1. Open Class M&M Riding, tammat -
40/40
2. Open Class M&M Riding, orit&ruunat -
40/40
3. Open Class M&M Driving, tammat -
40/40
4. Open Class M&M Driving, orit&ruunat -
40/40
5. Open Class M&M In-Hand, tammat -
40/40
6. Open Class M&M In-Hand, orit&ruunat -
40/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
Show Reserve Champion
Sakkura - Louis d'Aubigny (SPC-SR1-614)
3. elen - Mirefield Poppy (SPC-MR2-97)
4. Ally - Wendydd Meirion (SPC-SR1-232)
5. Sakkura - Patch the Law (SPC-MR1-227)
6. Sakkura - Somhairle Ion (SPC-SR1-172)
Class Champion
Sakkura - Patch the Law (SPC-MR1-227)
Class Reserve Champion
Nora - Soundberry Blossom (SPC-MR1-918)
3.
Nora - Gray Lady (SPC-MR1-916)
4.
elen - Lilijan's Kassandra (SPC-MR2-809)
5.
Nerita - Roscoff Cookie Dough (SPC-MR1-1089)
6.
Jannica - Evelyne Dawn (SPC-MR1-222)
7.
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
8.
Pierre - Chiana Brii (SPC-MR2-449)
9.
Nora - Poniniemen Swanshine (SPC-MR1-919)
10.
Ally - Moorland Mavis (SPC-MR2-710)
11.
Leandra - Cedion Addiena (SPC-MR2-922)
12.
Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
13.
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
14.
sandi - Briar Glen Ballerina (SPC-MR2-804)
15.
felissa - Yentel Primrose (SPC-MR2-70)
16.
Leandra - Sinead Dei (SPC-MR2-936)
17.
elen - Applefiddle Cupcake (SPC-MR2-924)
18.
felissa - Vinhan Londona (SPC-MR2-115)
19.
Sakkura - Ceirdwen of Swildie (SPC-MR1-39)
20.
Sakkura - Rodina of Swildie (SPC-MR1-186)
21. Jannica - Briallen Dawn (SPC-MR1-224)
22. Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
23. elen - Elfgrove Fairy Wings (SPC-MR2-979)
24. Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
25. Sakkura - Aileen of Swildie (SPC-MR1-38)
26. sandi - Amorina Q (SPC-MR2-283)
27. felissa - Vehkakorven Primadona (SPC-MR2-61)
28. Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
29. Katy - Dawnacre Zanna (SPC-MR2-691)
30. Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
31. Ally - Heylun Meilyr (SPC-MR1-182)
32. sandi - Anfarwol Angel Aur (SPC-MR2-282)
33. Shannon. - Vehkakorven Minera (SPC-MR2-29)
34. sandi - Anfarwol Brenhines y Galon (SPC-MR2-285)
35. elen - Ravenglass Primrose (SPC-MR2-978)
36. Jannica - Juniper Blue (SPC-MR1-183)
37. Nora - C.B. Cinnamon (SPC-MR1-917)
38. Ally - Vehkakorven Carwenna (SPC-MR2-64)
39. Jannica - Criallt Genethig Lleucu (SPC-MR1-416)
40. Ally - Mair Myddfai Dawn (SPC-MR1-217)
Class Champion
Sakkura - Somhairle Ion (SPC-SR1-172)
Class Reserve Champion
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
3.
naakka - Edgefield Pyrus (SPC-SR2-408)
4.
Nerita - Griffith LAC (SPC-SR1-1054)
5.
sandi - Anfarwol Gaeafwynt (SPC-SR2-271)
6.
Nora - Moonbreak Supersonic (SPC-SR1-929)
7.
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
8.
Sakkura - Byron of Herecia (SPC-SR1-122)
9.
Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
10.
Ally - Anfarwol Buckan (SPC-SR2-716)
11.
Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
12.
Jannica - A.D. Échec au Roi (SPC-SR1-1037)
13.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
14.
Nora - Noryndale Morgan (SPC-SR1-930)
15.
sandi - B.A. Andantino Krumelur (SPC-SR2-311)
16.
elen - Dewmoor First Edition (SPC-SR2-981)
17.
sandi - Anfarwol Morfran (SPC-SR2-268)
18.
Ally - Delbáeth of Swildie (SPC-SR1-176)
19.
Nora - Nerian Galaxy Cruiser (SPC-SR1-932)
20.
