1. Riding Class R1, tammat -
12/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
8/40
3. Riding Class R2, tammat -
6/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
7/40
5. Driving Class R1, tammat -
10/40
6. Driving Class R1, orit&ruunat -
11/40
7. Driving Class R2, tammat -
9/40
8. Driving Class R2, orit&ruunat -
8/40
9. In-Hand Class R1, tammat -
13/40
10. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
12/40
11. In-Hand Class R2, tammat -
11/40
12. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
5/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
ScrewDriver - Cefnmoor Azurite (SPC-MR2-1924)
Show Reserve Champion
Hemsbury - Gilbert (SPC-SR2-277)
3. tirppa - Llygedyn Myfi Mai (SPC-MR1-1648)
4. Milja - Llygedyn Caredd Heiliad (SPC-MR1-1706)
5. Jere - Mr. Mischief (SPC-SR1-1061)
6. Hemsbury - Pontypridd Guinevere (SPC-MR1-802)
7. tirppa - KW Tristyn (SPC-MR2-1785)
8. Ireth - Genheit Deiniel (SPC-SR2-1860)
9. tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
10. Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)
11. Hemsbury - Storyteller's Dracula (SPC-SR1-48)
12. Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
Class Champion
tirppa - Llygedyn Myfi Mai (SPC-MR1-1648)
Class Reserve Champion
Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
3.
Katy - Morningside Rheanna (SPC-MR1-1838)
4.
Hemsbury - Storyteller's Taranis (SPC-MR1-225)
5.
Katy - Pineacres Kara (SPC-MR1-1830)
6.
Ireth - Lochlann Inri (SPC-MR1-1867)
7.
Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
8.
Hemsbury - Golden Criminal (SPC-MR1-74)
9.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
10.
Ireth - Clodagh (SPC-MR1-1975)
11.
Katy - Sashmoor Velvet (SPC-MR1-1832)
12.
Katy - Llygedyn Gwenda (SPC-MR1-1714)
Class Champion
Hemsbury - Storyteller's Dracula (SPC-SR1-48)
Class Reserve Champion
Katy - Starush Burton (SPC-SR1-1833)
3.
Katy - Storm's Linwood (SPC-SR1-1835)
4.
Katy - Storm's Saratoga (SPC-SR1-1834)
5.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
6.
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
7.
Katy - Sashmoor Whitaker (SPC-SR1-1831)
8.
tirppa - Kingsfall Rhodri (SPC-SR1-1724)
Class Champion
ScrewDriver - Cefnmoor Azurite (SPC-MR2-1924)
Class Reserve Champion
Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
3.
ScrewDriver - Cefnmoor Baked Alaska (SPC-MR2-1920)
4.
Katy - Beddrhiw River (SPC-MR2-1902)
5.
Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
6.
Katy - Cefnmoor Simple Sundae (SPC-MR2-1925)
Class Champion
Ireth - Genheit Deiniel (SPC-SR2-1860)
Class Reserve Champion
Katy - Newyddllyn Fortune Cookie (SPC-SR2-1901)
3.
Katy - Foxtail Metal (SPC-SR2-1905)
4.
Iiris - Gwynedd Secret (SPC-SR2-1502)
5.
Katy - Cefnmoor Typhoon (SPC-SR2-1923)
6.
Katy - Padenmoor Frost (SPC-SR2-1903)
7.
Iiris - Vinhan Silverdome (SPC-SR2-1668)
Class Champion
Hemsbury - Pontypridd Guinevere (SPC-MR1-802)
Class Reserve Champion
Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
3.
Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
4.
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
5.
Ireth - Menday Keelan Narbett (SPC-MR1-567)
6.
Ireth - Lily Eloisa (SPC-MR1-1855)
7.
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
8.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
9.
Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
10.
Assi - Downs Magic Symphonie (SPC-MR1-1884)
Class Champion
Jere - Mr. Mischief (SPC-SR1-1061)
Class Reserve Champion
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
3.
Ireth - Bramwell (SPC-SR1-1974)
4.
Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
5.
Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
6.
