1. Riding Class R1, tammat -
19/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
18/40
3. Riding Class R2, tammat -
19/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
16/40
5. Riding Class R3, tammat -
9/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
9/40
7. Driving Class R1, tammat -
13/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
15/40
9. Driving Class R2, tammat -
15/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
15/40
11. Driving Class R3, tammat -
9/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
9/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
22/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
15/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
17/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
16/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
3/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
4/40
Show Supreme Champion
Meeri N. - Snilli Joakim (SPC-SR3-812)
Show Reserve Champion
Örp - Ulrike (SPC-MR3-1695)
3. Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
4. Meeri N. - Toy's Isfrun (SPC-MR2-440)
5. Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
6. Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
7. Katy - Pineacres Mordred (SPC-SR1-1829)
8. Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
9. Sirpa - Hadrian REB (SPC-SR3-1947)
10. Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
11. Meeri N. - Snilli Dalton (SPC-SR2-565)
12. Sirpa - Gold Coin’s Splendor (SPC-SR3-1893)
13. Örp - Brynmor (SPC-SR1-1765)
14. Katy - Hightime Europa (SPC-MR1-1828)
15. Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
16. Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
17. Örp - Manny (SPC-SR2-1776)
18. Sirpa - Rivendell's Shasta (SPC-MR3-1944)
Class Champion
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
Class Reserve Champion
Sirpa - PP's Dixie (SPC-MR1-1931)
3.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
4.
Örp - Racquel (SPC-MR1-1755)
5.
Örp - Orinda (SPC-MR1-1752)
6.
Hemsbury - Storyteller's Taranis (SPC-MR1-225)
7.
Disa - Cedion Cellwair Hwyl (SPC-MR1-1735)
8.
Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
9.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
10.
Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
11.
Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
12.
Hemsbury - Golden Criminal (SPC-MR1-74)
13.
Hemsbury - Pontypridd Guinevere (SPC-MR1-802)
14.
Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
15.
Disa - Queen Gwenhwyfar (SPC-MR1-1727)
16.
Ireth - Lily Eloisa (SPC-MR1-1855)
17.
Örp - Tabby (SPC-MR1-1757)
18.
Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
19.
Örp - Dilys (SPC-MR1-1767)
Class Champion
Örp - Brynmor (SPC-SR1-1765)
Class Reserve Champion
Örp - Awstin (SPC-SR1-1764)
3.
Katy - Llygedyn Replica (SPC-SR1-1719)
4.
Meeri N. - Arthfael Snilli (SPC-SR1-445)
5.
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
6.
Katy - Starush Burton (SPC-SR1-1833)
7.
Örp - Waldo (SPC-SR1-1760)
8.
Disa - Rhydderfel Ceredig (SPC-SR1-1733)
9.
Katy - Llygedyn Manawydan (SPC-SR1-1718)
10.
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
11.
Sirpa - Tenney Ion (SPC-SR1-1900)
12.
Sirpa - Suaimhneach Ion (SPC-SR1-1898)
13.
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
14.
Meeri N. - Dirwyn Anwar Fflergant (SPC-SR1-811)
15.
Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
16.
Hemsbury - Storyteller's Dracula (SPC-SR1-48)
17.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
18.
Sirpa - Brackholme Norman II (SPC-SR1-1899)
Class Champion
Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
Class Reserve Champion
Meeri N. - Snilli Bellamy (SPC-MR2-448)
3.
Sirpa - Iracebeth Ion (SPC-MR2-1940)
4.
Örp - Gwyneira (SPC-MR2-1770)
5.
Örp - Ilean (SPC-MR2-1772)
6.
Disa - Derynant Eirianedd (SPC-MR2-1726)
7.
Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
8.
Katy - Applepentre Cranberry (SPC-MR2-1904)
9.
Meeri N. - Lillehammer v. Moons (SPC-MR2-1862)
10.
Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
11.
Örp - Saibh (SPC-MR2-1782)
12.
Katy - Cefnmoor Raven (SPC-MR2-1814)
13.
