1. Riding Class R1, tammat -
12/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
8/40
3. Riding Class R2, tammat -
6/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
8/40
5. Riding Class R3, tammat -
3/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
0/40
7. Driving Class R1, tammat -
8/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
5/40
9. Driving Class R2, tammat -
6/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
5/40
11. Driving Class R3, tammat -
3/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
0/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
12/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
10/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
9/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
5/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
1/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
3/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
Show Reserve Champion
ScrewDriver - Cefnmoor Pinecone (SPC-SR2-1919)
3. Eenu - Tonttutöppönen (SPC-SR2-1806)
4. Järndälden - Viggo (SPC-SR3-1625)
5. Katy - Newyddllyn Mint (SPC-MR2-1912)
6. Katy - Cefnmoor Roderick (SPC-SR1-1845)
7. Hemsbury - Hemsbury Karnilla (SPC-MR3-803)
8. Katy - Cefnmoor River (SPC-SR1-1609)
9. Katy - Agateyard Apple Pie (SPC-MR2-1908)
10. Katy - Cefnmoor Ronya (SPC-MR1-1839)
11. Katy - Padenmoor Vapor (SPC-SR2-1911)
12. Ireth - Ahorn Sophia (SPC-MR3-1972)
13. Ireth - Arbeiten Dame (SPC-MR3-1973)
14. Hemsbury - Storyteller's Taranis (SPC-MR1-225)
15. Katy - Pineacres Mordred (SPC-SR1-1829)
16. Katy - Applepentre Cranberry (SPC-MR2-1904)
Class Champion
Hemsbury - Storyteller's Taranis (SPC-MR1-225)
Class Reserve Champion
Hemsbury - Golden Criminal (SPC-MR1-74)
3.
Ireth - Cenarth Raglan Kim (SPC-MR1-1976)
4.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
5.
Hemsbury - Pontypridd Guinevere (SPC-MR1-802)
6.
Ireth - Lochlann Inri (SPC-MR1-1867)
7.
Katy - Hightime Europa (SPC-MR1-1828)
8.
Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
9.
Katy - Pineacres Kara (SPC-MR1-1830)
10.
Katy - Morningside Rheanna (SPC-MR1-1838)
11.
tirppa - Llygedyn Myfi Mai (SPC-MR1-1648)
12.
Katy - Sashmoor Velvet (SPC-MR1-1832)
Class Champion
Katy - Pineacres Mordred (SPC-SR1-1829)
Class Reserve Champion
Katy - Storm's Saratoga (SPC-SR1-1834)
3.
Katy - Sashmoor Whitaker (SPC-SR1-1831)
4.
tirppa - Kingsfall Rhodri (SPC-SR1-1724)
5.
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
6.
Hemsbury - Storyteller's Dracula (SPC-SR1-48)
7.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
8.
Katy - Storm's Linwood (SPC-SR1-1835)
Class Champion
Katy - Applepentre Cranberry (SPC-MR2-1904)
Class Reserve Champion
ScrewDriver - Cefnmoor Azurite (SPC-MR2-1924)
3.
Katy - Cefnmoor Simple Sundae (SPC-MR2-1925)
4.
Katy - Beddrhiw River (SPC-MR2-1902)
5.
Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
6.
Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
Class Champion
Eenu - Tonttutöppönen (SPC-SR2-1806)
Class Reserve Champion
Hemsbury - Tinkerbill (SPC-SR2-273)
3.
Hemsbury - Gilbert (SPC-SR2-277)
4.
Katy - Foxtail Metal (SPC-SR2-1905)
5.
Katy - Newyddllyn Fortune Cookie (SPC-SR2-1901)
6.
Katy - Cefnmoor Typhoon (SPC-SR2-1923)
7.
Ireth - Genheit Deiniel (SPC-SR2-1860)
8.
Katy - Padenmoor Frost (SPC-SR2-1903)
Class Champion
Hemsbury - Hemsbury Karnilla (SPC-MR3-803)
Class Reserve Champion
Hemsbury - Gingerbread (SPC-MR3-1388)
3.
