1. Open Class M&M Riding, tammat -
40/40
2. Open Class M&M Riding, orit&ruunat -
40/40
3. Open Class M&M Driving, tammat -
40/40
4. Open Class M&M Driving, orit&ruunat -
40/40
5. Open Class M&M In-Hand, tammat -
40/40
6. Open Class M&M In-Hand, orit&ruunat -
40/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Sakkura - Aileen of Swildie (SPC-MR1-38)
Show Reserve Champion
sandi - Mair Monadh Marcail (SPC-MR1-389)
3. Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
4. Ally - Kermitchil Harailt (SPC-SR2-711)
5. Nora - Glenllach Mountain Mist (SPC-SR1-995)
6. sandi - Magico Almendra (SPC-MR2-325)
Class Champion
Sakkura - Aileen of Swildie (SPC-MR1-38)
Class Reserve Champion
sandi - Briar Glen Ballerina (SPC-MR2-804)
3.
Jannica - Evelyne Dawn (SPC-MR1-222)
4.
Ally - Prima Ballerina Dawn (SPC-MR2-35)
5.
Ally - Tywysoges Euraidd (SPC-MR1-33)
6.
sandi - Amorina Q (SPC-MR2-283)
7.
Vivian - Llansadwrn Siwan (SPC-MR1-66)
8.
Vivian - Oldfinion Alwyn (SPC-MR1-944)
9.
Ally - Moorland Mavis (SPC-MR2-710)
10.
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
11.
elen - Lilijan's Kassandra (SPC-MR2-809)
12.
Ally - Mair Myddfai Dawn (SPC-MR1-217)
13.
Pierre - Chiana Brii (SPC-MR2-449)
14.
Sakkura - Patch the Law (SPC-MR1-227)
15.
sandi - Anfarwol Brenhines y Galon (SPC-MR2-285)
16.
Leandra - Sinead Dei (SPC-MR2-936)
17.
Nora - Poniniemen Swanshine (SPC-MR1-919)
18.
Sakkura - Rodina of Swildie (SPC-MR1-186)
19.
Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
20.
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
21. Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
22. elen - Applefiddle Cupcake (SPC-MR2-924)
23. Leandra - Cedion Addiena (SPC-MR2-922)
24. Nora - Soundberry Blossom (SPC-MR1-918)
25. Nora - C.B. Cinnamon (SPC-MR1-917)
26. sandi - Anfarwol Angel Aur (SPC-MR2-282)
27. Jannica - Briallen Dawn (SPC-MR1-224)
28. elen - Elfgrove Fairy Wings (SPC-MR2-979)
29. Nora - Gray Lady (SPC-MR1-916)
30. Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
31. Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
32. Sakkura - Ceirdwen of Swildie (SPC-MR1-39)
33. Vivian - Crofthill's Rosebug (SPC-MR1-945)
34. Jannica - Criallt Genethig Lleucu (SPC-MR1-416)
35. Jannica - Juniper Blue (SPC-MR1-183)
36. Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
37. Vivian - Vinhan Celia (SPC-MR2-951)
38. Nerita - Roscoff Cookie Dough (SPC-MR1-1089)
39. Katy - Dawnacre Zanna (SPC-MR2-691)
40. elen - Ravenglass Primrose (SPC-MR2-978)
Class Champion
Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
Class Reserve Champion
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
3.
Nerita - Jeffrey's Cadman (SPC-SR1-1088)
4.
Leandra - Idya Ignus (SPC-SR2-310)
5.
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
6.
Jannica - Poniniemen Maximilian (SPC-SR1-1038)
7.
Vivian - Glenwood Ensign (SPC-SR2-950)
8.
naakka - Edgefield Pyrus (SPC-SR2-408)
9.
Nora - Noryndale Morgan (SPC-SR1-930)
10.
Nora - Bantleyhill's Piccolo (SPC-SR1-931)
11.
coupie - Caswallawn (SPC-SR1-1060)
12.
elen - Dewmoor First Edition (SPC-SR2-981)
13.
Ally - A.D. Blackrock (SPC-SR2-821)
14.
sandi - Anfarwol Gaeafwynt (SPC-SR2-271)
15.
Nerita - Griffith LAC (SPC-SR1-1054)
16.
Vivian - Adenydd Revolver (SPC-SR1-942)
17.
Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
18.
naakka - Northside Cheeky Biscuit (SPC-SR2-346)
19.
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
20.
Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
21. elen - Fudgeminster Snowstorm (SPC-SR2-982)
22. Ally - Moonbeam's Falkner (SPC-SR2-80)
23. Nora - Moonbreak Supersonic (SPC-SR1-929)
24. Ally - Aetherwine Alcott (SPC-SR1-41)
25. naakka - Rockhill Blinding Storm (SPC-SR2-348)
26. sandi - B.A. Andantino Krumelur (SPC-SR2-311)
27. Nora - Nerian Galaxy Cruiser (SPC-SR1-932)
28. Jannica - A.D. Bet He's Hot (SPC-SR1-121)
29. sandi - Mr. Alexander (SPC-SR2-272)
30. Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
31. elen - Bridenport Pocket Rocket (SPC-SR2-980)
32. Pierre - Blue Jackets Xtra (SPC-SR2-46)
33. Jannica - Marema's Magical Man (SPC-SR1-459)
34. Vivian - Ivor SBS (SPC-SR2-949)
35. Jannica - A.D. Échec au Roi (SPC-SR1-1037)
36. Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
37. elen - Dungarnard Bewitched (SPC-SR2-983)
38. Ally - Delbáeth of Swildie (SPC-SR1-176)
39. Vivian - Pencalow Arthwr (SPC-SR1-943)
40. sandi - Anfarwol Morfran (SPC-SR2-268)
Class Champion
sandi - Mair Monadh Marcail (SPC-MR1-389)
Class Reserve Champion
Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
3.
Cannabia - Llygedyn Adameg (SPC-MR1-455)
4.
elen - Kingcardine Aurora (SPC-MR2-26)
5.
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
6.
Sakkura - Silverdale Agatha (SPC-MR2-40)
7.
Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
8.
sandi - Coppélia Dei (SPC-MR2-356)
9.
Ally - Livingstone Fearchara (SPC-MR1-1047)
10.
Jannica - A.D. Honey Hammering (SPC-MR1-244)
11.
Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
12.
Ally - Stanburg Hill Magpie (SPC-MR2-714)
13.
Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
14.
Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
15.
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
16.
Ally - Myrtle Maid (SPC-MR1-335)
17.
Ireth - Tirdeunaw Evnissyen (SPC-MR1-566)
18.
felissa - Vinhan Londona (SPC-MR2-115)
19.
elen - Mirefield Poppy (SPC-MR2-97)
20.
sandi - Amarn Ruim (SPC-MR2-360)
21. Jannica - KW Awel (SPC-MR2-280)
22. sandi - CCF Vianna (SPC-MR2-357)
23. felissa - Yentel Primrose (SPC-MR2-70)
24. Jannica - Summerstorm's Stella (SPC-MR1-1039)
25. Leandra - Everlark Dei (SPC-MR2-299)
26. Ireth - Menday Keelan Narbett (SPC-MR1-567)
27. Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
28. elen - Nerywick Bright Spark (SPC-MR2-920)
29. Leandra - Peppermint Pop Dei (SPC-MR2-297)
30. Leandra - Sibella Dei (SPC-MR2-543)
31. Vivian - Llandeloy Gwendi Ffraid (SPC-MR2-516)
32. Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
33. felissa - Eirian Dewydd (SPC-MR2-209)
34. Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
35. Leandra - Willemine v.d. Zanneshof (SPC-MR2-298)
36. elen - Kingcardine Lightning (SPC-MR2-13)
37. Vivian - Mangon Nymphadora (SPC-MR2-946)
38. Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
39. Shannon. - Vehkakorven Minera (SPC-MR2-29)
40. Katy - Copperhill Trinity (SPC-MR1-526)
Class Champion
Ally - Kermitchil Harailt (SPC-SR2-711)
Class Reserve Champion
Sonja - Govynyon Montgomery (SPC-SR1-569)
3.
felissa - Vehkakorven Cadfael (SPC-SR1-10)
4.
Vivian - Llangyndeyrn Beynon Hen (SPC-SR2-430)
5.
Ally - Ciatlllait Baothghalach (SPC-SR2-557)
6.
Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
7.
Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
8.
Leandra - Bragi (SPC-SR2-287)
9.
Milja - Caradwg Eryr Aur (SPC-SR1-237)
10.
felissa - Yentel Leonard (SPC-SR2-16)
11.
Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
12.
sandi - Anffin Cordax (SPC-SR2-88)
13.
felissa - Yentel Marshmallow (SPC-SR2-200)
14.
Nerita - Prince Hugo (SPC-SR2-1094)
15.
Nerita - Yentel Trollkarlens Hatt (SPC-SR2-1055)
16.
Katy - Idris (SPC-SR1-519)
17.
Leandra - Mercutio v.d. Gateway (SPC-SR2-295)
18.
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
19.
Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)
20.
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
21. sandi - Chester Dim (SPC-SR2-202)
22. Ally - Wendydd Meirion (SPC-SR1-232)
23. Jannica - Lil Lines (SPC-SR1-233)
24. Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
25. Cannabia - Aidan Rattle (SPC-SR1-485)
26. elen - Bracklewythe Replica (SPC-SR2-55)
27. sandi - Hiewatha Zorro (SPC-SR2-91)
28. Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
29. felissa - Llywarch Rewa (SPC-SR2-93)
30. Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
31. Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
32. sandi - Fun One CHA (SPC-SR2-212)
33. Leandra - Targaryen Dei (SPC-SR2-289)
34. elen - Brandywood Fury (SPC-SR2-288)
35. coupie - Anndrais of Swildie (SPC-SR1-1049)
36. Leandra - Dapplegrim Dei (SPC-SR2-542)
37. Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
38. elen - Talynreed Enored (SPC-SR2-292)
39. sandi - Nerywick Dreamcatcher (SPC-SR2-921)
40. Ally - Warwick White Winslow (SPC-SR1-381)
Class Champion
sandi - Magico Almendra (SPC-MR2-325)
Class Reserve Champion
naakka - Twee Teeny Blueberry (SPC-MR2-369)
3.
