1. Riding Class R1, tammat -
16/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
12/40
3. Riding Class R2, tammat -
12/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
10/40
5. Riding Class R3, tammat -
8/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
3/40
7. Driving Class R1, tammat -
14/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
10/40
9. Driving Class R2, tammat -
11/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
10/40
11. Driving Class R3, tammat -
2/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
3/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
20/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
15/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
16/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
12/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
2/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
4/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
Show Reserve Champion
Örp - Christelle (SPC-MR3-1740)
3. Katy - Sashmoor Velvet (SPC-MR1-1832)
4. Katy - Sashmoor Whitaker (SPC-SR1-1831)
5. Assi - Huvin Leverage (SPC-SR2-1612)
6. Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
7. Örp - Joakim (SPC-SR3-1747)
8. Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
9. Örp - Karine (SPC-MR3-1748)
10. Disa - Anfarwol Caregan Ciwt (SPC-SR2-1734)
11. Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
12. Jayde Wuopio - Sokerikuun Synthwave (SPC-SR3-1642)
13. Katy - Moreland Royal Dillon (SPC-SR1-1837)
14. Katy - Newyddllyn Fortune Cookie (SPC-SR2-1901)
15. Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
16. Örp - Yvonne (SPC-MR3-1736)
17. Örp - Noel (SPC-SR3-1751)
18. Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
Class Champion
Katy - Sashmoor Velvet (SPC-MR1-1832)
Class Reserve Champion
Örp - Tabby (SPC-MR1-1757)
3.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
4.
Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
5.
Katy - Pineacres Kara (SPC-MR1-1830)
6.
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
7.
Ireth - Lochlann Inri (SPC-MR1-1867)
8.
Örp - Ceinwen (SPC-MR1-1766)
9.
Disa - Cedion Cellwair Hwyl (SPC-MR1-1735)
10.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
11.
Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
12.
Örp - Racquel (SPC-MR1-1755)
13.
Katy - Mistecove Nebula (SPC-MR1-1344)
14.
Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
15.
Disa - Queen Gwenhwyfar (SPC-MR1-1727)
16.
Katy - Llygedyn Gwenda (SPC-MR1-1714)
Class Champion
Katy - Sashmoor Whitaker (SPC-SR1-1831)
Class Reserve Champion
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
3.
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
4.
Örp - Waldo (SPC-SR1-1760)
5.
Katy - Pineacres Mordred (SPC-SR1-1829)
6.
Örp - Awstin (SPC-SR1-1764)
7.
Disa - Rhydderfel Ceredig (SPC-SR1-1733)
8.
Katy - Starush Burton (SPC-SR1-1833)
9.
Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
10.
Örp - Brynmor (SPC-SR1-1765)
11.
Katy - Llygedyn Manawydan (SPC-SR1-1718)
12.
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
Class Champion
Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
Class Reserve Champion
Katy - Applepentre Cranberry (SPC-MR2-1904)
3.
Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
4.
Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
5.
ScrewDriver - Cefnmoor Baked Alaska (SPC-MR2-1920)
6.
ScrewDriver - Cefnmoor Azurite (SPC-MR2-1924)
7.
Katy - Cefnmoor Simple Sundae (SPC-MR2-1925)
8.
Örp - Jessalyn (SPC-MR2-1773)
9.
Örp - Gwyneira (SPC-MR2-1770)
10.
Disa - Derynant Eirianedd (SPC-MR2-1726)
11.
Örp - Saibh (SPC-MR2-1782)
12.
Örp - Ilean (SPC-MR2-1772)
Class Champion
Katy - Newyddllyn Fortune Cookie (SPC-SR2-1901)
Class Reserve Champion
Ireth - Genheit Deiniel (SPC-SR2-1860)
3.
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
4.
Örp - Leighton (SPC-SR2-1775)
5.
Örp - Folant (SPC-SR2-1769)
6.
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
7.
neon - Cefnmoor Teagan (SPC-SR2-1811)
8.
Katy - Foxtail Metal (SPC-SR2-1905)
9.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
10.
Katy - Padenmoor Frost (SPC-SR2-1903)
Class Champion
Örp - Karine (SPC-MR3-1748)
Class Reserve Champion
Örp - Zénaïde (SPC-MR3-1737)
3.
Jayde Wuopio - Eiddwen Hadewych (SPC-MR3-706)
4.
Jayde Wuopio - Northern Gold (SPC-MR3-707)
5.
Örp - Adeline (SPC-MR3-1738)
6.
Ireth - Brandee (SPC-MR3-1854)
7.
Örp - La Verne (SPC-MR3-1749)
8.
Jayde Wuopio - Griet Sadie (SPC-MR3-705)
Class Champion
Örp - Noel (SPC-SR3-1751)
Class Reserve Champion
Örp - Harvey (SPC-SR3-1745)
3.
Örp - Gaël (SPC-SR3-1744)
Class Champion
Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
Class Reserve Champion
Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
3.
Assi - Downs Magic Symphonie (SPC-MR1-1884)
4.
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
5.
Örp - Dilys (SPC-MR1-1767)
6.
Ireth - Namys Merando (SPC-MR1-1929)
7.
Örp - Orinda (SPC-MR1-1752)
8.
Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
9.
Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
10.
Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
11.
Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
12.
Ireth - Menday Keelan Narbett (SPC-MR1-567)
13.
Ireth - Lily Eloisa (SPC-MR1-1855)
14.
Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
Class Champion
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
Class Reserve Champion
Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
3.
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
4.
Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
5.
Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
6.
Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
7.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
8.
Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
9.
Örp - Pratt (SPC-SR1-1753)
10.
