1. Riding Class R1, tammat -
8/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
11/40
3. Riding Class R2, tammat -
7/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
6/40
5. Riding Class R3, tammat -
8/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
5/40
7. Driving Class R1, tammat -
7/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
7/40
9. Driving Class R2, tammat -
7/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
7/40
11. Driving Class R3, tammat -
5/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
4/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
12/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
10/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
12/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
8/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
4/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
5/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Örp - Adeline (SPC-MR3-1738)
Show Reserve Champion
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
3. Örp - Reannon (SPC-MR2-1781)
4. dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
5. tirppa - KW Tristyn (SPC-MR2-1785)
6. Jayde Wuopio - Eiddwen Hadewych (SPC-MR3-706)
7. Jack - A.D Cheeky Chester (SPC-SR1-1885)
8. Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
9. Örp - Leighton (SPC-SR2-1775)
10. Örp - Ceinwen (SPC-MR1-1766)
11. dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
12. Ireth - Brandee (SPC-MR3-1854)
13. Jayde Wuopio - Sokerikuun Synthwave (SPC-SR3-1642)
14. Ireth - Lily Eloisa (SPC-MR1-1855)
15. Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
16. Örp - Osheen (SPC-SR2-1778)
17. Örp - Darcel (SPC-SR3-1741)
18. Örp - Harvey (SPC-SR3-1745)
Class Champion
Ireth - Lily Eloisa (SPC-MR1-1855)
Class Reserve Champion
Örp - Tabby (SPC-MR1-1757)
3.
Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
4.
tirppa - Llygedyn Myfi Mai (SPC-MR1-1648)
5.
Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
6.
Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
7.
Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
8.
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
Class Champion
Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
Class Reserve Champion
Milja - Cedion Fforddiadwyedd (SPC-SR1-1700)
3.
Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
4.
Milja - Caerwynant Bleiddian (SPC-SR1-1699)
5.
tirppa - Kingsfall Rhodri (SPC-SR1-1724)
6.
Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
7.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
8.
tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
9.
tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
10.
Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
11.
Örp - Waldo (SPC-SR1-1760)
Class Champion
dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
Class Reserve Champion
Örp - Saibh (SPC-MR2-1782)
3.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
4.
Örp - Ilean (SPC-MR2-1772)
5.
Örp - Jessalyn (SPC-MR2-1773)
6.
Örp - Gwyneira (SPC-MR2-1770)
7.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
Class Champion
Örp - Leighton (SPC-SR2-1775)
Class Reserve Champion
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
3.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
4.
Örp - Folant (SPC-SR2-1769)
5.
Örp - Neville (SPC-SR2-1777)
6.
Örp - Quinlan (SPC-SR2-1780)
Class Champion
Jayde Wuopio - Eiddwen Hadewych (SPC-MR3-706)
Class Reserve Champion
Örp - Christelle (SPC-MR3-1740)
3.
Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
4.
Örp - Zénaïde (SPC-MR3-1737)
5.
Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
6.
Örp - Ulrike (SPC-MR3-1695)
7.
Jayde Wuopio - Griet Sadie (SPC-MR3-705)
8.
Jayde Wuopio - Northern Gold (SPC-MR3-707)
Class Champion
Örp - Darcel (SPC-SR3-1741)
Class Reserve Champion
Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)
3.
Örp - Fortun (SPC-SR3-1743)
4.
Örp - Joakim (SPC-SR3-1747)
5.
Örp - Noel (SPC-SR3-1751)
Class Champion
Örp - Ceinwen (SPC-MR1-1766)
Class Reserve Champion
Örp - Orinda (SPC-MR1-1752)
3.
Ireth - Lochlann Inri (SPC-MR1-1867)
4.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
5.
Örp - Dilys (SPC-MR1-1767)
6.
Ireth - Namys Merando (SPC-MR1-1929)
7.
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
Class Champion
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
Class Reserve Champion
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
3.
Örp - Quentin (SPC-SR1-1754)
4.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
5.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
6.
Örp - Pratt (SPC-SR1-1753)
7.
Örp - Brynmor (SPC-SR1-1765)
Class Champion
Örp - Reannon (SPC-MR2-1781)
Class Reserve Champion
Örp - Treasa (SPC-MR2-1783)
3.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
4.
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
5.
Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
6.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
7.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
Class Champion
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
Class Reserve Champion
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
3.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
4.
Ireth - Genheit Deiniel (SPC-SR2-1860)
5.
Örp - Manny (SPC-SR2-1776)
6.
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
7.
Örp - Ercwlff (SPC-SR2-1768)
Class Champion
Ireth - Brandee (SPC-MR3-1854)
Class Reserve Champion
Örp - Blanche (SPC-MR3-1739)
3.
Örp - Ilyse (SPC-MR3-1746)
4.
Örp - La Verne (SPC-MR3-1749)
5.
Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
Class Champion
Örp - Harvey (SPC-SR3-1745)
Class Reserve Champion
Örp - Èdouard (SPC-SR3-1742)
3.
Örp - Manuel (SPC-SR3-1750)
4.
Örp - Gaël (SPC-SR3-1744)
Class Champion
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
Class Reserve Champion
Ireth - Tamsin (SPC-MR1-1869)
3.
Örp - Yuko (SPC-MR1-1762)
4.
Milja - Caellaith Primrose (SPC-MR1-1703)
5.
Örp - Racquel (SPC-MR1-1755)
6.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
7.
Milja - Cedion Eres Carys (SPC-MR1-1704)
8.
Milja - Ddwen Morina (SPC-MR1-1705)
9.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
10.
Örp - Venetia (SPC-MR1-1759)
11.
Ireth - A.D. Olympé (SPC-MR1-1857)
12.
Örp - Zuleika (SPC-MR1-1763)
Class Champion
Jack - A.D Cheeky Chester (SPC-SR1-1885)
Class Reserve Champion
Örp - Silvester (SPC-SR1-1756)
3.
Örp - Upton (SPC-SR1-1758)
4.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
5.
Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
6.
Örp - Ximo (SPC-SR1-1761)
7.
Milja - Llangennech Coed Drem (SPC-SR1-1707)
8.
Milja - Gaddwr Fferyll (SPC-SR1-1702)
9.
Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
10.
Örp - Awstin (SPC-SR1-1764)
Class Champion
tirppa - KW Tristyn (SPC-MR2-1785)
Class Reserve Champion
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
3.
Milja - Glenwood Eirianwen (SPC-MR2-1713)
4.
Örp - Heledd (SPC-MR2-1771)
5.
Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
6.
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
7.
Örp - Kirsteen (SPC-MR2-1774)
8.
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
9.
Milja - Gorllewinol Merch (SPC-MR2-1712)
10.
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
11.
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
12.
Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
Class Champion
Örp - Osheen (SPC-SR2-1778)
Class Reserve Champion
Jack - A.D. Cocklebur (SPC-SR2-1948)
3.
Milja - Cedion Silver Comet (SPC-SR2-1710)
4.
Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
5.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
6.
Örp - Paxton (SPC-SR2-1779)
7.
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
8.
Milja - KW Caerwyn (SPC-SR2-1711)
Class Champion
Örp - Adeline (SPC-MR3-1738)
Class Reserve Champion
Örp - Karine (SPC-MR3-1748)
3.
Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
4.
Örp - Yvonne (SPC-MR3-1736)
Class Champion
Jayde Wuopio - Sokerikuun Synthwave (SPC-SR3-1642)
Class Reserve Champion
Örp - Werner (SPC-SR3-1697)
3.
Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
4.
Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
5.
Ireth - Chinook's Eithan (SPC-SR3-1731)