1. Riding Class R1, tammat -
20/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
19/40
3. Riding Class R2, tammat -
16/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
14/40
5. Riding Class R3, tammat -
9/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
6/40
7. Driving Class R1, tammat -
15/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
16/40
9. Driving Class R2, tammat -
14/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
10/40
11. Driving Class R3, tammat -
4/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
4/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
19/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
19/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
19/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
14/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
4/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
4/40
Show Supreme Champion
Katy - Agateyard Apple Pie (SPC-MR2-1908)
Show Reserve Champion
Kiiskinen - Lemon (SPC-SR3-1793)
3. Örp - Leighton (SPC-SR2-1775)
4. Kiiskinen - Llanior Cradoe (SPC-SR1-1795)
5. Lumikatti - Awyr Barcud (SPC-SR1-1888)
6. Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
7. Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
8. Tinúvel - KW Andras (SPC-SR2-1574)
9. Kiiskinen - Kruunun Lavender Blush (SPC-MR3-1794)
10. Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
11. Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
12. Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
13. Örp - Reannon (SPC-MR2-1781)
14. Örp - La Verne (SPC-MR3-1749)
15. Örp - Ceinwen (SPC-MR1-1766)
16. Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
17. Kiiskinen - Llanwrda Edris (SPC-MR2-1807)
18. Örp - Manuel (SPC-SR3-1750)
Class Champion
Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
Class Reserve Champion
Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
3.
Tinúvel - Nerywick Mayflower (SPC-MR1-1572)
4.
Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
5.
Örp - Orinda (SPC-MR1-1752)
6.
Kiiskinen - Gwra Rhediad (SPC-MR1-1800)
7.
Kiiskinen - Maldwyn Lywell (SPC-MR1-1792)
8.
Tinúvel - Water Dancer Brii (SPC-MR1-140)
9.
Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
10.
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
11.
Tinúvel - Eireann of Swildie (SPC-MR1-1573)
12.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
13.
Kiiskinen - Cysgod yn y Nos (SPC-MR1-1799)
14.
Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
15.
Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
16.
Tinúvel - Riddikulus 5594 (SPC-MR1-1784)
17.
Örp - Tabby (SPC-MR1-1757)
18.
Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
19.
Kiiskinen - Coed Felen (SPC-MR1-1798)
20.
Ireth - Lily Eloisa (SPC-MR1-1855)
Class Champion
Kiiskinen - Llanior Cradoe (SPC-SR1-1795)
Class Reserve Champion
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
3.
Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
4.
Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
5.
Katy - Starush Burton (SPC-SR1-1833)
6.
Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
7.
Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
8.
Örp - Waldo (SPC-SR1-1760)
9.
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
10.
Milja - Cedion Fforddiadwyedd (SPC-SR1-1700)
11.
Daisy - Dwynwen (SPC-SR1-1965)
12.
Kiiskinen - Hasselbys Ffernfael (SPC-SR1-1791)
13.
Kiiskinen - Cherrypond Merrion (SPC-SR1-1802)
14.
Tinúvel - Roscoff Midnight Puzzle (SPC-SR1-166)
15.
Milja - Caerwynant Bleiddian (SPC-SR1-1699)
16.
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
17.
Tinúvel - Óir Sauron (SPC-SR1-175)
18.
Örp - Awstin (SPC-SR1-1764)
19.
Kiiskinen - Maerwyd Carwyn (SPC-SR1-1850)
Class Champion
Kiiskinen - Llanwrda Edris (SPC-MR2-1807)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Sable (SPC-MR2-1810)
3.
Örp - Jessalyn (SPC-MR2-1773)
4.
Kiiskinen - Twynllanan Llewella (SPC-MR2-1853)
5.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
6.
Daisy - Gwladys (SPC-MR2-1643)
7.
Katy - Jamrhos Sapphire (SPC-MR2-1906)
8.
Katy - Newyddllyn Mint (SPC-MR2-1912)
9.
Tinúvel - Tuiskulan Eurwen (SPC-MR2-197)
10.
Kiiskinen - C'bury Eirian (SPC-MR2-1871)
11.
Örp - Saibh (SPC-MR2-1782)
12.
Örp - Gwyneira (SPC-MR2-1770)
13.
Örp - Ilean (SPC-MR2-1772)
14.
Veera Ruusula - Moana's Sambaswing (SPC-MR2-1590)
15.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
16.
neon - Cefnmoor Rosa (SPC-MR2-1809)
Class Champion
Örp - Leighton (SPC-SR2-1775)
Class Reserve Champion
Katy - Padenmoor Vapor (SPC-SR2-1911)
3.
Katy - Agateyard Snowstorm (SPC-SR2-1909)
4.
Katy - Cefnmoor Kinsley (SPC-SR2-1808)
5.
