1. Riding Class R1, tammat -
9/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
8/40
3. Riding Class R2, tammat -
8/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
7/40
5. Riding Class R3, tammat -
2/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
2/40
7. Driving Class R1, tammat -
10/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
6/40
9. Driving Class R2, tammat -
7/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
7/40
11. Driving Class R3, tammat -
1/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
0/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
14/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
8/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
10/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
6/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
1/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
1/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Ireth - Bramwell (SPC-SR1-1974)
Show Reserve Champion
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
3. miivi - Casymalta (SPC-MR2-1229)
4. Ireth - Brandee (SPC-MR3-1854)
5. miivi - Keskiyö ABG (SPC-MR2-1220)
6. Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
7. Katy - Dwfrmoor Karat (SPC-MR2-1916)
8. Ireth - Traum (SPC-SR3-1971)
9. Ireth - Cenarth Raglan Kim (SPC-MR1-1976)
10. Katy - Storm's Linwood (SPC-SR1-1835)
11. Ireth - Arbeiten Dame (SPC-MR3-1973)
12. Ireth - Ahorn Sophia (SPC-MR3-1972)
13. Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
14. Ireth - Genheit Deiniel (SPC-SR2-1860)
15. miivi - Come And Get It (SPC-SR3-1302)
16. Katy - Cefnmoor Patience (SPC-MR1-1841)
17. Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
Class Champion
Ireth - Cenarth Raglan Kim (SPC-MR1-1976)
Class Reserve Champion
Katy - Highmoor Mallory (SPC-MR1-1085)
3.
Ireth - Lochlann Inri (SPC-MR1-1867)
4.
Katy - Hightime Europa (SPC-MR1-1828)
5.
Katy - Morningside Rheanna (SPC-MR1-1838)
6.
miivi - Act Like Princess (SPC-MR1-1379)
7.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
8.
Katy - Sashmoor Velvet (SPC-MR1-1832)
9.
Ireth - Clodagh (SPC-MR1-1975)
Class Champion
Katy - Storm's Linwood (SPC-SR1-1835)
Class Reserve Champion
miivi - Ceann Unlucky (SPC-SR1-1298)
3.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
4.
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
5.
Katy - Pineacres Mordred (SPC-SR1-1829)
6.
miivi - The House of Hades (SPC-SR1-1545)
7.
Katy - Moreland Royal Dillon (SPC-SR1-1837)
8.
Katy - Storm's Saratoga (SPC-SR1-1834)
Class Champion
Katy - Dwfrmoor Karat (SPC-MR2-1916)
Class Reserve Champion
Katy - Beddrhiw River (SPC-MR2-1902)
3.
Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
4.
Katy - Applepentre Cranberry (SPC-MR2-1904)
5.
miivi - Kagawa (SPC-MR2-1211)
6.
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
7.
ScrewDriver - Cefnmoor Azurite (SPC-MR2-1924)
8.
miivi - Afanena (SPC-MR2-1210)
Class Champion
Ireth - Genheit Deiniel (SPC-SR2-1860)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Typhoon (SPC-SR2-1923)
3.
miivi - Natanel (SPC-SR2-1224)
4.
Katy - Padenmoor Frost (SPC-SR2-1903)
5.
Katy - Newyddllyn Fortune Cookie (SPC-SR2-1901)
6.
miivi - Pilgrim II (SPC-SR2-1221)
7.
Katy - Foxtail Metal (SPC-SR2-1905)
Class Champion
Ireth - Brandee (SPC-MR3-1854)
Class Reserve Champion
miivi - A.D. Monadenium (SPC-MR3-1300)
Class Champion
miivi - Come And Get It (SPC-SR3-1302)
Class Reserve Champion
Mirkku - Rapscallion (SPC-SR3-1970)
Class Champion
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
Class Reserve Champion
Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
3.
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
4.
Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
5.
miivi - Cyswllt (SPC-MR1-1227)
6.
Ireth - A.D. Olympé (SPC-MR1-1857)
7.
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
8.
Ireth - Menday Keelan Narbett (SPC-MR1-567)
9.
Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
10.
miivi - Stephany AD (SPC-MR1-1299)
Class Champion
Ireth - Bramwell (SPC-SR1-1974)
Class Reserve Champion
miivi - Theori (SPC-SR1-1393)
3.
Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
4.
miivi - Dyfroedd Gwyllt (SPC-SR1-1303)
5.
Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
6.
Katy - Cefnmoor River (SPC-SR1-1609)
Class Champion
miivi - Casymalta (SPC-MR2-1229)
Class Reserve Champion
Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
3.
Katy - Cefnmoor Lavender (SPC-MR2-1922)
4.
Katy - Applepentre Sugarplum (SPC-MR2-1914)
5.
Katy - Applepentre Gold (SPC-MR2-1910)
6.
miivi - Shiver (SPC-MR2-1223)
7.
Katy - Agateyard Apple Pie (SPC-MR2-1908)
Class Champion
Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
Class Reserve Champion
miivi - Hyrrinmyrrin (SPC-SR2-1228)
3.
miivi - More Than Me (SPC-SR2-1212)
4.
Katy - Beddrhiw Overcast (SPC-SR2-1913)
5.
Katy - Beddrhiw Blizzard (SPC-SR2-1907)
6.
Katy - Cefnmoor Loyal Chicory (SPC-SR2-1928)
7.
Katy - Padenmoor Vapor (SPC-SR2-1911)
Class Champion
Ireth - Arbeiten Dame (SPC-MR3-1973)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Patience (SPC-MR1-1841)
Class Reserve Champion
Ireth - Namys Merando (SPC-MR1-1929)
3.
Milja - Caellaith Primrose (SPC-MR1-1703)
4.
Milja - Cedion Eres Carys (SPC-MR1-1704)
5.
Katy - Cefnmoor Valerie (SPC-MR1-1840)
6.
Katy - Cefnmoor Ronya (SPC-MR1-1839)
7.
miivi - A.D. Tylwyth Teg (SPC-MR1-1301)
8.
Mirkku - Sheval Gwenda (SPC-MR1-1966)
9.
Ireth - Lily Eloisa (SPC-MR1-1855)
10.
Katy - Cefnmoor Twyla (SPC-MR1-1818)
11.
Ireth - Tamsin (SPC-MR1-1869)
12.
Ireth - Tirdeunaw Evnissyen (SPC-MR1-566)
13.
Milja - Frdwy Beti (SPC-MR1-1709)
14.
Milja - Llygedyn Caredd Heiliad (SPC-MR1-1706)
Class Champion
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Nelson (SPC-SR1-1821)
3.
Katy - Cefnmoor Saratoga II (SPC-SR1-1843)
4.
Katy - Cefnmoor Winslow (SPC-SR1-1846)
5.
miivi - Dyfarniad (SPC-SR1-1226)
6.
Katy - Cefnmoor Roderick (SPC-SR1-1845)
7.
miivi - Zero Hour (SPC-SR1-1245)
8.
Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
Class Champion
miivi - Keskiyö ABG (SPC-MR2-1220)
Class Reserve Champion
Milja - Gorllewinol Merch (SPC-MR2-1712)
3.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
4.
miivi - Siwgrog (SPC-MR2-1394)
5.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
6.
miivi - Juno (SPC-MR2-1222)
7.
Katy - Cefnmoor Simple Sundae (SPC-MR2-1925)
8.
Katy - Jamrhos Sapphire (SPC-MR2-1906)
9.
Katy - Cefnmoor Raven (SPC-MR2-1814)
10.
Katy - Newyddllyn Mint (SPC-MR2-1912)
Class Champion
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
Class Reserve Champion
ScrewDriver - Cefnmoor Pinecone (SPC-SR2-1919)
3.
Katy - Agateyard Snowstorm (SPC-SR2-1909)
4.
V. Penrose - Kruunun Gingershot (SPC-SR2-1483)
5.
indy - Cefnmoor Jelly (SPC-SR2-1917)
6.
Katy - Cefnmoor Jolly Cider (SPC-SR2-1927)
Class Champion
Ireth - Ahorn Sophia (SPC-MR3-1972)
Class Champion
Ireth - Traum (SPC-SR3-1971)