1. Riding Class R1, tammat -
23/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
23/40
3. Riding Class R2, tammat -
19/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
15/40
5. Riding Class R3, tammat -
10/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
9/40
7. Driving Class R1, tammat -
15/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
17/40
9. Driving Class R2, tammat -
17/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
16/40
11. Driving Class R3, tammat -
5/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
5/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
21/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
21/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
23/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
19/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
6/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
5/40
Show Supreme Champion
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
Show Reserve Champion
Katy - Newyddllyn Mint (SPC-MR2-1912)
3. Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
4. Kiiskinen - Lemon (SPC-SR3-1793)
5. Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
6. Örp - Gaël (SPC-SR3-1744)
7. Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
8. felissa - Ghost Of Mickey Mouse (SPC-SR2-1510)
9. Katy - Brooklime Charis (SPC-MR1-1826)
10. Örp - Jessalyn (SPC-MR2-1773)
11. Örp - Venetia (SPC-MR1-1759)
12. Katy - Padenmoor Vapor (SPC-SR2-1911)
13. Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
14. Örp - Blanche (SPC-MR3-1739)
15. Örp - Yvonne (SPC-MR3-1736)
16. Örp - La Verne (SPC-MR3-1749)
17. Katy - Cefnmoor Rocky (SPC-SR1-1608)
18. Katy - Cefnmoor Rollo (SPC-SR1-1817)
Class Champion
Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
Class Reserve Champion
Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
3.
Örp - Orinda (SPC-MR1-1752)
4.
Milja - Cedion Eres Carys (SPC-MR1-1704)
5.
Kiiskinen - Gwra Rhediad (SPC-MR1-1800)
6.
Kiiskinen - Maldwyn Lywell (SPC-MR1-1792)
7.
Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
8.
Katy - Highmoor Mallory (SPC-MR1-1085)
9.
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
10.
Kiiskinen - Cysgod yn y Nos (SPC-MR1-1799)
11.
taffel - C'bury Cinnamon Chai (SPC-MR1-1804)
12.
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
13.
Milja - Ddwen Morina (SPC-MR1-1705)
14.
Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
15.
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
16.
taffel - C'bury Cymreig Bonheddig (SPC-MR1-1805)
17.
taffel - Cherrypond Cookie Crumbles (SPC-MR1-1803)
18.
Milja - Llygedyn Caredd Heiliad (SPC-MR1-1706)
19.
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
20.
Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
21. Milja - Caellaith Primrose (SPC-MR1-1703)
22. Kiiskinen - Coed Felen (SPC-MR1-1798)
23. Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Rocky (SPC-SR1-1608)
Class Reserve Champion
taffel - Eironi Llewychaidd Dawn (SPC-SR1-1822)
3.
Meeri N. - Dirwyn Anwar Fflergant (SPC-SR1-811)
4.
Meeri N. - Arthfael Snilli (SPC-SR1-445)
5.
Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
6.
Milja - Cedion Fforddiadwyedd (SPC-SR1-1700)
7.
Kiiskinen - Llanior Cradoe (SPC-SR1-1795)
8.
Kiiskinen - Hasselbys Ffernfael (SPC-SR1-1791)
9.
Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
10.
Milja - Caerwynant Bleiddian (SPC-SR1-1699)
11.
Katy - Dacre Remington (SPC-SR1-1466)
12.
Kiiskinen - Maerwyd Carwyn (SPC-SR1-1850)
13.
Kiiskinen - Cherrypond Merrion (SPC-SR1-1802)
14.
Örp - Pratt (SPC-SR1-1753)
15.
Katy - Idris (SPC-SR1-519)
16.
Katy - Dacre Grier (SPC-SR1-1467)
17.
Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
18.
taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
19.
taffel - Badwr Artagan Dawn (SPC-SR1-1824)
20.
Milja - Gaddwr Fferyll (SPC-SR1-1702)
21. taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
22. Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
23. felissa - Vehkakorven Cadfael (SPC-SR1-10)
Class Champion
Katy - Newyddllyn Mint (SPC-MR2-1912)
Class Reserve Champion
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
3.
felissa - Yentel Primrose (SPC-MR2-70)
4.
Meeri N. - Rhosyn Glendora (SPC-MR2-447)
5.
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
6.
