1. Riding Class R1, tammat -
20/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
20/40
3. Riding Class R2, tammat -
16/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
13/40
5. Riding Class R3, tammat -
8/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
6/40
7. Driving Class R1, tammat -
15/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
13/40
9. Driving Class R2, tammat -
11/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
11/40
11. Driving Class R3, tammat -
4/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
4/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
18/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
20/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
14/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
14/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
5/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
5/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
Show Reserve Champion
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
3. Kiiskinen - Marwolaeth (SPC-SR2-1790)
4. Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
5. Kiiskinen - Ceridwen 1727 (SPC-MR1-1876)
6. Kiiskinen - C'bury Eirian (SPC-MR2-1871)
7. Kiiskinen - Maerwyd Carwyn (SPC-SR1-1850)
8. Örp - Harvey (SPC-SR3-1745)
9. taffel - Yr Ardalaidd Dawn (SPC-SR1-1823)
10. Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
11. Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
12. Milja - Ddwen Morina (SPC-MR1-1705)
13. Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
14. Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
15. Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
16. Ireth - Chinook's Eithan (SPC-SR3-1731)
17. Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
18. Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
Class Champion
Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
Class Reserve Champion
taffel - C'bury Cymreig Bonheddig (SPC-MR1-1805)
3.
Milja - Llygedyn Caredd Heiliad (SPC-MR1-1706)
4.
Katy - Cefnmoor Nelle (SPC-MR1-1603)
5.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
6.
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
7.
taffel - C'bury Cinnamon Chai (SPC-MR1-1804)
8.
Kiiskinen - Coed Felen (SPC-MR1-1798)
9.
Kiiskinen - Gwra Rhediad (SPC-MR1-1800)
10.
Katy - Cefnmoor Tilly (SPC-MR1-1600)
11.
Örp - Orinda (SPC-MR1-1752)
12.
Kiiskinen - Maldwyn Lywell (SPC-MR1-1792)
13.
Katy - Cefnmoor Willa (SPC-MR1-1605)
14.
Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
15.
Kiiskinen - Cysgod yn y Nos (SPC-MR1-1799)
16.
taffel - Cherrypond Cookie Crumbles (SPC-MR1-1803)
17.
Katy - Cefnmoor Olive (SPC-MR1-1607)
18.
Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
19.
Ireth - Tamsin (SPC-MR1-1869)
20.
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
Class Champion
Kiiskinen - Maerwyd Carwyn (SPC-SR1-1850)
Class Reserve Champion
Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
3.
Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
4.
Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
5.
taffel - Eironi Llewychaidd Dawn (SPC-SR1-1822)
6.
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
7.
Milja - Caerwynant Bleiddian (SPC-SR1-1699)
8.
Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
9.
Kiiskinen - Cherrypond Merrion (SPC-SR1-1802)
10.
Örp - Pratt (SPC-SR1-1753)
11.
Milja - Cedion Fforddiadwyedd (SPC-SR1-1700)
12.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
13.
Kiiskinen - Hasselbys Ffernfael (SPC-SR1-1791)
14.
Kiiskinen - Llanior Cradoe (SPC-SR1-1795)
15.
Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
16.
Katy - Starush Burton (SPC-SR1-1833)
17.
Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
18.
taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
19.
taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
20.
taffel - Badwr Artagan Dawn (SPC-SR1-1824)
Class Champion
Kiiskinen - C'bury Eirian (SPC-MR2-1871)
Class Reserve Champion
Kiiskinen - Llanwrda Edris (SPC-MR2-1807)
3.
Örp - Gwyneira (SPC-MR2-1770)
4.
Örp - Treasa (SPC-MR2-1783)
5.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
6.
Kiiskinen - Twynllanan Llewella (SPC-MR2-1853)
7.
Katy - Cefnmoor Maize (SPC-MR2-1918)
8.
Örp - Reannon (SPC-MR2-1781)
9.
Katy - Jamrhos Sapphire (SPC-MR2-1906)
10.
Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
11.
Örp - Saibh (SPC-MR2-1782)
12.
Veera Ruusula - Moana's Sambaswing (SPC-MR2-1590)
13.
dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
14.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
15.
Katy - Newyddllyn Mint (SPC-MR2-1912)
16.
Katy - Cefnmoor Lavender (SPC-MR2-1922)
Class Champion
Kiiskinen - Marwolaeth (SPC-SR2-1790)
Class Reserve Champion
Katy - Agateyard Whiteout (SPC-SR2-1915)
3.
