1. Riding Class R1, tammat -
22/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
23/40
3. Riding Class R2, tammat -
15/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
11/40
5. Riding Class R3, tammat -
8/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
7/40
7. Driving Class R1, tammat -
13/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
10/40
9. Driving Class R2, tammat -
8/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
8/40
11. Driving Class R3, tammat -
4/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
5/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
15/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
18/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
13/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
9/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
5/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
4/40
Show Supreme Champion
Örp - Gaël (SPC-SR3-1744)
Show Reserve Champion
Ireth - Chinook's Eithan (SPC-SR3-1731)
3. Örp - Yvonne (SPC-MR3-1736)
4. Assi - Huvin Leverage (SPC-SR2-1612)
5. Örp - Blanche (SPC-MR3-1739)
6. Kiiskinen - Llanwrda Edris (SPC-MR2-1807)
7. Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
8. Disa - Moana's Anwar (SPC-SR2-1541)
9. Kiiskinen - Lemon (SPC-SR3-1793)
10. Örp - Waldo (SPC-SR1-1760)
11. Kiiskinen - C'bury Mairwen (SPC-MR1-1872)
12. Örp - Folant (SPC-SR2-1769)
13. Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
14. taffel - C'bury Cinnamon Chai (SPC-MR1-1804)
15. Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
16. tirppa - KW Tristyn (SPC-MR2-1785)
17. Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
18. Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
Class Champion
taffel - C'bury Cinnamon Chai (SPC-MR1-1804)
Class Reserve Champion
taffel - C'bury Cymreig Bonheddig (SPC-MR1-1805)
3.
Ireth - Lochlann Inri (SPC-MR1-1867)
4.
Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
5.
Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
6.
taffel - Cherrypond Cookie Crumbles (SPC-MR1-1803)
7.
Kiiskinen - Gwra Rhediad (SPC-MR1-1800)
8.
Disa - Cedion Cellwair Hwyl (SPC-MR1-1735)
9.
Örp - Orinda (SPC-MR1-1752)
10.
Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
11.
Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
12.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
13.
Milja - Llygedyn Caredd Heiliad (SPC-MR1-1706)
14.
Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
15.
Kiiskinen - Cysgod yn y Nos (SPC-MR1-1799)
16.
Kiiskinen - Coed Felen (SPC-MR1-1798)
17.
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
18.
Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
19.
Kiiskinen - Maldwyn Lywell (SPC-MR1-1792)
20.
Disa - Queen Gwenhwyfar (SPC-MR1-1727)
21. tirppa - Llygedyn Myfi Mai (SPC-MR1-1648)
22. taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
Class Champion
Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
Class Reserve Champion
taffel - Eironi Llewychaidd Dawn (SPC-SR1-1822)
3.
Milja - Caerwynant Bleiddian (SPC-SR1-1699)
4.
tirppa - Kingsfall Rhodri (SPC-SR1-1724)
5.
Kiiskinen - Kingsfall Fáelán (SPC-SR1-1725)
6.
Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
7.
Milja - Cedion Fforddiadwyedd (SPC-SR1-1700)
8.
tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
9.
Kiiskinen - Hasselbys Ffernfael (SPC-SR1-1791)
10.
Kiiskinen - Maerwyd Carwyn (SPC-SR1-1850)
11.
Kiiskinen - Cherrypond Merrion (SPC-SR1-1802)
12.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
13.
Disa - Rhydderfel Ceredig (SPC-SR1-1733)
14.
taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
15.
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
16.
taffel - Badwr Artagan Dawn (SPC-SR1-1824)
17.
taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
18.
Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
19.
Kiiskinen - Llanior Cradoe (SPC-SR1-1795)
20.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
21. Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
22. Örp - Pratt (SPC-SR1-1753)
23. tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
Class Champion
Kiiskinen - Llanwrda Edris (SPC-MR2-1807)
Class Reserve Champion
Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
3.
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
4.
dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
5.
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
6.
Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
7.
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
8.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
9.
