum (SPC-SR3-1971)
3.
Veera R. - Grindeldore (SPC-SR3-1230)
4.
Veera R. - Sniffles and Snookums (SPC-SR3-1162)
5.
Tinúvel - Vulfgang (SPC-SR3-1959)
6.
Veera R. - Roloredico Rewa (SPC-SR3-1161)