Örp - Quentin (SPC-SR1-1754)
Class Champion
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
Class Reserve Champion
Katy - Jamrhos Sapphire (SPC-MR2-1906)
3.
Assi - Vadelmahurman Dolly Parts (SPC-MR2-1568)
4.
Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
5.
Örp - Treasa (SPC-MR2-1783)
6.
Katy - Beddrhiw River (SPC-MR2-1902)
7.
Katy - Applepentre Sugarplum (SPC-MR2-1914)
8.
Örp - Kirsteen (SPC-MR2-1774)
9.
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
10.
Katy - Newyddllyn Mint (SPC-MR2-1912)
11.
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
Class Champion
Assi - Huvin Leverage (SPC-SR2-1612)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Spencer (SPC-SR2-1812)
3.
Katy - Padenmoor Vapor (SPC-SR2-1911)
4.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
5.
Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
6.
Örp - Manny (SPC-SR2-1776)
7.
Örp - Osheen (SPC-SR2-1778)
8.
Örp - Ercwlff (SPC-SR2-1768)
9.
ScrewDriver - Cefnmoor Pinecone (SPC-SR2-1919)
10.
Katy - Cefnmoor Shaw (SPC-SR2-1813)
Class Champion
Örp - Yvonne (SPC-MR3-1736)
Class Reserve Champion
Örp - Ilyse (SPC-MR3-1746)
Class Champion
Örp - Joakim (SPC-SR3-1747)
Class Reserve Champion
Örp - Manuel (SPC-SR3-1750)
3.
Ireth - Chinook's Eithan (SPC-SR3-1731)
Class Champion
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
Class Reserve Champion
Örp - Yuko (SPC-MR1-1762)
3.
Katy - Morningside Rheanna (SPC-MR1-1838)
4.
Örp - Venetia (SPC-MR1-1759)
5.
Milja - Cedion Eres Carys (SPC-MR1-1704)
6.
Katy - Cefnmoor Valerie (SPC-MR1-1840)
7.
Assi - Brenarth Dawel Pryder (SPC-MR1-1883)
8.
Katy - Hightime Europa (SPC-MR1-1828)
9.
Milja - Frdwy Beti (SPC-MR1-1709)
10.
Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
11.
Mirkku - Sheval Gwenda (SPC-MR1-1966)
12.
Milja - Ddwen Morina (SPC-MR1-1705)
13.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
14.
Milja - Caellaith Primrose (SPC-MR1-1703)
15.
Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
16.
Ireth - A.D. Olympé (SPC-MR1-1857)
17.
Ireth - Tirdeunaw Evnissyen (SPC-MR1-566)
18.
Ireth - Tamsin (SPC-MR1-1869)
19.
Katy - Cefnmoor Twyla (SPC-MR1-1818)
20.
Örp - Zuleika (SPC-MR1-1763)
Class Champion
Katy - Moreland Royal Dillon (SPC-SR1-1837)
Class Reserve Champion
Katy - Storm's Saratoga (SPC-SR1-1834)
3.
Milja - Rhys Brychan (SPC-SR1-1708)
4.
Katy - Cefnmoor Winslow (SPC-SR1-1846)
5.
Milja - Gaddwr Fferyll (SPC-SR1-1702)
6.
Assi - Caerwent Coch Gwilym (SPC-SR1-1678)
7.
Örp - Upton (SPC-SR1-1758)
8.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
9.
Örp - Silvester (SPC-SR1-1756)
10.
Katy - Storm's Linwood (SPC-SR1-1835)
11.
Milja - Caerwynant Bleiddian (SPC-SR1-1699)
12.
Örp - Ximo (SPC-SR1-1761)
13.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
14.
Milja - Cedion Fforddiadwyedd (SPC-SR1-1700)
15.
Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
Class Champion
Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
Class Reserve Champion
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
3.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
4.
Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
5.
Katy - Cefnmoor Raven (SPC-MR2-1814)
6.
Örp - Heledd (SPC-MR2-1771)
7.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
8.
Katy - Dwfrmoor Karat (SPC-MR2-1916)
9.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
10.
Örp - Reannon (SPC-MR2-1781)
11.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
12.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
13.
Milja - Glenwood Eirianwen (SPC-MR2-1713)
14.
Katy - Cefnmoor Sable (SPC-MR2-1810)
15.
Milja - Gorllewinol Merch (SPC-MR2-1712)
16.
neon - Cefnmoor Rosa (SPC-MR2-1809)
Class Champion
Disa - Anfarwol Caregan Ciwt (SPC-SR2-1734)
Class Reserve Champion
Disa - Moana's Anwar (SPC-SR2-1541)
3.
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
4.
Örp - Neville (SPC-SR2-1777)
5.
Katy - Cefnmoor Kinsley (SPC-SR2-1808)
6.
Katy - Agateyard Snowstorm (SPC-SR2-1909)
7.
Örp - Quinlan (SPC-SR2-1780)
8.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
9.
Katy - Cefnmoor Typhoon (SPC-SR2-1923)
10.
Örp - Paxton (SPC-SR2-1779)
11.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
12.
Katy - Agateyard Whiteout (SPC-SR2-1915)
Class Champion
Örp - Christelle (SPC-MR3-1740)
Class Reserve Champion
Örp - Blanche (SPC-MR3-1739)
Class Champion
Jayde Wuopio - Sokerikuun Synthwave (SPC-SR3-1642)
Class Reserve Champion
Örp - Fortun (SPC-SR3-1743)
3.
Örp - Èdouard (SPC-SR3-1742)
4.
Örp - Darcel (SPC-SR3-1741)