1. Riding Class R1, tammat -
20/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
21/40
3. Riding Class R2, tammat -
14/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
12/40
5. Riding Class R3, tammat -
5/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
5/40
7. Driving Class R1, tammat -
13/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
9/40
9. Driving Class R2, tammat -
14/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
12/40
11. Driving Class R3, tammat -
5/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
4/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
16/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
18/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
19/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
12/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
4/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
4/40
Show Supreme Champion
indy - Cefnmoor Jelly (SPC-SR2-1917)
Show Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Patience (SPC-MR1-1841)
3. Örp - Blanche (SPC-MR3-1739)
4. tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
5. Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
6. Katy - Cefnmoor Raven (SPC-MR2-1814)
7. Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
8. Nenna - Anfarwol Meghan (SPC-MR2-1324)
9. Örp - Adeline (SPC-MR3-1738)
10. Örp - Ceinwen (SPC-MR1-1766)
11. Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
12. Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
13. taffel - Cherrypond Top Notch (SPC-SR1-1891)
14. Örp - Fortun (SPC-SR3-1743)
15. Örp - Ulrike (SPC-MR3-1695)
16. Disa - Anfarwol Caregan Ciwt (SPC-SR2-1734)
17. Örp - Èdouard (SPC-SR3-1742)
18. Örp - Brynmor (SPC-SR1-1765)
Class Champion
Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
Class Reserve Champion
taffel - C'bury Cinnamon Chai (SPC-MR1-1804)
3.
taffel - Cherrypond Cookie Crumbles (SPC-MR1-1803)
4.
tirppa - Llygedyn Myfi Mai (SPC-MR1-1648)
5.
Katy - Brooklime Charis (SPC-MR1-1826)
6.
taffel - C'bury Cymreig Bonheddig (SPC-MR1-1805)
7.
Disa - Cedion Cellwair Hwyl (SPC-MR1-1735)
8.
Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
9.
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
10.
Katy - Cefnmoor Nelle (SPC-MR1-1603)
11.
Ireth - Lily Eloisa (SPC-MR1-1855)
12.
Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
13.
Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
14.
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
15.
Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
16.
Disa - Queen Gwenhwyfar (SPC-MR1-1727)
17.
Katy - Brooklime Agrona (SPC-MR1-1825)
18.
Örp - Tabby (SPC-MR1-1757)
19.
Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
20.
Sakkura - Cefnmoor Maura (SPC-MR1-1820)
Class Champion
tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
Class Reserve Champion
taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
3.
Katy - Cefnmoor Garret (SPC-SR1-1602)
4.
Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
5.
tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
6.
taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
7.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
8.
Milja - Caerwynant Bleiddian (SPC-SR1-1699)
9.
Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
10.
Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
11.
Örp - Waldo (SPC-SR1-1760)
12.
Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
13.
taffel - Badwr Artagan Dawn (SPC-SR1-1824)
14.
Katy - Brooklime Triston (SPC-SR1-1827)
15.
Milja - Cedion Fforddiadwyedd (SPC-SR1-1700)
16.
Katy - Cefnmoor Reed (SPC-SR1-1604)
17.
tirppa - Kingsfall Rhodri (SPC-SR1-1724)
18.
Katy - Cefnmoor Ingram (SPC-SR1-1606)
19.
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
20.
taffel - Eironi Llewychaidd Dawn (SPC-SR1-1822)
21. Disa - Rhydderfel Ceredig (SPC-SR1-1733)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Raven (SPC-MR2-1814)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Lavender (SPC-MR2-1922)
3.
Disa - Derynant Eirianedd (SPC-MR2-1726)
4.
Örp - Saibh (SPC-MR2-1782)
5.
Katy - Cefnmoor Maize (SPC-MR2-1918)
6.
Örp - Gwyneira (SPC-MR2-1770)
7.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
8.
neon - Cefnmoor Rosa (SPC-MR2-1809)
9.
Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
10.
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
11.
Örp - Jessalyn (SPC-MR2-1773)
12.
Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
13.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
14.
