1. Riding Class R1, tammat -
12/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
10/40
3. Riding Class R2, tammat -
10/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
10/40
5. Riding Class R3, tammat -
5/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
4/40
7. Driving Class R1, tammat -
7/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
11/40
9. Driving Class R2, tammat -
14/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
12/40
11. Driving Class R3, tammat -
5/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
5/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
15/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
16/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
16/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
12/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
2/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
2/40
Show Supreme Champion
Örp - Noel (SPC-SR3-1751)
Show Reserve Champion
Katy - Sashmoor Whitaker (SPC-SR1-1831)
3. neon - Cefnmoor Rosa (SPC-MR2-1809)
4. Örp - Yuko (SPC-MR1-1762)
5. Örp - Gaël (SPC-SR3-1744)
6. Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
7. Ireth - Genheit Deiniel (SPC-SR2-1860)
8. Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
9. Ireth - Lily Eloisa (SPC-MR1-1855)
10. Örp - Blanche (SPC-MR3-1739)
11. Örp - Ilyse (SPC-MR3-1746)
12. ScrewDriver - Cefnmoor Baked Alaska (SPC-MR2-1920)
13. Örp - Paxton (SPC-SR2-1779)
14. Örp - Ulrike (SPC-MR3-1695)
15. Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
16. Katy - Agateyard Apple Pie (SPC-MR2-1908)
17. Katy - Llygedyn Replica (SPC-SR1-1719)
18. indy - Cefnmoor Jelly (SPC-SR2-1917)
Class Champion
Ireth - Lily Eloisa (SPC-MR1-1855)
Class Reserve Champion
Örp - Racquel (SPC-MR1-1755)
3.
Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
4.
Örp - Orinda (SPC-MR1-1752)
5.
Örp - Tabby (SPC-MR1-1757)
6.
Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
7.
Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
8.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
9.
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
10.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
11.
Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
12.
Örp - Dilys (SPC-MR1-1767)
Class Champion
Katy - Llygedyn Replica (SPC-SR1-1719)
Class Reserve Champion
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
3.
Örp - Awstin (SPC-SR1-1764)
4.
Örp - Brynmor (SPC-SR1-1765)
5.
Örp - Waldo (SPC-SR1-1760)
6.
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
7.
Katy - Starush Burton (SPC-SR1-1833)
8.
Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
9.
Katy - Llygedyn Manawydan (SPC-SR1-1718)
10.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
Class Champion
Katy - Agateyard Apple Pie (SPC-MR2-1908)
Class Reserve Champion
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
3.
Örp - Jessalyn (SPC-MR2-1773)
4.
Örp - Ilean (SPC-MR2-1772)
5.
Örp - Saibh (SPC-MR2-1782)
6.
Katy - Cefnmoor Sable (SPC-MR2-1810)
7.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
8.
Katy - Jamrhos Sapphire (SPC-MR2-1906)
9.
Örp - Gwyneira (SPC-MR2-1770)
10.
Katy - Cefnmoor Raven (SPC-MR2-1814)
Class Champion
indy - Cefnmoor Jelly (SPC-SR2-1917)
Class Reserve Champion
Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
3.
Örp - Quinlan (SPC-SR2-1780)
4.
ScrewDriver - Cefnmoor Bronze (SPC-SR2-1921)
5.
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
6.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
7.
Örp - Folant (SPC-SR2-1769)
8.
Örp - Neville (SPC-SR2-1777)
9.
Katy - Padenmoor Vapor (SPC-SR2-1911)
10.
Katy - Cefnmoor Jolly Cider (SPC-SR2-1927)
Class Champion
Örp - Ilyse (SPC-MR3-1746)
Class Reserve Champion
Örp - Karine (SPC-MR3-1748)
3.
Örp - Christelle (SPC-MR3-1740)
4.
Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
5.
Örp - Zénaïde (SPC-MR3-1737)
Class Champion
Örp - Noel (SPC-SR3-1751)
Class Reserve Champion
Örp - Darcel (SPC-SR3-1741)
3.
Örp - Joakim (SPC-SR3-1747)
4.
Örp - Harvey (SPC-SR3-1745)
Class Champion
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
Class Reserve Champion
Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
3.
Ireth - Lochlann Inri (SPC-MR1-1867)
4.
Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
5.
Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
6.
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
7.
Ireth - Namys Merando (SPC-MR1-1929)
Class Champion
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
Class Reserve Champion
Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
3.
Lumikatti - Awyr Barcud (SPC-SR1-1888)
4.
Jere - Rhyddhad (SPC-SR1-1889)
5.
Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
6.
Jere - Mr. Mischief (SPC-SR1-1061)
7.
Jere - Ap Awel Haf (SPC-SR1-1887)
8.
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
9.
Örp - Quentin (SPC-SR1-1754)
10.
Örp - Pratt (SPC-SR1-1753)
11.
Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
Class Champion
ScrewDriver - Cefnmoor Baked Alaska (SPC-MR2-1920)
Class Reserve Champion
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
3.
Nenna - Anfarwol Meghan (SPC-MR2-1324)
4.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
5.
Örp - Kirsteen (SPC-MR2-1774)
6.
Örp - Treasa (SPC-MR2-1783)
7.
Katy - Cefnmoor Naughty Nougat (SPC-MR2-1926)
8.
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
9.