Örp - Quinlan (SPC-SR2-1780)
6.
Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
7.
Daisy - Cadwgan (SPC-SR2-1964)
8.
Örp - Folant (SPC-SR2-1769)
9.
Kiiskinen - Marwolaeth (SPC-SR2-1790)
10.
indy - Cefnmoor Jelly (SPC-SR2-1917)
11.
Örp - Neville (SPC-SR2-1777)
12.
Kiiskinen - Lystar Ddraig Mynydd (SPC-SR2-1881)
13.
Kiiskinen - Bodewryd Grigor (SPC-SR2-1852)
14.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
Class Champion
Kiiskinen - Kruunun Lavender Blush (SPC-MR3-1794)
Class Reserve Champion
Kiiskinen - Eleutheria MPB (SPC-MR3-1878)
3.
Tinúvel - DD Haurvatat (SPC-MR3-906)
4.
Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
5.
Tinúvel - Angren Sonne (SPC-MR3-1582)
6.
Tinúvel - DD Montaillou (SPC-MR3-903)
7.
Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
8.
Kiiskinen - Sugarskull (SPC-MR3-1879)
9.
Tinúvel - Cherry Jubilee N (SPC-MR3-1581)
Class Champion
Kiiskinen - Lemon (SPC-SR3-1793)
Class Reserve Champion
Örp - Joakim (SPC-SR3-1747)
3.
Örp - Darcel (SPC-SR3-1741)
4.
Örp - Noel (SPC-SR3-1751)
5.
Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)
6.
Örp - Fortun (SPC-SR3-1743)
Class Champion
Örp - Ceinwen (SPC-MR1-1766)
Class Reserve Champion
Ireth - Namys Merando (SPC-MR1-1929)
3.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
4.
Ireth - Lochlann Inri (SPC-MR1-1867)
5.
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
6.
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
7.
Örp - Dilys (SPC-MR1-1767)
8.
Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
9.
Kiiskinen - Rhosch Iorwen (SPC-MR1-1801)
10.
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
11.
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
12.
Kiiskinen - Ceridwen 1727 (SPC-MR1-1876)
13.
Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
14.
Kiiskinen - Swffryd Mair (SPC-MR1-1851)
15.
Kiiskinen - Rhediad Cefn Ceinwen (SPC-MR1-1873)
Class Champion
Lumikatti - Awyr Barcud (SPC-SR1-1888)
Class Reserve Champion
Örp - Quentin (SPC-SR1-1754)
3.
Jere - Rhyddhad (SPC-SR1-1889)
4.
Örp - Pratt (SPC-SR1-1753)
5.
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
6.
Kiiskinen - Yale Yawin Dawn (SPC-SR1-1875)
7.
Jere - Ap Awel Haf (SPC-SR1-1887)
8.
Jere - Mr. Mischief (SPC-SR1-1061)
9.
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
10.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
11.
Tinúvel - Angren Melkor (SPC-SR1-1569)
12.
Örp - Brynmor (SPC-SR1-1765)
13.
Kiiskinen - Nwylln Arth Ddu (SPC-SR1-1874)
14.
Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
15.
Kiiskinen - Mydr Llacheu (SPC-SR1-1796)
16.
Kiiskinen - Nydd Glyndwr (SPC-SR1-1797)
Class Champion
Örp - Reannon (SPC-MR2-1781)
Class Reserve Champion
Katy - Dwfrmoor Karat (SPC-MR2-1916)
3.
ScrewDriver - Cefnmoor Baked Alaska (SPC-MR2-1920)
4.
Katy - Cefnmoor Simple Sundae (SPC-MR2-1925)
5.
Tinúvel - Lilium 5594 (SPC-MR2-162)
6.
Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
7.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
8.
Tinúvel - Angren Luned (SPC-MR2-1575)
9.
Katy - Cefnmoor Naughty Nougat (SPC-MR2-1926)
10.
Örp - Treasa (SPC-MR2-1783)
11.
Tinúvel - From Fairy Forest 5594 (SPC-MR2-161)
12.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
13.
Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
14.
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
Class Champion
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
Class Reserve Champion
Katy - Newyddllyn Fortune Cookie (SPC-SR2-1901)
3.
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
4.
Örp - Manny (SPC-SR2-1776)
5.
Katy - Cefnmoor Typhoon (SPC-SR2-1923)
6.
Katy - Foxtail Metal (SPC-SR2-1905)
7.
Katy - Padenmoor Frost (SPC-SR2-1903)
8.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
9.
Örp - Ercwlff (SPC-SR2-1768)
10.
Ireth - Genheit Deiniel (SPC-SR2-1860)
Class Champion
Örp - La Verne (SPC-MR3-1749)
Class Reserve Champion
Örp - Blanche (SPC-MR3-1739)
3.
