1. Riding Class R1, tammat -
13/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
12/40
3. Riding Class R2, tammat -
10/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
10/40
5. Riding Class R3, tammat -
4/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
4/40
7. Driving Class R1, tammat -
8/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
6/40
9. Driving Class R2, tammat -
10/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
10/40
11. Driving Class R3, tammat -
5/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
5/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
16/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
15/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
15/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
11/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
2/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
2/40
Show Supreme Champion
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
Show Reserve Champion
Örp - Ilyse (SPC-MR3-1746)
3. Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
4. Örp - Joakim (SPC-SR3-1747)
5. Katy - Cefnmoor Kinsley (SPC-SR2-1808)
6. Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
7. indy - Cefnmoor Jelly (SPC-SR2-1917)
8. Katy - Agateyard Apple Pie (SPC-MR2-1908)
9. Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
10. Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
11. Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
12. Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
13. Ireth - Chinook's Eithan (SPC-SR3-1731)
14. Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
15. Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
16. Örp - Adeline (SPC-MR3-1738)
17. Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
18. Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
Class Champion
Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
Class Reserve Champion
Örp - Dilys (SPC-MR1-1767)
3.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
4.
Örp - Tabby (SPC-MR1-1757)
5.
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
6.
Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
7.
Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
8.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
9.
tirppa - Llygedyn Myfi Mai (SPC-MR1-1648)
10.
Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
11.
Örp - Orinda (SPC-MR1-1752)
12.
Örp - Racquel (SPC-MR1-1755)
13.
Ireth - Lily Eloisa (SPC-MR1-1855)
Class Champion
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
Class Reserve Champion
Katy - Starush Burton (SPC-SR1-1833)
3.
Katy - Llygedyn Replica (SPC-SR1-1719)
4.
Örp - Waldo (SPC-SR1-1760)
5.
Katy - Llygedyn Manawydan (SPC-SR1-1718)
6.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
7.
Örp - Awstin (SPC-SR1-1764)
8.
tirppa - Kingsfall Rhodri (SPC-SR1-1724)
9.
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
10.
Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
11.
Örp - Brynmor (SPC-SR1-1765)
12.
tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
Class Champion
Katy - Agateyard Apple Pie (SPC-MR2-1908)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Raven (SPC-MR2-1814)
3.
Örp - Gwyneira (SPC-MR2-1770)
4.
Örp - Jessalyn (SPC-MR2-1773)
5.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
6.
Katy - Jamrhos Sapphire (SPC-MR2-1906)
7.
Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
8.
Katy - Cefnmoor Sable (SPC-MR2-1810)
9.
Örp - Ilean (SPC-MR2-1772)
10.
Örp - Saibh (SPC-MR2-1782)
Class Champion
indy - Cefnmoor Jelly (SPC-SR2-1917)
Class Reserve Champion
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
3.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
4.
ScrewDriver - Cefnmoor Bronze (SPC-SR2-1921)
5.
Örp - Folant (SPC-SR2-1769)
6.
Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
7.
Örp - Neville (SPC-SR2-1777)
8.
Katy - Cefnmoor Jolly Cider (SPC-SR2-1927)
9.
Katy - Padenmoor Vapor (SPC-SR2-1911)
10.
Örp - Quinlan (SPC-SR2-1780)
Class Champion
Örp - Ilyse (SPC-MR3-1746)
Class Reserve Champion
Örp - Zénaïde (SPC-MR3-1737)
3.
Örp - Christelle (SPC-MR3-1740)
4.
Örp - Karine (SPC-MR3-1748)
Class Champion
Örp - Joakim (SPC-SR3-1747)
Class Reserve Champion
Örp - Harvey (SPC-SR3-1745)
3.
Örp - Noel (SPC-SR3-1751)
4.
Örp - Darcel (SPC-SR3-1741)
Class Champion
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
Class Reserve Champion
Ireth - Menday Keelan Narbett (SPC-MR1-567)
3.
Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
4.
Ireth - Lochlann Inri (SPC-MR1-1867)
5.
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
6.
Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
7.
Ireth - Namys Merando (SPC-MR1-1929)
8.
Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
Class Champion
Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
Class Reserve Champion
Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
3.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
4.
Örp - Quentin (SPC-SR1-1754)
5.
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
6.
Örp - Pratt (SPC-SR1-1753)
Class Champion
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
Class Reserve Champion
ScrewDriver - Cefnmoor Baked Alaska (SPC-MR2-1920)
3.
Katy - Newyddllyn Mint (SPC-MR2-1912)
4.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
5.
ScrewDriver - Cefnmoor Azurite (SPC-MR2-1924)
6.
Katy - Cefnmoor Simple Sundae (SPC-MR2-1925)
7.
