1. Riding Class R1, tammat -
28/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
31/40
3. Riding Class R2, tammat -
20/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
18/40
5. Riding Class R3, tammat -
13/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
6/40
7. Driving Class R1, tammat -
21/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
21/40
9. Driving Class R2, tammat -
14/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
16/40
11. Driving Class R3, tammat -
4/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
6/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
26/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
28/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
18/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
17/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
9/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
10/40
Show Supreme Champion
Kiiskinen - C'bury Eirian (SPC-MR2-1871)
Show Reserve Champion
Sakkura - Noontide GB (SPC-MR1-1050)
3. Örp - Kirsteen (SPC-MR2-1774)
4. Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
5. Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
6. Örp - Manuel (SPC-SR3-1750)
7. Kiiskinen - Rhediad Cefn Ceinwen (SPC-MR1-1873)
8. Örp - Osheen (SPC-SR2-1778)
9. Örp - Karine (SPC-MR3-1748)
10. Jannica - KW Awel (SPC-MR2-280)
11. Jayde Wuopio - Northern Gold (SPC-MR3-707)
12. Örp - Gaël (SPC-SR3-1744)
13. Jannica - A.D. Rob-Roy (SPC-SR1-126)
14. Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
15. Milja - Cedion Silver Comet (SPC-SR2-1710)
16. Örp - La Verne (SPC-MR3-1749)
17. Jannica - A.D. First Fiasco (SPC-SR2-90)
18. Sirpa - Tenney Ion (SPC-SR1-1900)
Class Champion
Sakkura - Noontide GB (SPC-MR1-1050)
Class Reserve Champion
taffel - Cherrypond Cookie Crumbles (SPC-MR1-1803)
3.
Kiiskinen - Gwra Rhediad (SPC-MR1-1800)
4.
taffel - C'bury Cymreig Bonheddig (SPC-MR1-1805)
5.
Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
6.
Ireth - Tamsin (SPC-MR1-1869)
7.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
8.
Sakkura - Rosetti of Swildie (SPC-MR1-1428)
9.
taffel - C'bury Cinnamon Chai (SPC-MR1-1804)
10.
Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
11.
Kiiskinen - Cysgod yn y Nos (SPC-MR1-1799)
12.
Kiiskinen - Coed Felen (SPC-MR1-1798)
13.
Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
14.
Örp - Orinda (SPC-MR1-1752)
15.
Sakkura - Ceirdwen of Swildie (SPC-MR1-39)
16.
Jannica - Evelyne Dawn (SPC-MR1-222)
17.
Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
18.
Kiiskinen - Maldwyn Lywell (SPC-MR1-1792)
19.
Jannica - Juniper Blue (SPC-MR1-183)
20.
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
21. Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
22. Jannica - Briallen Dawn (SPC-MR1-224)
23. Sakkura - Shelley of Swildie (SPC-MR1-1429)
24. Jannica - Criallt Genethig Lleucu (SPC-MR1-416)
25. Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
26. Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
27. Milja - Llygedyn Caredd Heiliad (SPC-MR1-1706)
28. Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
Class Champion
Sirpa - Tenney Ion (SPC-SR1-1900)
Class Reserve Champion
Kiiskinen - Maerwyd Carwyn (SPC-SR1-1850)
3.
Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
4.
Sakkura - Byron of Herecia (SPC-SR1-122)
5.
Kiiskinen - Llanior Cradoe (SPC-SR1-1795)
6.
Örp - Pratt (SPC-SR1-1753)
7.
Sakkura - Nerywick Mayhem (SPC-SR1-601)
8.
Milja - Cedion Fforddiadwyedd (SPC-SR1-1700)
9.
Kiiskinen - Cherrypond Merrion (SPC-SR1-1802)
10.
Katy - Cedion Hwyrfrydig Rhocyn (SPC-SR1-1717)
11.
taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
12.
Sirpa - Brackholme Norman II (SPC-SR1-1899)
13.
Kiiskinen - Hasselbys Ffernfael (SPC-SR1-1791)
14.
taffel - Eironi Llewychaidd Dawn (SPC-SR1-1822)
15.