Ireth - Brandee (SPC-MR3-1854)
4.
Örp - Ilyse (SPC-MR3-1746)
Class Champion
Örp - Manuel (SPC-SR3-1750)
Class Reserve Champion
Örp - Harvey (SPC-SR3-1745)
3.
Örp - Gaël (SPC-SR3-1744)
4.
Örp - Èdouard (SPC-SR3-1742)
Class Champion
Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
Class Reserve Champion
Örp - Yuko (SPC-MR1-1762)
3.
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
4.
Tinúvel - Catriona Crowley (SPC-MR1-487)
5.
Kiiskinen - C'bury Mairwen (SPC-MR1-1872)
6.
Katy - Sashmoor Velvet (SPC-MR1-1832)
7.
Kiiskinen - Llithwyn Bethany (SPC-MR1-1949)
8.
Katy - Pineacres Kara (SPC-MR1-1830)
9.
Örp - Racquel (SPC-MR1-1755)
10.
Ireth - Tamsin (SPC-MR1-1869)
11.
Ireth - A.D. Olympé (SPC-MR1-1857)
12.
Milja - Ddwen Morina (SPC-MR1-1705)
13.
Milja - Caellaith Primrose (SPC-MR1-1703)
14.
Milja - Cedion Eres Carys (SPC-MR1-1704)
15.
Örp - Venetia (SPC-MR1-1759)
16.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
17.
Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
18.
Kiiskinen - Rhediad Seirian (SPC-MR1-1877)
19.
Örp - Zuleika (SPC-MR1-1763)
Class Champion
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
Class Reserve Champion
Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
3.
Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
4.
Tinúvel - Newburn's Willie (SPC-SR1-450)
5.
Kiiskinen - Lystar Craith Ysgarlad (SPC-SR1-1882)
6.
Örp - Ximo (SPC-SR1-1761)
7.
Örp - Silvester (SPC-SR1-1756)
8.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
9.
Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
10.
Katy - Cefnmoor Gorden (SPC-SR1-1819)
11.
Milja - Rhys Brychan (SPC-SR1-1708)
12.
Tinúvel - Angren Fergus (SPC-SR1-1571)
13.
Katy - Cefnmoor Bryson (SPC-SR1-1842)
14.
Milja - Gaddwr Fferyll (SPC-SR1-1702)
15.
Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
16.
Kiiskinen - Kingsfall Fáelán (SPC-SR1-1725)
17.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
18.
Kiiskinen - Cherrypond Chickasaw (SPC-SR1-1886)
19.
Örp - Upton (SPC-SR1-1758)
Class Champion
Katy - Agateyard Apple Pie (SPC-MR2-1908)
Class Reserve Champion
Örp - Kirsteen (SPC-MR2-1774)
3.
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
4.
Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
5.
Milja - Glenwood Eirianwen (SPC-MR2-1713)
6.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
7.
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
8.
Katy - Applepentre Gold (SPC-MR2-1910)
9.
Katy - Applepentre Sugarplum (SPC-MR2-1914)
10.
Tinúvel - Vuornan Peaches And Cream (SPC-MR2-1578)
11.
Tinúvel - Lunete 5594 (SPC-MR2-130)
12.
Tinúvel - V.I. Fishbone (SPC-MR2-326)
13.
Örp - Heledd (SPC-MR2-1771)
14.
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
15.
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
16.
Tinúvel - Awena Rewa (SPC-MR2-82)
17.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
18.
Milja - Gorllewinol Merch (SPC-MR2-1712)
19.
Katy - Applepentre Cranberry (SPC-MR2-1904)
Class Champion
Tinúvel - KW Andras (SPC-SR2-1574)
Class Reserve Champion
Katy - Agateyard Whiteout (SPC-SR2-1915)
3.
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
4.
Milja - Cedion Silver Comet (SPC-SR2-1710)
5.
Tinúvel - Angren Much Wow (SPC-SR2-1576)
6.
Katy - Beddrhiw Blizzard (SPC-SR2-1907)
7.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
8.
Milja - KW Caerwyn (SPC-SR2-1711)
9.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
10.
Örp - Paxton (SPC-SR2-1779)
11.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
12.
ScrewDriver - Cefnmoor Bronze (SPC-SR2-1921)
13.
Örp - Osheen (SPC-SR2-1778)
14.
Katy - Beddrhiw Overcast (SPC-SR2-1913)
Class Champion
Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
Class Reserve Champion
Örp - Yvonne (SPC-MR3-1736)
3.
Örp - Ulrike (SPC-MR3-1695)
4.
Örp - Karine (SPC-MR3-1748)
Class Champion
Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
Class Reserve Champion
Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
3.
Örp - Werner (SPC-SR3-1697)
4.
Ireth - Chinook's Eithan (SPC-SR3-1731)