Jere - Ap Awel Haf (SPC-SR1-1887)
7.
Lumikatti - Awyr Barcud (SPC-SR1-1888)
8.
Katy - Cefnmoor River (SPC-SR1-1609)
9.
Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
10.
Jere - Rhyddhad (SPC-SR1-1889)
11.
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
Class Champion
Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)
Class Reserve Champion
Hemsbury - Queen's Crescent (SPC-MR2-100)
3.
Katy - Jamrhos Sapphire (SPC-MR2-1906)
4.
Katy - Agateyard Apple Pie (SPC-MR2-1908)
5.
Katy - Applepentre Sugarplum (SPC-MR2-1914)
6.
Iiris - Pencalow Trish (SPC-MR2-1116)
7.
Katy - Applepentre Gold (SPC-MR2-1910)
8.
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
9.
Assi - Vadelmahurman Dolly Parts (SPC-MR2-1568)
Class Champion
Hemsbury - Gilbert (SPC-SR2-277)
Class Reserve Champion
Katy - Beddrhiw Overcast (SPC-SR2-1913)
3.
Katy - Cefnmoor Loyal Chicory (SPC-SR2-1928)
4.
Hemsbury - Tinkerbill (SPC-SR2-273)
5.
Katy - Padenmoor Vapor (SPC-SR2-1911)
6.
Katy - Cefnmoor Kinsley (SPC-SR2-1808)
7.
Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
8.
Assi - Huvin Leverage (SPC-SR2-1612)
Class Champion
Milja - Llygedyn Caredd Heiliad (SPC-MR1-1706)
Class Reserve Champion
Milja - Caellaith Primrose (SPC-MR1-1703)
3.
Assi - Brenarth Dawel Pryder (SPC-MR1-1883)
4.
Katy - Cefnmoor Patience (SPC-MR1-1841)
5.
Katy - Cefnmoor Valerie (SPC-MR1-1840)
6.
Ireth - A.D. Olympé (SPC-MR1-1857)
7.
Katy - Cefnmoor Ronya (SPC-MR1-1839)
8.
Katy - Cefnmoor Twyla (SPC-MR1-1818)
9.
Ireth - Tamsin (SPC-MR1-1869)
10.
Ireth - Namys Merando (SPC-MR1-1929)
11.
Milja - Frdwy Beti (SPC-MR1-1709)
12.
Ireth - Tirdeunaw Evnissyen (SPC-MR1-566)
13.
Milja - Cedion Eres Carys (SPC-MR1-1704)
Class Champion
tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
Class Reserve Champion
Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
3.
Katy - Cefnmoor Nelson (SPC-SR1-1821)
4.
Katy - Cefnmoor Winslow (SPC-SR1-1846)
5.
Milja - Gaddwr Fferyll (SPC-SR1-1702)
6.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
7.
Assi - Caerwent Coch Gwilym (SPC-SR1-1678)
8.
Milja - Rhys Brychan (SPC-SR1-1708)
9.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
10.
Katy - Cefnmoor Roderick (SPC-SR1-1845)
11.
Katy - Cefnmoor Saratoga II (SPC-SR1-1843)
12.
tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
Class Champion
tirppa - KW Tristyn (SPC-MR2-1785)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Sable (SPC-MR2-1810)
3.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
4.
Milja - Glenwood Eirianwen (SPC-MR2-1713)
5.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
6.
Katy - Cefnmoor Raven (SPC-MR2-1814)
7.
Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
8.
Katy - Newyddllyn Mint (SPC-MR2-1912)
9.
Katy - Dwfrmoor Karat (SPC-MR2-1916)
10.
Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
11.
Milja - Gorllewinol Merch (SPC-MR2-1712)
Class Champion
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
Class Reserve Champion
ScrewDriver - Cefnmoor Bronze (SPC-SR2-1921)
3.
Katy - Agateyard Snowstorm (SPC-SR2-1909)
4.
Katy - Cefnmoor Jolly Cider (SPC-SR2-1927)
5.
indy - Cefnmoor Jelly (SPC-SR2-1917)