Jannica - Marema's Magical Man (SPC-SR1-459)
21. Ally - Kingsleyhills Zachariah (SPC-SR1-510)
22. Nerita - Jeffrey's Cadman (SPC-SR1-1088)
23. naakka - Northside Cheeky Biscuit (SPC-SR2-346)
24. Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
25. naakka - Rockhill Blinding Storm (SPC-SR2-348)
26. Sakkura - Iain of Swildie (SPC-SR1-18)
27. Jannica - Poniniemen Maximilian (SPC-SR1-1038)
28. Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
29. coupie - Caswallawn (SPC-SR1-1060)
30. sandi - Mr. Alexander (SPC-SR2-272)
31. Jannica - A.D. Bet He's Hot (SPC-SR1-121)
32. Nora - Bantleyhill's Piccolo (SPC-SR1-931)
33. Ally - KW Prince Louis (SPC-SR2-276)
34. elen - Dungarnard Bewitched (SPC-SR2-983)
35. Sakkura - Nerywick Mayhem (SPC-SR1-601)
36. elen - Bridenport Pocket Rocket (SPC-SR2-980)
37. Leandra - Idya Ignus (SPC-SR2-310)
38. Pierre - Blue Jackets Xtra (SPC-SR2-46)
39. Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
40. elen - Fudgeminster Snowstorm (SPC-SR2-982)
Class Champion
elen - Mirefield Poppy (SPC-MR2-97)
Class Reserve Champion
Jannica - KW Awel (SPC-MR2-280)
3.
Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
4.
Jannica - Eglwysilan (SPC-MR2-296)
5.
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
6.
Katy - Copperhill Trinity (SPC-MR1-526)
7.
elen - Kingcardine Aurora (SPC-MR2-26)
8.
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
9.
Leandra - Everlark Dei (SPC-MR2-299)
10.
Ireth - Tirdeunaw Evnissyen (SPC-MR1-566)
11.
Sakkura - Doireann v. Pijnboompit (SPC-MR1-139)
12.
elen - Nerywick Bright Spark (SPC-MR2-920)
13.
Sakkura - Bealtaine of Swildie (SPC-MR1-148)
14.
Ally - Myrtle Maid (SPC-MR1-335)
15.
Sakkura - Eldreth Alyn (SPC-MR1-76)
16.
Leandra - Willemine v.d. Zanneshof (SPC-MR2-298)
17.
Ally - Stanburg Hill Magpie (SPC-MR2-714)
18.
naakka - Twee Teeny Blueberry (SPC-MR2-369)
19.
Leandra - Peppermint Pop Dei (SPC-MR2-297)
20.
Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
21. sandi - Amarn Ruim (SPC-MR2-360)
22. Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
23. Ireth - Menday Keelan Narbett (SPC-MR1-567)
24. Ally - Wilberforce Silver Sibyl (SPC-MR2-1028)
25. sandi - Mair Monadh Marcail (SPC-MR1-389)
26. Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
27. Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
28. Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
29. sandi - CCF Vianna (SPC-MR2-357)
30. sandi - Coppélia Dei (SPC-MR2-356)
31. Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
32. Sakkura - Heather of Radon (SPC-MR1-73)
33. elen - Kingcardine Lightning (SPC-MR2-13)
34. Ally - Tywysoges Euraidd (SPC-MR1-33)
35. Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
36. Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
37. Leandra - Sibella Dei (SPC-MR2-543)
38. Jannica - A.D. Honey Hammering (SPC-MR1-244)
39. Cannabia - Llygedyn Adameg (SPC-MR1-455)
40. Jannica - Summerstorm's Stella (SPC-MR1-1039)
Class Champion
Ally - Wendydd Meirion (SPC-SR1-232)
Class Reserve Champion
sandi - Fun One CHA (SPC-SR2-212)
3.
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
4.
Sakkura - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
5.
Leandra - Dapplegrim Dei (SPC-SR2-542)
6.
sandi - Chester Dim (SPC-SR2-202)
7.
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
8.
Katy - Idris (SPC-SR1-519)
9.
Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)
10.
Ally - Ardglass Myth (SPC-SR2-193)
11.
Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
12.
Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
13.
Ally - Ciatlllait Baothghalach (SPC-SR2-557)
14.
Nerita - Prince Hugo (SPC-SR2-1094)
15.
Jannica - Lil Lines (SPC-SR1-233)
16.
Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
17.
Jannica - A.D. Rob-Roy (SPC-SR1-126)
18.
Sakkura - Aengus v. Pijnboompit (SPC-SR1-155)
19.
Nerita - Yentel Trollkarlens Hatt (SPC-SR2-1055)
20.
Leandra - Bragi (SPC-SR2-287)
21. sandi - Anffin Cordax (SPC-SR2-88)
22. sandi - Nerywick Dreamcatcher (SPC-SR2-921)
23. Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
24. Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
25. Sonja - Govynyon Montgomery (SPC-SR1-569)
26. Sakkura - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
27. Leandra - Targaryen Dei (SPC-SR2-289)
28. Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
29. Jannica - Lovely Rollo (SPC-SR1-236)
30. Cannabia - Aidan Rattle (SPC-SR1-485)
31. Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
32. elen - Brandywood Fury (SPC-SR2-288)
33. Milja - Caradwg Eryr Aur (SPC-SR1-237)
34. Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
35. sandi - Hiewatha Zorro (SPC-SR2-91)
36. Jannica - Hopearinteen Pilgrim (SPC-SR1-239)
37. Ally - Llygedyn Adarog (SPC-SR1-113)
38. elen - Bracklewythe Replica (SPC-SR2-55)
39. elen - Talynreed Enored (SPC-SR2-292)
40. Leandra - Mercutio v.d. Gateway (SPC-SR2-295)
Class Champion
Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
Class Reserve Champion
Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
3.