Örp - Ilean (SPC-MR2-1772)
Class Champion
Disa - Anfarwol Caregan Ciwt (SPC-SR2-1734)
Class Reserve Champion
Disa - Moana's Anwar (SPC-SR2-1541)
3.
Örp - Neville (SPC-SR2-1777)
4.
Katy - Agateyard Snowstorm (SPC-SR2-1909)
5.
Örp - Quinlan (SPC-SR2-1780)
6.
Katy - Padenmoor Vapor (SPC-SR2-1911)
7.
Örp - Leighton (SPC-SR2-1775)
8.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
9.
Katy - Cefnmoor Kinsley (SPC-SR2-1808)
10.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
11.
Örp - Folant (SPC-SR2-1769)
12.
Katy - Beddrhiw Blizzard (SPC-SR2-1907)
Class Champion
Örp - Ulrike (SPC-MR3-1695)
Class Reserve Champion
Örp - Christelle (SPC-MR3-1740)
3.
Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
4.
Örp - Zénaïde (SPC-MR3-1737)
5.
Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
Class Champion
Örp - Fortun (SPC-SR3-1743)
Class Reserve Champion
Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)
3.
Örp - Joakim (SPC-SR3-1747)
4.
Örp - Darcel (SPC-SR3-1741)
5.
Örp - Noel (SPC-SR3-1751)
Class Champion
Örp - Ceinwen (SPC-MR1-1766)
Class Reserve Champion
Örp - Orinda (SPC-MR1-1752)
3.
Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
4.
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
5.
Katy - Cefnmoor Bertha (SPC-MR1-1848)
6.
Ireth - Namys Merando (SPC-MR1-1929)
7.
Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
8.
Örp - Dilys (SPC-MR1-1767)
9.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
10.
Katy - Cefnmoor Wynona (SPC-MR1-1815)
11.
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
12.
Ireth - Lochlann Inri (SPC-MR1-1867)
13.
Katy - Cefnmoor Twyla (SPC-MR1-1818)
Class Champion
Örp - Brynmor (SPC-SR1-1765)
Class Reserve Champion
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
3.
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
4.
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
5.
Örp - Pratt (SPC-SR1-1753)
6.
Örp - Quentin (SPC-SR1-1754)
7.
Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
8.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
9.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
Class Champion
Nenna - Anfarwol Meghan (SPC-MR2-1324)
Class Reserve Champion
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
3.
ScrewDriver - Cefnmoor Baked Alaska (SPC-MR2-1920)
4.
ScrewDriver - Cefnmoor Azurite (SPC-MR2-1924)
5.
Katy - Beddrhiw River (SPC-MR2-1902)
6.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
7.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
8.
Nenna - Rhown Gwenyth (SPC-MR2-1323)
9.
Örp - Treasa (SPC-MR2-1783)
10.
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
11.
Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
12.
Örp - Reannon (SPC-MR2-1781)
13.
Nenna - Anfarwol Deithi (SPC-MR2-1325)
14.
Katy - Cefnmoor Naughty Nougat (SPC-MR2-1926)
Class Champion
indy - Cefnmoor Jelly (SPC-SR2-1917)
Class Reserve Champion
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
3.
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
4.
Katy - Cefnmoor Jolly Cider (SPC-SR2-1927)
5.
Katy - Cefnmoor Loyal Chicory (SPC-SR2-1928)
6.
Örp - Ercwlff (SPC-SR2-1768)
7.
Nenna - Anfarwol Tywyn (SPC-SR2-1321)
8.
Nenna - Galahad Duach (SPC-SR2-1322)
9.
Ireth - Genheit Deiniel (SPC-SR2-1860)
10.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
11.
ScrewDriver - Cefnmoor Pinecone (SPC-SR2-1919)
12.
Örp - Manny (SPC-SR2-1776)
Class Champion
Örp - Blanche (SPC-MR3-1739)
Class Reserve Champion
Örp - La Verne (SPC-MR3-1749)
3.
Örp - Ilyse (SPC-MR3-1746)
4.
Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
5.
Ireth - Brandee (SPC-MR3-1854)
Class Champion
Örp - Èdouard (SPC-SR3-1742)
Class Reserve Champion
Örp - Harvey (SPC-SR3-1745)
3.
