1. Riding Class R1, tammat -
14/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
14/40
3. Riding Class R2, tammat -
10/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
8/40
5. Riding Class R3, tammat -
1/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
1/40
7. Driving Class R1, tammat -
7/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
5/40
9. Driving Class R2, tammat -
10/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
8/40
11. Driving Class R3, tammat -
2/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
0/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
12/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
14/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
14/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
8/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
0/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
1/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
ScrewDriver - Cefnmoor Bronze (SPC-SR2-1921)
Show Reserve Champion
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
3. Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
4. Ireth - Chinook's Eithan (SPC-SR3-1731)
5. Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)
6. Katy - Cefnmoor Kinsley (SPC-SR2-1808)
7. Ireth - A.D. Olympé (SPC-MR1-1857)
8. Ireth - Genheit Deiniel (SPC-SR2-1860)
9. Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
10. Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
11. taffel - Cherrypond Cookie Crumbles (SPC-MR1-1803)
12. Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
13. Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
14. Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
15. Katy - Cefnmoor Naughty Nougat (SPC-MR2-1926)
16. taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
Class Champion
taffel - Cherrypond Cookie Crumbles (SPC-MR1-1803)
Class Reserve Champion
taffel - C'bury Cymreig Bonheddig (SPC-MR1-1805)
3.
Sakkura - Cefnmoor Maura (SPC-MR1-1820)
4.
Ireth - Lily Eloisa (SPC-MR1-1855)
5.
Katy - Cefnmoor Nelle (SPC-MR1-1603)
6.
Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
7.
taffel - C'bury Cinnamon Chai (SPC-MR1-1804)
8.
Katy - Brooklime Agrona (SPC-MR1-1825)
9.
Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
10.
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
11.
Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
12.
Disa - Queen Gwenhwyfar (SPC-MR1-1727)
13.
Disa - Cedion Cellwair Hwyl (SPC-MR1-1735)
14.
Katy - Brooklime Charis (SPC-MR1-1826)
Class Champion
Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
Class Reserve Champion
Milja - Cedion Fforddiadwyedd (SPC-SR1-1700)
3.
taffel - Badwr Artagan Dawn (SPC-SR1-1824)
4.
taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
5.
taffel - Eironi Llewychaidd Dawn (SPC-SR1-1822)
6.
Katy - Brooklime Triston (SPC-SR1-1827)
7.
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
8.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
9.
Disa - Rhydderfel Ceredig (SPC-SR1-1733)
10.
Katy - Cefnmoor Ingram (SPC-SR1-1606)
11.
taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
12.
Katy - Cefnmoor Garret (SPC-SR1-1602)
13.
Katy - Cefnmoor Reed (SPC-SR1-1604)
14.
Milja - Caerwynant Bleiddian (SPC-SR1-1699)
Class Champion
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Raven (SPC-MR2-1814)
3.
Katy - Cefnmoor Maize (SPC-MR2-1918)
4.
Disa - Derynant Eirianedd (SPC-MR2-1726)
5.
Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
6.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
7.
Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
8.
Katy - Cefnmoor Lavender (SPC-MR2-1922)
9.
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
10.
neon - Cefnmoor Rosa (SPC-MR2-1809)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Kinsley (SPC-SR2-1808)
Class Reserve Champion
Disa - Moana's Anwar (SPC-SR2-1541)
3.
Disa - Anfarwol Caregan Ciwt (SPC-SR2-1734)
4.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
5.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
6.
Katy - Padenmoor Vapor (SPC-SR2-1911)
7.
Katy - Beddrhiw Blizzard (SPC-SR2-1907)
8.
Katy - Agateyard Snowstorm (SPC-SR2-1909)
Class Champion
Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
Class Champion
Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)
Class Champion
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Wynona (SPC-MR1-1815)
3.
Ireth - Namys Merando (SPC-MR1-1929)
4.
Ireth - Lochlann Inri (SPC-MR1-1867)
5.
Katy - Cefnmoor Twyla (SPC-MR1-1818)
6.
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
7.
Katy - Cefnmoor Bertha (SPC-MR1-1848)
Class Champion
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
Class Reserve Champion
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
3.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
4.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
5.
Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Naughty Nougat (SPC-MR2-1926)
Class Reserve Champion
Nenna - Anfarwol Meghan (SPC-MR2-1324)
3.
Nenna - Anfarwol Deithi (SPC-MR2-1325)
4.
ScrewDriver - Cefnmoor Azurite (SPC-MR2-1924)
5.
Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
6.
Katy - Beddrhiw River (SPC-MR2-1902)
7.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
8.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
9.
Nenna - Rhown Gwenyth (SPC-MR2-1323)
10.
ScrewDriver - Cefnmoor Baked Alaska (SPC-MR2-1920)
Class Champion
Ireth - Genheit Deiniel (SPC-SR2-1860)
Class Reserve Champion
ScrewDriver - Cefnmoor Pinecone (SPC-SR2-1919)
3.
Nenna - Galahad Duach (SPC-SR2-1322)
4.
Nenna - Anfarwol Tywyn (SPC-SR2-1321)
5.
indy - Cefnmoor Jelly (SPC-SR2-1917)
6.
Katy - Cefnmoor Loyal Chicory (SPC-SR2-1928)
7.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
8.
Katy - Cefnmoor Jolly Cider (SPC-SR2-1927)
Class Champion
Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
Class Reserve Champion
Ireth - Brandee (SPC-MR3-1854)
Class Champion
Ireth - A.D. Olympé (SPC-MR1-1857)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Mandi (SPC-MR1-1610)
3.
Katy - Cefnmoor Ronya (SPC-MR1-1839)
4.
Milja - Caellaith Primrose (SPC-MR1-1703)
5.
Milja - Ddwen Morina (SPC-MR1-1705)
6.
Katy - Cefnmoor Patience (SPC-MR1-1841)
7.
Milja - Cedion Eres Carys (SPC-MR1-1704)
8.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
9.
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
10.
Katy - Cefnmoor Nydia (SPC-MR1-1849)
11.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
12.
Ireth - Tamsin (SPC-MR1-1869)
Class Champion
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
Class Reserve Champion
taffel - Yr Ardalaidd Dawn (SPC-SR1-1823)
3.
Nenna - Mucklewood's Harry (SPC-SR1-1246)
4.
Milja - Llangennech Coed Drem (SPC-SR1-1707)
5.
Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
6.
Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
7.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
8.
Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
9.
Katy - Cefnmoor Bryson (SPC-SR1-1842)
10.
Katy - Cefnmoor Gorden (SPC-SR1-1819)
11.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
12.
Milja - Gaddwr Fferyll (SPC-SR1-1702)
13.
taffel - Lleinau Lwynog (SPC-SR1-1880)
14.
taffel - Cherrypond Top Notch (SPC-SR1-1891)
Class Champion
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
Class Reserve Champion
Nenna - Conyn Lynessa (SPC-MR2-1328)
3.
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
4.
Katy - Applepentre Gold (SPC-MR2-1910)
5.
Milja - Gorllewinol Merch (SPC-MR2-1712)
6.
Nenna - Narbett Mair (SPC-MR2-1327)
7.
Katy - Applepentre Cranberry (SPC-MR2-1904)
8.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
9.
Katy - Agateyard Apple Pie (SPC-MR2-1908)
10.
Katy - Applepentre Sugarplum (SPC-MR2-1914)
11.
Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
12.
Nenna - Penarddun Holmes (SPC-MR2-1326)
13.
Milja - Glenwood Eirianwen (SPC-MR2-1713)
14.
Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
Class Champion
ScrewDriver - Cefnmoor Bronze (SPC-SR2-1921)
Class Reserve Champion
Katy - Foxtail Metal (SPC-SR2-1905)
3.
Milja - Cedion Silver Comet (SPC-SR2-1710)
4.
Katy - Agateyard Whiteout (SPC-SR2-1915)
5.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
6.
Milja - KW Caerwyn (SPC-SR2-1711)
7.
Katy - Beddrhiw Overcast (SPC-SR2-1913)
8.
Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
Class Champion
Ireth - Chinook's Eithan (SPC-SR3-1731)