1. Riding Class R1, tammat -
17/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
19/40
3. Riding Class R2, tammat -
11/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
8/40
5. Riding Class R3, tammat -
5/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
5/40
7. Driving Class R1, tammat -
8/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
5/40
9. Driving Class R2, tammat -
7/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
6/40
11. Driving Class R3, tammat -
4/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
5/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
13/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
15/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
11/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
9/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
5/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
4/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
Show Reserve Champion
taffel - Lleinau Lwynog (SPC-SR1-1880)
3. Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
4. Örp - Gaël (SPC-SR3-1744)
5. Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
6. Örp - Quinlan (SPC-SR2-1780)
7. Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
8. Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
9. Örp - La Verne (SPC-MR3-1749)
10. Örp - Silvester (SPC-SR1-1756)
11. Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
12. Örp - Christelle (SPC-MR3-1740)
13. Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
14. Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
15. Disa - Derynant Eirianedd (SPC-MR2-1726)
16. Örp - Fortun (SPC-SR3-1743)
17. Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
18. taffel - Badwr Artagan Dawn (SPC-SR1-1824)
Class Champion
Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
Class Reserve Champion
tirppa - Llygedyn Myfi Mai (SPC-MR1-1648)
3.
taffel - C'bury Cinnamon Chai (SPC-MR1-1804)
4.
Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
5.
Disa - Queen Gwenhwyfar (SPC-MR1-1727)
6.
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
7.
taffel - C'bury Cymreig Bonheddig (SPC-MR1-1805)
8.
Disa - Cedion Cellwair Hwyl (SPC-MR1-1735)
9.
Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
10.
Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
11.
Milja - Llygedyn Caredd Heiliad (SPC-MR1-1706)
12.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
13.
taffel - Cherrypond Cookie Crumbles (SPC-MR1-1803)
14.
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
15.
Ireth - Lochlann Inri (SPC-MR1-1867)
16.
Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
17.
Örp - Orinda (SPC-MR1-1752)
Class Champion
taffel - Badwr Artagan Dawn (SPC-SR1-1824)
Class Reserve Champion
tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
3.
tirppa - Kingsfall Rhodri (SPC-SR1-1724)
4.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
5.
taffel - Eironi Llewychaidd Dawn (SPC-SR1-1822)
6.
Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
7.
taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
8.
Disa - Rhydderfel Ceredig (SPC-SR1-1733)
9.
Kiiskinen - Kingsfall Fáelán (SPC-SR1-1725)
10.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
11.
Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
12.
Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
13.
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
14.
tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
15.
taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
16.
Örp - Pratt (SPC-SR1-1753)
17.
Milja - Cedion Fforddiadwyedd (SPC-SR1-1700)
18.
Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
19.
Milja - Caerwynant Bleiddian (SPC-SR1-1699)
Class Champion
Disa - Derynant Eirianedd (SPC-MR2-1726)
Class Reserve Champion
Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
3.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
4.
Örp - Reannon (SPC-MR2-1781)
5.
Örp - Jessalyn (SPC-MR2-1773)
6.
Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
7.
Örp - Treasa (SPC-MR2-1783)
8.
Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
9.
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
10.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
11.
Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
Class Champion
Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
Class Reserve Champion
Örp - Leighton (SPC-SR2-1775)
3.
Örp - Osheen (SPC-SR2-1778)
4.
Disa - Moana's Anwar (SPC-SR2-1541)
5.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
6.
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
7.
Örp - Ercwlff (SPC-SR2-1768)
8.
Disa - Anfarwol Caregan Ciwt (SPC-SR2-1734)
Class Champion
Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
Class Reserve Champion
Örp - Ilyse (SPC-MR3-1746)
3.
Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
4.
Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
5.
Örp - Zénaïde (SPC-MR3-1737)
Class Champion
Örp - Fortun (SPC-SR3-1743)
Class Reserve Champion
Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)
3.
Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
4.
Örp - Manuel (SPC-SR3-1750)
5.
Örp - Joakim (SPC-SR3-1747)
Class Champion
Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
Class Reserve Champion
Ireth - Tamsin (SPC-MR1-1869)
3.
Ireth - A.D. Olympé (SPC-MR1-1857)
4.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
5.
Örp - Zuleika (SPC-MR1-1763)
6.