Örp - Kirsteen (SPC-MR2-1774)
8.
Örp - Treasa (SPC-MR2-1783)
9.
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
10.
Örp - Reannon (SPC-MR2-1781)
Class Champion
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
Class Reserve Champion
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
3.
Katy - Foxtail Metal (SPC-SR2-1905)
4.
Örp - Manny (SPC-SR2-1776)
5.
Ireth - Genheit Deiniel (SPC-SR2-1860)
6.
Katy - Newyddllyn Fortune Cookie (SPC-SR2-1901)
7.
Örp - Ercwlff (SPC-SR2-1768)
8.
Katy - Padenmoor Frost (SPC-SR2-1903)
9.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
10.
neon - Cefnmoor Teagan (SPC-SR2-1811)
Class Champion
Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
Class Reserve Champion
Ireth - Brandee (SPC-MR3-1854)
3.
Örp - Yvonne (SPC-MR3-1736)
4.
Örp - Blanche (SPC-MR3-1739)
5.
Örp - La Verne (SPC-MR3-1749)
Class Champion
Ireth - Chinook's Eithan (SPC-SR3-1731)
Class Reserve Champion
Örp - Èdouard (SPC-SR3-1742)
3.
Örp - Gaël (SPC-SR3-1744)
4.
Örp - Manuel (SPC-SR3-1750)
5.
Örp - Fortun (SPC-SR3-1743)
Class Champion
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
Class Reserve Champion
Örp - Venetia (SPC-MR1-1759)
3.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
4.
Katy - Copperhill's Paige (SPC-MR1-1836)
5.
Milja - Cedion Eres Carys (SPC-MR1-1704)
6.
Örp - Yuko (SPC-MR1-1762)
7.
Milja - Ddwen Morina (SPC-MR1-1705)
8.
Örp - Zuleika (SPC-MR1-1763)
9.
Katy - Hightime Europa (SPC-MR1-1828)
10.
Ireth - Tamsin (SPC-MR1-1869)
11.
Katy - Sashmoor Velvet (SPC-MR1-1832)
12.
Milja - Caellaith Primrose (SPC-MR1-1703)
13.
Katy - Morningside Rheanna (SPC-MR1-1838)
14.
Örp - Ceinwen (SPC-MR1-1766)
15.
Ireth - A.D. Olympé (SPC-MR1-1857)
16.
Ireth - Tirdeunaw Evnissyen (SPC-MR1-566)
Class Champion
Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
Class Reserve Champion
Örp - Upton (SPC-SR1-1758)
3.
Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
4.
Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
5.
Katy - Storm's Saratoga (SPC-SR1-1834)
6.
Örp - Silvester (SPC-SR1-1756)
7.
Milja - Cedion Fforddiadwyedd (SPC-SR1-1700)
8.
Katy - Storm's Linwood (SPC-SR1-1835)
9.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
10.
tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
11.
Örp - Ximo (SPC-SR1-1761)
12.
Milja - Caerwynant Bleiddian (SPC-SR1-1699)
13.
Katy - Sashmoor Whitaker (SPC-SR1-1831)
14.
Katy - Pineacres Mordred (SPC-SR1-1829)
15.
Milja - Gaddwr Fferyll (SPC-SR1-1702)
Class Champion
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Naughty Nougat (SPC-MR2-1926)
3.
Örp - Heledd (SPC-MR2-1771)
4.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
5.
Katy - Dwfrmoor Karat (SPC-MR2-1916)
6.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
7.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
8.
neon - Cefnmoor Rosa (SPC-MR2-1809)
9.
Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
10.
Milja - Glenwood Eirianwen (SPC-MR2-1713)
11.
tirppa - KW Tristyn (SPC-MR2-1785)
12.
Katy - Cefnmoor Maize (SPC-MR2-1918)
13.
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
14.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
15.
Milja - Gorllewinol Merch (SPC-MR2-1712)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Kinsley (SPC-SR2-1808)
Class Reserve Champion
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
3.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
4.
Örp - Paxton (SPC-SR2-1779)
5.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
6.
Örp - Leighton (SPC-SR2-1775)
7.
Milja - Cedion Silver Comet (SPC-SR2-1710)
8.
Katy - Beddrhiw Blizzard (SPC-SR2-1907)
9.
Katy - Cefnmoor Typhoon (SPC-SR2-1923)
10.
Örp - Osheen (SPC-SR2-1778)
11.
Katy - Beddrhiw Overcast (SPC-SR2-1913)
Class Champion
Örp - Adeline (SPC-MR3-1738)
Class Reserve Champion
Örp - Ulrike (SPC-MR3-1695)
Class Champion
Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
Class Reserve Champion
Örp - Werner (SPC-SR3-1697)