1. Riding Class R1, tammat -
24/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
23/40
3. Riding Class R2, tammat -
20/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
19/40
5. Riding Class R3, tammat -
11/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
4/40
7. Driving Class R1, tammat -
19/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
15/40
9. Driving Class R2, tammat -
17/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
16/40
11. Driving Class R3, tammat -
5/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
6/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
22/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
22/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
21/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
15/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
6/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
7/40
Show Supreme Champion
Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
Show Reserve Champion
Ireth - Brandee (SPC-MR3-1854)
3. Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
4. Örp - Karine (SPC-MR3-1748)
5. Örp - Adeline (SPC-MR3-1738)
6. Jannica - Briallen Dawn (SPC-MR1-224)
7. Nenna - Galahad Duach (SPC-SR2-1322)
8. Jannica - KW Codeberry (SPC-MR2-318)
9. Jannica - A.D. Red Shadow (SPC-SR2-307)
10. Kiiskinen - Kingsfall Fáelán (SPC-SR1-1725)
11. Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
12. Örp - Gwyneira (SPC-MR2-1770)
13. Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
14. Kiiskinen - Lemon (SPC-SR3-1793)
15. Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
16. Örp - Quentin (SPC-SR1-1754)
17. Örp - Werner (SPC-SR3-1697)
18. Örp - Harvey (SPC-SR3-1745)
Class Champion
Jannica - Briallen Dawn (SPC-MR1-224)
Class Reserve Champion
Jannica - Juniper Blue (SPC-MR1-183)
3.
Örp - Tabby (SPC-MR1-1757)
4.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
5.
Örp - Dilys (SPC-MR1-1767)
6.
Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
7.
Kiiskinen - Gwra Rhediad (SPC-MR1-1800)
8.
Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
9.
Disa - Cedion Cellwair Hwyl (SPC-MR1-1735)
10.
tirppa - Llygedyn Myfi Mai (SPC-MR1-1648)
11.
Jannica - Criallt Genethig Lleucu (SPC-MR1-416)
12.
Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
13.
Ireth - Lily Eloisa (SPC-MR1-1855)
14.
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
15.
Örp - Racquel (SPC-MR1-1755)
16.
Disa - Queen Gwenhwyfar (SPC-MR1-1727)
17.
Kiiskinen - Maldwyn Lywell (SPC-MR1-1792)
18.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
19.
Örp - Orinda (SPC-MR1-1752)
20.
Kiiskinen - Coed Felen (SPC-MR1-1798)
21. Jannica - Evelyne Dawn (SPC-MR1-222)
22. Kiiskinen - Cysgod yn y Nos (SPC-MR1-1799)
23. Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
24. Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
Class Champion
Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
Class Reserve Champion
Kiiskinen - Hasselbys Ffernfael (SPC-SR1-1791)
3.
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
4.
Katy - Starush Burton (SPC-SR1-1833)
5.
tirppa - Kingsfall Rhodri (SPC-SR1-1724)
6.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
7.
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
8.
Jannica - Poniniemen Maximilian (SPC-SR1-1038)
9.
Kiiskinen - Maerwyd Carwyn (SPC-SR1-1850)
10.
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
11.
Jannica - A.D. Échec au Roi (SPC-SR1-1037)
12.
tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
13.
Kiiskinen - Cherrypond Merrion (SPC-SR1-1802)
14.
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
15.
Örp - Brynmor (SPC-SR1-1765)
16.
Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
17.
Örp - Waldo (SPC-SR1-1760)
18.
tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
19.
Kiiskinen - Llanior Cradoe (SPC-SR1-1795)
20.
Disa - Rhydderfel Ceredig (SPC-SR1-1733)
21. Jannica - Marema's Magical Man (SPC-SR1-459)
22. Örp - Awstin (SPC-SR1-1764)
23. Jannica - A.D. Bet He's Hot (SPC-SR1-121)
Class Champion
Örp - Gwyneira (SPC-MR2-1770)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Raven (SPC-MR2-1814)
3.
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
4.
Jannica - Channel LAC (SPC-MR2-181)
5.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
6.
Kiiskinen - Llanwrda Edris (SPC-MR2-1807)
7.
Disa - Derynant Eirianedd (SPC-MR2-1726)
8.
Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
9.
Jannica - Moons My Wilma (SPC-MR2-188)
10.
Katy - Jamrhos Sapphire (SPC-MR2-1906)
11.
Jannica - Eira Wen Ion (SPC-MR2-281)
12.