Nenna - Rhown Gwenyth (SPC-MR2-1323)
10.
Katy - Cefnmoor Simple Sundae (SPC-MR2-1925)
11.
Örp - Reannon (SPC-MR2-1781)
12.
Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
13.
Katy - Newyddllyn Mint (SPC-MR2-1912)
14.
Nenna - Anfarwol Deithi (SPC-MR2-1325)
Class Champion
Ireth - Genheit Deiniel (SPC-SR2-1860)
Class Reserve Champion
Örp - Ercwlff (SPC-SR2-1768)
3.
Nenna - Galahad Duach (SPC-SR2-1322)
4.
Katy - Foxtail Metal (SPC-SR2-1905)
5.
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
6.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
7.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
8.
Katy - Newyddllyn Fortune Cookie (SPC-SR2-1901)
9.
Örp - Manny (SPC-SR2-1776)
10.
Katy - Padenmoor Frost (SPC-SR2-1903)
11.
neon - Cefnmoor Teagan (SPC-SR2-1811)
12.
Nenna - Anfarwol Tywyn (SPC-SR2-1321)
Class Champion
Örp - Blanche (SPC-MR3-1739)
Class Reserve Champion
Ireth - Brandee (SPC-MR3-1854)
3.
Örp - La Verne (SPC-MR3-1749)
4.
Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
5.
Örp - Yvonne (SPC-MR3-1736)
Class Champion
Örp - Gaël (SPC-SR3-1744)
Class Reserve Champion
Örp - Manuel (SPC-SR3-1750)
3.
Örp - Fortun (SPC-SR3-1743)
4.
Ireth - Chinook's Eithan (SPC-SR3-1731)
5.
Örp - Èdouard (SPC-SR3-1742)
Class Champion
Örp - Yuko (SPC-MR1-1762)
Class Reserve Champion
Milja - Caellaith Primrose (SPC-MR1-1703)
3.
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
4.
Katy - Morningside Rheanna (SPC-MR1-1838)
5.
Örp - Venetia (SPC-MR1-1759)
6.
Katy - Hightime Europa (SPC-MR1-1828)
7.
Katy - Sashmoor Velvet (SPC-MR1-1832)
8.
Örp - Ceinwen (SPC-MR1-1766)
9.
Milja - Ddwen Morina (SPC-MR1-1705)
10.
Ireth - Tamsin (SPC-MR1-1869)
11.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
12.
Örp - Zuleika (SPC-MR1-1763)
13.
Ireth - A.D. Olympé (SPC-MR1-1857)
14.
Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
15.
Milja - Cedion Eres Carys (SPC-MR1-1704)
Class Champion
Katy - Sashmoor Whitaker (SPC-SR1-1831)
Class Reserve Champion
Nenna - Mucklewood's Harry (SPC-SR1-1246)
3.
Örp - Silvester (SPC-SR1-1756)
4.
Katy - Pineacres Mordred (SPC-SR1-1829)
5.
Örp - Ximo (SPC-SR1-1761)
6.
Milja - Caerwynant Bleiddian (SPC-SR1-1699)
7.
Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
8.
Örp - Upton (SPC-SR1-1758)
9.
Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
10.
Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
11.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
12.
Katy - Storm's Saratoga (SPC-SR1-1834)
13.
Jack - A.D Cheeky Chester (SPC-SR1-1885)
14.
Katy - Storm's Linwood (SPC-SR1-1835)
15.
Milja - Cedion Fforddiadwyedd (SPC-SR1-1700)
16.
Milja - Gaddwr Fferyll (SPC-SR1-1702)
Class Champion
neon - Cefnmoor Rosa (SPC-MR2-1809)
Class Reserve Champion
Milja - Gorllewinol Merch (SPC-MR2-1712)
3.
Katy - Cefnmoor Maize (SPC-MR2-1918)
4.
Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
5.
Örp - Heledd (SPC-MR2-1771)
6.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
7.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
8.
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
9.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
10.
Milja - Glenwood Eirianwen (SPC-MR2-1713)
11.
Nenna - Penarddun Holmes (SPC-MR2-1326)
12.
Nenna - Narbett Mair (SPC-MR2-1327)
13.
Katy - Dwfrmoor Karat (SPC-MR2-1916)
14.
Nenna - Conyn Lynessa (SPC-MR2-1328)
15.
Katy - Cefnmoor Lavender (SPC-MR2-1922)
16.
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
Class Champion
Örp - Paxton (SPC-SR2-1779)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Kinsley (SPC-SR2-1808)
3.
Jack - A.D. Cocklebur (SPC-SR2-1948)
4.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
5.
Katy - Beddrhiw Blizzard (SPC-SR2-1907)
6.
Katy - Cefnmoor Typhoon (SPC-SR2-1923)
7.
Milja - Cedion Silver Comet (SPC-SR2-1710)
8.
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
9.
Katy - Beddrhiw Overcast (SPC-SR2-1913)
10.
Örp - Leighton (SPC-SR2-1775)
11.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
12.
Örp - Osheen (SPC-SR2-1778)
Class Champion
Örp - Ulrike (SPC-MR3-1695)
Class Reserve Champion
Örp - Adeline (SPC-MR3-1738)
Class Champion
Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
Class Reserve Champion
Örp - Werner (SPC-SR3-1697)