1. Riding Class R1, tammat -
16/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
14/40
3. Riding Class R2, tammat -
7/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
7/40
5. Riding Class R3, tammat -
1/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
1/40
7. Driving Class R1, tammat -
4/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
7/40
9. Driving Class R2, tammat -
9/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
7/40
11. Driving Class R3, tammat -
1/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
0/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
13/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
13/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
18/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
7/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
1/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
2/40
Show Supreme Champion
felissa - Ciara (SPC-MR3-1386)
Show Reserve Champion
Jere - Ap Awel Haf (SPC-SR1-1887)
3. Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
4. felissa - Cadwaladr (SPC-SR3-1511)
5. taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
6. taffel - C'bury Cinnamon Chai (SPC-MR1-1804)
7. Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
8. Milja - KW Caerwyn (SPC-SR2-1711)
9. Disa - Derynant Eirianedd (SPC-MR2-1726)
10. Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
11. Assi - Brenarth Dawel Pryder (SPC-MR1-1883)
12. Ireth - Brandee (SPC-MR3-1854)
13. dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
14. Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
15. Ireth - Chinook's Eithan (SPC-SR3-1731)
16. felissa - Yentel Leonard (SPC-SR2-16)
17. taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
Class Champion
taffel - C'bury Cinnamon Chai (SPC-MR1-1804)
Class Reserve Champion
taffel - C'bury Cymreig Bonheddig (SPC-MR1-1805)
3.
Ireth - Tamsin (SPC-MR1-1869)
4.
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
5.
Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
6.
Milja - Ddwen Morina (SPC-MR1-1705)
7.
Milja - Llygedyn Caredd Heiliad (SPC-MR1-1706)
8.
tirppa - Llygedyn Myfi Mai (SPC-MR1-1648)
9.
Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
10.
taffel - Cherrypond Cookie Crumbles (SPC-MR1-1803)
11.
Milja - Cedion Eres Carys (SPC-MR1-1704)
12.
Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
13.
Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
14.
Milja - Caellaith Primrose (SPC-MR1-1703)
15.
Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
16.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
Class Champion
taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
Class Reserve Champion
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
3.
tirppa - Kingsfall Rhodri (SPC-SR1-1724)
4.
Kiiskinen - Kingsfall Fáelán (SPC-SR1-1725)
5.
taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
6.
taffel - Eironi Llewychaidd Dawn (SPC-SR1-1822)
7.
tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
8.
Milja - Gaddwr Fferyll (SPC-SR1-1702)
9.
tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
10.
felissa - Vehkakorven Cadfael (SPC-SR1-10)
11.
taffel - Badwr Artagan Dawn (SPC-SR1-1824)
12.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
13.
Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
14.
Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
Class Champion
dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
Class Reserve Champion
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
3.
felissa - Vinhan Londona (SPC-MR2-115)
4.
felissa - Yentel Primrose (SPC-MR2-70)
5.
felissa - A.D. Shandora (SPC-MR2-1655)
6.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
7.
felissa - A.D. Fairy Queen (SPC-MR2-1654)
Class Champion
felissa - Yentel Leonard (SPC-SR2-16)
Class Reserve Champion
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
3.
Disa - Moana's Anwar (SPC-SR2-1541)
4.
felissa - Yentel Marshmallow (SPC-SR2-200)
5.
felissa - Tif Tamir (SPC-SR2-1448)
6.
Disa - Anfarwol Caregan Ciwt (SPC-SR2-1734)
7.
felissa - Llywarch Rewa (SPC-SR2-93)
Class Champion
felissa - Ciara (SPC-MR3-1386)
Class Champion
Ireth - Chinook's Eithan (SPC-SR3-1731)
Class Champion
Assi - Brenarth Dawel Pryder (SPC-MR1-1883)
Class Reserve Champion
Ireth - Lochlann Inri (SPC-MR1-1867)
3.
Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
4.
Ireth - A.D. Olympé (SPC-MR1-1857)
Class Champion
Jere - Ap Awel Haf (SPC-SR1-1887)
Class Reserve Champion
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
3.
Jere - Mr. Mischief (SPC-SR1-1061)
4.
Jere - Rhyddhad (SPC-SR1-1889)
5.
Lumikatti - Awyr Barcud (SPC-SR1-1888)
6.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
7.
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
Class Champion
Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
Class Reserve Champion
felissa - Tink A Tink A Too (SPC-MR2-1509)
3.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
4.
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
5.
Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
6.
felissa - Tuiskulan Cherry Blossom (SPC-MR2-1384)
7.
felissa - Yentel Vanilla Blossom (SPC-MR2-1534)
8.
felissa - Yentel Cotton Candy (SPC-MR2-1449)
9.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
Class Champion
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
Class Reserve Champion
Ireth - Genheit Deiniel (SPC-SR2-1860)
3.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
4.
felissa - A.D. Little Venture (SPC-SR2-1653)
5.
felissa - Ghost Of Mickey Mouse (SPC-SR2-1510)
6.
felissa - Vehkakorven Tequila (SPC-SR2-1380)
7.
Assi - Huvin Leverage (SPC-SR2-1612)
Class Champion
Ireth - Brandee (SPC-MR3-1854)
Class Champion
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
Class Reserve Champion
taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
3.
taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
4.
Milja - Frdwy Beti (SPC-MR1-1709)
5.
taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
6.
Ireth - Lily Eloisa (SPC-MR1-1855)
7.
Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
8.
taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
9.
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
10.
Assi - Downs Magic Symphonie (SPC-MR1-1884)
11.
Disa - Cedion Cellwair Hwyl (SPC-MR1-1735)
12.
Disa - Queen Gwenhwyfar (SPC-MR1-1727)
13.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
Class Champion
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
Class Reserve Champion
Milja - Rhys Brychan (SPC-SR1-1708)
3.
Milja - Llangennech Coed Drem (SPC-SR1-1707)
4.
Disa - Rhydderfel Ceredig (SPC-SR1-1733)
5.
Milja - Cedion Fforddiadwyedd (SPC-SR1-1700)
6.
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
7.
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
8.
taffel - Cherrypond Top Notch (SPC-SR1-1891)
9.
taffel - Lleinau Lwynog (SPC-SR1-1880)
10.
taffel - Yr Ardalaidd Dawn (SPC-SR1-1823)
11.
Milja - Caerwynant Bleiddian (SPC-SR1-1699)
12.
Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
13.
Assi - Caerwent Coch Gwilym (SPC-SR1-1678)
Class Champion
Disa - Derynant Eirianedd (SPC-MR2-1726)
Class Reserve Champion
felissa - Vehkakorven Primadona (SPC-MR2-61)
3.
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
4.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
5.
tirppa - KW Tristyn (SPC-MR2-1785)
6.
Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
7.
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
8.
Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
9.
felissa - Wyat Cheap Thrills (SPC-MR2-1383)
10.
felissa - Yentel Dolores (SPC-MR2-1381)
11.
Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
12.
Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
13.
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
14.
Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
15.
Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
16.
Shannon. - Vehkakorven Minera (SPC-MR2-29)
17.
Assi - Vadelmahurman Dolly Parts (SPC-MR2-1568)
18.
Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
Class Champion
Milja - KW Caerwyn (SPC-SR2-1711)
Class Reserve Champion
Milja - Cedion Silver Comet (SPC-SR2-1710)
3.
Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
4.
taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
5.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
6.
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
7.
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
Class Champion
Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
Class Champion
felissa - Cadwaladr (SPC-SR3-1511)
Class Reserve Champion
Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)