1. Riding Class R1, tammat -
24/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
24/40
3. Riding Class R2, tammat -
17/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
14/40
5. Riding Class R3, tammat -
10/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
6/40
7. Driving Class R1, tammat -
18/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
19/40
9. Driving Class R2, tammat -
10/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
13/40
11. Driving Class R3, tammat -
5/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
4/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
22/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
25/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
16/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
11/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
4/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
2/40
Show Supreme Champion
Kiiskinen - Lemon (SPC-SR3-1793)
Show Reserve Champion
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
3. taffel - Cherrypond Cookie Crumbles (SPC-MR1-1803)
4. Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
5. Kiiskinen - Lystar Ddraig Mynydd (SPC-SR2-1881)
6. Örp - La Verne (SPC-MR3-1749)
7. Örp - Karine (SPC-MR3-1748)
8. Örp - Awstin (SPC-SR1-1764)
9. Katy - Copperhill's Paige (SPC-MR1-1836)
10. Örp - Ilean (SPC-MR2-1772)
11. Milja - Cedion Silver Comet (SPC-SR2-1710)
12. Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
13. Sakkura - Cú Chulainn (SPC-SR1-615)
14. Katy - Cefnmoor Kinsley (SPC-SR2-1808)
15. Örp - Werner (SPC-SR3-1697)
16. taffel - Eironi Llewychaidd Dawn (SPC-SR1-1822)
17. Örp - Ilyse (SPC-MR3-1746)
18. Örp - Achim (SPC-SR3-1646)
Class Champion
taffel - Cherrypond Cookie Crumbles (SPC-MR1-1803)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Olive (SPC-MR1-1607)
3.
Katy - Cefnmoor Nelle (SPC-MR1-1603)
4.
Kiiskinen - Gwra Rhediad (SPC-MR1-1800)
5.
Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
6.
Ireth - Lily Eloisa (SPC-MR1-1855)
7.
Sakkura - Noontide GB (SPC-MR1-1050)
8.
Sakkura - Ceirdwen of Swildie (SPC-MR1-39)
9.
Kiiskinen - Coed Felen (SPC-MR1-1798)
10.
Örp - Orinda (SPC-MR1-1752)
11.
Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
12.
Sakkura - Shelley of Swildie (SPC-MR1-1429)
13.
taffel - C'bury Cymreig Bonheddig (SPC-MR1-1805)
14.
Kiiskinen - Cysgod yn y Nos (SPC-MR1-1799)
15.
Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
16.
Sakkura - Rosetti of Swildie (SPC-MR1-1428)
17.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
18.
Katy - Brooklime Agrona (SPC-MR1-1825)
19.
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
20.
taffel - C'bury Cinnamon Chai (SPC-MR1-1804)
21. Katy - Cefnmoor Tilly (SPC-MR1-1600)
22. Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
23. taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
24. Kiiskinen - Maldwyn Lywell (SPC-MR1-1792)
Class Champion
taffel - Eironi Llewychaidd Dawn (SPC-SR1-1822)
Class Reserve Champion
taffel - Badwr Artagan Dawn (SPC-SR1-1824)
3.
Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
4.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
5.
Kiiskinen - Hasselbys Ffernfael (SPC-SR1-1791)
6.
Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
7.
taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
8.
Katy - Cedion Hwyrfrydig Rhocyn (SPC-SR1-1717)
9.
Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
10.
Kiiskinen - Llanior Cradoe (SPC-SR1-1795)
11.
Örp - Pratt (SPC-SR1-1753)
12.
Kiiskinen - Maerwyd Carwyn (SPC-SR1-1850)
13.
Sakkura - Iomhair of Swildie (SPC-SR1-1117)
14.
Katy - Cefnmoor Garret (SPC-SR1-1602)
15.
Sakkura - Nerywick Mayhem (SPC-SR1-601)
16.
Kiiskinen - Cherrypond Merrion (SPC-SR1-1802)
17.
taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
18.
Sakkura - Byron of Herecia (SPC-SR1-122)
19.