Katy - Beddrhiw Blizzard (SPC-SR2-1907)
4.
Katy - Beddrhiw Overcast (SPC-SR2-1913)
5.
Ireth - Genheit Deiniel (SPC-SR2-1860)
6.
Örp - Osheen (SPC-SR2-1778)
7.
Katy - Agateyard Snowstorm (SPC-SR2-1909)
8.
Kiiskinen - Bodewryd Grigor (SPC-SR2-1852)
9.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
10.
Örp - Leighton (SPC-SR2-1775)
11.
Örp - Neville (SPC-SR2-1777)
12.
Örp - Quinlan (SPC-SR2-1780)
13.
Kiiskinen - Lystar Ddraig Mynydd (SPC-SR2-1881)
Class Champion
Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
Class Reserve Champion
Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
3.
Kiiskinen - Kruunun Lavender Blush (SPC-MR3-1794)
4.
Örp - Zénaïde (SPC-MR3-1737)
5.
Örp - Ilyse (SPC-MR3-1746)
6.
Kiiskinen - Sugarskull (SPC-MR3-1879)
7.
Kiiskinen - Eleutheria MPB (SPC-MR3-1878)
8.
Örp - Christelle (SPC-MR3-1740)
Class Champion
Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
Class Reserve Champion
Örp - Darcel (SPC-SR3-1741)
3.
Örp - Fortun (SPC-SR3-1743)
4.
Kiiskinen - Lemon (SPC-SR3-1793)
5.
Örp - Manuel (SPC-SR3-1750)
6.
Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)
Class Champion
Kiiskinen - Ceridwen 1727 (SPC-MR1-1876)
Class Reserve Champion
Kiiskinen - Swffryd Mair (SPC-MR1-1851)
3.
Kiiskinen - Rhosch Iorwen (SPC-MR1-1801)
4.
Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
5.
Kiiskinen - Rhediad Cefn Ceinwen (SPC-MR1-1873)
6.
Ireth - Lochlann Inri (SPC-MR1-1867)
7.
Katy - Cefnmoor Odetta (SPC-MR1-1816)
8.
Ireth - A.D. Olympé (SPC-MR1-1857)
9.
Örp - Venetia (SPC-MR1-1759)
10.
Örp - Zuleika (SPC-MR1-1763)
11.
Katy - Cefnmoor Twyla (SPC-MR1-1818)
12.
Örp - Tabby (SPC-MR1-1757)
13.
Örp - Yuko (SPC-MR1-1762)
14.
Katy - Cefnmoor Wynona (SPC-MR1-1815)
15.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
Class Champion
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
Class Reserve Champion
Kiiskinen - Yale Yawin Dawn (SPC-SR1-1875)
3.
Örp - Ximo (SPC-SR1-1761)
4.
Kiiskinen - Nydd Glyndwr (SPC-SR1-1797)
5.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
6.
Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
7.
Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
8.
Kiiskinen - Mydr Llacheu (SPC-SR1-1796)
9.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
10.
Örp - Waldo (SPC-SR1-1760)
11.
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
12.
Kiiskinen - Nwylln Arth Ddu (SPC-SR1-1874)
13.
Örp - Silvester (SPC-SR1-1756)
Class Champion
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
Class Reserve Champion
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
3.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
4.
Katy - Cefnmoor Raven (SPC-MR2-1814)
5.
Katy - Cefnmoor Sable (SPC-MR2-1810)
6.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
7.
neon - Cefnmoor Rosa (SPC-MR2-1809)
8.
Örp - Jessalyn (SPC-MR2-1773)
9.
Örp - Ilean (SPC-MR2-1772)
10.
Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
11.
Katy - Dwfrmoor Karat (SPC-MR2-1916)
Class Champion
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
Class Reserve Champion
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
3.
indy - Cefnmoor Jelly (SPC-SR2-1917)
4.
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
5.
Katy - Cefnmoor Kinsley (SPC-SR2-1808)
6.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
7.
Örp - Ercwlff (SPC-SR2-1768)
8.
Örp - Paxton (SPC-SR2-1779)
9.
ScrewDriver - Cefnmoor Bronze (SPC-SR2-1921)
10.
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
11.
ScrewDriver - Cefnmoor Pinecone (SPC-SR2-1919)
Class Champion
Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
Class Reserve Champion
Örp - Blanche (SPC-MR3-1739)
3.
Örp - Ulrike (SPC-MR3-1695)
4.