Örp - Treasa (SPC-MR2-1783)
10.
Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
11.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
12.
Kiiskinen - Twynllanan Llewella (SPC-MR2-1853)
13.
Kiiskinen - C'bury Eirian (SPC-MR2-1871)
14.
Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
15.
Disa - Derynant Eirianedd (SPC-MR2-1726)
Class Champion
Disa - Moana's Anwar (SPC-SR2-1541)
Class Reserve Champion
Kiiskinen - Lystar Ddraig Mynydd (SPC-SR2-1881)
3.
Örp - Leighton (SPC-SR2-1775)
4.
Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
5.
Disa - Anfarwol Caregan Ciwt (SPC-SR2-1734)
6.
Örp - Ercwlff (SPC-SR2-1768)
7.
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
8.
Kiiskinen - Bodewryd Grigor (SPC-SR2-1852)
9.
Kiiskinen - Marwolaeth (SPC-SR2-1790)
10.
Örp - Osheen (SPC-SR2-1778)
11.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
Class Champion
Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
Class Reserve Champion
Örp - Zénaïde (SPC-MR3-1737)
3.
Kiiskinen - Sugarskull (SPC-MR3-1879)
4.
Kiiskinen - Eleutheria MPB (SPC-MR3-1878)
5.
Örp - Christelle (SPC-MR3-1740)
6.
Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
7.
Kiiskinen - Kruunun Lavender Blush (SPC-MR3-1794)
8.
Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
Class Champion
Kiiskinen - Lemon (SPC-SR3-1793)
Class Reserve Champion
Örp - Fortun (SPC-SR3-1743)
3.
Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
4.
Örp - Joakim (SPC-SR3-1747)
5.
Julia - Moonglitter (SPC-SR3-1680)
6.
Örp - Èdouard (SPC-SR3-1742)
7.
Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)
Class Champion
Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
Class Reserve Champion
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
3.
Örp - Zuleika (SPC-MR1-1763)
4.
Örp - Tabby (SPC-MR1-1757)
5.
Assi - Downs Magic Symphonie (SPC-MR1-1884)
6.
Kiiskinen - Rhediad Cefn Ceinwen (SPC-MR1-1873)
7.
Kiiskinen - Swffryd Mair (SPC-MR1-1851)
8.
Örp - Yuko (SPC-MR1-1762)
9.
Kiiskinen - Ceridwen 1727 (SPC-MR1-1876)
10.
Örp - Venetia (SPC-MR1-1759)
11.
Ireth - Tamsin (SPC-MR1-1869)
12.
Ireth - A.D. Olympé (SPC-MR1-1857)
13.
Kiiskinen - Rhosch Iorwen (SPC-MR1-1801)
Class Champion
Örp - Waldo (SPC-SR1-1760)
Class Reserve Champion
Örp - Upton (SPC-SR1-1758)
3.
Kiiskinen - Nydd Glyndwr (SPC-SR1-1797)
4.
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
5.
Kiiskinen - Mydr Llacheu (SPC-SR1-1796)
6.
Kiiskinen - Nwylln Arth Ddu (SPC-SR1-1874)
7.
Örp - Silvester (SPC-SR1-1756)
8.
Örp - Ximo (SPC-SR1-1761)
9.
Kiiskinen - Yale Yawin Dawn (SPC-SR1-1875)
10.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
Class Champion
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
Class Reserve Champion
Örp - Gwyneira (SPC-MR2-1770)
3.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
4.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
5.
Örp - Ilean (SPC-MR2-1772)
6.
Assi - Vadelmahurman Dolly Parts (SPC-MR2-1568)
7.
Örp - Jessalyn (SPC-MR2-1773)
8.
Örp - Heledd (SPC-MR2-1771)
Class Champion
Assi - Huvin Leverage (SPC-SR2-1612)
Class Reserve Champion
Örp - Paxton (SPC-SR2-1779)
3.
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
4.
Ireth - Genheit Deiniel (SPC-SR2-1860)
5.
