1. Riding Class R1, tammat -
22/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
23/40
3. Riding Class R2, tammat -
16/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
11/40
5. Riding Class R3, tammat -
8/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
6/40
7. Driving Class R1, tammat -
13/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
10/40
9. Driving Class R2, tammat -
8/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
8/40
11. Driving Class R3, tammat -
4/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
5/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
15/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
17/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
12/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
9/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
5/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
5/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Örp - Achim (SPC-SR3-1646)
Show Reserve Champion
Assi - Vadelmahurman Dolly Parts (SPC-MR2-1568)
3. Örp - Yvonne (SPC-MR3-1736)
4. Örp - Blanche (SPC-MR3-1739)
5. Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
6. Örp - Zénaïde (SPC-MR3-1737)
7. Ireth - A.D. Olympé (SPC-MR1-1857)
8. Disa - Derynant Eirianedd (SPC-MR2-1726)
9. Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
10. Milja - Frdwy Beti (SPC-MR1-1709)
11. Kiiskinen - Maldwyn Lywell (SPC-MR1-1792)
12. Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
13. Disa - Anfarwol Caregan Ciwt (SPC-SR2-1734)
14. Kiiskinen - Nydd Glyndwr (SPC-SR1-1797)
15. Örp - Fortun (SPC-SR3-1743)
16. tirppa - Kingsfall Rhodri (SPC-SR1-1724)
17. Örp - Quinlan (SPC-SR2-1780)
18. Ireth - Chinook's Eithan (SPC-SR3-1731)
Class Champion
Kiiskinen - Maldwyn Lywell (SPC-MR1-1792)
Class Reserve Champion
Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
3.
Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
4.
Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
5.
Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
6.
taffel - C'bury Cinnamon Chai (SPC-MR1-1804)
7.
Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
8.
Kiiskinen - Cysgod yn y Nos (SPC-MR1-1799)
9.
tirppa - Llygedyn Myfi Mai (SPC-MR1-1648)
10.
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
11.
Örp - Orinda (SPC-MR1-1752)
12.
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
13.
Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
14.
Ireth - Lochlann Inri (SPC-MR1-1867)
15.
Kiiskinen - Coed Felen (SPC-MR1-1798)
16.
Disa - Cedion Cellwair Hwyl (SPC-MR1-1735)
17.
Milja - Llygedyn Caredd Heiliad (SPC-MR1-1706)
18.
Kiiskinen - Gwra Rhediad (SPC-MR1-1800)
19.
taffel - Cherrypond Cookie Crumbles (SPC-MR1-1803)
20.
Disa - Queen Gwenhwyfar (SPC-MR1-1727)
21. Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
22. taffel - C'bury Cymreig Bonheddig (SPC-MR1-1805)
Class Champion
tirppa - Kingsfall Rhodri (SPC-SR1-1724)
Class Reserve Champion
tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
3.
taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
4.
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
5.
Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
6.
taffel - Eironi Llewychaidd Dawn (SPC-SR1-1822)
7.
Kiiskinen - Llanior Cradoe (SPC-SR1-1795)
8.
Milja - Cedion Fforddiadwyedd (SPC-SR1-1700)
9.
Kiiskinen - Cherrypond Merrion (SPC-SR1-1802)
10.
taffel - Badwr Artagan Dawn (SPC-SR1-1824)
11.
Kiiskinen - Kingsfall Fáelán (SPC-SR1-1725)
12.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
13.
Kiiskinen - Hasselbys Ffernfael (SPC-SR1-1791)
14.
Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
15.
Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
16.
Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
17.
Kiiskinen - Maerwyd Carwyn (SPC-SR1-1850)
18.
Milja - Caerwynant Bleiddian (SPC-SR1-1699)
19.
tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
20.
Örp - Pratt (SPC-SR1-1753)
21. Disa - Rhydderfel Ceredig (SPC-SR1-1733)
22. Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
23. taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
Class Champion
Disa - Derynant Eirianedd (SPC-MR2-1726)
Class Reserve Champion
Örp - Treasa (SPC-MR2-1783)
3.