Meeri N. - Snilli Bellamy (SPC-MR2-448)
7.
Meeri N. - Lillehammer v. Moons (SPC-MR2-1862)
8.
Kiiskinen - Twynllanan Llewella (SPC-MR2-1853)
9.
ScrewDriver - Cefnmoor Zinna (SPC-MR2-1596)
10.
felissa - Vinhan Londona (SPC-MR2-115)
11.
Katy - Jamrhos Sapphire (SPC-MR2-1906)
12.
Kiiskinen - Llanwrda Edris (SPC-MR2-1807)
13.
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
14.
felissa - A.D. Fairy Queen (SPC-MR2-1654)
15.
Katy - Cefnmoor Ravenna (SPC-MR2-1598)
16.
Kiiskinen - C'bury Eirian (SPC-MR2-1871)
17.
felissa - A.D. Shandora (SPC-MR2-1655)
18.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
19.
Meeri N. - Gwawr Snilli (SPC-MR2-509)
Class Champion
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
Class Reserve Champion
felissa - Yentel Leonard (SPC-SR2-16)
3.
Katy - Agateyard Whiteout (SPC-SR2-1915)
4.
Kiiskinen - Bodewryd Grigor (SPC-SR2-1852)
5.
felissa - Yentel Marshmallow (SPC-SR2-200)
6.
felissa - Tif Tamir (SPC-SR2-1448)
7.
Örp - Ercwlff (SPC-SR2-1768)
8.
Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
9.
Kiiskinen - Marwolaeth (SPC-SR2-1790)
10.
Kiiskinen - Lystar Ddraig Mynydd (SPC-SR2-1881)
11.
felissa - Llywarch Rewa (SPC-SR2-93)
12.
Katy - Beddrhiw Blizzard (SPC-SR2-1907)
13.
Katy - Beddrhiw Overcast (SPC-SR2-1913)
14.
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
15.
Örp - Osheen (SPC-SR2-1778)
Class Champion
Örp - Blanche (SPC-MR3-1739)
Class Reserve Champion
Kiiskinen - Eleutheria MPB (SPC-MR3-1878)
3.
Meeri N. - Lavender Snilli (SPC-MR3-1861)
4.
Kiiskinen - Kruunun Lavender Blush (SPC-MR3-1794)
5.
Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
6.
Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
7.
Örp - Christelle (SPC-MR3-1740)
8.
Meeri N. - Cloudberry Snilli (SPC-MR3-815)
9.
Kiiskinen - Sugarskull (SPC-MR3-1879)
10.
felissa - Ciara (SPC-MR3-1386)
Class Champion
Kiiskinen - Lemon (SPC-SR3-1793)
Class Reserve Champion
Örp - Èdouard (SPC-SR3-1742)
3.
Meeri N. - Roscoff Tomahawk (SPC-SR3-814)
4.
Örp - Werner (SPC-SR3-1697)
5.
Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
6.
Örp - Fortun (SPC-SR3-1743)
7.
Meeri N. - Tornado Snilli (SPC-SR3-1863)
8.
Meeri N. - Cosmicano (SPC-SR3-1864)
9.
Meeri N. - Snilli Joakim (SPC-SR3-812)
Class Champion
Örp - Venetia (SPC-MR1-1759)
Class Reserve Champion
Örp - Zuleika (SPC-MR1-1763)
3.
Kiiskinen - Rhosch Iorwen (SPC-MR1-1801)
4.
Katy - Cefnmoor Mandi (SPC-MR1-1610)
5.
Kiiskinen - Rhediad Cefn Ceinwen (SPC-MR1-1873)
6.
Katy - Cefnmoor Odetta (SPC-MR1-1816)
7.
Sakkura - Cefnmoor Maura (SPC-MR1-1820)
8.
Katy - Cefnmoor Bertha (SPC-MR1-1848)
9.
Kiiskinen - Swffryd Mair (SPC-MR1-1851)
10.
Disa - Queen Gwenhwyfar (SPC-MR1-1727)
11.
Kiiskinen - Ceridwen 1727 (SPC-MR1-1876)
12.
Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
13.
Örp - Tabby (SPC-MR1-1757)
14.
Örp - Yuko (SPC-MR1-1762)
15.