Jannica - Poniniemen Maximilian (SPC-SR1-1038)
16.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
17.
Sakkura - Iomhair of Swildie (SPC-SR1-1117)
18.
Jannica - Marema's Magical Man (SPC-SR1-459)
19.
Katy - Cefnmoor Ingram (SPC-SR1-1606)
20.
Sirpa - Suaimhneach Ion (SPC-SR1-1898)
21. Jannica - A.D. Échec au Roi (SPC-SR1-1037)
22. Milja - Caerwynant Bleiddian (SPC-SR1-1699)
23. taffel - Badwr Artagan Dawn (SPC-SR1-1824)
24. taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
25. Katy - Cefnmoor Reed (SPC-SR1-1604)
26. Katy - Cefnmoor Garret (SPC-SR1-1602)
27. Jannica - A.D. Bet He's Hot (SPC-SR1-121)
28. Sakkura - Louis d'Aubigny (SPC-SR1-614)
29. Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
30. Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
31. Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
Class Champion
Kiiskinen - C'bury Eirian (SPC-MR2-1871)
Class Reserve Champion
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
3.
Kiiskinen - Twynllanan Llewella (SPC-MR2-1853)
4.
Katy - Jamrhos Sapphire (SPC-MR2-1906)
5.
Jannica - Eira Wen Ion (SPC-MR2-281)
6.
dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
7.
Örp - Saibh (SPC-MR2-1782)
8.
Katy - Cefnmoor Lavender (SPC-MR2-1922)
9.
Sakkura - Silverdale Agatha (SPC-MR2-40)
10.
Katy - Newyddllyn Mint (SPC-MR2-1912)
11.
Örp - Gwyneira (SPC-MR2-1770)
12.
Katy - Cefnmoor Maize (SPC-MR2-1918)
13.
Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
14.
Jannica - Channel LAC (SPC-MR2-181)
15.
Jannica - Moons My Wilma (SPC-MR2-188)
16.
Kiiskinen - Llanwrda Edris (SPC-MR2-1807)
17.
Örp - Treasa (SPC-MR2-1783)
18.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
19.
Sakkura - Nerywick Holly (SPC-MR2-1182)
20.
Örp - Reannon (SPC-MR2-1781)
Class Champion
Örp - Osheen (SPC-SR2-1778)
Class Reserve Champion
Ireth - Genheit Deiniel (SPC-SR2-1860)
3.
Jannica - KW Codestar (SPC-SR2-120)
4.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
5.
Kiiskinen - Lystar Ddraig Mynydd (SPC-SR2-1881)
6.
Katy - Agateyard Snowstorm (SPC-SR2-1909)
7.
Kiiskinen - Bodewryd Grigor (SPC-SR2-1852)
8.
Sirpa - Elegant Prince AD (SPC-SR2-270)
9.
Kiiskinen - Marwolaeth (SPC-SR2-1790)
10.
Katy - Beddrhiw Overcast (SPC-SR2-1913)
11.
Sakkura - Thornmere Joker (SPC-SR2-1183)
12.
Jannica - Alexander HP (SPC-SR2-347)
13.
Örp - Quinlan (SPC-SR2-1780)
14.
Katy - Beddrhiw Blizzard (SPC-SR2-1907)
15.
Örp - Leighton (SPC-SR2-1775)
16.
Katy - Agateyard Whiteout (SPC-SR2-1915)
17.
Jannica - Gwynedd Ofydd (SPC-SR2-269)
18.
Örp - Neville (SPC-SR2-1777)
Class Champion
Jayde Wuopio - Northern Gold (SPC-MR3-707)
Class Reserve Champion
Jayde Wuopio - Griet Sadie (SPC-MR3-705)
3.
Kiiskinen - Sugarskull (SPC-MR3-1879)
4.
Kiiskinen - Eleutheria MPB (SPC-MR3-1878)
5.
Örp - Zénaïde (SPC-MR3-1737)
6.