Meeri N. - Gwawr Snilli (SPC-MR2-509)
14.
Katy - Cefnmoor Sable (SPC-MR2-1810)
15.
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
16.
Katy - Agateyard Apple Pie (SPC-MR2-1908)
17.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
18.
Meeri N. - Rhosyn Glendora (SPC-MR2-447)
19.
Örp - Jessalyn (SPC-MR2-1773)
Class Champion
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
Class Reserve Champion
Katy - Padenmoor Vapor (SPC-SR2-1911)
3.
Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
4.
Sirpa - Aerys Ion (SPC-SR2-1895)
5.
Disa - Moana's Anwar (SPC-SR2-1541)
6.
Katy - Cefnmoor Jolly Cider (SPC-SR2-1927)
7.
Disa - Anfarwol Caregan Ciwt (SPC-SR2-1734)
8.
Örp - Neville (SPC-SR2-1777)
9.
Hemsbury - Gilbert (SPC-SR2-277)
10.
Örp - Folant (SPC-SR2-1769)
11.
indy - Cefnmoor Jelly (SPC-SR2-1917)
12.
Örp - Quinlan (SPC-SR2-1780)
13.
Sirpa - Cwpan Warthol Ion (SPC-SR2-1897)
14.
ScrewDriver - Cefnmoor Bronze (SPC-SR2-1921)
15.
Hemsbury - Tinkerbill (SPC-SR2-273)
16.
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
Class Champion
Sirpa - Rivendell's Shasta (SPC-MR3-1944)
Class Reserve Champion
Hemsbury - Hemsbury Karnilla (SPC-MR3-803)
3.
Örp - Zénaïde (SPC-MR3-1737)
4.
Örp - Ilyse (SPC-MR3-1746)
5.
Örp - Karine (SPC-MR3-1748)
6.
Meeri N. - Cloudberry Snilli (SPC-MR3-815)
7.
Hemsbury - Gingerbread (SPC-MR3-1388)
8.
Meeri N. - Lavender Snilli (SPC-MR3-1861)
9.
Örp - Christelle (SPC-MR3-1740)
Class Champion
Meeri N. - Snilli Joakim (SPC-SR3-812)
Class Reserve Champion
Meeri N. - Roscoff Tomahawk (SPC-SR3-814)
3.
Örp - Noel (SPC-SR3-1751)
4.
Sirpa - Rivendell's Berlioz (SPC-SR3-1894)
5.
Meeri N. - Cosmicano (SPC-SR3-1864)
6.
Örp - Joakim (SPC-SR3-1747)
7.
Meeri N. - Tornado Snilli (SPC-SR3-1863)
8.
Örp - Harvey (SPC-SR3-1745)
9.
Örp - Darcel (SPC-SR3-1741)
Class Champion
Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
Class Reserve Champion
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
3.
Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
4.
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
5.
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
6.
Ireth - Lochlann Inri (SPC-MR1-1867)
7.
Ireth - Namys Merando (SPC-MR1-1929)
8.
Sirpa - Deilen Masarn Ion (SPC-MR1-1938)
9.
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
10.
Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
11.
Ireth - Menday Keelan Narbett (SPC-MR1-567)
12.
Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
13.
Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
Class Champion
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
Class Reserve Champion
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
3.
Sirpa - Joyendales Rowley (SPC-SR1-1930)
4.
Jere - Rhyddhad (SPC-SR1-1889)
5.
Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
6.
Sirpa - Gaoth Láidir Ion (SPC-SR1-1933)
7.
Lumikatti - Awyr Barcud (SPC-SR1-1888)
8.
Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
9.
Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
10.
Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
11.
Örp - Quentin (SPC-SR1-1754)
12.
Jere - Ap Awel Haf (SPC-SR1-1887)
13.
Örp - Pratt (SPC-SR1-1753)
14.
Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
15.
