1. Riding Class R1, tammat -
4/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
2/40
3. Riding Class R2, tammat -
1/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
1/40
5. Riding Class R3, tammat -
4/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
1/40
7. Driving Class R1, tammat -
4/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
5/40
9. Driving Class R2, tammat -
1/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
3/40
11. Driving Class R3, tammat -
1/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
0/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
5/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
1/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
2/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
2/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
1/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
1/40
Show Supreme Champion
Jayde Wuopio - Griet Sadie (SPC-MR3-705)
Show Reserve Champion
Eenu - Monkw Chiquita (SPC-MR2-1984)
3. Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
4. Eenu - Tonttutöppönen (SPC-SR2-1806)
5. Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
6. Wiewi - Vinhan Chesmu (SPC-SR2-1517)
7. Ireth - Ahorn Sophia (SPC-MR3-1972)
8. Ireth - Tamsin (SPC-MR1-1869)
9. Ireth - Brandee (SPC-MR3-1854)
10. Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
11. Ireth - A.D. Olympé (SPC-MR1-1857)
12. Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
13. Ireth - Traum (SPC-SR3-1971)
14. Jere - Rhyddhad (SPC-SR1-1889)
15. Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
16. Jayde Wuopio - Sokerikuun Synthwave (SPC-SR3-1642)
17. Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
Class Champion
Ireth - Tamsin (SPC-MR1-1869)
Class Reserve Champion
Ireth - Cenarth Raglan Kim (SPC-MR1-1976)
3.
Ireth - Lochlann Inri (SPC-MR1-1867)
4.
Ireth - Clodagh (SPC-MR1-1975)
Class Champion
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
Class Reserve Champion
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
Class Champion
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
Class Champion
Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
Class Champion
Jayde Wuopio - Griet Sadie (SPC-MR3-705)
Class Reserve Champion
Ireth - Arbeiten Dame (SPC-MR3-1973)
3.
Jayde Wuopio - Northern Gold (SPC-MR3-707)
4.
Jayde Wuopio - Eiddwen Hadewych (SPC-MR3-706)
Class Champion
Jayde Wuopio - Sokerikuun Synthwave (SPC-SR3-1642)
Class Champion
Ireth - A.D. Olympé (SPC-MR1-1857)
Class Reserve Champion
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
3.
Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
4.
Ireth - Tirdeunaw Evnissyen (SPC-MR1-566)
Class Champion
Jere - Rhyddhad (SPC-SR1-1889)
Class Reserve Champion
Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
3.
Lumikatti - Awyr Barcud (SPC-SR1-1888)
4.
Ireth - Bramwell (SPC-SR1-1974)
5.
Jere - Ap Awel Haf (SPC-SR1-1887)
Class Champion
Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
Class Champion
Wiewi - Vinhan Chesmu (SPC-SR2-1517)
Class Reserve Champion
Wiewi - Machen Meirhan (SPC-SR2-1499)
3.
Wiewi - Härdellin Mainio (SPC-SR2-1500)
Class Champion
Ireth - Ahorn Sophia (SPC-MR3-1972)
Class Champion
Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
Class Reserve Champion
Milja - Llygedyn Caredd Heiliad (SPC-MR1-1706)
3.
Ireth - Namys Merando (SPC-MR1-1929)
4.
Ireth - Lily Eloisa (SPC-MR1-1855)
5.
Ireth - Menday Keelan Narbett (SPC-MR1-567)
Class Champion
Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
Class Champion
Eenu - Monkw Chiquita (SPC-MR2-1984)
Class Reserve Champion
Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
Class Champion
Eenu - Tonttutöppönen (SPC-SR2-1806)
Class Reserve Champion
Ireth - Genheit Deiniel (SPC-SR2-1860)
Class Champion
Ireth - Brandee (SPC-MR3-1854)
Class Champion
Ireth - Traum (SPC-SR3-1971)