Jayde Wuopio - Eiddwen Hadewych (SPC-MR3-706)
7.
Kiiskinen - Kruunun Lavender Blush (SPC-MR3-1794)
8.
Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
9.
Sakkura - Millhurst Rhoswen (SPC-MR3-1181)
10.
Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
11.
Örp - Ilyse (SPC-MR3-1746)
12.
Sakkura - Newlow Adeline (SPC-MR3-1163)
13.
Örp - Christelle (SPC-MR3-1740)
Class Champion
Örp - Manuel (SPC-SR3-1750)
Class Reserve Champion
Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
3.
Örp - Darcel (SPC-SR3-1741)
4.
Kiiskinen - Lemon (SPC-SR3-1793)
5.
Örp - Fortun (SPC-SR3-1743)
6.
Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)
Class Champion
Kiiskinen - Rhediad Cefn Ceinwen (SPC-MR1-1873)
Class Reserve Champion
Kiiskinen - Rhosch Iorwen (SPC-MR1-1801)
3.
Örp - Zuleika (SPC-MR1-1763)
4.
Sakkura - Eldreth Wianna (SPC-MR1-160)
5.
Katy - Cefnmoor Mandi (SPC-MR1-1610)
6.
Ireth - A.D. Olympé (SPC-MR1-1857)
7.
Jannica - Summerstorm's Stella (SPC-MR1-1039)
8.
Kiiskinen - Ceridwen 1727 (SPC-MR1-1876)
9.
Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
10.
Katy - Cefnmoor Bertha (SPC-MR1-1848)
11.
Sakkura - Cefnmoor Maura (SPC-MR1-1820)
12.
Örp - Venetia (SPC-MR1-1759)
13.
Örp - Yuko (SPC-MR1-1762)
14.
Sakkura - Daoine Sìth (SPC-MR1-1051)
15.
Sakkura - Heather of Radon (SPC-MR1-73)
16.
Sakkura - Caoineag SBS (SPC-MR1-1184)
17.
Kiiskinen - Swffryd Mair (SPC-MR1-1851)
18.
Örp - Tabby (SPC-MR1-1757)
19.
Ireth - Lochlann Inri (SPC-MR1-1867)
20.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
21. Jannica - A.D. Honey Hammering (SPC-MR1-244)
Class Champion
Jannica - A.D. Rob-Roy (SPC-SR1-126)
Class Reserve Champion
Örp - Silvester (SPC-SR1-1756)
3.
Jannica - Hopearinteen Pilgrim (SPC-SR1-239)
4.
Jannica - Lovely Rollo (SPC-SR1-236)
5.
Kiiskinen - Mydr Llacheu (SPC-SR1-1796)
6.
Sakkura - Bruadrach of Swildie (SPC-SR1-58)
7.
Sakkura - Cú Chulainn (SPC-SR1-615)
8.
Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
9.
Kiiskinen - Yale Yawin Dawn (SPC-SR1-1875)
10.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
11.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
12.
Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
13.
Kiiskinen - Nydd Glyndwr (SPC-SR1-1797)
14.
Örp - Waldo (SPC-SR1-1760)
15.
Örp - Ximo (SPC-SR1-1761)
16.
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
17.
Jannica - Lil Lines (SPC-SR1-233)
18.
Sakkura - Eldreth Galahad (SPC-SR1-600)
19.
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
20.
Kiiskinen - Nwylln Arth Ddu (SPC-SR1-1874)
21. Sakkura - Eldreth Seymour (SPC-SR1-613)
Class Champion
Jannica - KW Awel (SPC-MR2-280)
Class Reserve Champion
Jannica - A.D. Angelique (SPC-MR2-158)
3.
Örp - Ilean (SPC-MR2-1772)
4.
Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
5.
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
6.
Katy - Cefnmoor Raven (SPC-MR2-1814)
7.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
8.
Jannica - Eglwysilan (SPC-MR2-296)
9.
Örp - Jessalyn (SPC-MR2-1773)
10.