Jere - Mr. Mischief (SPC-SR1-1061)
Class Champion
Meeri N. - Toy's Isfrun (SPC-MR2-440)
Class Reserve Champion
Sirpa - Harddwch Cysgu Ion (SPC-MR2-1943)
3.
Meeri N. - Karneoli Speed (SPC-MR2-441)
4.
Katy - Cefnmoor Simple Sundae (SPC-MR2-1925)
5.
Örp - Treasa (SPC-MR2-1783)
6.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
7.
Katy - Jamrhos Sapphire (SPC-MR2-1906)
8.
Meeri N. - Wyat Karamel Kitten (SPC-MR2-336)
9.
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
10.
Hemsbury - Queen's Crescent (SPC-MR2-100)
11.
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
12.
Örp - Kirsteen (SPC-MR2-1774)
13.
Örp - Reannon (SPC-MR2-1781)
14.
ScrewDriver - Cefnmoor Baked Alaska (SPC-MR2-1920)
15.
Katy - Newyddllyn Mint (SPC-MR2-1912)
Class Champion
Örp - Manny (SPC-SR2-1776)
Class Reserve Champion
Katy - Padenmoor Frost (SPC-SR2-1903)
3.
Meeri N. - Toy's Mårten (SPC-SR2-438)
4.
neon - Cefnmoor Teagan (SPC-SR2-1811)
5.
Meeri N. - Snilli Phineas (SPC-SR2-337)
6.
Katy - Foxtail Metal (SPC-SR2-1905)
7.
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
8.
Katy - Newyddllyn Fortune Cookie (SPC-SR2-1901)
9.
Örp - Ercwlff (SPC-SR2-1768)
10.
Meeri N. - Pläsinpellon Napakymppi (SPC-SR2-437)
11.
Ireth - Genheit Deiniel (SPC-SR2-1860)
12.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
13.
Meeri N. - Snilli Hercules (SPC-SR2-436)
14.
Sirpa - Hunter Ion (SPC-SR2-1939)
15.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
Class Champion
Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
Class Reserve Champion
Örp - La Verne (SPC-MR3-1749)
3.
Örp - Yvonne (SPC-MR3-1736)
4.
Järndälden - Freckle (SPC-MR3-1628)
5.
Örp - Blanche (SPC-MR3-1739)
6.
Sirpa - Sidony Ion (SPC-MR3-1946)
7.
Järndälden - Liselotte (SPC-MR3-1627)
8.
Ireth - Brandee (SPC-MR3-1854)
9.
Meeri N. - Vehkakorven Berit (SPC-MR3-923)
Class Champion
Sirpa - Hadrian REB (SPC-SR3-1947)
Class Reserve Champion
Örp - Èdouard (SPC-SR3-1742)
3.
Örp - Gaël (SPC-SR3-1744)
4.
Ireth - Chinook's Eithan (SPC-SR3-1731)
5.
Järndälden - Viggo (SPC-SR3-1625)
6.
Järndälden - Amadeus (SPC-SR3-1626)
7.
Örp - Manuel (SPC-SR3-1750)
8.
Örp - Fortun (SPC-SR3-1743)
9.
Meeri N. - V.H. Audun (SPC-SR3-813)
Class Champion
Katy - Hightime Europa (SPC-MR1-1828)
Class Reserve Champion
Ireth - Tirdeunaw Evnissyen (SPC-MR1-566)
3.
Örp - Yuko (SPC-MR1-1762)
4.
Sirpa - Criallt Arddun Noswaith (SPC-MR1-1936)
5.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
6.
Sirpa - Cerdd Rhamantus Ion (SPC-MR1-1935)
7.
Meeri N. - Hunfields Laveria (SPC-MR1-467)
8.
Milja - Caellaith Primrose (SPC-MR1-1703)
9.
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
10.
Katy - Sashmoor Velvet (SPC-MR1-1832)
11.
Milja - Cedion Eres Carys (SPC-MR1-1704)
12.
Katy - Copperhill's Paige (SPC-MR1-1836)
13.