Sakkura - Louis d'Aubigny (SPC-SR1-614)
20.
Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
21. Milja - Cedion Fforddiadwyedd (SPC-SR1-1700)
22. Milja - Caerwynant Bleiddian (SPC-SR1-1699)
23. Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
24. Katy - Brooklime Triston (SPC-SR1-1827)
Class Champion
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
Class Reserve Champion
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
3.
Sakkura - Silverdale Agatha (SPC-MR2-40)
4.
Örp - Gwyneira (SPC-MR2-1770)
5.
Örp - Treasa (SPC-MR2-1783)
6.
Veera Ruusula - Moana's Sambaswing (SPC-MR2-1590)
7.
Katy - Cefnmoor Maize (SPC-MR2-1918)
8.
Örp - Reannon (SPC-MR2-1781)
9.
Sakkura - Nerywick Holly (SPC-MR2-1182)
10.
Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
11.
neon - Cefnmoor Rosa (SPC-MR2-1809)
12.
dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
13.
Katy - Cefnmoor Lavender (SPC-MR2-1922)
14.
Kiiskinen - C'bury Eirian (SPC-MR2-1871)
15.
Örp - Saibh (SPC-MR2-1782)
16.
Kiiskinen - Llanwrda Edris (SPC-MR2-1807)
17.
Kiiskinen - Twynllanan Llewella (SPC-MR2-1853)
Class Champion
Kiiskinen - Lystar Ddraig Mynydd (SPC-SR2-1881)
Class Reserve Champion
Sakkura - Thornmere Joker (SPC-SR2-1183)
3.
Kiiskinen - Bodewryd Grigor (SPC-SR2-1852)
4.
Katy - Agateyard Snowstorm (SPC-SR2-1909)
5.
Örp - Neville (SPC-SR2-1777)
6.
Örp - Leighton (SPC-SR2-1775)
7.
Katy - Agateyard Whiteout (SPC-SR2-1915)
8.
Örp - Quinlan (SPC-SR2-1780)
9.
Örp - Osheen (SPC-SR2-1778)
10.
Kiiskinen - Marwolaeth (SPC-SR2-1790)
11.
Katy - Beddrhiw Blizzard (SPC-SR2-1907)
12.
Katy - Beddrhiw Overcast (SPC-SR2-1913)
13.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
14.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
Class Champion
Örp - Ilyse (SPC-MR3-1746)
Class Reserve Champion
Örp - Zénaïde (SPC-MR3-1737)
3.
Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
4.
Kiiskinen - Kruunun Lavender Blush (SPC-MR3-1794)
5.
Sakkura - Newlow Adeline (SPC-MR3-1163)
6.
Kiiskinen - Eleutheria MPB (SPC-MR3-1878)
7.
Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
8.
Kiiskinen - Sugarskull (SPC-MR3-1879)
9.
Sakkura - Millhurst Rhoswen (SPC-MR3-1181)
10.
Örp - Christelle (SPC-MR3-1740)
Class Champion
Kiiskinen - Lemon (SPC-SR3-1793)
Class Reserve Champion
Örp - Fortun (SPC-SR3-1743)
3.
Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
4.
Örp - Darcel (SPC-SR3-1741)
5.
Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)
6.
Örp - Manuel (SPC-SR3-1750)
Class Champion
Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
Class Reserve Champion
Sakkura - Heather of Radon (SPC-MR1-73)
3.
Örp - Venetia (SPC-MR1-1759)
4.
Katy - Cefnmoor Bertha (SPC-MR1-1848)
5.
Ireth - Namys Merando (SPC-MR1-1929)
6.
Sakkura - Cefnmoor Maura (SPC-MR1-1820)
7.
Kiiskinen - Ceridwen 1727 (SPC-MR1-1876)
8.
Katy - Cefnmoor Mandi (SPC-MR1-1610)
9.
Kiiskinen - Rhosch Iorwen (SPC-MR1-1801)
10.
Örp - Tabby (SPC-MR1-1757)
11.