Örp - Yuko (SPC-MR1-1762)
7.
Örp - Tabby (SPC-MR1-1757)
8.
Örp - Venetia (SPC-MR1-1759)
Class Champion
Örp - Silvester (SPC-SR1-1756)
Class Reserve Champion
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
3.
Örp - Waldo (SPC-SR1-1760)
4.
Örp - Ximo (SPC-SR1-1761)
5.
Örp - Upton (SPC-SR1-1758)
Class Champion
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
Class Reserve Champion
Örp - Heledd (SPC-MR2-1771)
3.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
4.
Örp - Gwyneira (SPC-MR2-1770)
5.
Örp - Ilean (SPC-MR2-1772)
6.
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
7.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
Class Champion
Örp - Quinlan (SPC-SR2-1780)
Class Reserve Champion
Örp - Neville (SPC-SR2-1777)
3.
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
4.
Örp - Paxton (SPC-SR2-1779)
5.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
6.
Ireth - Genheit Deiniel (SPC-SR2-1860)
Class Champion
Örp - La Verne (SPC-MR3-1749)
Class Reserve Champion
Örp - Blanche (SPC-MR3-1739)
3.
Örp - Ulrike (SPC-MR3-1695)
4.
Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
Class Champion
Örp - Gaël (SPC-SR3-1744)
Class Reserve Champion
Örp - Harvey (SPC-SR3-1745)
3.
Örp - Werner (SPC-SR3-1697)
4.
Örp - Èdouard (SPC-SR3-1742)
5.
Ireth - Chinook's Eithan (SPC-SR3-1731)
Class Champion
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
Class Reserve Champion
Örp - Racquel (SPC-MR1-1755)
3.
Örp - Ceinwen (SPC-MR1-1766)
4.
Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
5.
Milja - Ddwen Morina (SPC-MR1-1705)
6.
Ireth - Namys Merando (SPC-MR1-1929)
7.
Örp - Dilys (SPC-MR1-1767)
8.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
9.
Milja - Cedion Eres Carys (SPC-MR1-1704)
10.
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
11.
Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
12.
Milja - Caellaith Primrose (SPC-MR1-1703)
13.
Ireth - Lily Eloisa (SPC-MR1-1855)
Class Champion
taffel - Lleinau Lwynog (SPC-SR1-1880)
Class Reserve Champion
Jack - A.D Cheeky Chester (SPC-SR1-1885)
3.
Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
4.
Örp - Brynmor (SPC-SR1-1765)
5.
Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
6.
Örp - Quentin (SPC-SR1-1754)
7.
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
8.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
9.
taffel - Cherrypond Top Notch (SPC-SR1-1891)
10.
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
11.
Milja - Llangennech Coed Drem (SPC-SR1-1707)
12.
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
13.
Milja - Gaddwr Fferyll (SPC-SR1-1702)
14.
Örp - Awstin (SPC-SR1-1764)
15.
taffel - Yr Ardalaidd Dawn (SPC-SR1-1823)
Class Champion
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
Class Reserve Champion
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
3.
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
4.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
5.
Örp - Saibh (SPC-MR2-1782)
6.
Milja - Glenwood Eirianwen (SPC-MR2-1713)
7.
Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
8.
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
9.
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
10.
Örp - Kirsteen (SPC-MR2-1774)
11.
tirppa - KW Tristyn (SPC-MR2-1785)
Class Champion
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
Class Reserve Champion
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
3.
Milja - Cedion Silver Comet (SPC-SR2-1710)
4.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
5.
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
6.
Milja - KW Caerwyn (SPC-SR2-1711)
7.
Örp - Manny (SPC-SR2-1776)
8.
Örp - Folant (SPC-SR2-1769)
9.
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
Class Champion
Örp - Christelle (SPC-MR3-1740)
Class Reserve Champion
Örp - Yvonne (SPC-MR3-1736)
3.
Örp - Karine (SPC-MR3-1748)
4.
Ireth - Brandee (SPC-MR3-1854)
5.
Örp - Adeline (SPC-MR3-1738)
Class Champion
Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
Class Reserve Champion
Örp - Noel (SPC-SR3-1751)
3.
Örp - Darcel (SPC-SR3-1741)
4.
Örp - Achim (SPC-SR3-1646)