1. Riding Class R1, tammat -
19/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
16/40
3. Riding Class R2, tammat -
11/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
10/40
5. Riding Class R3, tammat -
5/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
4/40
7. Driving Class R1, tammat -
12/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
10/40
9. Driving Class R2, tammat -
12/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
12/40
11. Driving Class R3, tammat -
4/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
5/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
16/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
20/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
17/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
13/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
5/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
5/40
Show Supreme Champion
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
Show Reserve Champion
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
3. taffel - Badwr Artagan Dawn (SPC-SR1-1824)
4. Örp - Joakim (SPC-SR3-1747)
5. Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
6. Milja - Rhys Brychan (SPC-SR1-1708)
7. neon - Cefnmoor Teagan (SPC-SR2-1811)
8. Örp - Ilyse (SPC-MR3-1746)
9. Örp - Darcel (SPC-SR3-1741)
10. Katy - Padenmoor Vapor (SPC-SR2-1911)
11. Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
12. Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)
13. Katy - Cefnmoor Twyla (SPC-MR1-1818)
14. Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
15. Örp - Zénaïde (SPC-MR3-1737)
16. Örp - Dilys (SPC-MR1-1767)
17. Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
18. Örp - La Verne (SPC-MR3-1749)
Class Champion
Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
Class Reserve Champion
Milja - Caellaith Primrose (SPC-MR1-1703)
3.
Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
4.
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
5.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
6.
Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
7.
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
8.
Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
9.
taffel - C'bury Cymreig Bonheddig (SPC-MR1-1805)
10.
Milja - Llygedyn Caredd Heiliad (SPC-MR1-1706)
11.
Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
12.
Ireth - Lochlann Inri (SPC-MR1-1867)
13.
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
14.
Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
15.
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
16.
Milja - Cedion Eres Carys (SPC-MR1-1704)
17.
taffel - Cherrypond Cookie Crumbles (SPC-MR1-1803)
18.
taffel - C'bury Cinnamon Chai (SPC-MR1-1804)
19.
Örp - Orinda (SPC-MR1-1752)
Class Champion
taffel - Badwr Artagan Dawn (SPC-SR1-1824)
Class Reserve Champion
Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
3.
Milja - Cedion Fforddiadwyedd (SPC-SR1-1700)
4.
Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
5.
taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
6.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
7.
Milja - Caerwynant Bleiddian (SPC-SR1-1699)
8.
taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
9.
Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
10.
Örp - Pratt (SPC-SR1-1753)
11.
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
12.
Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
13.
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
14.
taffel - Eironi Llewychaidd Dawn (SPC-SR1-1822)
15.
Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
16.
Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
Class Champion
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Maize (SPC-MR2-1918)
3.
Katy - Jamrhos Sapphire (SPC-MR2-1906)
4.
Katy - Cefnmoor Lavender (SPC-MR2-1922)
5.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
6.
Örp - Treasa (SPC-MR2-1783)
7.
dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
8.
Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
9.
Katy - Newyddllyn Mint (SPC-MR2-1912)
10.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
11.
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
Class Champion
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
Class Reserve Champion
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
3.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
4.
Katy - Beddrhiw Blizzard (SPC-SR2-1907)
5.
Örp - Osheen (SPC-SR2-1778)
6.
Katy - Beddrhiw Overcast (SPC-SR2-1913)
7.
Katy - Agateyard Whiteout (SPC-SR2-1915)
8.
Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
9.
Örp - Ercwlff (SPC-SR2-1768)
10.
Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
Class Champion
Örp - Zénaïde (SPC-MR3-1737)
Class Reserve Champion
Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
3.
Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
4.
Örp - Christelle (SPC-MR3-1740)
5.
Ireth - Brandee (SPC-MR3-1854)
Class Champion
Örp - Joakim (SPC-SR3-1747)
Class Reserve Champion
Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
3.
Örp - Fortun (SPC-SR3-1743)
4.
Örp - Èdouard (SPC-SR3-1742)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Twyla (SPC-MR1-1818)
Class Reserve Champion
Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
3.
Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
4.
Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
5.
Assi - Downs Magic Symphonie (SPC-MR1-1884)
6.
Örp - Yuko (SPC-MR1-1762)
7.
Ireth - A.D. Olympé (SPC-MR1-1857)
8.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
9.
Katy - Cefnmoor Wynona (SPC-MR1-1815)
10.
Örp - Venetia (SPC-MR1-1759)
11.
Örp - Tabby (SPC-MR1-1757)
12.
Örp - Zuleika (SPC-MR1-1763)
Class Champion
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
Class Reserve Champion
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
3.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
4.
Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
5.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
6.
Örp - Silvester (SPC-SR1-1756)
7.
Örp - Waldo (SPC-SR1-1760)
8.
Örp - Ximo (SPC-SR1-1761)
9.
Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
10.
Örp - Upton (SPC-SR1-1758)
Class Champion
Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
Class Reserve Champion
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
3.
Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
4.
Katy - Cefnmoor Sable (SPC-MR2-1810)
5.
neon - Cefnmoor Rosa (SPC-MR2-1809)
6.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
7.
Katy - Dwfrmoor Karat (SPC-MR2-1916)
8.
Katy - Cefnmoor Raven (SPC-MR2-1814)
9.
Örp - Jessalyn (SPC-MR2-1773)
10.