Katy - Beddrhiw River (SPC-MR2-1902)
11.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
12.
neon - Cefnmoor Rosa (SPC-MR2-1809)
13.
ScrewDriver - Cefnmoor Azurite (SPC-MR2-1924)
14.
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
Class Champion
Jannica - A.D. First Fiasco (SPC-SR2-90)
Class Reserve Champion
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
3.
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
4.
Jannica - A.D. Dimonan Diminuendo (SPC-SR2-128)
5.
Katy - Cefnmoor Shaw (SPC-SR2-1813)
6.
neon - Cefnmoor Teagan (SPC-SR2-1811)
7.
Örp - Paxton (SPC-SR2-1779)
8.
Katy - Cefnmoor Typhoon (SPC-SR2-1923)
9.
Katy - Cefnmoor Spencer (SPC-SR2-1812)
10.
Jannica - Gisla von Dows (SPC-SR2-99)
11.
Örp - Ercwlff (SPC-SR2-1768)
12.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
13.
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
14.
Jannica - A.D. Sugar Delux (SPC-SR2-199)
15.
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
16.
V. Penrose - Kruunun Gingershot (SPC-SR2-1483)
Class Champion
Örp - La Verne (SPC-MR3-1749)
Class Reserve Champion
Örp - Ulrike (SPC-MR3-1695)
3.
Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
4.
Örp - Blanche (SPC-MR3-1739)
Class Champion
Örp - Gaël (SPC-SR3-1744)
Class Reserve Champion
Örp - Harvey (SPC-SR3-1745)
3.
Jannica - Ron Rafael B (SPC-SR3-1164)
4.
Jannica - Tyson B (SPC-SR3-1165)
5.
Örp - Èdouard (SPC-SR3-1742)
6.
Örp - Werner (SPC-SR3-1697)
Class Champion
Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
Class Reserve Champion
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
3.
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
4.
Ireth - Lily Eloisa (SPC-MR1-1855)
5.
Örp - Dilys (SPC-MR1-1767)
6.
Milja - Caellaith Primrose (SPC-MR1-1703)
7.
Jannica - Clovercutt Arielle (SPC-MR1-265)
8.
Jannica - Aidan Deirdre (SPC-MR1-260)
9.
Sakkura - Doireann v. Pijnboompit (SPC-MR1-139)
10.
Örp - Ceinwen (SPC-MR1-1766)
11.
Katy - Morningside Rheanna (SPC-MR1-1838)
12.
Jannica - Llygedyn Bonedigges (SPC-MR1-257)
13.
Milja - Ddwen Morina (SPC-MR1-1705)
14.
Sakkura - Bealtaine of Swildie (SPC-MR1-148)
15.
Sakkura - Eldreth Alyn (SPC-MR1-76)
16.
Milja - Cedion Eres Carys (SPC-MR1-1704)
17.
Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
18.
Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
19.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
20.
Jannica - A.D. Bet She's an Angel (SPC-MR1-1040)
21. Ireth - Namys Merando (SPC-MR1-1929)
22. Kiiskinen - Rhediad Seirian (SPC-MR1-1877)
23. Sakkura - Patch the Law (SPC-MR1-227)
24. Kiiskinen - C'bury Mairwen (SPC-MR1-1872)
25. Örp - Racquel (SPC-MR1-1755)
26. Katy - Pineacres Kara (SPC-MR1-1830)
Class Champion
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
Class Reserve Champion
Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
3.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
4.
Katy - Sashmoor Whitaker (SPC-SR1-1831)
5.
Milja - Llangennech Coed Drem (SPC-SR1-1707)
6.
Sakkura - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
7.
Jannica - Pencalow Rhydderch (SPC-SR1-216)
8.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
9.
Kiiskinen - Cherrypond Chickasaw (SPC-SR1-1886)
10.
Sakkura - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
11.
Örp - Brynmor (SPC-SR1-1765)
12.
taffel - Yr Ardalaidd Dawn (SPC-SR1-1823)
13.
Örp - Upton (SPC-SR1-1758)
14.
Örp - Quentin (SPC-SR1-1754)
15.