Sakkura - Noontide GB (SPC-MR1-1050)
4.
Nora - Scarborough (SPC-MR1-1006)
5.
Leandra - Thebes Dei (SPC-MR2-327)
6.
sandi - Terhakan Doris (SPC-MR2-110)
7.
Jannica - Nerywick Lovebird (SPC-MR1-339)
8.
Pierre - Blodwen LAC (SPC-MR2-324)
9.
sandi - Gwenevere (SPC-MR2-341)
10.
Pierre - Caddel Caio Dew (SPC-MR1-377)
11.
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
12.
Ally - Creiddylad SBS (SPC-MR2-1035)
13.
elen - Memory (SPC-MR1-806)
14.
Ally - Hortense (SPC-MR2-537)
15.
Jannica - Clovercutt Arielle (SPC-MR1-265)
16.
elen - Inalia Picar (SPC-MR1-576)
17.
sandi - NHM Black Rose (SPC-MR2-106)
18.
Jannica - Aidan Deirdre (SPC-MR1-260)
19.
Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
20.
Leandra - Xia Dei (SPC-MR2-320)
21. elen - Sour Cream (SPC-MR1-808)
22. Pierre - Himpulan Sädekehä (SPC-MR2-444)
23. Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
24. Ally - Dunscoil Vanille (SPC-MR1-1023)
25. Leandra - Pirouette Dei (SPC-MR2-321)
26. Sakkura - Daoine Sìth (SPC-MR1-1051)
27. Nora - Clevelow Fresina (SPC-MR1-935)
28. Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
29. Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
30. Meow - Mewian Lynelle (SPC-MR2-1053)
31. Nora - Michigan (SPC-MR1-1007)
32. Pierre - Chwyrligwgan Din Tia (SPC-MR1-62)
33. Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
34. Jannica - Llygedyn Bonedigges (SPC-MR1-257)
35. elen - Argoinette (SPC-MR1-575)
36. Nora - Tormore Peach Blossom (SPC-MR1-1008)
37. Leandra - Sirena Dei (SPC-MR2-319)
38. sandi - Magico Almendra (SPC-MR2-325)
39. Nerita - Wyat Nerida (SPC-MR2-71)
40. Jannica - A.D. Bet She's an Angel (SPC-MR1-1040)
Class Champion
Sakkura - Louis d'Aubigny (SPC-SR1-614)
Class Reserve Champion
Ally - Anfarwol Brydar (SPC-SR2-507)
3.
Jannica - Pencalow Rhydderch (SPC-SR1-216)
4.
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
5.
Jannica - Asyn Arwr (SPC-SR1-249)
6.
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
7.
Sakkura - Eldreth Galahad (SPC-SR1-600)
8.
- Allt Cwrtais Wynog (SPC-SR1-511)
9.
Pierre - Nips D'accord (SPC-SR1-329)
10.
Nora - Noel Picardy (SPC-SR1-934)
11.
Jannica - Clovercutt Soda Pop (SPC-SR1-208)
12.
Leandra - Granada Real Dei (SPC-SR2-303)
13.
sandi - Anfarwol Cadmon (SPC-SR2-275)
14.
sandi - Anfarwol Pennaeth (SPC-SR2-302)
15.
Sakkura - Cú Chulainn (SPC-SR1-615)
16.
elen - Cadeyrnant Cookie Monster (SPC-SR2-611)
17.
Ally - Fearthainn of Swildie (SPC-SR1-112)
18.
Nora - Glenllach Mountain Mist (SPC-SR1-995)
19.
Leandra - Mangon Tochtli (SPC-SR2-544)
20.
Nora - Brentwell Regent (SPC-SR1-996)
21. Nora - Hildens Lacour (SPC-SR1-997)
22. Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
23. Jannica - Gancanagh (SPC-SR1-210)
24. Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
25. Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
26. Leandra - Ladrón Dei (SPC-SR2-314)
27. Ally - Llanwenog Morthwyl (SPC-SR1-254)
28. Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
29. Cannabia - Boomer v. Moons (SPC-SR2-499)
30. sandi - Anfarwol Rhudd Ddraig (SPC-SR2-308)
31. elen - Carvennec Riverhopper (SPC-SR2-379)
32. sandi - Anfarwol Môr-leidr (SPC-SR2-304)
33. Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
34. Ally - KW Vaughn (SPC-SR2-479)
35. Shannon. - Deryn Du (SPC-SR1-152)
36. elen - Cedion Silver Crescent (SPC-SR2-43)
37. elen - Vinhan Brithio (SPC-SR2-612)
38. Cannabia - Wyat Raclaw (SPC-SR2-451)
39. Leandra - Neon Tiger Dei (SPC-SR2-309)
40. Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)