Kiiskinen - Llanwrda Edris (SPC-MR2-1807)
4.
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
5.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
6.
tirppa - KW Tristyn (SPC-MR2-1785)
7.
dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
8.
Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
9.
Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
10.
Kiiskinen - C'bury Eirian (SPC-MR2-1871)
11.
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
12.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
13.
Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
14.
Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
15.
Kiiskinen - Twynllanan Llewella (SPC-MR2-1853)
16.
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
Class Champion
Disa - Anfarwol Caregan Ciwt (SPC-SR2-1734)
Class Reserve Champion
Örp - Osheen (SPC-SR2-1778)
3.
Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
4.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
5.
Örp - Ercwlff (SPC-SR2-1768)
6.
Örp - Leighton (SPC-SR2-1775)
7.
Kiiskinen - Marwolaeth (SPC-SR2-1790)
8.
Kiiskinen - Lystar Ddraig Mynydd (SPC-SR2-1881)
9.
Kiiskinen - Bodewryd Grigor (SPC-SR2-1852)
10.
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
11.
Disa - Moana's Anwar (SPC-SR2-1541)
Class Champion
Örp - Zénaïde (SPC-MR3-1737)
Class Reserve Champion
Kiiskinen - Kruunun Lavender Blush (SPC-MR3-1794)
3.
Kiiskinen - Sugarskull (SPC-MR3-1879)
4.
Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
5.
Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
6.
Örp - Christelle (SPC-MR3-1740)
7.
Kiiskinen - Eleutheria MPB (SPC-MR3-1878)
8.
Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
Class Champion
Örp - Fortun (SPC-SR3-1743)
Class Reserve Champion
Kiiskinen - Lemon (SPC-SR3-1793)
3.
Örp - Joakim (SPC-SR3-1747)
4.
Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)
5.
Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
6.
Örp - Èdouard (SPC-SR3-1742)
Class Champion
Ireth - A.D. Olympé (SPC-MR1-1857)
Class Reserve Champion
Kiiskinen - Rhosch Iorwen (SPC-MR1-1801)
3.
Ireth - Tamsin (SPC-MR1-1869)
4.
Örp - Venetia (SPC-MR1-1759)
5.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
6.
Kiiskinen - Ceridwen 1727 (SPC-MR1-1876)
7.
Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
8.
Örp - Yuko (SPC-MR1-1762)
9.
Kiiskinen - Swffryd Mair (SPC-MR1-1851)
10.
Örp - Tabby (SPC-MR1-1757)
11.
Assi - Downs Magic Symphonie (SPC-MR1-1884)
12.
Örp - Zuleika (SPC-MR1-1763)
13.
Kiiskinen - Rhediad Cefn Ceinwen (SPC-MR1-1873)
Class Champion
Kiiskinen - Nydd Glyndwr (SPC-SR1-1797)
Class Reserve Champion
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
3.
Örp - Ximo (SPC-SR1-1761)
4.
Kiiskinen - Mydr Llacheu (SPC-SR1-1796)
5.
Örp - Upton (SPC-SR1-1758)
6.
Örp - Waldo (SPC-SR1-1760)
7.
Kiiskinen - Nwylln Arth Ddu (SPC-SR1-1874)
8.
Kiiskinen - Yale Yawin Dawn (SPC-SR1-1875)
9.
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
10.
Örp - Silvester (SPC-SR1-1756)
Class Champion
Assi - Vadelmahurman Dolly Parts (SPC-MR2-1568)
Class Reserve Champion
Örp - Heledd (SPC-MR2-1771)
3.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
4.
Örp - Gwyneira (SPC-MR2-1770)
5.
Örp - Ilean (SPC-MR2-1772)
6.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
7.
Örp - Jessalyn (SPC-MR2-1773)
8.
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
Class Champion
Örp - Quinlan (SPC-SR2-1780)
Class Reserve Champion
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
3.
Ireth - Genheit Deiniel (SPC-SR2-1860)
4.
Örp - Paxton (SPC-SR2-1779)
5.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
6.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
7.
