1. Riding Class R1, tammat -
24/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
24/40
3. Riding Class R2, tammat -
17/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
16/40
5. Riding Class R3, tammat -
8/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
5/40
7. Driving Class R1, tammat -
15/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
12/40
9. Driving Class R2, tammat -
14/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
14/40
11. Driving Class R3, tammat -
5/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
5/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
19/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
23/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
19/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
17/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
6/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
7/40
Show Supreme Champion
Jannica - Blackwoods Bel Erie (SPC-MR3-1113)
Show Reserve Champion
taffel - Cherrypond Cookie Crumbles (SPC-MR1-1803)
3. Katy - Cefnmoor Wynona (SPC-MR1-1815)
4. taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
5. Örp - Noel (SPC-SR3-1751)
6. Örp - Neville (SPC-SR2-1777)
7. Katy - Cefnmoor Simple Sundae (SPC-MR2-1925)
8. Jannica - Pikkupellon Simply the Best (SPC-SR3-1108)
9. Katy - Sashmoor Velvet (SPC-MR1-1832)
10. Örp - Heledd (SPC-MR2-1771)
11. Örp - Ilyse (SPC-MR3-1746)
12. Katy - Beddrhiw Blizzard (SPC-SR2-1907)
13. Örp - Gaël (SPC-SR3-1744)
14. Örp - La Verne (SPC-MR3-1749)
15. Milja - Rhys Brychan (SPC-SR1-1708)
16. Örp - Saibh (SPC-MR2-1782)
17. Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
18. Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
Class Champion
taffel - Cherrypond Cookie Crumbles (SPC-MR1-1803)
Class Reserve Champion
tirppa - Llygedyn Myfi Mai (SPC-MR1-1648)
3.
Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
4.
Ireth - Lily Eloisa (SPC-MR1-1855)
5.
Örp - Tabby (SPC-MR1-1757)
6.
Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
7.
taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
8.
Jannica - Evelyne Dawn (SPC-MR1-222)
9.
Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
10.
Jannica - Criallt Genethig Lleucu (SPC-MR1-416)
11.
Jannica - Briallen Dawn (SPC-MR1-224)
12.
taffel - C'bury Cymreig Bonheddig (SPC-MR1-1805)
13.
Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
14.
Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
15.
Örp - Dilys (SPC-MR1-1767)
16.
Jannica - Juniper Blue (SPC-MR1-183)
17.
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
18.
taffel - C'bury Cinnamon Chai (SPC-MR1-1804)
19.
Disa - Queen Gwenhwyfar (SPC-MR1-1727)
20.
Örp - Orinda (SPC-MR1-1752)
21. Disa - Cedion Cellwair Hwyl (SPC-MR1-1735)
22. Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
23. Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
24. Örp - Racquel (SPC-MR1-1755)
Class Champion
taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
Class Reserve Champion
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
3.
Jannica - A.D. Bet He's Hot (SPC-SR1-121)
4.
tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
5.
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
6.
Jannica - Marema's Magical Man (SPC-SR1-459)
7.
Örp - Awstin (SPC-SR1-1764)
8.
taffel - Eironi Llewychaidd Dawn (SPC-SR1-1822)
9.
Katy - Starush Burton (SPC-SR1-1833)
10.
Jannica - Poniniemen Maximilian (SPC-SR1-1038)
11.
taffel - Criallt Janto (SPC-SR1-940)
12.
taffel - Badwr Artagan Dawn (SPC-SR1-1824)
13.
tirppa - Kingsfall Rhodri (SPC-SR1-1724)
14.
Jannica - A.D. Échec au Roi (SPC-SR1-1037)
15.
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
16.
Disa - Rhydderfel Ceredig (SPC-SR1-1733)
17.
Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
18.
Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
19.
Milja - Caerwynant Bleiddian (SPC-SR1-1699)
20.