Örp - Ilean (SPC-MR2-1772)
11.
Örp - Heledd (SPC-MR2-1771)
12.
Örp - Gwyneira (SPC-MR2-1770)
Class Champion
neon - Cefnmoor Teagan (SPC-SR2-1811)
Class Reserve Champion
Assi - Huvin Leverage (SPC-SR2-1612)
3.
Katy - Cefnmoor Typhoon (SPC-SR2-1923)
4.
Örp - Quinlan (SPC-SR2-1780)
5.
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
6.
Katy - Cefnmoor Spencer (SPC-SR2-1812)
7.
Örp - Neville (SPC-SR2-1777)
8.
Katy - Cefnmoor Shaw (SPC-SR2-1813)
9.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
10.
Ireth - Genheit Deiniel (SPC-SR2-1860)
11.
Örp - Paxton (SPC-SR2-1779)
12.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
Class Champion
Örp - La Verne (SPC-MR3-1749)
Class Reserve Champion
Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
3.
Örp - Blanche (SPC-MR3-1739)
4.
Örp - Ulrike (SPC-MR3-1695)
Class Champion
Örp - Darcel (SPC-SR3-1741)
Class Reserve Champion
Örp - Werner (SPC-SR3-1697)
3.
Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
4.
Örp - Harvey (SPC-SR3-1745)
5.
Ireth - Chinook's Eithan (SPC-SR3-1731)
Class Champion
Örp - Dilys (SPC-MR1-1767)
Class Reserve Champion
Milja - Frdwy Beti (SPC-MR1-1709)
3.
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
4.
taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
5.
Milja - Ddwen Morina (SPC-MR1-1705)
6.
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
7.
Katy - Pineacres Kara (SPC-MR1-1830)
8.
Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
9.
Örp - Racquel (SPC-MR1-1755)
10.
Ireth - Tamsin (SPC-MR1-1869)
11.
Assi - Brenarth Dawel Pryder (SPC-MR1-1883)
12.
Ireth - Lily Eloisa (SPC-MR1-1855)
13.
Örp - Ceinwen (SPC-MR1-1766)
14.
Katy - Morningside Rheanna (SPC-MR1-1838)
15.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
16.
Katy - Sashmoor Velvet (SPC-MR1-1832)
Class Champion
Milja - Rhys Brychan (SPC-SR1-1708)
Class Reserve Champion
Katy - Starush Burton (SPC-SR1-1833)
3.
Milja - Gaddwr Fferyll (SPC-SR1-1702)
4.
taffel - Lleinau Lwynog (SPC-SR1-1880)
5.
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
6.
taffel - Yr Ardalaidd Dawn (SPC-SR1-1823)
7.
Assi - Caerwent Coch Gwilym (SPC-SR1-1678)
8.
taffel - Cherrypond Top Notch (SPC-SR1-1891)
9.
Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
10.
Katy - Sashmoor Whitaker (SPC-SR1-1831)
11.
Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
12.
Katy - Storm's Linwood (SPC-SR1-1835)
13.
Örp - Awstin (SPC-SR1-1764)
14.
Milja - Llangennech Coed Drem (SPC-SR1-1707)
15.
Örp - Brynmor (SPC-SR1-1765)
16.
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
17.
Katy - Storm's Saratoga (SPC-SR1-1834)
18.
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
19.
Jack - A.D Cheeky Chester (SPC-SR1-1885)
20.
Örp - Quentin (SPC-SR1-1754)
Class Champion
Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
Class Reserve Champion
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
3.
Örp - Reannon (SPC-MR2-1781)
4.
Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
5.
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
6.
Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
7.
Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
8.
Örp - Saibh (SPC-MR2-1782)
9.
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
10.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
11.
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
12.
Assi - Vadelmahurman Dolly Parts (SPC-MR2-1568)
13.
Katy - Applepentre Sugarplum (SPC-MR2-1914)
14.
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
15.
Katy - Cefnmoor Ravenna (SPC-MR2-1598)
16.
Örp - Kirsteen (SPC-MR2-1774)
17.
Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
Class Champion
Katy - Padenmoor Vapor (SPC-SR2-1911)
Class Reserve Champion
Milja - KW Caerwyn (SPC-SR2-1711)
3.
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
4.
Katy - Padenmoor Frost (SPC-SR2-1903)
5.
Katy - Newyddllyn Fortune Cookie (SPC-SR2-1901)
6.
Örp - Folant (SPC-SR2-1769)
7.
Örp - Leighton (SPC-SR2-1775)
8.
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
9.
Katy - Foxtail Metal (SPC-SR2-1905)
10.
Milja - Cedion Silver Comet (SPC-SR2-1710)
11.
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
12.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
13.
Örp - Manny (SPC-SR2-1776)
Class Champion
Örp - Ilyse (SPC-MR3-1746)
Class Reserve Champion
Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
3.
Örp - Yvonne (SPC-MR3-1736)
4.
Örp - Karine (SPC-MR3-1748)
5.
Örp - Adeline (SPC-MR3-1738)
Class Champion
Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)
Class Reserve Champion
Örp - Gaël (SPC-SR3-1744)
3.
Örp - Achim (SPC-SR3-1646)
4.
Örp - Noel (SPC-SR3-1751)
5.
Örp - Manuel (SPC-SR3-1750)