Sakkura - Caoineag SBS (SPC-MR1-1184)
12.
Sakkura - Daoine Sìth (SPC-MR1-1051)
13.
Kiiskinen - Swffryd Mair (SPC-MR1-1851)
14.
Ireth - Lochlann Inri (SPC-MR1-1867)
15.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
16.
Kiiskinen - Rhediad Cefn Ceinwen (SPC-MR1-1873)
17.
Sakkura - Eldreth Wianna (SPC-MR1-160)
18.
Örp - Yuko (SPC-MR1-1762)
Class Champion
Sakkura - Cú Chulainn (SPC-SR1-615)
Class Reserve Champion
Jere - Ap Awel Haf (SPC-SR1-1887)
3.
Kiiskinen - Mydr Llacheu (SPC-SR1-1796)
4.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
5.
Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
6.
Örp - Waldo (SPC-SR1-1760)
7.
Kiiskinen - Nydd Glyndwr (SPC-SR1-1797)
8.
Kiiskinen - Yale Yawin Dawn (SPC-SR1-1875)
9.
Jere - Mr. Mischief (SPC-SR1-1061)
10.
Sakkura - Eldreth Seymour (SPC-SR1-613)
11.
Sakkura - Bruadrach of Swildie (SPC-SR1-58)
12.
Sakkura - Eldreth Galahad (SPC-SR1-600)
13.
Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
14.
Jere - Rhyddhad (SPC-SR1-1889)
15.
Örp - Ximo (SPC-SR1-1761)
16.
Lumikatti - Awyr Barcud (SPC-SR1-1888)
17.
Kiiskinen - Nwylln Arth Ddu (SPC-SR1-1874)
18.
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
19.
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
Class Champion
Örp - Ilean (SPC-MR2-1772)
Class Reserve Champion
Katy - Beddrhiw River (SPC-MR2-1902)
3.
Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
4.
Örp - Jessalyn (SPC-MR2-1773)
5.
Katy - Cefnmoor Sable (SPC-MR2-1810)
6.
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
7.
ScrewDriver - Cefnmoor Azurite (SPC-MR2-1924)
8.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
9.
Katy - Cefnmoor Raven (SPC-MR2-1814)
10.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Kinsley (SPC-SR2-1808)
Class Reserve Champion
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
3.
Örp - Ercwlff (SPC-SR2-1768)
4.
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
5.
V. Penrose - Kruunun Gingershot (SPC-SR2-1483)
6.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
7.
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
8.
ScrewDriver - Cefnmoor Pinecone (SPC-SR2-1919)
9.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
10.
indy - Cefnmoor Jelly (SPC-SR2-1917)
11.
Ireth - Genheit Deiniel (SPC-SR2-1860)
12.
Örp - Paxton (SPC-SR2-1779)
13.
ScrewDriver - Cefnmoor Bronze (SPC-SR2-1921)
Class Champion
Örp - La Verne (SPC-MR3-1749)
Class Reserve Champion
Ireth - Brandee (SPC-MR3-1854)
3.
Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
4.
Örp - Blanche (SPC-MR3-1739)
5.
Örp - Ulrike (SPC-MR3-1695)
Class Champion
Örp - Werner (SPC-SR3-1697)
Class Reserve Champion
Örp - Harvey (SPC-SR3-1745)
3.
Örp - Èdouard (SPC-SR3-1742)
4.
Örp - Gaël (SPC-SR3-1744)
Class Champion
Katy - Copperhill's Paige (SPC-MR1-1836)
Class Reserve Champion
Sakkura - Patch the Law (SPC-MR1-227)
3.
Katy - Brooklime Charis (SPC-MR1-1826)
4.
Katy - Copperhill Trinity (SPC-MR1-526)
5.
Milja - Frdwy Beti (SPC-MR1-1709)
6.
Milja - Ddwen Morina (SPC-MR1-1705)
7.
Milja - Llygedyn Caredd Heiliad (SPC-MR1-1706)
8.
