1. Riding Class R1, tammat -
23/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
20/40
3. Riding Class R2, tammat -
17/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
14/40
5. Riding Class R3, tammat -
14/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
8/40
7. Driving Class R1, tammat -
11/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
14/40
9. Driving Class R2, tammat -
11/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
13/40
11. Driving Class R3, tammat -
6/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
7/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
16/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
18/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
15/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
14/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
5/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
6/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Katy - Cefnmoor Garret (SPC-SR1-1602)
Show Reserve Champion
Örp - Joakim (SPC-SR3-1747)
3. Katy - Cefnmoor Lavender (SPC-MR2-1922)
4. Veera R. - Alhem's Rita (SPC-MR3-1232)
5. Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
6. Ireth - Genheit Deiniel (SPC-SR2-1860)
7. Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
8. Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
9. Katy - Cefnmoor Rollo (SPC-SR1-1817)
10. Järndälden - Viggo (SPC-SR3-1625)
11. Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)
12. Örp - Paxton (SPC-SR2-1779)
13. Katy - Cefnmoor Willa (SPC-MR1-1605)
14. Ireth - Tamsin (SPC-MR1-1869)
15. Örp - Heledd (SPC-MR2-1771)
16. Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
17. Katy - Brooklime Charis (SPC-MR1-1826)
18. Katy - Beddrhiw Blizzard (SPC-SR2-1907)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Willa (SPC-MR1-1605)
Class Reserve Champion
taffel - C'bury Cymreig Bonheddig (SPC-MR1-1805)
3.
Hemsbury - Pontypridd Guinevere (SPC-MR1-802)
4.
Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
5.
taffel - C'bury Cinnamon Chai (SPC-MR1-1804)
6.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
7.
Katy - Cefnmoor Nelle (SPC-MR1-1603)
8.
Milja - Llygedyn Caredd Heiliad (SPC-MR1-1706)
9.
Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
10.
Hemsbury - Storyteller's Taranis (SPC-MR1-225)
11.
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
12.
Milja - Cedion Eres Carys (SPC-MR1-1704)
13.
Katy - Brooklime Agrona (SPC-MR1-1825)
14.
Milja - Caellaith Primrose (SPC-MR1-1703)
15.
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
16.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
17.
Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
18.
Hemsbury - Golden Criminal (SPC-MR1-74)
19.
taffel - Cherrypond Cookie Crumbles (SPC-MR1-1803)
20.
Veera R. - Shamrock's Deborah (SPC-MR1-1253)
21. Ireth - A.D. Olympé (SPC-MR1-1857)
22. Örp - Orinda (SPC-MR1-1752)
23. Veera R. - Show's Trixie (SPC-MR1-1295)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Garret (SPC-SR1-1602)
Class Reserve Champion
taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
3.
Veera R. - Show's Fingall (SPC-SR1-1294)
4.
taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
5.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
6.
Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
7.
Örp - Pratt (SPC-SR1-1753)
8.
taffel - Eironi Llewychaidd Dawn (SPC-SR1-1822)
9.
Milja - Gaddwr Fferyll (SPC-SR1-1702)
10.
Katy - Cedion Hwyrfrydig Rhocyn (SPC-SR1-1717)
11.
Hemsbury - Storyteller's Dracula (SPC-SR1-48)
12.
Milja - Caerwynant Bleiddian (SPC-SR1-1699)
13.
Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
14.
Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
15.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
16.
Katy - Brooklime Triston (SPC-SR1-1827)
17.
taffel - Badwr Artagan Dawn (SPC-SR1-1824)
18.
Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
19.
Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
20.
Veera R. - Cowslip (SPC-SR1-1160)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Lavender (SPC-MR2-1922)
Class Reserve Champion
Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
3.
Katy - Cefnmoor Maize (SPC-MR2-1918)
4.
Veera R. - Maddocks Mulan (SPC-MR2-1732)
5.
Katy - Cefnmoor Ravenna (SPC-MR2-1598)
6.
Hemsbury - Queen's Crescent (SPC-MR2-100)
7.
Veera R. - Nerywick Fairy Cake (SPC-MR2-1289)
8.
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
9.
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
10.
Veera R. - Lilymoor Spica (SPC-MR2-1236)
11.
dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
12.
Veera R. - Taletha Syeira (SPC-MR2-1235)
13.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
14.
ScrewDriver - Cefnmoor Zinna (SPC-MR2-1596)
15.
Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
16.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
17.
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
Class Champion
Katy - Beddrhiw Blizzard (SPC-SR2-1907)
Class Reserve Champion
Örp - Ercwlff (SPC-SR2-1768)
3.
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
4.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
5.
