1. Riding Class R1, tammat -
24/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
24/40
3. Riding Class R2, tammat -
16/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
14/40
5. Riding Class R3, tammat -
7/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
6/40
7. Driving Class R1, tammat -
18/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
19/40
9. Driving Class R2, tammat -
10/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
13/40
11. Driving Class R3, tammat -
2/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
4/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
22/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
25/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
17/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
11/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
4/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
3/40
Show Supreme Champion
Milja - Cedion Silver Comet (SPC-SR2-1710)
Show Reserve Champion
Örp - Ximo (SPC-SR1-1761)
3. Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
4. Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
5. Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
6. Örp - Venetia (SPC-MR1-1759)
7. Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
8. Katy - Applepentre Cranberry (SPC-MR2-1904)
9. Sakkura - Newlow Adeline (SPC-MR3-1163)
10. Örp - Werner (SPC-SR3-1697)
11. taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
12. Örp - Achim (SPC-SR3-1646)
13. Kiiskinen - Maerwyd Carwyn (SPC-SR1-1850)
14. Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
15. Sakkura - Eldreth Alyn (SPC-MR1-76)
16. neon - Cefnmoor Rosa (SPC-MR2-1809)
17. Örp - Neville (SPC-SR2-1777)
18. Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
Class Champion
Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
Class Reserve Champion
Kiiskinen - Maldwyn Lywell (SPC-MR1-1792)
3.
taffel - C'bury Cymreig Bonheddig (SPC-MR1-1805)
4.
Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
5.
taffel - C'bury Cinnamon Chai (SPC-MR1-1804)
6.
Katy - Cefnmoor Tilly (SPC-MR1-1600)
7.
Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
8.
Kiiskinen - Coed Felen (SPC-MR1-1798)
9.
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
10.
Katy - Cefnmoor Nelle (SPC-MR1-1603)
11.
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
12.
Katy - Brooklime Agrona (SPC-MR1-1825)
13.
Ireth - Lily Eloisa (SPC-MR1-1855)
14.
Sakkura - Ceirdwen of Swildie (SPC-MR1-39)
15.
Sakkura - Shelley of Swildie (SPC-MR1-1429)
16.
Kiiskinen - Gwra Rhediad (SPC-MR1-1800)
17.
Örp - Orinda (SPC-MR1-1752)
18.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
19.
Katy - Cefnmoor Olive (SPC-MR1-1607)
20.
Sakkura - Rosetti of Swildie (SPC-MR1-1428)
21. taffel - Cherrypond Cookie Crumbles (SPC-MR1-1803)
22. Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
23. Kiiskinen - Cysgod yn y Nos (SPC-MR1-1799)
24. Sakkura - Noontide GB (SPC-MR1-1050)
Class Champion
Kiiskinen - Maerwyd Carwyn (SPC-SR1-1850)
Class Reserve Champion
Milja - Caerwynant Bleiddian (SPC-SR1-1699)
3.
Sakkura - Louis d'Aubigny (SPC-SR1-614)
4.
Milja - Cedion Fforddiadwyedd (SPC-SR1-1700)
5.
taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
6.
Kiiskinen - Cherrypond Merrion (SPC-SR1-1802)
7.
Kiiskinen - Llanior Cradoe (SPC-SR1-1795)
8.
Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
9.
Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
10.
Katy - Cedion Hwyrfrydig Rhocyn (SPC-SR1-1717)
11.
Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
12.
Sakkura - Iomhair of Swildie (SPC-SR1-1117)
13.
Katy - Cefnmoor Garret (SPC-SR1-1602)
14.
taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
15.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
16.
Sakkura - Byron of Herecia (SPC-SR1-122)
17.
Örp - Pratt (SPC-SR1-1753)
18.
Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
19.
taffel - Badwr Artagan Dawn (SPC-SR1-1824)
20.
Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
21. Kiiskinen - Hasselbys Ffernfael (SPC-SR1-1791)
22. Katy - Brooklime Triston (SPC-SR1-1827)
23. Sakkura - Nerywick Mayhem (SPC-SR1-601)
24. taffel - Eironi Llewychaidd Dawn (SPC-SR1-1822)
Class Champion
neon - Cefnmoor Rosa (SPC-MR2-1809)
Class Reserve Champion
Sakkura - Silverdale Agatha (SPC-MR2-40)
3.
Örp - Reannon (SPC-MR2-1781)
4.
Örp - Treasa (SPC-MR2-1783)
5.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
6.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
7.
Kiiskinen - Llanwrda Edris (SPC-MR2-1807)
8.
dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
9.
Katy - Cefnmoor Maize (SPC-MR2-1918)
10.
Sakkura - Nerywick Holly (SPC-MR2-1182)
11.
Kiiskinen - C'bury Eirian (SPC-MR2-1871)
12.
Örp - Gwyneira (SPC-MR2-1770)
13.
Kiiskinen - Twynllanan Llewella (SPC-MR2-1853)
14.
Örp - Saibh (SPC-MR2-1782)
15.
Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
16.