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
21. tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
22. Örp - Waldo (SPC-SR1-1760)
23. Örp - Brynmor (SPC-SR1-1765)
24. Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
Class Champion
Örp - Saibh (SPC-MR2-1782)
Class Reserve Champion
Disa - Derynant Eirianedd (SPC-MR2-1726)
3.
Jannica - Channel LAC (SPC-MR2-181)
4.
Jannica - Moons My Wilma (SPC-MR2-188)
5.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
6.
Örp - Jessalyn (SPC-MR2-1773)
7.
Katy - Jamrhos Sapphire (SPC-MR2-1906)
8.
Örp - Ilean (SPC-MR2-1772)
9.
Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
10.
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
11.
Katy - Cefnmoor Sable (SPC-MR2-1810)
12.
Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
13.
Jannica - Eira Wen Ion (SPC-MR2-281)
14.
Katy - Newyddllyn Mint (SPC-MR2-1912)
15.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
16.
neon - Cefnmoor Rosa (SPC-MR2-1809)
17.
Örp - Gwyneira (SPC-MR2-1770)
Class Champion
Örp - Neville (SPC-SR2-1777)
Class Reserve Champion
Örp - Leighton (SPC-SR2-1775)
3.
Örp - Folant (SPC-SR2-1769)
4.
Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
5.
Jannica - Gwynedd Ofydd (SPC-SR2-269)
6.
Katy - Beddrhiw Overcast (SPC-SR2-1913)
7.
Disa - Anfarwol Caregan Ciwt (SPC-SR2-1734)
8.
Jannica - KW Codestar (SPC-SR2-120)
9.
Sirpa - Elegant Prince AD (SPC-SR2-270)
10.
Katy - Cefnmoor Kinsley (SPC-SR2-1808)
11.
Katy - Padenmoor Vapor (SPC-SR2-1911)
12.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
13.
Örp - Quinlan (SPC-SR2-1780)
14.
Jannica - Alexander HP (SPC-SR2-347)
15.
indy - Cefnmoor Jelly (SPC-SR2-1917)
16.
Disa - Moana's Anwar (SPC-SR2-1541)
Class Champion
Örp - Ilyse (SPC-MR3-1746)
Class Reserve Champion
Örp - Adeline (SPC-MR3-1738)
3.
Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
4.
Jayde Wuopio - Eiddwen Hadewych (SPC-MR3-706)
5.
Örp - Christelle (SPC-MR3-1740)
6.
Jayde Wuopio - Griet Sadie (SPC-MR3-705)
7.
Örp - Zénaïde (SPC-MR3-1737)
8.
Jayde Wuopio - Northern Gold (SPC-MR3-707)
Class Champion
Örp - Noel (SPC-SR3-1751)
Class Reserve Champion
Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)
3.
Örp - Darcel (SPC-SR3-1741)
4.
Örp - Harvey (SPC-SR3-1745)
5.
Örp - Joakim (SPC-SR3-1747)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Wynona (SPC-MR1-1815)
Class Reserve Champion
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
3.
Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
4.
Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
5.
Ireth - Lochlann Inri (SPC-MR1-1867)
6.
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
7.
Katy - Cefnmoor Bertha (SPC-MR1-1848)
8.
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
9.
Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
10.
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
11.
Jannica - Summerstorm's Stella (SPC-MR1-1039)
12.
Jannica - A.D. Honey Hammering (SPC-MR1-244)
13.
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
14.
Ireth - Namys Merando (SPC-MR1-1929)
15.
Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
Class Champion
Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
Class Reserve Champion
Jannica - A.D. Rob-Roy (SPC-SR1-126)
3.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
4.
Jannica - Hopearinteen Pilgrim (SPC-SR1-239)
5.
Örp - Pratt (SPC-SR1-1753)
6.
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
7.
Jannica - Lovely Rollo (SPC-SR1-236)
8.
Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
9.
Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
10.
Örp - Quentin (SPC-SR1-1754)
11.