Örp - La Verne (SPC-MR3-1749)
Class Champion
Örp - Harvey (SPC-SR3-1745)
Class Reserve Champion
Örp - Èdouard (SPC-SR3-1742)
3.
Örp - Werner (SPC-SR3-1697)
4.
Örp - Gaël (SPC-SR3-1744)
Class Champion
Milja - Ddwen Morina (SPC-MR1-1705)
Class Reserve Champion
Milja - Caellaith Primrose (SPC-MR1-1703)
3.
Katy - Copperhill's Paige (SPC-MR1-1836)
4.
Örp - Racquel (SPC-MR1-1755)
5.
Kiiskinen - Rhediad Seirian (SPC-MR1-1877)
6.
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
7.
Katy - Hightime Europa (SPC-MR1-1828)
8.
Örp - Dilys (SPC-MR1-1767)
9.
Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
10.
Ireth - Namys Merando (SPC-MR1-1929)
11.
Kiiskinen - C'bury Mairwen (SPC-MR1-1872)
12.
Katy - Copperhill Trinity (SPC-MR1-526)
13.
Ireth - Lily Eloisa (SPC-MR1-1855)
14.
Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
15.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
16.
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
17.
Milja - Cedion Eres Carys (SPC-MR1-1704)
18.
Örp - Ceinwen (SPC-MR1-1766)
Class Champion
taffel - Yr Ardalaidd Dawn (SPC-SR1-1823)
Class Reserve Champion
Milja - Llangennech Coed Drem (SPC-SR1-1707)
3.
taffel - Cherrypond Top Notch (SPC-SR1-1891)
4.
Örp - Awstin (SPC-SR1-1764)
5.
Örp - Upton (SPC-SR1-1758)
6.
Katy - Cefnmoor River (SPC-SR1-1609)
7.
Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
8.
Milja - Gaddwr Fferyll (SPC-SR1-1702)
9.
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
10.
Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
11.
Kiiskinen - Cherrypond Chickasaw (SPC-SR1-1886)
12.
Katy - Cefnmoor Nelson (SPC-SR1-1821)
13.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
14.
Kiiskinen - Lystar Craith Ysgarlad (SPC-SR1-1882)
15.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
16.
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
17.
taffel - Lleinau Lwynog (SPC-SR1-1880)
18.
Örp - Brynmor (SPC-SR1-1765)
19.
Katy - Cefnmoor Gorden (SPC-SR1-1819)
20.
Örp - Quentin (SPC-SR1-1754)
Class Champion
Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
Class Reserve Champion
Katy - Agateyard Apple Pie (SPC-MR2-1908)
3.
Katy - Applepentre Gold (SPC-MR2-1910)
4.
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
5.
Milja - Glenwood Eirianwen (SPC-MR2-1713)
6.
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
7.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
8.
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
9.
Örp - Kirsteen (SPC-MR2-1774)
10.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
11.
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
12.
Katy - Applepentre Sugarplum (SPC-MR2-1914)
13.
Katy - Applepentre Cranberry (SPC-MR2-1904)
14.
Örp - Heledd (SPC-MR2-1771)
Class Champion
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
Class Reserve Champion
Milja - KW Caerwyn (SPC-SR2-1711)
3.
Katy - Padenmoor Frost (SPC-SR2-1903)
4.
Örp - Manny (SPC-SR2-1776)
5.
Katy - Foxtail Metal (SPC-SR2-1905)
6.
Katy - Newyddllyn Fortune Cookie (SPC-SR2-1901)
7.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
8.
V. Penrose - Kruunun Gingershot (SPC-SR2-1483)
9.
Katy - Padenmoor Vapor (SPC-SR2-1911)
10.
Örp - Folant (SPC-SR2-1769)
11.
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
12.
Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
13.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
14.
Milja - Cedion Silver Comet (SPC-SR2-1710)
Class Champion
Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
Class Reserve Champion
Ireth - Brandee (SPC-MR3-1854)
3.
Örp - Adeline (SPC-MR3-1738)
4.
Örp - Yvonne (SPC-MR3-1736)
5.
Örp - Karine (SPC-MR3-1748)
Class Champion
Ireth - Chinook's Eithan (SPC-SR3-1731)
Class Reserve Champion
Örp - Achim (SPC-SR3-1646)
3.
Örp - Joakim (SPC-SR3-1747)
4.
Örp - Noel (SPC-SR3-1751)
5.
Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)