1. Riding Class R1, tammat -
21/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
19/40
3. Riding Class R2, tammat -
16/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
12/40
5. Riding Class R3, tammat -
5/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
5/40
7. Driving Class R1, tammat -
13/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
10/40
9. Driving Class R2, tammat -
11/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
11/40
11. Driving Class R3, tammat -
5/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
6/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
20/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
19/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
16/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
11/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
2/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
4/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Katy - Cefnmoor Typhoon (SPC-SR2-1923)
Show Reserve Champion
Örp - Orinda (SPC-MR1-1752)
3. Sirpa - Gold Coin’s Splendor (SPC-SR3-1893)
4. Örp - Noel (SPC-SR3-1751)
5. Katy - Newyddllyn Mint (SPC-MR2-1912)
6. Katy - Pineacres Mordred (SPC-SR1-1829)
7. Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
8. Sirpa - Criallt Arddun Noswaith (SPC-MR1-1936)
9. Örp - Ulrike (SPC-MR3-1695)
10. Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
11. Örp - Christelle (SPC-MR3-1740)
12. Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
13. Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
14. Örp - Ximo (SPC-SR1-1761)
15. Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
16. Örp - La Verne (SPC-MR3-1749)
17. Örp - Manuel (SPC-SR3-1750)
18. Disa - Derynant Eirianedd (SPC-MR2-1726)
Class Champion
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
Class Reserve Champion
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
3.
taffel - Cherrypond Cookie Crumbles (SPC-MR1-1803)
4.
taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
5.
Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
6.
Katy - Mydr Celyn (SPC-MR1-1716)
7.
Disa - Queen Gwenhwyfar (SPC-MR1-1727)
8.
Örp - Tabby (SPC-MR1-1757)
9.
Katy - Pineacres Kara (SPC-MR1-1830)
10.
taffel - C'bury Cinnamon Chai (SPC-MR1-1804)
11.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
12.
Örp - Racquel (SPC-MR1-1755)
13.
Disa - Cedion Cellwair Hwyl (SPC-MR1-1735)
14.
Ireth - Lily Eloisa (SPC-MR1-1855)
15.
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
16.
Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
17.
taffel - C'bury Cymreig Bonheddig (SPC-MR1-1805)
18.
Sirpa - PP's Dixie (SPC-MR1-1931)
19.
Katy - Mistecove Nebula (SPC-MR1-1344)
20.
Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
21. Örp - Dilys (SPC-MR1-1767)
Class Champion
Katy - Pineacres Mordred (SPC-SR1-1829)
Class Reserve Champion
taffel - Criallt Janto (SPC-SR1-940)
3.
Sirpa - Suaimhneach Ion (SPC-SR1-1898)
4.
Sirpa - Tenney Ion (SPC-SR1-1900)
5.
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
6.
taffel - Badwr Artagan Dawn (SPC-SR1-1824)
7.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
8.
taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
9.
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
10.
Örp - Waldo (SPC-SR1-1760)
11.
Disa - Rhydderfel Ceredig (SPC-SR1-1733)
12.
Örp - Brynmor (SPC-SR1-1765)
13.
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
14.
taffel - Eironi Llewychaidd Dawn (SPC-SR1-1822)
15.
Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
16.
Sirpa - Brackholme Norman II (SPC-SR1-1899)
17.
Katy - Llygedyn Replica (SPC-SR1-1719)
18.
Katy - Starush Burton (SPC-SR1-1833)
19.
Örp - Awstin (SPC-SR1-1764)
Class Champion
Disa - Derynant Eirianedd (SPC-MR2-1726)
Class Reserve Champion
Veera Ruusula - Moana's Sambaswing (SPC-MR2-1590)
3.
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
4.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
5.
Örp - Jessalyn (SPC-MR2-1773)
6.
Örp - Saibh (SPC-MR2-1782)
7.
Katy - Applepentre Cranberry (SPC-MR2-1904)
8.
Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
9.
Katy - Cefnmoor Sable (SPC-MR2-1810)
10.
Örp - Gwyneira (SPC-MR2-1770)
11.
Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
12.
Örp - Ilean (SPC-MR2-1772)
13.
Katy - Cefnmoor Raven (SPC-MR2-1814)
14.
ScrewDriver - Cefnmoor Baked Alaska (SPC-MR2-1920)
15.
Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
16.