Örp - Quinlan (SPC-SR2-1780)
6.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
7.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
8.
Örp - Neville (SPC-SR2-1777)
Class Champion
Örp - Blanche (SPC-MR3-1739)
Class Reserve Champion
Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
3.
Örp - Ulrike (SPC-MR3-1695)
4.
Örp - La Verne (SPC-MR3-1749)
Class Champion
Ireth - Chinook's Eithan (SPC-SR3-1731)
Class Reserve Champion
Örp - Darcel (SPC-SR3-1741)
3.
Örp - Werner (SPC-SR3-1697)
4.
Örp - Harvey (SPC-SR3-1745)
5.
Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
Class Champion
Kiiskinen - C'bury Mairwen (SPC-MR1-1872)
Class Reserve Champion
Milja - Ddwen Morina (SPC-MR1-1705)
3.
Julia - Kayleigh (SPC-MR1-1679)
4.
Ireth - Namys Merando (SPC-MR1-1929)
5.
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
6.
Örp - Dilys (SPC-MR1-1767)
7.
Örp - Ceinwen (SPC-MR1-1766)
8.
Ireth - Lily Eloisa (SPC-MR1-1855)
9.
Milja - Caellaith Primrose (SPC-MR1-1703)
10.
Örp - Racquel (SPC-MR1-1755)
11.
Milja - Frdwy Beti (SPC-MR1-1709)
12.
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
13.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
14.
Kiiskinen - Rhediad Seirian (SPC-MR1-1877)
15.
Assi - Brenarth Dawel Pryder (SPC-MR1-1883)
Class Champion
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
Class Reserve Champion
Kiiskinen - Cherrypond Chickasaw (SPC-SR1-1886)
3.
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
4.
Örp - Awstin (SPC-SR1-1764)
5.
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
6.
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
7.
taffel - Lleinau Lwynog (SPC-SR1-1880)
8.
Örp - Brynmor (SPC-SR1-1765)
9.
taffel - Yr Ardalaidd Dawn (SPC-SR1-1823)
10.
Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
11.
Milja - Llangennech Coed Drem (SPC-SR1-1707)
12.
Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
13.
Kiiskinen - Lystar Craith Ysgarlad (SPC-SR1-1882)
14.
Jack - A.D Cheeky Chester (SPC-SR1-1885)
15.
Örp - Quentin (SPC-SR1-1754)
16.
Assi - Caerwent Coch Gwilym (SPC-SR1-1678)
17.
taffel - Cherrypond Top Notch (SPC-SR1-1891)
18.
Milja - Gaddwr Fferyll (SPC-SR1-1702)
Class Champion
tirppa - KW Tristyn (SPC-MR2-1785)
Class Reserve Champion
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
3.
Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
4.
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
5.
Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
6.
Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
7.
Örp - Saibh (SPC-MR2-1782)
8.
Örp - Kirsteen (SPC-MR2-1774)
9.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
10.
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
11.
Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
12.
Örp - Reannon (SPC-MR2-1781)
13.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
Class Champion
Örp - Folant (SPC-SR2-1769)
Class Reserve Champion
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
3.
Milja - Cedion Silver Comet (SPC-SR2-1710)
4.
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
5.
Örp - Manny (SPC-SR2-1776)
6.
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
7.
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
8.
Milja - KW Caerwyn (SPC-SR2-1711)
9.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
Class Champion
Örp - Yvonne (SPC-MR3-1736)
Class Reserve Champion
Ireth - Brandee (SPC-MR3-1854)
3.
Örp - Adeline (SPC-MR3-1738)
4.
Örp - Ilyse (SPC-MR3-1746)
5.
Örp - Karine (SPC-MR3-1748)
Class Champion
Örp - Gaël (SPC-SR3-1744)
Class Reserve Champion
Örp - Achim (SPC-SR3-1646)
3.
Örp - Manuel (SPC-SR3-1750)
4.
Örp - Noel (SPC-SR3-1751)