Örp - Neville (SPC-SR2-1777)
8.
Assi - Huvin Leverage (SPC-SR2-1612)
Class Champion
Örp - Blanche (SPC-MR3-1739)
Class Reserve Champion
Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
3.
Örp - Ulrike (SPC-MR3-1695)
4.
Örp - La Verne (SPC-MR3-1749)
Class Champion
Ireth - Chinook's Eithan (SPC-SR3-1731)
Class Reserve Champion
Örp - Werner (SPC-SR3-1697)
3.
Örp - Harvey (SPC-SR3-1745)
4.
Örp - Darcel (SPC-SR3-1741)
5.
Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
Class Champion
Milja - Frdwy Beti (SPC-MR1-1709)
Class Reserve Champion
Julia - Kayleigh (SPC-MR1-1679)
3.
Kiiskinen - Rhediad Seirian (SPC-MR1-1877)
4.
Ireth - Lily Eloisa (SPC-MR1-1855)
5.
Ireth - Namys Merando (SPC-MR1-1929)
6.
Kiiskinen - C'bury Mairwen (SPC-MR1-1872)
7.
Milja - Caellaith Primrose (SPC-MR1-1703)
8.
Milja - Ddwen Morina (SPC-MR1-1705)
9.
Örp - Dilys (SPC-MR1-1767)
10.
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
11.
Örp - Racquel (SPC-MR1-1755)
12.
Assi - Brenarth Dawel Pryder (SPC-MR1-1883)
13.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
14.
Örp - Ceinwen (SPC-MR1-1766)
15.
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
Class Champion
Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
Class Reserve Champion
Kiiskinen - Cherrypond Chickasaw (SPC-SR1-1886)
3.
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
4.
taffel - Lleinau Lwynog (SPC-SR1-1880)
5.
Milja - Gaddwr Fferyll (SPC-SR1-1702)
6.
Milja - Llangennech Coed Drem (SPC-SR1-1707)
7.
Örp - Quentin (SPC-SR1-1754)
8.
taffel - Yr Ardalaidd Dawn (SPC-SR1-1823)
9.
Assi - Caerwent Coch Gwilym (SPC-SR1-1678)
10.
Milja - Rhys Brychan (SPC-SR1-1708)
11.
taffel - Cherrypond Top Notch (SPC-SR1-1891)
12.
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
13.
Örp - Brynmor (SPC-SR1-1765)
14.
Kiiskinen - Lystar Craith Ysgarlad (SPC-SR1-1882)
15.
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
16.
Örp - Awstin (SPC-SR1-1764)
17.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
Class Champion
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
Class Reserve Champion
Örp - Saibh (SPC-MR2-1782)
3.
Örp - Reannon (SPC-MR2-1781)
4.
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
5.
Milja - Glenwood Eirianwen (SPC-MR2-1713)
6.
Örp - Kirsteen (SPC-MR2-1774)
7.
Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
8.
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
9.
Milja - Gorllewinol Merch (SPC-MR2-1712)
10.
Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
11.
Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
12.
Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
Class Champion
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
Class Reserve Champion
Örp - Folant (SPC-SR2-1769)
3.
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
4.
Örp - Manny (SPC-SR2-1776)
5.
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
6.
Milja - KW Caerwyn (SPC-SR2-1711)
7.
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
8.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
9.
Milja - Cedion Silver Comet (SPC-SR2-1710)
Class Champion
Örp - Yvonne (SPC-MR3-1736)
Class Reserve Champion
Örp - Karine (SPC-MR3-1748)
3.
Örp - Ilyse (SPC-MR3-1746)
4.
Örp - Adeline (SPC-MR3-1738)
5.
Ireth - Brandee (SPC-MR3-1854)
Class Champion
Örp - Achim (SPC-SR3-1646)
Class Reserve Champion
Örp - Noel (SPC-SR3-1751)
3.
Örp - Manuel (SPC-SR3-1750)
4.
Örp - Gaël (SPC-SR3-1744)
5.
Julia - Moonglitter (SPC-SR3-1680)