Sirpa - Iracebeth Ion (SPC-MR2-1940)
Class Champion
Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Jolly Cider (SPC-SR2-1927)
3.
Katy - Padenmoor Vapor (SPC-SR2-1911)
4.
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
5.
ScrewDriver - Cefnmoor Bronze (SPC-SR2-1921)
6.
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
7.
Disa - Anfarwol Caregan Ciwt (SPC-SR2-1734)
8.
Disa - Moana's Anwar (SPC-SR2-1541)
9.
Sirpa - Aerys Ion (SPC-SR2-1895)
10.
Örp - Folant (SPC-SR2-1769)
11.
indy - Cefnmoor Jelly (SPC-SR2-1917)
12.
Örp - Neville (SPC-SR2-1777)
Class Champion
Örp - Christelle (SPC-MR3-1740)
Class Reserve Champion
Örp - Zénaïde (SPC-MR3-1737)
3.
Örp - Ilyse (SPC-MR3-1746)
4.
Sirpa - Rivendell's Shasta (SPC-MR3-1944)
5.
Örp - Karine (SPC-MR3-1748)
Class Champion
Örp - Noel (SPC-SR3-1751)
Class Reserve Champion
Örp - Darcel (SPC-SR3-1741)
3.
Örp - Harvey (SPC-SR3-1745)
4.
Örp - Joakim (SPC-SR3-1747)
5.
Sirpa - Rivendell's Berlioz (SPC-SR3-1894)
Class Champion
Örp - Orinda (SPC-MR1-1752)
Class Reserve Champion
Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
3.
Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
4.
Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
5.
Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
6.
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
7.
Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
8.
Ireth - Menday Keelan Narbett (SPC-MR1-567)
9.
Ireth - Namys Merando (SPC-MR1-1929)
10.
Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
11.
Sirpa - Deilen Masarn Ion (SPC-MR1-1938)
12.
Ireth - Lochlann Inri (SPC-MR1-1867)
13.
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
Class Champion
Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
Class Reserve Champion
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
3.
Örp - Quentin (SPC-SR1-1754)
4.
Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
5.
Örp - Pratt (SPC-SR1-1753)
6.
Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
7.
Sirpa - Joyendales Rowley (SPC-SR1-1930)
8.
Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
9.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
10.
Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
Class Champion
Katy - Newyddllyn Mint (SPC-MR2-1912)
Class Reserve Champion
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
3.
Sirpa - Harddwch Cysgu Ion (SPC-MR2-1943)
4.
Katy - Cefnmoor Simple Sundae (SPC-MR2-1925)
5.
Örp - Kirsteen (SPC-MR2-1774)
6.
Örp - Reannon (SPC-MR2-1781)
7.
Örp - Treasa (SPC-MR2-1783)
8.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
9.
Katy - Jamrhos Sapphire (SPC-MR2-1906)
10.
ScrewDriver - Cefnmoor Azurite (SPC-MR2-1924)
11.
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
Class Champion
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
Class Reserve Champion
Sirpa - Hunter Ion (SPC-SR2-1939)
3.
Örp - Ercwlff (SPC-SR2-1768)
4.
neon - Cefnmoor Teagan (SPC-SR2-1811)
5.
Katy - Padenmoor Frost (SPC-SR2-1903)
6.
Örp - Manny (SPC-SR2-1776)
7.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
8.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
9.
Ireth - Genheit Deiniel (SPC-SR2-1860)
10.
Katy - Newyddllyn Fortune Cookie (SPC-SR2-1901)
11.
Katy - Foxtail Metal (SPC-SR2-1905)
Class Champion
Örp - La Verne (SPC-MR3-1749)
Class Reserve Champion
Ireth - Brandee (SPC-MR3-1854)
3.
Örp - Blanche (SPC-MR3-1739)
4.
Örp - Yvonne (SPC-MR3-1736)
5.
Sirpa - Sidony Ion (SPC-MR3-1946)
Class Champion
Örp - Manuel (SPC-SR3-1750)
Class Reserve Champion
Ireth - Chinook's Eithan (SPC-SR3-1731)
3.
Örp - Gaël (SPC-SR3-1744)
4.
Örp - Èdouard (SPC-SR3-1742)
5.
Örp - Fortun (SPC-SR3-1743)
6.
Sirpa - Hadrian REB (SPC-SR3-1947)
Class Champion
Sirpa - Criallt Arddun Noswaith (SPC-MR1-1936)
Class Reserve Champion
Örp - Zuleika (SPC-MR1-1763)
3.