Ireth - Brandee (SPC-MR3-1854)
Class Champion
Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
Class Reserve Champion
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
3.
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
4.
Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
5.
Ireth - Lily Eloisa (SPC-MR1-1855)
6.
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
7.
Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
8.
Ireth - Menday Keelan Narbett (SPC-MR1-567)
Class Champion
Katy - Cefnmoor River (SPC-SR1-1609)
Class Reserve Champion
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
3.
Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
4.
Ireth - Bramwell (SPC-SR1-1974)
5.
Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
Class Champion
Katy - Agateyard Apple Pie (SPC-MR2-1908)
Class Reserve Champion
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
3.
Katy - Applepentre Gold (SPC-MR2-1910)
4.
Katy - Cefnmoor Lavender (SPC-MR2-1922)
5.
Hemsbury - Queen's Crescent (SPC-MR2-100)
6.
Katy - Applepentre Sugarplum (SPC-MR2-1914)
Class Champion
Katy - Padenmoor Vapor (SPC-SR2-1911)
Class Reserve Champion
Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
3.
Katy - Beddrhiw Overcast (SPC-SR2-1913)
4.
Katy - Beddrhiw Blizzard (SPC-SR2-1907)
5.
Katy - Cefnmoor Loyal Chicory (SPC-SR2-1928)
Class Champion
Ireth - Arbeiten Dame (SPC-MR3-1973)
Class Reserve Champion
Järndälden - Freckle (SPC-MR3-1628)
3.
Järndälden - Liselotte (SPC-MR3-1627)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Ronya (SPC-MR1-1839)
Class Reserve Champion
Ireth - Tamsin (SPC-MR1-1869)
3.
Milja - Llygedyn Caredd Heiliad (SPC-MR1-1706)
4.
Milja - Cedion Eres Carys (SPC-MR1-1704)
5.
Ireth - Tirdeunaw Evnissyen (SPC-MR1-566)
6.
Milja - Caellaith Primrose (SPC-MR1-1703)
7.
Milja - Frdwy Beti (SPC-MR1-1709)
8.
Ireth - A.D. Olympé (SPC-MR1-1857)
9.
Katy - Cefnmoor Valerie (SPC-MR1-1840)
10.
Ireth - Namys Merando (SPC-MR1-1929)
11.
Katy - Cefnmoor Twyla (SPC-MR1-1818)
12.
Katy - Cefnmoor Patience (SPC-MR1-1841)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Roderick (SPC-SR1-1845)
Class Reserve Champion
Milja - Gaddwr Fferyll (SPC-SR1-1702)
3.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
4.
Katy - Cefnmoor Saratoga II (SPC-SR1-1843)
5.
Katy - Cefnmoor Nelson (SPC-SR1-1821)
6.
tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
7.
Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
8.
Katy - Cefnmoor Winslow (SPC-SR1-1846)
9.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
10.
tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
Class Champion
Katy - Newyddllyn Mint (SPC-MR2-1912)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Sable (SPC-MR2-1810)
3.
Milja - Glenwood Eirianwen (SPC-MR2-1713)
4.
tirppa - KW Tristyn (SPC-MR2-1785)
5.
Katy - Dwfrmoor Karat (SPC-MR2-1916)
6.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
7.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
8.
Katy - Jamrhos Sapphire (SPC-MR2-1906)
9.
Milja - Gorllewinol Merch (SPC-MR2-1712)
Class Champion
ScrewDriver - Cefnmoor Pinecone (SPC-SR2-1919)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Jolly Cider (SPC-SR2-1927)
3.
Katy - Agateyard Snowstorm (SPC-SR2-1909)
4.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
5.
indy - Cefnmoor Jelly (SPC-SR2-1917)
Class Champion
Ireth - Ahorn Sophia (SPC-MR3-1972)
Class Champion
Järndälden - Viggo (SPC-SR3-1625)
Class Reserve Champion
Järndälden - Amadeus (SPC-SR3-1626)
3.
Ireth - Traum (SPC-SR3-1971)