1. Riding Class R1, tammat -
11/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
10/40
3. Riding Class R2, tammat -
7/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
7/40
5. Riding Class R3, tammat -
3/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
0/40
7. Driving Class R1, tammat -
12/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
10/40
9. Driving Class R2, tammat -
6/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
6/40
11. Driving Class R3, tammat -
1/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
1/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
17/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
14/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
8/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
5/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
1/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
2/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Sakkura - Bruadrach of Swildie (SPC-SR1-58)
Show Reserve Champion
Ireth - Ahorn Sophia (SPC-MR3-1972)
3. Sakkura - Byron of Herecia (SPC-SR1-122)
4. Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
5. Ireth - Tamsin (SPC-MR1-1869)
6. Ireth - Arbeiten Dame (SPC-MR3-1973)
7. Mirkku - Rapscallion (SPC-SR3-1970)
8. Katy - Padenmoor Frost (SPC-SR2-1903)
9. Ireth - Brandee (SPC-MR3-1854)
10. Katy - Applepentre Sugarplum (SPC-MR2-1914)
11. Ireth - Chinook's Eithan (SPC-SR3-1731)
12. Sakkura - Lovelace of Swildie (SPC-MR1-1614)
13. Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
14. ScrewDriver - Cefnmoor Pinecone (SPC-SR2-1919)
15. Sakkura - Rosetti of Swildie (SPC-MR1-1428)
16. Sakkura - Silverdale Agatha (SPC-MR2-40)
17. Miisu - Delm Fallon (SPC-SR1-1611)
Class Champion
Sakkura - Rosetti of Swildie (SPC-MR1-1428)
Class Reserve Champion
Sakkura - Shelley of Swildie (SPC-MR1-1429)
3.
Ireth - Lochlann Inri (SPC-MR1-1867)
4.
Katy - Morningside Rheanna (SPC-MR1-1838)
5.
Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
6.
Katy - Pineacres Kara (SPC-MR1-1830)
7.
Sakkura - Noontide GB (SPC-MR1-1050)
8.
Katy - Sashmoor Velvet (SPC-MR1-1832)
9.
Sakkura - Bealtaine of Swildie (SPC-MR1-148)
10.
Katy - Mistecove Nebula (SPC-MR1-1344)
11.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
Class Champion
Sakkura - Byron of Herecia (SPC-SR1-122)
Class Reserve Champion
Katy - Storm's Linwood (SPC-SR1-1835)
3.
Sakkura - Nerywick Mayhem (SPC-SR1-601)
4.
Sakkura - Iomhair of Swildie (SPC-SR1-1117)
5.
Katy - Sashmoor Whitaker (SPC-SR1-1831)
6.
Sakkura - Louis d'Aubigny (SPC-SR1-614)
7.
Katy - Starush Burton (SPC-SR1-1833)
8.
Katy - Storm's Saratoga (SPC-SR1-1834)
9.
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
10.
Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
Class Champion
Sakkura - Silverdale Agatha (SPC-MR2-40)
Class Reserve Champion
Sakkura - Nerywick Holly (SPC-MR2-1182)
3.
ScrewDriver - Cefnmoor Azurite (SPC-MR2-1924)
4.
ScrewDriver - Cefnmoor Baked Alaska (SPC-MR2-1920)
5.
Katy - Beddrhiw River (SPC-MR2-1902)
6.
Katy - Cefnmoor Simple Sundae (SPC-MR2-1925)
7.
Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
Class Champion
Katy - Padenmoor Frost (SPC-SR2-1903)
Class Reserve Champion
Katy - Newyddllyn Fortune Cookie (SPC-SR2-1901)
3.
Ireth - Genheit Deiniel (SPC-SR2-1860)
4.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
5.
neon - Cefnmoor Teagan (SPC-SR2-1811)
6.
Sakkura - Thornmere Joker (SPC-SR2-1183)
7.
Katy - Foxtail Metal (SPC-SR2-1905)
Class Champion
Ireth - Brandee (SPC-MR3-1854)
Class Reserve Champion
Sakkura - Newlow Adeline (SPC-MR3-1163)
3.
Sakkura - Millhurst Rhoswen (SPC-MR3-1181)
Class Champion
Sakkura - Lovelace of Swildie (SPC-MR1-1614)
Class Reserve Champion
Sakkura - Caoineag SBS (SPC-MR1-1184)
3.
Ireth - Lily Eloisa (SPC-MR1-1855)
4.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
5.
Sakkura - Daoine Sìth (SPC-MR1-1051)
6.
Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
7.
Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
8.
Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
9.
Sakkura - Eldreth Wianna (SPC-MR1-160)
10.
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
11.
Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
12.