Veera R. - Delicious Lancelot (SPC-SR2-1237)
6.
Katy - Agateyard Whiteout (SPC-SR2-1915)
7.
Örp - Osheen (SPC-SR2-1778)
8.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
9.
Veera R. - Funfair's Frost Flip (SPC-SR2-1239)
10.
Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
11.
Katy - Beddrhiw Overcast (SPC-SR2-1913)
12.
Jannica - Ponipalleron Pablo (SPC-SR2-1240)
13.
Veera R. - Lilymoor Yorick (SPC-SR2-1238)
14.
taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
Class Champion
Veera R. - Alhem's Rita (SPC-MR3-1232)
Class Reserve Champion
Hemsbury - Gingerbread (SPC-MR3-1388)
3.
Veera R. - Cresendo's Disa (SPC-MR3-1233)
4.
Örp - Zénaïde (SPC-MR3-1737)
5.
Jayde Wuopio - Griet Sadie (SPC-MR3-705)
6.
Jayde Wuopio - Northern Gold (SPC-MR3-707)
7.
Ireth - Brandee (SPC-MR3-1854)
8.
Örp - Christelle (SPC-MR3-1740)
9.
Hemsbury - Hemsbury Karnilla (SPC-MR3-803)
10.
Jayde Wuopio - Eiddwen Hadewych (SPC-MR3-706)
11.
Veera R. - Elfengård Rosita (SPC-MR3-1234)
12.
Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
13.
Veera R. - Alice Hopp (SPC-MR3-1231)
14.
Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
Class Champion
Örp - Joakim (SPC-SR3-1747)
Class Reserve Champion
Örp - Èdouard (SPC-SR3-1742)
3.
Veera R. - Roloredico Rewa (SPC-SR3-1161)
4.
Veera R. - Grindeldore (SPC-SR3-1230)
5.
Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
6.
Veera R. - Sniffles and Snookums (SPC-SR3-1162)
7.
Veera R. - Nerywick Silver Flash (SPC-SR3-1185)
8.
Örp - Fortun (SPC-SR3-1743)
Class Champion
Ireth - Tamsin (SPC-MR1-1869)
Class Reserve Champion
Ireth - Lochlann Inri (SPC-MR1-1867)
3.
Katy - Cefnmoor Odetta (SPC-MR1-1816)
4.
Sakkura - Cefnmoor Maura (SPC-MR1-1820)
5.
Örp - Venetia (SPC-MR1-1759)
6.
Örp - Zuleika (SPC-MR1-1763)
7.
Örp - Yuko (SPC-MR1-1762)
8.
Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
9.
Katy - Cefnmoor Mandi (SPC-MR1-1610)
10.
Örp - Tabby (SPC-MR1-1757)
11.
Katy - Cefnmoor Bertha (SPC-MR1-1848)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Rollo (SPC-SR1-1817)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Nelson (SPC-SR1-1821)
3.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
4.
Lumikatti - Awyr Barcud (SPC-SR1-1888)
5.
Örp - Waldo (SPC-SR1-1760)
6.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
7.
Jere - Mr. Mischief (SPC-SR1-1061)
8.
Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
9.
Örp - Upton (SPC-SR1-1758)
10.
Örp - Silvester (SPC-SR1-1756)
11.
Jere - Ap Awel Haf (SPC-SR1-1887)
12.
Katy - Cefnmoor River (SPC-SR1-1609)
13.
Örp - Ximo (SPC-SR1-1761)
14.
Jere - Rhyddhad (SPC-SR1-1889)
Class Champion
Örp - Heledd (SPC-MR2-1771)
Class Reserve Champion
Veera R. - Pumpkin Pie SBS (SPC-MR2-1187)
3.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
4.
Örp - Jessalyn (SPC-MR2-1773)
5.
Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
6.
Örp - Ilean (SPC-MR2-1772)
7.
neon - Cefnmoor Rosa (SPC-MR2-1809)
8.
Katy - Dwfrmoor Karat (SPC-MR2-1916)
9.
Örp - Gwyneira (SPC-MR2-1770)
10.
Katy - Cefnmoor Raven (SPC-MR2-1814)
11.
Katy - Cefnmoor Sable (SPC-MR2-1810)
Class Champion
Örp - Paxton (SPC-SR2-1779)
Class Reserve Champion
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
3.
Örp - Neville (SPC-SR2-1777)
4.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
5.
Katy - Cefnmoor Shaw (SPC-SR2-1813)
6.
Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
7.
Hemsbury - Gilbert (SPC-SR2-277)
8.
Katy - Cefnmoor Spencer (SPC-SR2-1812)
9.
Örp - Quinlan (SPC-SR2-1780)
10.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
11.