Leandra - Xia Dei (SPC-MR2-320)
4.
elen - Inalia Picar (SPC-MR1-576)
5.
Pierre - Blodwen LAC (SPC-MR2-324)
6.
Jannica - Clovercutt Arielle (SPC-MR1-265)
7.
Nora - Clevelow Fresina (SPC-MR1-935)
8.
Jannica - Llygedyn Bonedigges (SPC-MR1-257)
9.
sandi - Terhakan Doris (SPC-MR2-110)
10.
sandi - Gwenevere (SPC-MR2-341)
11.
Jannica - A.D. Bet She's an Angel (SPC-MR1-1040)
12.
Vivian - Rhydderch Gwenfrewi (SPC-MR1-417)
13.
Nora - Michigan (SPC-MR1-1007)
14.
Ally - Healfbury Hazel (SPC-MR1-177)
15.
Nerita - Wyat Nerida (SPC-MR2-71)
16.
Nora - Tormore Peach Blossom (SPC-MR1-1008)
17.
Nora - Scarborough (SPC-MR1-1006)
18.
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
19.
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
20.
Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
21. elen - Argoinette (SPC-MR1-575)
22. Pierre - Chwyrligwgan Din Tia (SPC-MR1-62)
23. Leandra - Thebes Dei (SPC-MR2-327)
24. Ally - Hortense (SPC-MR2-537)
25. elen - Memory (SPC-MR1-806)
26. Jannica - Nerywick Lovebird (SPC-MR1-339)
27. Jannica - Aidan Deirdre (SPC-MR1-260)
28. Ally - Creiddylad SBS (SPC-MR2-1035)
29. Leandra - Pirouette Dei (SPC-MR2-321)
30. Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
31. Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
32. Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
33. Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
34. Pierre - Himpulan Sädekehä (SPC-MR2-444)
35. Leandra - Sirena Dei (SPC-MR2-319)
36. Vivian - Lloeren Tawliad Dawn (SPC-MR1-925)
37. Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
38. sandi - NHM Black Rose (SPC-MR2-106)
39. elen - Sour Cream (SPC-MR1-808)
40. Pierre - Caddel Caio Dew (SPC-MR1-377)
Class Champion
Nora - Glenllach Mountain Mist (SPC-SR1-995)
Class Reserve Champion
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
3.
Pierre - Nips D'accord (SPC-SR1-329)
4.
Vivian - Pencalow Boysenberry (SPC-SR2-947)
5.
Jannica - Clovercutt Soda Pop (SPC-SR1-208)
6.
sandi - Anfarwol Cadmon (SPC-SR2-275)
7.
Shannon. - Deryn Du (SPC-SR1-152)
8.
Jannica - Pencalow Rhydderch (SPC-SR1-216)
9.
Nora - Hildens Lacour (SPC-SR1-997)
10.
Leandra - Valois Dei (SPC-SR2-548)
11.
Vivian - Golau'r Haul Merlyn (SPC-SR1-941)
12.
Nora - Noel Picardy (SPC-SR1-934)
13.
elen - Vinhan Brithio (SPC-SR2-612)
14.
Cannabia - Wyat Raclaw (SPC-SR2-451)
15.
Ally - Anfarwol Brydar (SPC-SR2-507)
16.
Ally - Llygedyn Adarog (SPC-SR1-113)
17.
Jannica - Gancanagh (SPC-SR1-210)
18.
Leandra - Ladrón Dei (SPC-SR2-314)
19.
sandi - Anfarwol Rhudd Ddraig (SPC-SR2-308)
20.
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
21. Leandra - Granada Real Dei (SPC-SR2-303)
22. Vivian - Blodyngors Poplys (SPC-SR2-948)
23. Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
24. sandi - Anfarwol Pennaeth (SPC-SR2-302)
25. Jannica - Asyn Arwr (SPC-SR1-249)
26. Ally - Anfarwol Ochr Llachar (SPC-SR2-721)
27. elen - Cedion Silver Crescent (SPC-SR2-43)
28. Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
29. Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
30. elen - Cadeyrnant Cookie Monster (SPC-SR2-611)
31. Cannabia - Boomer v. Moons (SPC-SR2-499)
32. Ally - Sirencester Gold Fever (SPC-SR1-11)
33. sandi - Anfarwol Môr-leidr (SPC-SR2-304)
34. Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
35. Nora - Brentwell Regent (SPC-SR1-996)
36. - Allt Cwrtais Wynog (SPC-SR1-511)
37. Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
38. elen - Carvennec Riverhopper (SPC-SR2-379)
39. Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
40. Leandra - Neon Tiger Dei (SPC-SR2-309)