1. Riding Class R1, tammat -
21/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
23/40
3. Riding Class R2, tammat -
12/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
10/40
5. Riding Class R3, tammat -
6/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
2/40
7. Driving Class R1, tammat -
15/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
13/40
9. Driving Class R2, tammat -
10/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
9/40
11. Driving Class R3, tammat -
1/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
0/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
18/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
22/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
15/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
8/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
0/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
1/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
Show Reserve Champion
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
3. Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)
4. Katy - Beddrhiw Overcast (SPC-SR2-1913)
5. dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
6. Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
7. Sakkura - Doireann v. Pijnboompit (SPC-MR1-139)
8. Ireth - Chinook's Eithan (SPC-SR3-1731)
9. Sakkura - Eldreth Wianna (SPC-MR1-160)
10. Ireth - Brandee (SPC-MR3-1854)
11. Nenna - Conyn Lynessa (SPC-MR2-1328)
12. Sakkura - Thornmere Joker (SPC-SR2-1183)
13. Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
14. Katy - Brooklime Agrona (SPC-MR1-1825)
15. Katy - Beddrhiw River (SPC-MR2-1902)
16. Kiiskinen - Sugarskull (SPC-MR3-1879)
Class Champion
Katy - Brooklime Agrona (SPC-MR1-1825)
Class Reserve Champion
Kiiskinen - Coed Felen (SPC-MR1-1798)
3.
Sakkura - Bealtaine of Swildie (SPC-MR1-148)
4.
taffel - C'bury Cinnamon Chai (SPC-MR1-1804)
5.
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
6.
Sakkura - Shelley of Swildie (SPC-MR1-1429)
7.
Katy - Brooklime Charis (SPC-MR1-1826)
8.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
9.
tirppa - Llygedyn Myfi Mai (SPC-MR1-1648)
10.
Ireth - Lily Eloisa (SPC-MR1-1855)
11.
Kiiskinen - Cysgod yn y Nos (SPC-MR1-1799)
12.
Sakkura - Cefnmoor Maura (SPC-MR1-1820)
13.
Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
14.
Kiiskinen - Gwra Rhediad (SPC-MR1-1800)
15.
Sakkura - Rosetti of Swildie (SPC-MR1-1428)
16.
Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
17.
taffel - C'bury Cymreig Bonheddig (SPC-MR1-1805)
18.
Katy - Cefnmoor Nelle (SPC-MR1-1603)
19.
Sakkura - Noontide GB (SPC-MR1-1050)
20.
Kiiskinen - Maldwyn Lywell (SPC-MR1-1792)
21. taffel - Cherrypond Cookie Crumbles (SPC-MR1-1803)
Class Champion
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
Class Reserve Champion
Sakkura - Louis d'Aubigny (SPC-SR1-614)
3.
tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
4.
taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
5.
Milja - Cedion Fforddiadwyedd (SPC-SR1-1700)
6.
Katy - Cefnmoor Reed (SPC-SR1-1604)
7.
Sakkura - Byron of Herecia (SPC-SR1-122)
8.
Katy - Cefnmoor Garret (SPC-SR1-1602)
9.
Katy - Cefnmoor Ingram (SPC-SR1-1606)
10.
taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
11.
Sakkura - Nerywick Mayhem (SPC-SR1-601)
12.
tirppa - Kingsfall Rhodri (SPC-SR1-1724)
13.
tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
14.
Milja - Caerwynant Bleiddian (SPC-SR1-1699)
15.
Kiiskinen - Cherrypond Merrion (SPC-SR1-1802)
16.
taffel - Badwr Artagan Dawn (SPC-SR1-1824)
17.
Katy - Brooklime Triston (SPC-SR1-1827)
18.
taffel - Eironi Llewychaidd Dawn (SPC-SR1-1822)
19.
Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
20.
Kiiskinen - Llanior Cradoe (SPC-SR1-1795)
21. Kiiskinen - Maerwyd Carwyn (SPC-SR1-1850)
22. Sakkura - Iomhair of Swildie (SPC-SR1-1117)
23. Kiiskinen - Hasselbys Ffernfael (SPC-SR1-1791)
Class Champion
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Maize (SPC-MR2-1918)
3.
Kiiskinen - Twynllanan Llewella (SPC-MR2-1853)
4.
Kiiskinen - Llanwrda Edris (SPC-MR2-1807)
5.
Kiiskinen - C'bury Eirian (SPC-MR2-1871)
6.