Katy - Morningside Rheanna (SPC-MR1-1838)
14.
Milja - Ddwen Morina (SPC-MR1-1705)
15.
Örp - Ceinwen (SPC-MR1-1766)
16.
Örp - Venetia (SPC-MR1-1759)
17.
Sirpa - Susikallion Finessa (SPC-MR1-1937)
18.
Ireth - A.D. Olympé (SPC-MR1-1857)
19.
Ireth - Tamsin (SPC-MR1-1869)
20.
Meeri N. - Dewin Eira Ion (SPC-MR1-470)
21. Örp - Zuleika (SPC-MR1-1763)
22. Sirpa - Moor Birch Ion (SPC-MR1-1932)
Class Champion
Katy - Pineacres Mordred (SPC-SR1-1829)
Class Reserve Champion
Katy - Storm's Linwood (SPC-SR1-1835)
3.
Katy - Sashmoor Whitaker (SPC-SR1-1831)
4.
Katy - Storm's Saratoga (SPC-SR1-1834)
5.
Milja - Cedion Fforddiadwyedd (SPC-SR1-1700)
6.
Örp - Ximo (SPC-SR1-1761)
7.
Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
8.
Sirpa - Cadfridog Ion (SPC-SR1-1934)
9.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
10.
Örp - Silvester (SPC-SR1-1756)
11.
Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
12.
Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
13.
Milja - Caerwynant Bleiddian (SPC-SR1-1699)
14.
Milja - Gaddwr Fferyll (SPC-SR1-1702)
15.
Örp - Upton (SPC-SR1-1758)
Class Champion
Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
Class Reserve Champion
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
3.
neon - Cefnmoor Rosa (SPC-MR2-1809)
4.
Sirpa - Ferch Bendithio Ion (SPC-MR2-1941)
5.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
6.
Katy - Cefnmoor Maize (SPC-MR2-1918)
7.
Sirpa - Tywysoges Gaeaf Ion (SPC-MR2-1942)
8.
Katy - Cefnmoor Naughty Nougat (SPC-MR2-1926)
9.
Milja - Gorllewinol Merch (SPC-MR2-1712)
10.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
11.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
12.
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
13.
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
14.
Örp - Heledd (SPC-MR2-1771)
15.
Meeri N. - Snilli Liling (SPC-MR2-568)
16.
Katy - Dwfrmoor Karat (SPC-MR2-1916)
17.
Milja - Glenwood Eirianwen (SPC-MR2-1713)
Class Champion
Meeri N. - Snilli Dalton (SPC-SR2-565)
Class Reserve Champion
Örp - Osheen (SPC-SR2-1778)
3.
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
4.
Milja - Cedion Silver Comet (SPC-SR2-1710)
5.
Meeri N. - Snilli Raichu (SPC-SR2-332)
6.
Katy - Cefnmoor Kinsley (SPC-SR2-1808)
7.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
8.
Katy - Beddrhiw Blizzard (SPC-SR2-1907)
9.
Örp - Paxton (SPC-SR2-1779)
10.
Meeri N. - Snilli Linus (SPC-SR2-1865)
11.
Katy - Beddrhiw Overcast (SPC-SR2-1913)
12.
Katy - Cefnmoor Typhoon (SPC-SR2-1923)
13.
Örp - Leighton (SPC-SR2-1775)
14.
Meeri N. - Snilli Derrick (SPC-SR2-564)
15.
Sirpa - Cheshire Cat Ion (SPC-SR2-1896)
16.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
Class Champion
Örp - Ulrike (SPC-MR3-1695)
Class Reserve Champion
Örp - Adeline (SPC-MR3-1738)
3.
Sirpa - Larrakeyah Ion (SPC-MR3-1945)
Class Champion
Sirpa - Gold Coin’s Splendor (SPC-SR3-1893)
Class Reserve Champion
Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
3.
Örp - Werner (SPC-SR3-1697)
4.
Sirpa - Wallaburra Leroy (SPC-SR3-1892)