Jannica - Gancanagh (SPC-SR1-210)
16.
Sakkura - Penryffraith Arthwr (SPC-SR1-1543)
17.
Örp - Awstin (SPC-SR1-1764)
18.
Katy - Storm's Saratoga (SPC-SR1-1834)
19.
Katy - Pineacres Mordred (SPC-SR1-1829)
20.
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
21. Jannica - Clovercutt Soda Pop (SPC-SR1-208)
22. Milja - Gaddwr Fferyll (SPC-SR1-1702)
23. Katy - Storm's Linwood (SPC-SR1-1835)
24. taffel - Lleinau Lwynog (SPC-SR1-1880)
25. Jannica - Asyn Arwr (SPC-SR1-249)
26. taffel - Cherrypond Top Notch (SPC-SR1-1891)
27. Sakkura - Somhairle Ion (SPC-SR1-172)
28. Kiiskinen - Lystar Craith Ysgarlad (SPC-SR1-1882)
Class Champion
Örp - Kirsteen (SPC-MR2-1774)
Class Reserve Champion
Jannica - Sweet Serenity AD (SPC-MR2-323)
3.
Jannica - KW Codeberry (SPC-MR2-318)
4.
Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
5.
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
6.
Milja - Glenwood Eirianwen (SPC-MR2-1713)
7.
Katy - Applepentre Gold (SPC-MR2-1910)
8.
Jannica - Moana's May Queen (SPC-MR2-317)
9.
Katy - Applepentre Sugarplum (SPC-MR2-1914)
10.
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
11.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
12.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
13.
Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
14.
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
15.
Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
16.
Jannica - Mewian Ffanci (SPC-MR2-149)
17.
Örp - Heledd (SPC-MR2-1771)
18.
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
Class Champion
Milja - Cedion Silver Comet (SPC-SR2-1710)
Class Reserve Champion
Milja - KW Caerwyn (SPC-SR2-1711)
3.
Örp - Manny (SPC-SR2-1776)
4.
Katy - Foxtail Metal (SPC-SR2-1905)
5.
Jannica - A.D. Huckleberry (SPC-SR2-301)
6.
Katy - Padenmoor Vapor (SPC-SR2-1911)
7.
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
8.
Jannica - Mewian Denley (SPC-SR2-306)
9.
Katy - Newyddllyn Fortune Cookie (SPC-SR2-1901)
10.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
11.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
12.
Jannica - A.D. Red Shadow (SPC-SR2-307)
13.
Katy - Padenmoor Frost (SPC-SR2-1903)
14.
Örp - Folant (SPC-SR2-1769)
15.
Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
16.
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
17.
Jannica - Mountain Isac MG (SPC-SR2-312)
Class Champion
Örp - Karine (SPC-MR3-1748)
Class Reserve Champion
Jannica - Blackwoods Bel Erie (SPC-MR3-1113)
3.
Jannica - Utopia's Jamilah Bella (SPC-MR3-1112)
4.
Örp - Yvonne (SPC-MR3-1736)
5.
Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
6.
Jannica - Perfect Beginning Delm (SPC-MR3-1111)
7.
Jannica - Blackwoods Elbereth (SPC-MR3-1114)
8.
Ireth - Brandee (SPC-MR3-1854)
9.
Örp - Adeline (SPC-MR3-1738)
Class Champion
Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
Class Reserve Champion
Ireth - Chinook's Eithan (SPC-SR3-1731)
3.
Örp - Joakim (SPC-SR3-1747)
4.
Jannica - Konstantin MPB (SPC-SR3-1110)
5.
Jannica - Pikkupellon Simply the Best (SPC-SR3-1108)
6.
Jannica - Faron BRE (SPC-SR3-1109)
7.
Jayde Wuopio - Sokerikuun Synthwave (SPC-SR3-1642)
8.
Örp - Noel (SPC-SR3-1751)
9.
Jannica - Pikkupellon Saphir (SPC-SR3-1107)
10.
Örp - Achim (SPC-SR3-1646)