Örp - Jessalyn (SPC-MR2-1773)
13.
Örp - Ilean (SPC-MR2-1772)
14.
Kiiskinen - Twynllanan Llewella (SPC-MR2-1853)
15.
Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
16.
Kiiskinen - C'bury Eirian (SPC-MR2-1871)
17.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
18.
Örp - Saibh (SPC-MR2-1782)
19.
Katy - Newyddllyn Mint (SPC-MR2-1912)
20.
Katy - Cefnmoor Sable (SPC-MR2-1810)
Class Champion
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
Class Reserve Champion
Disa - Moana's Anwar (SPC-SR2-1541)
3.
Kiiskinen - Lystar Ddraig Mynydd (SPC-SR2-1881)
4.
Jannica - Alexander HP (SPC-SR2-347)
5.
Kiiskinen - Bodewryd Grigor (SPC-SR2-1852)
6.
ScrewDriver - Cefnmoor Bronze (SPC-SR2-1921)
7.
Kiiskinen - Marwolaeth (SPC-SR2-1790)
8.
Örp - Quinlan (SPC-SR2-1780)
9.
Katy - Padenmoor Vapor (SPC-SR2-1911)
10.
Disa - Anfarwol Caregan Ciwt (SPC-SR2-1734)
11.
Örp - Neville (SPC-SR2-1777)
12.
Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
13.
Sirpa - Elegant Prince AD (SPC-SR2-270)
14.
Jannica - Gwynedd Ofydd (SPC-SR2-269)
15.
Örp - Folant (SPC-SR2-1769)
16.
Örp - Leighton (SPC-SR2-1775)
17.
Jannica - KW Codestar (SPC-SR2-120)
18.
indy - Cefnmoor Jelly (SPC-SR2-1917)
19.
Katy - Cefnmoor Kinsley (SPC-SR2-1808)
Class Champion
Örp - Adeline (SPC-MR3-1738)
Class Reserve Champion
Jayde Wuopio - Eiddwen Hadewych (SPC-MR3-706)
3.
Jayde Wuopio - Griet Sadie (SPC-MR3-705)
4.
Örp - Ilyse (SPC-MR3-1746)
5.
Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
6.
Örp - Christelle (SPC-MR3-1740)
7.
Kiiskinen - Kruunun Lavender Blush (SPC-MR3-1794)
8.
Kiiskinen - Eleutheria MPB (SPC-MR3-1878)
9.
Örp - Zénaïde (SPC-MR3-1737)
10.
Kiiskinen - Sugarskull (SPC-MR3-1879)
11.
Jayde Wuopio - Northern Gold (SPC-MR3-707)
Class Champion
Örp - Harvey (SPC-SR3-1745)
Class Reserve Champion
Örp - Noel (SPC-SR3-1751)
3.
Örp - Joakim (SPC-SR3-1747)
4.
Örp - Darcel (SPC-SR3-1741)
Class Champion
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
Class Reserve Champion
Kiiskinen - Ceridwen 1727 (SPC-MR1-1876)
3.
Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
4.
Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
5.
Ireth - Lochlann Inri (SPC-MR1-1867)
6.
Kiiskinen - Rhosch Iorwen (SPC-MR1-1801)
7.
Katy - Cefnmoor Wynona (SPC-MR1-1815)
8.
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
9.
Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
10.
Kiiskinen - Rhediad Cefn Ceinwen (SPC-MR1-1873)
11.
Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
12.
Ireth - Namys Merando (SPC-MR1-1929)
13.
Kiiskinen - Swffryd Mair (SPC-MR1-1851)
14.
Katy - Cefnmoor Bertha (SPC-MR1-1848)
15.
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
16.
Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
17.
Jannica - Summerstorm's Stella (SPC-MR1-1039)
18.
Jannica - A.D. Honey Hammering (SPC-MR1-244)
19.
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
Class Champion
Örp - Quentin (SPC-SR1-1754)
Class Reserve Champion
Kiiskinen - Nwylln Arth Ddu (SPC-SR1-1874)
3.
Jannica - Lil Lines (SPC-SR1-233)
4.
Kiiskinen - Nydd Glyndwr (SPC-SR1-1797)
5.
Örp - Pratt (SPC-SR1-1753)
6.
Jannica - A.D. Rob-Roy (SPC-SR1-126)
7.
Jannica - Lovely Rollo (SPC-SR1-236)
8.
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
9.
Kiiskinen - Mydr Llacheu (SPC-SR1-1796)
10.
Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
11.
Kiiskinen - Yale Yawin Dawn (SPC-SR1-1875)
12.
Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
13.
Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
14.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
15.
Jannica - Hopearinteen Pilgrim (SPC-SR1-239)
Class Champion
Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
Class Reserve Champion
Nenna - Anfarwol Meghan (SPC-MR2-1324)
3.
Katy - Cefnmoor Simple Sundae (SPC-MR2-1925)
4.
Örp - Treasa (SPC-MR2-1783)
5.
Jannica - KW Awel (SPC-MR2-280)
6.
ScrewDriver - Cefnmoor Baked Alaska (SPC-MR2-1920)
7.
Nenna - Anfarwol Deithi (SPC-MR2-1325)
8.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
9.
Katy - Dwfrmoor Karat (SPC-MR2-1916)
10.
Nenna - Rhown Gwenyth (SPC-MR2-1323)
11.
Katy - Cefnmoor Naughty Nougat (SPC-MR2-1926)
12.
Örp - Kirsteen (SPC-MR2-1774)
13.
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
14.
Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
15.
Jannica - A.D. Angelique (SPC-MR2-158)
16.
Jannica - Eglwysilan (SPC-MR2-296)
17.
Örp - Reannon (SPC-MR2-1781)
Class Champion
Nenna - Galahad Duach (SPC-SR2-1322)
Class Reserve Champion
Ireth - Genheit Deiniel (SPC-SR2-1860)
3.
Örp - Manny (SPC-SR2-1776)
4.
Nenna - Anfarwol Tywyn (SPC-SR2-1321)
5.
Jannica - A.D. Dimonan Diminuendo (SPC-SR2-128)
6.
Katy - Padenmoor Frost (SPC-SR2-1903)
7.
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
8.
Jannica - A.D. Sugar Delux (SPC-SR2-199)
9.
Jannica - Gisla von Dows (SPC-SR2-99)
10.
Katy - Newyddllyn Fortune Cookie (SPC-SR2-1901)
11.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
12.
Örp - Ercwlff (SPC-SR2-1768)
13.
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
14.
Katy - Cefnmoor Typhoon (SPC-SR2-1923)
15.
Katy - Foxtail Metal (SPC-SR2-1905)
16.
Jannica - A.D. First Fiasco (SPC-SR2-90)
Class Champion
Ireth - Brandee (SPC-MR3-1854)
Class Reserve Champion
Örp - La Verne (SPC-MR3-1749)
3.
Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
4.
Örp - Yvonne (SPC-MR3-1736)
5.
Örp - Blanche (SPC-MR3-1739)
Class Champion
Kiiskinen - Lemon (SPC-SR3-1793)
Class Reserve Champion
Ireth - Chinook's Eithan (SPC-SR3-1731)
3.
Örp - Manuel (SPC-SR3-1750)
4.
Örp - Fortun (SPC-SR3-1743)
5.
Örp - Èdouard (SPC-SR3-1742)
6.
Örp - Gaël (SPC-SR3-1744)
Class Champion
Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
Class Reserve Champion
Örp - Ceinwen (SPC-MR1-1766)
3.
Katy - Hightime Europa (SPC-MR1-1828)
4.
Kiiskinen - Rhediad Seirian (SPC-MR1-1877)
5.
Katy - Sashmoor Velvet (SPC-MR1-1832)
6.
Ireth - A.D. Olympé (SPC-MR1-1857)
7.
Jannica - Llygedyn Bonedigges (SPC-MR1-257)
8.
Milja - Ddwen Morina (SPC-MR1-1705)
9.
Milja - Caellaith Primrose (SPC-MR1-1703)
10.
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
11.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
12.
Örp - Venetia (SPC-MR1-1759)
13.
Ireth - Tamsin (SPC-MR1-1869)
14.
Kiiskinen - C'bury Mairwen (SPC-MR1-1872)
15.
Milja - Cedion Eres Carys (SPC-MR1-1704)
16.
Örp - Zuleika (SPC-MR1-1763)
17.
Jannica - Clovercutt Arielle (SPC-MR1-265)
18.
Jannica - Aidan Deirdre (SPC-MR1-260)
19.
Örp - Yuko (SPC-MR1-1762)
20.
Katy - Morningside Rheanna (SPC-MR1-1838)
21. Jannica - A.D. Bet She's an Angel (SPC-MR1-1040)
22. Kiiskinen - Llithwyn Bethany (SPC-MR1-1949)
Class Champion
Kiiskinen - Kingsfall Fáelán (SPC-SR1-1725)
Class Reserve Champion
Kiiskinen - Cherrypond Chickasaw (SPC-SR1-1886)
3.