Örp - Manuel (SPC-SR3-1750)
4.
Örp - Gaël (SPC-SR3-1744)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Patience (SPC-MR1-1841)
Class Reserve Champion
Ireth - Tamsin (SPC-MR1-1869)
3.
Katy - Cefnmoor Ronya (SPC-MR1-1839)
4.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
5.
Milja - Caellaith Primrose (SPC-MR1-1703)
6.
Örp - Racquel (SPC-MR1-1755)
7.
Ireth - A.D. Olympé (SPC-MR1-1857)
8.
Örp - Zuleika (SPC-MR1-1763)
9.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
10.
Örp - Yuko (SPC-MR1-1762)
11.
Katy - Cefnmoor Nydia (SPC-MR1-1849)
12.
Milja - Ddwen Morina (SPC-MR1-1705)
13.
Katy - Cefnmoor Mandi (SPC-MR1-1610)
14.
Milja - Cedion Eres Carys (SPC-MR1-1704)
15.
Örp - Venetia (SPC-MR1-1759)
16.
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
Class Champion
taffel - Cherrypond Top Notch (SPC-SR1-1891)
Class Reserve Champion
Milja - Gaddwr Fferyll (SPC-SR1-1702)
3.
Katy - Cefnmoor Gorden (SPC-SR1-1819)
4.
Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
5.
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
6.
Örp - Awstin (SPC-SR1-1764)
7.
Örp - Upton (SPC-SR1-1758)
8.
Milja - Llangennech Coed Drem (SPC-SR1-1707)
9.
Örp - Silvester (SPC-SR1-1756)
10.
Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
11.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
12.
Örp - Ximo (SPC-SR1-1761)
13.
Katy - Cefnmoor Bryson (SPC-SR1-1842)
14.
Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
15.
Nenna - Mucklewood's Harry (SPC-SR1-1246)
16.
taffel - Yr Ardalaidd Dawn (SPC-SR1-1823)
17.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
18.
taffel - Lleinau Lwynog (SPC-SR1-1880)
Class Champion
Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
Class Reserve Champion
Katy - Agateyard Apple Pie (SPC-MR2-1908)
3.
Katy - Applepentre Gold (SPC-MR2-1910)
4.
Milja - Gorllewinol Merch (SPC-MR2-1712)
5.
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
6.
Milja - Glenwood Eirianwen (SPC-MR2-1713)
7.
Katy - Applepentre Sugarplum (SPC-MR2-1914)
8.
Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
9.
Örp - Kirsteen (SPC-MR2-1774)
10.
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
11.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
12.
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
13.
Nenna - Penarddun Holmes (SPC-MR2-1326)
14.
tirppa - KW Tristyn (SPC-MR2-1785)
15.
Nenna - Narbett Mair (SPC-MR2-1327)
16.
Nenna - Conyn Lynessa (SPC-MR2-1328)
17.
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
18.
Örp - Heledd (SPC-MR2-1771)
19.
Katy - Applepentre Cranberry (SPC-MR2-1904)
Class Champion
Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
Class Reserve Champion
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
3.
ScrewDriver - Cefnmoor Bronze (SPC-SR2-1921)
4.
Örp - Paxton (SPC-SR2-1779)
5.
Katy - Agateyard Whiteout (SPC-SR2-1915)
6.
Katy - Beddrhiw Overcast (SPC-SR2-1913)
7.
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
8.
Örp - Osheen (SPC-SR2-1778)
9.
Katy - Foxtail Metal (SPC-SR2-1905)
10.
Milja - Cedion Silver Comet (SPC-SR2-1710)
11.
Milja - KW Caerwyn (SPC-SR2-1711)
12.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
Class Champion
Örp - Adeline (SPC-MR3-1738)
Class Reserve Champion
Örp - Karine (SPC-MR3-1748)
3.
Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
4.
Örp - Yvonne (SPC-MR3-1736)
Class Champion
Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
Class Reserve Champion
Örp - Werner (SPC-SR3-1697)
3.
Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
4.
Ireth - Chinook's Eithan (SPC-SR3-1731)