Ireth - Menday Keelan Narbett (SPC-MR1-567)
Class Champion
Sakkura - Bruadrach of Swildie (SPC-SR1-58)
Class Reserve Champion
Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
3.
Katy - Cefnmoor River (SPC-SR1-1609)
4.
Sakkura - Gawain of Swildie (SPC-SR1-1950)
5.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
6.
Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
7.
Sakkura - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
8.
Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
9.
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
10.
Sakkura - Eldreth Reagan (SPC-SR1-94)
Class Champion
Katy - Applepentre Sugarplum (SPC-MR2-1914)
Class Reserve Champion
Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
3.
Katy - Applepentre Gold (SPC-MR2-1910)
4.
Katy - Newyddllyn Mint (SPC-MR2-1912)
5.
Katy - Jamrhos Sapphire (SPC-MR2-1906)
6.
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
Class Champion
ScrewDriver - Cefnmoor Pinecone (SPC-SR2-1919)
Class Reserve Champion
Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
3.
Katy - Padenmoor Vapor (SPC-SR2-1911)
4.
Katy - Cefnmoor Kinsley (SPC-SR2-1808)
5.
Eenu - Tonttutöppönen (SPC-SR2-1806)
6.
Katy - Cefnmoor Loyal Chicory (SPC-SR2-1928)
Class Champion
Ireth - Arbeiten Dame (SPC-MR3-1973)
Class Champion
Ireth - Chinook's Eithan (SPC-SR3-1731)
Class Champion
Ireth - Tamsin (SPC-MR1-1869)
Class Reserve Champion
Sakkura - Eldreth Alyn (SPC-MR1-76)
3.
Ireth - A.D. Olympé (SPC-MR1-1857)
4.
Milja - Ddwen Morina (SPC-MR1-1705)
5.
Milja - Caellaith Primrose (SPC-MR1-1703)
6.
Mirkku - Sheval Gwenda (SPC-MR1-1966)
7.
Ireth - Namys Merando (SPC-MR1-1929)
8.
Katy - Cefnmoor Patience (SPC-MR1-1841)
9.
Milja - Frdwy Beti (SPC-MR1-1709)
10.
Sakkura - Doireann v. Pijnboompit (SPC-MR1-139)
11.
Sakkura - Ceirdwen of Swildie (SPC-MR1-39)
12.
Milja - Cedion Eres Carys (SPC-MR1-1704)
13.
Katy - Cefnmoor Ronya (SPC-MR1-1839)
14.
Katy - Cefnmoor Valerie (SPC-MR1-1840)
15.
Ireth - Tirdeunaw Evnissyen (SPC-MR1-566)
16.
Katy - Cefnmoor Twyla (SPC-MR1-1818)
17.
Sakkura - Heather of Radon (SPC-MR1-73)
Class Champion
Miisu - Delm Fallon (SPC-SR1-1611)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Roderick (SPC-SR1-1845)
3.
Sakkura - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
4.
Milja - Gaddwr Fferyll (SPC-SR1-1702)
5.
Katy - Cefnmoor Winslow (SPC-SR1-1846)
6.
Katy - Cefnmoor Nelson (SPC-SR1-1821)
7.
Katy - Cefnmoor Saratoga II (SPC-SR1-1843)
8.
Sakkura - Eldreth Galahad (SPC-SR1-600)
9.
Sakkura - Somhairle Ion (SPC-SR1-172)
10.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
11.
Sakkura - Penryffraith Arthwr (SPC-SR1-1543)
12.
Milja - Caerwynant Bleiddian (SPC-SR1-1699)
13.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
14.
Milja - Rhys Brychan (SPC-SR1-1708)
Class Champion
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
Class Reserve Champion
Katy - Dwfrmoor Karat (SPC-MR2-1916)
3.
Katy - Cefnmoor Raven (SPC-MR2-1814)
4.
Katy - Cefnmoor Naughty Nougat (SPC-MR2-1926)
5.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
6.
Milja - Glenwood Eirianwen (SPC-MR2-1713)
7.
Katy - Cefnmoor Sable (SPC-MR2-1810)
8.
Milja - Gorllewinol Merch (SPC-MR2-1712)
Class Champion
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
Class Reserve Champion
Katy - Agateyard Snowstorm (SPC-SR2-1909)
3.
Katy - Cefnmoor Typhoon (SPC-SR2-1923)
4.
ScrewDriver - Cefnmoor Bronze (SPC-SR2-1921)
5.
Katy - Agateyard Whiteout (SPC-SR2-1915)
Class Champion
Ireth - Ahorn Sophia (SPC-MR3-1972)
Class Champion
Mirkku - Rapscallion (SPC-SR3-1970)
Class Reserve Champion
Ireth - Traum (SPC-SR3-1971)