Katy - Sashmoor Velvet (SPC-MR1-1832)
4.
Sirpa - Cerdd Rhamantus Ion (SPC-MR1-1935)
5.
Milja - Caellaith Primrose (SPC-MR1-1703)
6.
Milja - Cedion Eres Carys (SPC-MR1-1704)
7.
Katy - Hightime Europa (SPC-MR1-1828)
8.
Örp - Venetia (SPC-MR1-1759)
9.
Katy - Morningside Rheanna (SPC-MR1-1838)
10.
Örp - Yuko (SPC-MR1-1762)
11.
Sirpa - Susikallion Finessa (SPC-MR1-1937)
12.
Ireth - Tirdeunaw Evnissyen (SPC-MR1-566)
13.
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
14.
Katy - Copperhill's Paige (SPC-MR1-1836)
15.
Örp - Ceinwen (SPC-MR1-1766)
16.
Sirpa - Moor Birch Ion (SPC-MR1-1932)
17.
Ireth - A.D. Olympé (SPC-MR1-1857)
18.
Milja - Ddwen Morina (SPC-MR1-1705)
19.
Ireth - Tamsin (SPC-MR1-1869)
20.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
Class Champion
Örp - Ximo (SPC-SR1-1761)
Class Reserve Champion
Örp - Silvester (SPC-SR1-1756)
3.
Katy - Sashmoor Whitaker (SPC-SR1-1831)
4.
Katy - Storm's Linwood (SPC-SR1-1835)
5.
Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
6.
Milja - Gaddwr Fferyll (SPC-SR1-1702)
7.
taffel - Cherrypond Top Notch (SPC-SR1-1891)
8.
Sirpa - Cadfridog Ion (SPC-SR1-1934)
9.
taffel - Rhediad Apollo (SPC-SR1-1890)
10.
Milja - Caerwynant Bleiddian (SPC-SR1-1699)
11.
Örp - Upton (SPC-SR1-1758)
12.
Katy - Moreland Royal Dillon (SPC-SR1-1837)
13.
Milja - Cedion Fforddiadwyedd (SPC-SR1-1700)
14.
taffel - Lleinau Lwynog (SPC-SR1-1880)
15.
taffel - Yr Ardalaidd Dawn (SPC-SR1-1823)
16.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
17.
Katy - Storm's Saratoga (SPC-SR1-1834)
18.
Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
19.
Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
Class Champion
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
Class Reserve Champion
Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
3.
Milja - Glenwood Eirianwen (SPC-MR2-1713)
4.
Sirpa - Ferch Bendithio Ion (SPC-MR2-1941)
5.
Sirpa - Tywysoges Gaeaf Ion (SPC-MR2-1942)
6.
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
7.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
8.
Milja - Gorllewinol Merch (SPC-MR2-1712)
9.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
10.
Katy - Cefnmoor Maize (SPC-MR2-1918)
11.
neon - Cefnmoor Rosa (SPC-MR2-1809)
12.
Katy - Cefnmoor Naughty Nougat (SPC-MR2-1926)
13.
Örp - Heledd (SPC-MR2-1771)
14.
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
15.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
16.
Katy - Dwfrmoor Karat (SPC-MR2-1916)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Typhoon (SPC-SR2-1923)
Class Reserve Champion
Örp - Paxton (SPC-SR2-1779)
3.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
4.
Örp - Leighton (SPC-SR2-1775)
5.
Örp - Quinlan (SPC-SR2-1780)
6.
Katy - Beddrhiw Blizzard (SPC-SR2-1907)
7.
Katy - Cefnmoor Kinsley (SPC-SR2-1808)
8.
Örp - Osheen (SPC-SR2-1778)
9.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
10.
Katy - Beddrhiw Overcast (SPC-SR2-1913)
11.
Sirpa - Cheshire Cat Ion (SPC-SR2-1896)
Class Champion
Örp - Ulrike (SPC-MR3-1695)
Class Reserve Champion
Sirpa - Larrakeyah Ion (SPC-MR3-1945)
Class Champion
Sirpa - Gold Coin’s Splendor (SPC-SR3-1893)
Class Reserve Champion
Sirpa - Wallaburra Leroy (SPC-SR3-1892)
3.
Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
4.
Örp - Werner (SPC-SR3-1697)