Ireth - Tamsin (SPC-MR1-1869)
9.
Örp - Racquel (SPC-MR1-1755)
10.
Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
11.
Sakkura - Eldreth Alyn (SPC-MR1-76)
12.
Sakkura - Bealtaine of Swildie (SPC-MR1-148)
13.
Sakkura - Doireann v. Pijnboompit (SPC-MR1-139)
14.
Milja - Cedion Eres Carys (SPC-MR1-1704)
15.
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
16.
Örp - Dilys (SPC-MR1-1767)
17.
Kiiskinen - Rhediad Seirian (SPC-MR1-1877)
18.
Kiiskinen - Llithwyn Bethany (SPC-MR1-1949)
19.
Ireth - A.D. Olympé (SPC-MR1-1857)
20.
Kiiskinen - C'bury Mairwen (SPC-MR1-1872)
21. Örp - Ceinwen (SPC-MR1-1766)
22. Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
Class Champion
Örp - Awstin (SPC-SR1-1764)
Class Reserve Champion
Sakkura - Penryffraith Arthwr (SPC-SR1-1543)
3.
Sakkura - Somhairle Ion (SPC-SR1-172)
4.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
5.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
6.
Kiiskinen - Kingsfall Fáelán (SPC-SR1-1725)
7.
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
8.
taffel - Yr Ardalaidd Dawn (SPC-SR1-1823)
9.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
10.
Örp - Brynmor (SPC-SR1-1765)
11.
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
12.
Örp - Quentin (SPC-SR1-1754)
13.
Jack - A.D Cheeky Chester (SPC-SR1-1885)
14.
taffel - Cherrypond Top Notch (SPC-SR1-1891)
15.
Örp - Upton (SPC-SR1-1758)
16.
Milja - Llangennech Coed Drem (SPC-SR1-1707)
17.
Katy - Cefnmoor Nelson (SPC-SR1-1821)
18.
Sakkura - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
19.
Katy - Cefnmoor River (SPC-SR1-1609)
20.
Kiiskinen - Cherrypond Chickasaw (SPC-SR1-1886)
21. taffel - Lleinau Lwynog (SPC-SR1-1880)
22. Kiiskinen - Lystar Craith Ysgarlad (SPC-SR1-1882)
23. Sakkura - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
24. Katy - Cefnmoor Gorden (SPC-SR1-1819)
25. Milja - Rhys Brychan (SPC-SR1-1708)
Class Champion
Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
Class Reserve Champion
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
3.
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
4.
Milja - Glenwood Eirianwen (SPC-MR2-1713)
5.
Örp - Heledd (SPC-MR2-1771)
6.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
7.
Örp - Kirsteen (SPC-MR2-1774)
8.
Katy - Applepentre Gold (SPC-MR2-1910)
9.
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
10.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
11.
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
12.
Katy - Applepentre Sugarplum (SPC-MR2-1914)
13.
Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
14.
Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
15.
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
16.
Katy - Applepentre Cranberry (SPC-MR2-1904)
Class Champion
Milja - Cedion Silver Comet (SPC-SR2-1710)
Class Reserve Champion
Katy - Foxtail Metal (SPC-SR2-1905)
3.
Katy - Padenmoor Frost (SPC-SR2-1903)
4.
Katy - Newyddllyn Fortune Cookie (SPC-SR2-1901)
5.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
6.
Jack - A.D. Cocklebur (SPC-SR2-1948)
7.
Örp - Folant (SPC-SR2-1769)
8.
Katy - Padenmoor Vapor (SPC-SR2-1911)
9.
Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
10.
Milja - KW Caerwyn (SPC-SR2-1711)
11.
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
Class Champion
Örp - Karine (SPC-MR3-1748)
Class Reserve Champion
Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
3.
Örp - Adeline (SPC-MR3-1738)
4.
Örp - Yvonne (SPC-MR3-1736)
Class Champion
Örp - Achim (SPC-SR3-1646)
Class Reserve Champion
Ireth - Chinook's Eithan (SPC-SR3-1731)