Sakkura - Nerywick Holly (SPC-MR2-1182)
7.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
8.
neon - Cefnmoor Rosa (SPC-MR2-1809)
9.
Sakkura - Silverdale Agatha (SPC-MR2-40)
10.
Katy - Cefnmoor Lavender (SPC-MR2-1922)
11.
dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
12.
Katy - Cefnmoor Raven (SPC-MR2-1814)
Class Champion
Sakkura - Thornmere Joker (SPC-SR2-1183)
Class Reserve Champion
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
3.
Katy - Agateyard Snowstorm (SPC-SR2-1909)
4.
Katy - Agateyard Whiteout (SPC-SR2-1915)
5.
Katy - Beddrhiw Blizzard (SPC-SR2-1907)
6.
Kiiskinen - Marwolaeth (SPC-SR2-1790)
7.
Katy - Cefnmoor Kinsley (SPC-SR2-1808)
8.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
9.
Kiiskinen - Bodewryd Grigor (SPC-SR2-1852)
10.
Kiiskinen - Lystar Ddraig Mynydd (SPC-SR2-1881)
Class Champion
Kiiskinen - Sugarskull (SPC-MR3-1879)
Class Reserve Champion
Sakkura - Millhurst Rhoswen (SPC-MR3-1181)
3.
Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
4.
Kiiskinen - Kruunun Lavender Blush (SPC-MR3-1794)
5.
Sakkura - Newlow Adeline (SPC-MR3-1163)
6.
Kiiskinen - Eleutheria MPB (SPC-MR3-1878)
Class Champion
Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)
Class Reserve Champion
Kiiskinen - Lemon (SPC-SR3-1793)
Class Champion
Sakkura - Eldreth Wianna (SPC-MR1-160)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Wynona (SPC-MR1-1815)
3.
Kiiskinen - Rhosch Iorwen (SPC-MR1-1801)
4.
Sakkura - Lovelace of Swildie (SPC-MR1-1614)
5.
Sakkura - Caoineag SBS (SPC-MR1-1184)
6.
Kiiskinen - Swffryd Mair (SPC-MR1-1851)
7.
Katy - Cefnmoor Twyla (SPC-MR1-1818)
8.
Ireth - Lochlann Inri (SPC-MR1-1867)
9.
Kiiskinen - Rhediad Cefn Ceinwen (SPC-MR1-1873)
10.
Ireth - Namys Merando (SPC-MR1-1929)
11.
Katy - Cefnmoor Bertha (SPC-MR1-1848)
12.
Sakkura - Daoine Sìth (SPC-MR1-1051)
13.
Katy - Cefnmoor Odetta (SPC-MR1-1816)
14.
Kiiskinen - Ceridwen 1727 (SPC-MR1-1876)
15.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
Class Champion
Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
Class Reserve Champion
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
3.
Sakkura - Bruadrach of Swildie (SPC-SR1-58)
4.
Sakkura - Eldreth Reagan (SPC-SR1-94)
5.
Kiiskinen - Nydd Glyndwr (SPC-SR1-1797)
6.
Sakkura - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
7.
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
8.
taffel - Rhediad Apollo (SPC-SR1-1890)
9.
Kiiskinen - Yale Yawin Dawn (SPC-SR1-1875)
10.
Sakkura - Gawain of Swildie (SPC-SR1-1950)
11.
Kiiskinen - Mydr Llacheu (SPC-SR1-1796)
12.
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
13.
Kiiskinen - Nwylln Arth Ddu (SPC-SR1-1874)
Class Champion
Katy - Beddrhiw River (SPC-MR2-1902)
Class Reserve Champion
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
3.
Nenna - Rhown Gwenyth (SPC-MR2-1323)
4.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
5.
Katy - Cefnmoor Naughty Nougat (SPC-MR2-1926)
6.
Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
7.
Nenna - Anfarwol Meghan (SPC-MR2-1324)
8.
ScrewDriver - Cefnmoor Azurite (SPC-MR2-1924)
9.
Nenna - Anfarwol Deithi (SPC-MR2-1325)
10.
ScrewDriver - Cefnmoor Baked Alaska (SPC-MR2-1920)
Class Champion
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
Class Reserve Champion
Nenna - Anfarwol Tywyn (SPC-SR2-1321)
3.
Katy - Cefnmoor Loyal Chicory (SPC-SR2-1928)
4.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
5.