Katy - Cefnmoor Lavender (SPC-MR2-1922)
Class Champion
Örp - Neville (SPC-SR2-1777)
Class Reserve Champion
Katy - Beddrhiw Overcast (SPC-SR2-1913)
3.
Katy - Beddrhiw Blizzard (SPC-SR2-1907)
4.
Sakkura - Thornmere Joker (SPC-SR2-1183)
5.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
6.
Kiiskinen - Bodewryd Grigor (SPC-SR2-1852)
7.
Katy - Agateyard Snowstorm (SPC-SR2-1909)
8.
Örp - Quinlan (SPC-SR2-1780)
9.
Örp - Osheen (SPC-SR2-1778)
10.
Kiiskinen - Marwolaeth (SPC-SR2-1790)
11.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
12.
Örp - Leighton (SPC-SR2-1775)
13.
Kiiskinen - Lystar Ddraig Mynydd (SPC-SR2-1881)
14.
Katy - Agateyard Whiteout (SPC-SR2-1915)
Class Champion
Sakkura - Newlow Adeline (SPC-MR3-1163)
Class Reserve Champion
Kiiskinen - Eleutheria MPB (SPC-MR3-1878)
3.
Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
4.
Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
5.
Kiiskinen - Kruunun Lavender Blush (SPC-MR3-1794)
6.
Kiiskinen - Sugarskull (SPC-MR3-1879)
7.
Sakkura - Millhurst Rhoswen (SPC-MR3-1181)
Class Champion
Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
Class Reserve Champion
Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)
3.
Örp - Manuel (SPC-SR3-1750)
4.
Örp - Fortun (SPC-SR3-1743)
5.
Kiiskinen - Lemon (SPC-SR3-1793)
6.
Örp - Darcel (SPC-SR3-1741)
Class Champion
Örp - Venetia (SPC-MR1-1759)
Class Reserve Champion
Sakkura - Eldreth Wianna (SPC-MR1-160)
3.
Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
4.
Kiiskinen - Swffryd Mair (SPC-MR1-1851)
5.
Sakkura - Caoineag SBS (SPC-MR1-1184)
6.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
7.
Sakkura - Heather of Radon (SPC-MR1-73)
8.
Kiiskinen - Rhosch Iorwen (SPC-MR1-1801)
9.
Kiiskinen - Ceridwen 1727 (SPC-MR1-1876)
10.
Katy - Cefnmoor Mandi (SPC-MR1-1610)
11.
Sakkura - Daoine Sìth (SPC-MR1-1051)
12.
Sakkura - Cefnmoor Maura (SPC-MR1-1820)
13.
Ireth - Namys Merando (SPC-MR1-1929)
14.
Ireth - Lochlann Inri (SPC-MR1-1867)
15.
Kiiskinen - Rhediad Cefn Ceinwen (SPC-MR1-1873)
16.
Katy - Cefnmoor Bertha (SPC-MR1-1848)
17.
Örp - Tabby (SPC-MR1-1757)
18.
Örp - Yuko (SPC-MR1-1762)
Class Champion
Örp - Ximo (SPC-SR1-1761)
Class Reserve Champion
Kiiskinen - Mydr Llacheu (SPC-SR1-1796)
3.
Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
4.
Kiiskinen - Yale Yawin Dawn (SPC-SR1-1875)
5.
Sakkura - Eldreth Seymour (SPC-SR1-613)
6.
Kiiskinen - Nydd Glyndwr (SPC-SR1-1797)
7.
Jere - Mr. Mischief (SPC-SR1-1061)
8.
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
9.
Jere - Rhyddhad (SPC-SR1-1889)
10.
Kiiskinen - Nwylln Arth Ddu (SPC-SR1-1874)
11.
Örp - Waldo (SPC-SR1-1760)
12.
Jere - Ap Awel Haf (SPC-SR1-1887)
13.
Lumikatti - Awyr Barcud (SPC-SR1-1888)
14.
Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
15.
Sakkura - Cú Chulainn (SPC-SR1-615)
16.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
17.
Sakkura - Eldreth Galahad (SPC-SR1-600)
18.
Sakkura - Bruadrach of Swildie (SPC-SR1-58)
19.
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
Class Champion
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Raven (SPC-MR2-1814)
3.
Örp - Ilean (SPC-MR2-1772)
4.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
5.
Örp - Jessalyn (SPC-MR2-1773)
6.
Katy - Beddrhiw River (SPC-MR2-1902)
7.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
8.
Katy - Cefnmoor Sable (SPC-MR2-1810)
9.
Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
10.
ScrewDriver - Cefnmoor Azurite (SPC-MR2-1924)
Class Champion
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
Class Reserve Champion
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
3.
ScrewDriver - Cefnmoor Bronze (SPC-SR2-1921)
4.
Katy - Cefnmoor Kinsley (SPC-SR2-1808)
5.
indy - Cefnmoor Jelly (SPC-SR2-1917)
6.
Örp - Paxton (SPC-SR2-1779)
7.
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
8.
Örp - Ercwlff (SPC-SR2-1768)
9.
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
10.
ScrewDriver - Cefnmoor Pinecone (SPC-SR2-1919)
11.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
12.
