1. Riding Class R1, tammat -
16/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
18/40
3. Riding Class R2, tammat -
10/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
7/40
5. Riding Class R3, tammat -
3/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
5/40
7. Driving Class R1, tammat -
4/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
7/40
9. Driving Class R2, tammat -
12/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
11/40
11. Driving Class R3, tammat -
2/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
1/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
15/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
11/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
18/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
11/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
1/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
2/40
Show Supreme Champion
Ireth - Lochlann Inri (SPC-MR1-1867)
Show Reserve Champion
Meeri N. - Cosmicano (SPC-SR3-1864)
3. tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
4. taffel - C'bury Cinnamon Chai (SPC-MR1-1804)
5. Meeri N. - V.H. Audun (SPC-SR3-813)
6. Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
7. Meeri N. - Lavender Snilli (SPC-MR3-1861)
8. Ireth - Brandee (SPC-MR3-1854)
9. felissa - A.D. Shandora (SPC-MR2-1655)
10. Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
11. Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
12. dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
13. Milja - Frdwy Beti (SPC-MR1-1709)
14. Shannon. - Vehkakorven Minera (SPC-MR2-29)
15. Assi - Huvin Leverage (SPC-SR2-1612)
16. Meeri N. - Snilli Derrick (SPC-SR2-564)
17. Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)
18. felissa - Yentel Marshmallow (SPC-SR2-200)
Class Champion
taffel - C'bury Cinnamon Chai (SPC-MR1-1804)
Class Reserve Champion
Milja - Cedion Eres Carys (SPC-MR1-1704)
3.
Milja - Llygedyn Caredd Heiliad (SPC-MR1-1706)
4.
tirppa - Llygedyn Myfi Mai (SPC-MR1-1648)
5.
Milja - Ddwen Morina (SPC-MR1-1705)
6.
taffel - C'bury Cymreig Bonheddig (SPC-MR1-1805)
7.
Milja - Caellaith Primrose (SPC-MR1-1703)
8.
taffel - Cherrypond Cookie Crumbles (SPC-MR1-1803)
9.
Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
10.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
11.
Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
12.
Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
13.
Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
14.
Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
15.
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
16.
Ireth - Tamsin (SPC-MR1-1869)
Class Champion
tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
Class Reserve Champion
felissa - Vehkakorven Cadfael (SPC-SR1-10)
3.
Meeri N. - Arthfael Snilli (SPC-SR1-445)
4.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
5.
Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
6.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
7.
Kiiskinen - Kingsfall Fáelán (SPC-SR1-1725)
8.
taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
9.
tirppa - Kingsfall Rhodri (SPC-SR1-1724)
10.
taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
11.
Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
12.
taffel - Eironi Llewychaidd Dawn (SPC-SR1-1822)
13.
Disa - Rhydderfel Ceredig (SPC-SR1-1733)
14.
Meeri N. - Dirwyn Anwar Fflergant (SPC-SR1-811)
15.
tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
16.
Milja - Gaddwr Fferyll (SPC-SR1-1702)
17.
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
18.
taffel - Badwr Artagan Dawn (SPC-SR1-1824)
Class Champion
dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
Class Reserve Champion
felissa - Vinhan Londona (SPC-MR2-115)
3.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
4.
felissa - Yentel Primrose (SPC-MR2-70)
5.
Meeri N. - Snilli Bellamy (SPC-MR2-448)
6.
Meeri N. - Lillehammer v. Moons (SPC-MR2-1862)
7.
Disa - Derynant Eirianedd (SPC-MR2-1726)
8.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
9.
Meeri N. - Rhosyn Glendora (SPC-MR2-447)
10.
Meeri N. - Gwawr Snilli (SPC-MR2-509)
Class Champion
felissa - Yentel Marshmallow (SPC-SR2-200)
Class Reserve Champion
Disa - Anfarwol Caregan Ciwt (SPC-SR2-1734)
3.
felissa - Llywarch Rewa (SPC-SR2-93)
4.
Disa - Moana's Anwar (SPC-SR2-1541)
5.
felissa - Tif Tamir (SPC-SR2-1448)
6.
felissa - Yentel Leonard (SPC-SR2-16)
7.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
Class Champion
Meeri N. - Lavender Snilli (SPC-MR3-1861)
Class Reserve Champion
Meeri N. - Cloudberry Snilli (SPC-MR3-815)
3.
felissa - Ciara (SPC-MR3-1386)
Class Champion
Meeri N. - Cosmicano (SPC-SR3-1864)
Class Reserve Champion
Meeri N. - Roscoff Tomahawk (SPC-SR3-814)
3.
Meeri N. - Tornado Snilli (SPC-SR3-1863)
4.
Ireth - Chinook's Eithan (SPC-SR3-1731)
5.
Meeri N. - Snilli Joakim (SPC-SR3-812)
Class Champion
Ireth - Lochlann Inri (SPC-MR1-1867)
Class Reserve Champion
Ireth - A.D. Olympé (SPC-MR1-1857)
3.
Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
4.
Assi - Brenarth Dawel Pryder (SPC-MR1-1883)
Class Champion
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
Class Reserve Champion
Jere - Ap Awel Haf (SPC-SR1-1887)
3.
Lumikatti - Awyr Barcud (SPC-SR1-1888)
4.
Jere - Rhyddhad (SPC-SR1-1889)
5.
Jere - Mr. Mischief (SPC-SR1-1061)
6.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
7.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
Class Champion
felissa - A.D. Shandora (SPC-MR2-1655)
Class Reserve Champion
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
3.
Meeri N. - Toy's Isfrun (SPC-MR2-440)
4.
Meeri N. - Wyat Karamel Kitten (SPC-MR2-336)
5.
Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
6.
Meeri N. - Karneoli Speed (SPC-MR2-441)
7.
felissa - A.D. Fairy Queen (SPC-MR2-1654)
8.
felissa - Tuiskulan Cherry Blossom (SPC-MR2-1384)
9.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
10.
felissa - Tink A Tink A Too (SPC-MR2-1509)
11.
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
12.
Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
Class Champion
Assi - Huvin Leverage (SPC-SR2-1612)
Class Reserve Champion
Meeri N. - Snilli Hercules (SPC-SR2-436)
3.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
4.
Meeri N. - Toy's Mårten (SPC-SR2-438)
5.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
6.
felissa - A.D. Little Venture (SPC-SR2-1653)
7.
Ireth - Genheit Deiniel (SPC-SR2-1860)
8.
Meeri N. - Pläsinpellon Napakymppi (SPC-SR2-437)
9.
Meeri N. - Snilli Phineas (SPC-SR2-337)
10.
felissa - Ghost Of Mickey Mouse (SPC-SR2-1510)
11.
felissa - Vehkakorven Tequila (SPC-SR2-1380)
Class Champion
Ireth - Brandee (SPC-MR3-1854)
Class Reserve Champion
Meeri N. - Vehkakorven Berit (SPC-MR3-923)
Class Champion
Meeri N. - V.H. Audun (SPC-SR3-813)
Class Champion
Milja - Frdwy Beti (SPC-MR1-1709)
Class Reserve Champion
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
3.
Ireth - Lily Eloisa (SPC-MR1-1855)
4.
taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
5.
taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
6.
Disa - Queen Gwenhwyfar (SPC-MR1-1727)
7.
taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
8.
Disa - Cedion Cellwair Hwyl (SPC-MR1-1735)
9.
Meeri N. - Hunfields Laveria (SPC-MR1-467)
10.
taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
11.
Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
12.
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
13.
Meeri N. - Dewin Eira Ion (SPC-MR1-470)
14.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
15.
Assi - Downs Magic Symphonie (SPC-MR1-1884)
Class Champion
Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
Class Reserve Champion
Milja - Cedion Fforddiadwyedd (SPC-SR1-1700)
3.
taffel - Lleinau Lwynog (SPC-SR1-1880)
4.
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
5.
Milja - Caerwynant Bleiddian (SPC-SR1-1699)
6.
Milja - Rhys Brychan (SPC-SR1-1708)
7.
taffel - Yr Ardalaidd Dawn (SPC-SR1-1823)
8.
Milja - Llangennech Coed Drem (SPC-SR1-1707)
9.
Assi - Caerwent Coch Gwilym (SPC-SR1-1678)
10.
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
11.
taffel - Cherrypond Top Notch (SPC-SR1-1891)
Class Champion
Shannon. - Vehkakorven Minera (SPC-MR2-29)
Class Reserve Champion
Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
3.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
4.
Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
5.
Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
6.
Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
7.
Assi - Vadelmahurman Dolly Parts (SPC-MR2-1568)
8.
tirppa - KW Tristyn (SPC-MR2-1785)
9.
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
10.
felissa - Vehkakorven Primadona (SPC-MR2-61)
11.
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
12.
Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
13.
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
14.
Meeri N. - Snilli Liling (SPC-MR2-568)
15.
felissa - Yentel Dolores (SPC-MR2-1381)
16.
Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
17.
felissa - Wyat Cheap Thrills (SPC-MR2-1383)
18.
Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
Class Champion
Meeri N. - Snilli Derrick (SPC-SR2-564)
Class Reserve Champion
Meeri N. - Snilli Linus (SPC-SR2-1865)
3.
taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
4.
Milja - KW Caerwyn (SPC-SR2-1711)
5.
Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
6.
Meeri N. - Snilli Raichu (SPC-SR2-332)
7.
Meeri N. - Snilli Dalton (SPC-SR2-565)
8.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
9.
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
10.
Milja - Cedion Silver Comet (SPC-SR2-1710)
11.
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
Class Champion
Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
Class Champion
Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)
Class Reserve Champion
felissa - Cadwaladr (SPC-SR3-1511)