Katy - Cefnmoor Jolly Cider (SPC-SR2-1927)
6.
indy - Cefnmoor Jelly (SPC-SR2-1917)
7.
ScrewDriver - Cefnmoor Bronze (SPC-SR2-1921)
8.
Nenna - Galahad Duach (SPC-SR2-1322)
9.
Ireth - Genheit Deiniel (SPC-SR2-1860)
Class Champion
Ireth - Brandee (SPC-MR3-1854)
Class Champion
Sakkura - Doireann v. Pijnboompit (SPC-MR1-139)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Nydia (SPC-MR1-1849)
3.
Katy - Cefnmoor Patience (SPC-MR1-1841)
4.
Milja - Cedion Eres Carys (SPC-MR1-1704)
5.
Milja - Ddwen Morina (SPC-MR1-1705)
6.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
7.
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
8.
Milja - Caellaith Primrose (SPC-MR1-1703)
9.
Sakkura - Ceirdwen of Swildie (SPC-MR1-39)
10.
Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
11.
Sakkura - Eldreth Alyn (SPC-MR1-76)
12.
Ireth - Tamsin (SPC-MR1-1869)
13.
Ireth - A.D. Olympé (SPC-MR1-1857)
14.
Kiiskinen - C'bury Mairwen (SPC-MR1-1872)
15.
Sakkura - Heather of Radon (SPC-MR1-73)
16.
Katy - Cefnmoor Mandi (SPC-MR1-1610)
17.
Kiiskinen - Llithwyn Bethany (SPC-MR1-1949)
18.
Kiiskinen - Rhediad Seirian (SPC-MR1-1877)
Class Champion
Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
Class Reserve Champion
taffel - Lleinau Lwynog (SPC-SR1-1880)
3.
Katy - Cefnmoor Bryson (SPC-SR1-1842)
4.
Milja - Llangennech Coed Drem (SPC-SR1-1707)
5.
Jack - A.D Cheeky Chester (SPC-SR1-1885)
6.
Kiiskinen - Cherrypond Chickasaw (SPC-SR1-1886)
7.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
8.
Sakkura - Eldreth Galahad (SPC-SR1-600)
9.
Milja - Rhys Brychan (SPC-SR1-1708)
10.
Sakkura - Somhairle Ion (SPC-SR1-172)
11.
Nenna - Mucklewood's Harry (SPC-SR1-1246)
12.
Kiiskinen - Lystar Craith Ysgarlad (SPC-SR1-1882)
13.
taffel - Cherrypond Top Notch (SPC-SR1-1891)
14.
Katy - Cefnmoor Gorden (SPC-SR1-1819)
15.
Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
16.
Kiiskinen - Kingsfall Fáelán (SPC-SR1-1725)
17.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
18.
Sakkura - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
19.
taffel - Yr Ardalaidd Dawn (SPC-SR1-1823)
20.
Sakkura - Penryffraith Arthwr (SPC-SR1-1543)
21. taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
22. Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
Class Champion
Nenna - Conyn Lynessa (SPC-MR2-1328)
Class Reserve Champion
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
3.
Milja - Gorllewinol Merch (SPC-MR2-1712)
4.
Katy - Agateyard Apple Pie (SPC-MR2-1908)
5.
Milja - Glenwood Eirianwen (SPC-MR2-1713)
6.
Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
7.
Nenna - Penarddun Holmes (SPC-MR2-1326)
8.
Katy - Applepentre Cranberry (SPC-MR2-1904)
9.
Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
10.
tirppa - KW Tristyn (SPC-MR2-1785)
11.
Nenna - Narbett Mair (SPC-MR2-1327)
12.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
13.
Katy - Applepentre Sugarplum (SPC-MR2-1914)
14.
Katy - Applepentre Gold (SPC-MR2-1910)
15.
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
Class Champion
Katy - Beddrhiw Overcast (SPC-SR2-1913)
Class Reserve Champion
Jack - A.D. Cocklebur (SPC-SR2-1948)
3.
Katy - Padenmoor Frost (SPC-SR2-1903)
4.
Katy - Foxtail Metal (SPC-SR2-1905)
5.
Katy - Newyddllyn Fortune Cookie (SPC-SR2-1901)
6.
Milja - Cedion Silver Comet (SPC-SR2-1710)
7.
Milja - KW Caerwyn (SPC-SR2-1711)
8.
Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
Class Champion
Ireth - Chinook's Eithan (SPC-SR3-1731)