Ireth - Genheit Deiniel (SPC-SR2-1860)
13.
V. Penrose - Kruunun Gingershot (SPC-SR2-1483)
Class Champion
Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
Class Reserve Champion
Ireth - Brandee (SPC-MR3-1854)
Class Champion
Örp - Werner (SPC-SR3-1697)
Class Reserve Champion
Örp - Harvey (SPC-SR3-1745)
3.
Örp - Èdouard (SPC-SR3-1742)
4.
Örp - Gaël (SPC-SR3-1744)
Class Champion
Sakkura - Eldreth Alyn (SPC-MR1-76)
Class Reserve Champion
Katy - Copperhill Trinity (SPC-MR1-526)
3.
Kiiskinen - C'bury Mairwen (SPC-MR1-1872)
4.
Örp - Dilys (SPC-MR1-1767)
5.
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
6.
Kiiskinen - Rhediad Seirian (SPC-MR1-1877)
7.
Katy - Copperhill's Paige (SPC-MR1-1836)
8.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
9.
Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
10.
Milja - Caellaith Primrose (SPC-MR1-1703)
11.
Sakkura - Doireann v. Pijnboompit (SPC-MR1-139)
12.
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
13.
Örp - Ceinwen (SPC-MR1-1766)
14.
Ireth - Tamsin (SPC-MR1-1869)
15.
Sakkura - Patch the Law (SPC-MR1-227)
16.
Milja - Cedion Eres Carys (SPC-MR1-1704)
17.
Kiiskinen - Llithwyn Bethany (SPC-MR1-1949)
18.
Ireth - A.D. Olympé (SPC-MR1-1857)
19.
Sakkura - Bealtaine of Swildie (SPC-MR1-148)
20.
Katy - Brooklime Charis (SPC-MR1-1826)
21. Örp - Racquel (SPC-MR1-1755)
22. Milja - Ddwen Morina (SPC-MR1-1705)
Class Champion
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Gorden (SPC-SR1-1819)
3.
Milja - Llangennech Coed Drem (SPC-SR1-1707)
4.
Sakkura - Somhairle Ion (SPC-SR1-172)
5.
taffel - Yr Ardalaidd Dawn (SPC-SR1-1823)
6.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
7.
Jack - A.D Cheeky Chester (SPC-SR1-1885)
8.
Örp - Brynmor (SPC-SR1-1765)
9.
Sakkura - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
10.
taffel - Lleinau Lwynog (SPC-SR1-1880)
11.
Sakkura - Penryffraith Arthwr (SPC-SR1-1543)
12.
Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
13.
Kiiskinen - Kingsfall Fáelán (SPC-SR1-1725)
14.
Sakkura - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
15.
Katy - Cefnmoor Nelson (SPC-SR1-1821)
16.
Kiiskinen - Lystar Craith Ysgarlad (SPC-SR1-1882)
17.
Örp - Upton (SPC-SR1-1758)
18.
taffel - Cherrypond Top Notch (SPC-SR1-1891)
19.
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
20.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
21. Örp - Quentin (SPC-SR1-1754)
22. Katy - Cefnmoor River (SPC-SR1-1609)
23. Milja - Gaddwr Fferyll (SPC-SR1-1702)
24. Örp - Awstin (SPC-SR1-1764)
25. Kiiskinen - Cherrypond Chickasaw (SPC-SR1-1886)
Class Champion
Katy - Applepentre Cranberry (SPC-MR2-1904)
Class Reserve Champion
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
3.
Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
4.
Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
5.
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
6.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
7.
Örp - Heledd (SPC-MR2-1771)
8.
Veera Ruusula - Moana's Sambaswing (SPC-MR2-1590)
9.
Katy - Applepentre Gold (SPC-MR2-1910)
10.
Milja - Glenwood Eirianwen (SPC-MR2-1713)
11.
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
12.
Örp - Kirsteen (SPC-MR2-1774)
13.
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
14.
Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
15.
Katy - Applepentre Sugarplum (SPC-MR2-1914)
16.
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
17.
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
Class Champion
Milja - Cedion Silver Comet (SPC-SR2-1710)
Class Reserve Champion
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
3.
Katy - Padenmoor Vapor (SPC-SR2-1911)
4.
Milja - KW Caerwyn (SPC-SR2-1711)
5.
Katy - Newyddllyn Fortune Cookie (SPC-SR2-1901)
6.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
7.
Katy - Foxtail Metal (SPC-SR2-1905)
8.
Jack - A.D. Cocklebur (SPC-SR2-1948)
9.
Örp - Folant (SPC-SR2-1769)
10.
Katy - Padenmoor Frost (SPC-SR2-1903)
11.
Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
Class Champion
Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
Class Reserve Champion
Örp - Adeline (SPC-MR3-1738)
3.
Örp - Yvonne (SPC-MR3-1736)
4.
Örp - Karine (SPC-MR3-1748)
Class Champion
Örp - Achim (SPC-SR3-1646)
Class Reserve Champion
Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
3.
Ireth - Chinook's Eithan (SPC-SR3-1731)