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
12.
Jannica - Lil Lines (SPC-SR1-233)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Simple Sundae (SPC-MR2-1925)
Class Reserve Champion
Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
3.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
4.
Jannica - Eglwysilan (SPC-MR2-296)
5.
Örp - Treasa (SPC-MR2-1783)
6.
Örp - Reannon (SPC-MR2-1781)
7.
Jannica - A.D. Angelique (SPC-MR2-158)
8.
Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
9.
Katy - Dwfrmoor Karat (SPC-MR2-1916)
10.
ScrewDriver - Cefnmoor Baked Alaska (SPC-MR2-1920)
11.
Katy - Cefnmoor Naughty Nougat (SPC-MR2-1926)
12.
Jannica - KW Awel (SPC-MR2-280)
13.
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
14.
Örp - Kirsteen (SPC-MR2-1774)
Class Champion
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
Class Reserve Champion
Örp - Ercwlff (SPC-SR2-1768)
3.
Katy - Padenmoor Frost (SPC-SR2-1903)
4.
Katy - Cefnmoor Typhoon (SPC-SR2-1923)
5.
Jannica - A.D. Sugar Delux (SPC-SR2-199)
6.
Katy - Newyddllyn Fortune Cookie (SPC-SR2-1901)
7.
Jannica - Gisla von Dows (SPC-SR2-99)
8.
Jannica - A.D. First Fiasco (SPC-SR2-90)
9.
Jannica - A.D. Dimonan Diminuendo (SPC-SR2-128)
10.
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
11.
Katy - Foxtail Metal (SPC-SR2-1905)
12.
Ireth - Genheit Deiniel (SPC-SR2-1860)
13.
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
14.
Örp - Manny (SPC-SR2-1776)
Class Champion
Örp - La Verne (SPC-MR3-1749)
Class Reserve Champion
Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
3.
Örp - Blanche (SPC-MR3-1739)
4.
Ireth - Brandee (SPC-MR3-1854)
5.
Örp - Yvonne (SPC-MR3-1736)
Class Champion
Örp - Gaël (SPC-SR3-1744)
Class Reserve Champion
Ireth - Chinook's Eithan (SPC-SR3-1731)
3.
Örp - Èdouard (SPC-SR3-1742)
4.
Örp - Fortun (SPC-SR3-1743)
5.
Örp - Manuel (SPC-SR3-1750)
Class Champion
Katy - Sashmoor Velvet (SPC-MR1-1832)
Class Reserve Champion
Milja - Caellaith Primrose (SPC-MR1-1703)
3.
Ireth - A.D. Olympé (SPC-MR1-1857)
4.
Jannica - Aidan Deirdre (SPC-MR1-260)
5.
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
6.
Katy - Pineacres Kara (SPC-MR1-1830)
7.
Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
8.
Ireth - Tamsin (SPC-MR1-1869)
9.
Jannica - A.D. Bet She's an Angel (SPC-MR1-1040)
10.
Örp - Yuko (SPC-MR1-1762)
11.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
12.
Jannica - Clovercutt Arielle (SPC-MR1-265)
13.
Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
14.
Örp - Zuleika (SPC-MR1-1763)
15.
Milja - Ddwen Morina (SPC-MR1-1705)
16.
Örp - Ceinwen (SPC-MR1-1766)
17.
Örp - Venetia (SPC-MR1-1759)
18.
Jannica - Llygedyn Bonedigges (SPC-MR1-257)
19.
Milja - Cedion Eres Carys (SPC-MR1-1704)
Class Champion
Milja - Rhys Brychan (SPC-SR1-1708)
Class Reserve Champion
Örp - Ximo (SPC-SR1-1761)
3.
taffel - Lleinau Lwynog (SPC-SR1-1880)
4.
taffel - Cherrypond Top Notch (SPC-SR1-1891)
5.
Örp - Silvester (SPC-SR1-1756)
6.