Katy - Cefnmoor Typhoon (SPC-SR2-1923)
12.
neon - Cefnmoor Teagan (SPC-SR2-1811)
13.
Hemsbury - Tinkerbill (SPC-SR2-273)
Class Champion
Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
Class Reserve Champion
Örp - Adeline (SPC-MR3-1738)
3.
Järndälden - Liselotte (SPC-MR3-1627)
4.
Örp - Blanche (SPC-MR3-1739)
5.
Örp - Ulrike (SPC-MR3-1695)
6.
Järndälden - Freckle (SPC-MR3-1628)
Class Champion
Järndälden - Viggo (SPC-SR3-1625)
Class Reserve Champion
Örp - Werner (SPC-SR3-1697)
3.
Järndälden - Amadeus (SPC-SR3-1626)
4.
Örp - Darcel (SPC-SR3-1741)
5.
Örp - Harvey (SPC-SR3-1745)
6.
Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
7.
Ireth - Chinook's Eithan (SPC-SR3-1731)
Class Champion
Katy - Brooklime Charis (SPC-MR1-1826)
Class Reserve Champion
taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
3.
Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
4.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
5.
Katy - Copperhill Trinity (SPC-MR1-526)
6.
Örp - Racquel (SPC-MR1-1755)
7.
Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
8.
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
9.
Ireth - Lily Eloisa (SPC-MR1-1855)
10.
Milja - Ddwen Morina (SPC-MR1-1705)
11.
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
12.
Örp - Ceinwen (SPC-MR1-1766)
13.
Örp - Dilys (SPC-MR1-1767)
14.
Milja - Frdwy Beti (SPC-MR1-1709)
15.
taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
16.
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
Class Champion
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
Class Reserve Champion
Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
3.
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
4.
taffel - Lleinau Lwynog (SPC-SR1-1880)
5.
Katy - Starush Burton (SPC-SR1-1833)
6.
Örp - Brynmor (SPC-SR1-1765)
7.
Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
8.
Örp - Awstin (SPC-SR1-1764)
9.
taffel - Yr Ardalaidd Dawn (SPC-SR1-1823)
10.
Milja - Rhys Brychan (SPC-SR1-1708)
11.
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
12.
Örp - Quentin (SPC-SR1-1754)
13.
Katy - Storm's Linwood (SPC-SR1-1835)
14.
Milja - Llangennech Coed Drem (SPC-SR1-1707)
15.
Katy - Pineacres Mordred (SPC-SR1-1829)
16.
Katy - Sashmoor Whitaker (SPC-SR1-1831)
17.
taffel - Cherrypond Top Notch (SPC-SR1-1891)
18.
Milja - Cedion Fforddiadwyedd (SPC-SR1-1700)
Class Champion
Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
Class Reserve Champion
Örp - Treasa (SPC-MR2-1783)
3.
Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
4.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
5.
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
6.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
7.
Örp - Saibh (SPC-MR2-1782)
8.
Örp - Kirsteen (SPC-MR2-1774)
9.
Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
10.
Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
11.
Örp - Reannon (SPC-MR2-1781)
12.
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
13.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
14.
Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
15.
Katy - Applepentre Sugarplum (SPC-MR2-1914)
Class Champion
Ireth - Genheit Deiniel (SPC-SR2-1860)
Class Reserve Champion
Katy - Newyddllyn Fortune Cookie (SPC-SR2-1901)
3.
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
4.
Örp - Manny (SPC-SR2-1776)
5.
Milja - KW Caerwyn (SPC-SR2-1711)
6.
Katy - Padenmoor Frost (SPC-SR2-1903)
7.
Örp - Folant (SPC-SR2-1769)
8.
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
9.
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
10.
Katy - Padenmoor Vapor (SPC-SR2-1911)
11.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
12.
Örp - Leighton (SPC-SR2-1775)
13.
Katy - Foxtail Metal (SPC-SR2-1905)
14.
Milja - Cedion Silver Comet (SPC-SR2-1710)
Class Champion
Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
Class Reserve Champion
Örp - La Verne (SPC-MR3-1749)
3.
Örp - Yvonne (SPC-MR3-1736)
4.
Örp - Karine (SPC-MR3-1748)
5.
Örp - Ilyse (SPC-MR3-1746)
Class Champion
Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)
Class Reserve Champion
Örp - Manuel (SPC-SR3-1750)
3.
Jayde Wuopio - Sokerikuun Synthwave (SPC-SR3-1642)
4.
Örp - Achim (SPC-SR3-1646)
5.
Örp - Gaël (SPC-SR3-1744)
6.
Örp - Noel (SPC-SR3-1751)