Örp - Ximo (SPC-SR1-1761)
4.
Nenna - Mucklewood's Harry (SPC-SR1-1246)
5.
Jannica - Gancanagh (SPC-SR1-210)
6.
Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
7.
Katy - Storm's Saratoga (SPC-SR1-1834)
8.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
9.
Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
10.
Milja - Caerwynant Bleiddian (SPC-SR1-1699)
11.
Katy - Storm's Linwood (SPC-SR1-1835)
12.
Milja - Cedion Fforddiadwyedd (SPC-SR1-1700)
13.
Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
14.
Jannica - Pencalow Rhydderch (SPC-SR1-216)
15.
Jannica - Clovercutt Soda Pop (SPC-SR1-208)
16.
Katy - Pineacres Mordred (SPC-SR1-1829)
17.
Milja - Gaddwr Fferyll (SPC-SR1-1702)
18.
Jannica - Asyn Arwr (SPC-SR1-249)
19.
Kiiskinen - Lystar Craith Ysgarlad (SPC-SR1-1882)
20.
Örp - Silvester (SPC-SR1-1756)
21. Örp - Upton (SPC-SR1-1758)
22. Katy - Sashmoor Whitaker (SPC-SR1-1831)
Class Champion
Jannica - KW Codeberry (SPC-MR2-318)
Class Reserve Champion
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
3.
neon - Cefnmoor Rosa (SPC-MR2-1809)
4.
Milja - Glenwood Eirianwen (SPC-MR2-1713)
5.
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
6.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
7.
tirppa - KW Tristyn (SPC-MR2-1785)
8.
Katy - Applepentre Cranberry (SPC-MR2-1904)
9.
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
10.
Katy - Cefnmoor Lavender (SPC-MR2-1922)
11.
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
12.
Jannica - Sweet Serenity AD (SPC-MR2-323)
13.
Örp - Heledd (SPC-MR2-1771)
14.
Jannica - Mewian Ffanci (SPC-MR2-149)
15.
Katy - Cefnmoor Maize (SPC-MR2-1918)
16.
Jannica - Moana's May Queen (SPC-MR2-317)
17.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
18.
Milja - Gorllewinol Merch (SPC-MR2-1712)
19.
Nenna - Penarddun Holmes (SPC-MR2-1326)
20.
Nenna - Conyn Lynessa (SPC-MR2-1328)
21. Nenna - Narbett Mair (SPC-MR2-1327)
Class Champion
Jannica - A.D. Red Shadow (SPC-SR2-307)
Class Reserve Champion
Katy - Beddrhiw Blizzard (SPC-SR2-1907)
3.
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
4.
Jannica - Mewian Denley (SPC-SR2-306)
5.
Jannica - Mountain Isac MG (SPC-SR2-312)
6.
Jannica - A.D. Huckleberry (SPC-SR2-301)
7.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
8.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
9.
Örp - Osheen (SPC-SR2-1778)
10.
Katy - Agateyard Whiteout (SPC-SR2-1915)
11.
Örp - Paxton (SPC-SR2-1779)
12.
Katy - Beddrhiw Overcast (SPC-SR2-1913)
13.
Milja - Cedion Silver Comet (SPC-SR2-1710)
14.
Katy - Agateyard Snowstorm (SPC-SR2-1909)
15.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
Class Champion
Örp - Karine (SPC-MR3-1748)
Class Reserve Champion
Jannica - Utopia's Jamilah Bella (SPC-MR3-1112)
3.
Jannica - Perfect Beginning Delm (SPC-MR3-1111)
4.
Jannica - Blackwoods Elbereth (SPC-MR3-1114)
5.
Örp - Ulrike (SPC-MR3-1695)
6.
Jannica - Blackwoods Bel Erie (SPC-MR3-1113)
Class Champion
Örp - Werner (SPC-SR3-1697)
Class Reserve Champion
Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
3.
Jannica - Pikkupellon Saphir (SPC-SR3-1107)
4.
Jannica - Konstantin MPB (SPC-SR3-1110)
5.
Jayde Wuopio - Sokerikuun Synthwave (SPC-SR3-1642)
6.
Jannica - Pikkupellon Simply the Best (SPC-SR3-1108)
7.
Jannica - Faron BRE (SPC-SR3-1109)