Milja - Gaddwr Fferyll (SPC-SR1-1702)
7.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
8.
Jannica - Clovercutt Soda Pop (SPC-SR1-208)
9.
Jannica - Asyn Arwr (SPC-SR1-249)
10.
Jannica - Pencalow Rhydderch (SPC-SR1-216)
11.
Milja - Cedion Fforddiadwyedd (SPC-SR1-1700)
12.
Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
13.
Jack - A.D Cheeky Chester (SPC-SR1-1885)
14.
Jannica - Gancanagh (SPC-SR1-210)
15.
Örp - Upton (SPC-SR1-1758)
16.
Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
17.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
18.
Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
19.
Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
20.
taffel - Yr Ardalaidd Dawn (SPC-SR1-1823)
21. Katy - Cefnmoor Bryson (SPC-SR1-1842)
22. taffel - Rhediad Apollo (SPC-SR1-1890)
23. Katy - Cefnmoor Gorden (SPC-SR1-1819)
Class Champion
Örp - Heledd (SPC-MR2-1771)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Lavender (SPC-MR2-1922)
3.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
4.
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
5.
Milja - Glenwood Eirianwen (SPC-MR2-1713)
6.
Jannica - Moana's May Queen (SPC-MR2-317)
7.
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
8.
Milja - Gorllewinol Merch (SPC-MR2-1712)
9.
Jannica - KW Codeberry (SPC-MR2-318)
10.
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
11.
Jannica - Sweet Serenity AD (SPC-MR2-323)
12.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
13.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
14.
Katy - Applepentre Cranberry (SPC-MR2-1904)
15.
Jannica - Mewian Ffanci (SPC-MR2-149)
16.
Katy - Agateyard Apple Pie (SPC-MR2-1908)
17.
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
18.
tirppa - KW Tristyn (SPC-MR2-1785)
19.
Katy - Cefnmoor Maize (SPC-MR2-1918)
Class Champion
Katy - Beddrhiw Blizzard (SPC-SR2-1907)
Class Reserve Champion
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
3.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
4.
Jannica - Mewian Denley (SPC-SR2-306)
5.
Jack - A.D. Cocklebur (SPC-SR2-1948)
6.
Örp - Osheen (SPC-SR2-1778)
7.
Örp - Paxton (SPC-SR2-1779)
8.
Jannica - A.D. Huckleberry (SPC-SR2-301)
9.
Katy - Agateyard Snowstorm (SPC-SR2-1909)
10.
Jannica - A.D. Red Shadow (SPC-SR2-307)
11.
Katy - Agateyard Whiteout (SPC-SR2-1915)
12.
Milja - KW Caerwyn (SPC-SR2-1711)
13.
ScrewDriver - Cefnmoor Bronze (SPC-SR2-1921)
14.
Jannica - Mountain Isac MG (SPC-SR2-312)
15.
Milja - Cedion Silver Comet (SPC-SR2-1710)
16.
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
17.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
Class Champion
Jannica - Blackwoods Bel Erie (SPC-MR3-1113)
Class Reserve Champion
Jannica - Utopia's Jamilah Bella (SPC-MR3-1112)
3.
Örp - Karine (SPC-MR3-1748)
4.
Jannica - Perfect Beginning Delm (SPC-MR3-1111)
5.
Jannica - Blackwoods Elbereth (SPC-MR3-1114)
6.
Örp - Ulrike (SPC-MR3-1695)
Class Champion
Jannica - Pikkupellon Simply the Best (SPC-SR3-1108)
Class Reserve Champion
Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
3.
Jannica - Faron BRE (SPC-SR3-1109)
4.
Jannica - Pikkupellon Saphir (SPC-SR3-1107)
5.
Jannica - Konstantin MPB (SPC-SR3-1110)
6.
Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
7.
Jayde Wuopio - Sokerikuun Synthwave (SPC-SR3-1642)