Assi - Brenarth Dawel Pryder (SPC-MR1-1883)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Rollo (SPC-SR1-1817)
Class Reserve Champion
Jere - Mr. Mischief (SPC-SR1-1061)
3.
Jere - Ap Awel Haf (SPC-SR1-1887)
4.
Örp - Waldo (SPC-SR1-1760)
5.
Kiiskinen - Mydr Llacheu (SPC-SR1-1796)
6.
Kiiskinen - Nydd Glyndwr (SPC-SR1-1797)
7.
Jere - Rhyddhad (SPC-SR1-1889)
8.
Kiiskinen - Yale Yawin Dawn (SPC-SR1-1875)
9.
Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
10.
Katy - Cefnmoor Nelson (SPC-SR1-1821)
11.
Örp - Silvester (SPC-SR1-1756)
12.
Örp - Ximo (SPC-SR1-1761)
13.
Lumikatti - Awyr Barcud (SPC-SR1-1888)
14.
Katy - Cefnmoor River (SPC-SR1-1609)
15.
Örp - Upton (SPC-SR1-1758)
16.
Kiiskinen - Nwylln Arth Ddu (SPC-SR1-1874)
17.
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
Class Champion
Örp - Jessalyn (SPC-MR2-1773)
Class Reserve Champion
felissa - Yentel Cotton Candy (SPC-MR2-1449)
3.
Örp - Ilean (SPC-MR2-1772)
4.
felissa - Tink A Tink A Too (SPC-MR2-1509)
5.
Meeri N. - Karneoli Speed (SPC-MR2-441)
6.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
7.
Meeri N. - Wyat Karamel Kitten (SPC-MR2-336)
8.
felissa - Yentel Vanilla Blossom (SPC-MR2-1534)
9.
Örp - Heledd (SPC-MR2-1771)
10.
Örp - Gwyneira (SPC-MR2-1770)
11.
Katy - Dwfrmoor Karat (SPC-MR2-1916)
12.
felissa - Tuiskulan Cherry Blossom (SPC-MR2-1384)
13.
Katy - Cefnmoor Sable (SPC-MR2-1810)
14.
Meeri N. - Toy's Isfrun (SPC-MR2-440)
15.
Katy - Dawnacre Starla (SPC-MR2-692)
16.
Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
17.
neon - Cefnmoor Rosa (SPC-MR2-1809)
Class Champion
felissa - Ghost Of Mickey Mouse (SPC-SR2-1510)
Class Reserve Champion
Meeri N. - Snilli Phineas (SPC-SR2-337)
3.
ScrewDriver - Cefnmoor Pinecone (SPC-SR2-1919)
4.
Örp - Quinlan (SPC-SR2-1780)
5.
Meeri N. - Snilli Hercules (SPC-SR2-436)
6.
Katy - Cefnmoor Kinsley (SPC-SR2-1808)
7.
felissa - A.D. Little Venture (SPC-SR2-1653)
8.
ScrewDriver - Cefnmoor Bronze (SPC-SR2-1921)
9.
Meeri N. - Toy's Mårten (SPC-SR2-438)
10.
felissa - Vehkakorven Tequila (SPC-SR2-1380)
11.
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
12.
Assi - Huvin Leverage (SPC-SR2-1612)
13.
Meeri N. - Pläsinpellon Napakymppi (SPC-SR2-437)
14.
Örp - Paxton (SPC-SR2-1779)
15.
indy - Cefnmoor Jelly (SPC-SR2-1917)
16.
Örp - Neville (SPC-SR2-1777)
Class Champion
Örp - Yvonne (SPC-MR3-1736)
Class Reserve Champion
Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
3.
Örp - Ulrike (SPC-MR3-1695)
4.
Örp - Adeline (SPC-MR3-1738)
5.
Meeri N. - Vehkakorven Berit (SPC-MR3-923)
Class Champion
Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
Class Reserve Champion
Meeri N. - V.H. Audun (SPC-SR3-813)
3.
Örp - Darcel (SPC-SR3-1741)
4.
Örp - Joakim (SPC-SR3-1747)
5.
Örp - Harvey (SPC-SR3-1745)
Class Champion
Katy - Brooklime Charis (SPC-MR1-1826)
Class Reserve Champion
Assi - Downs Magic Symphonie (SPC-MR1-1884)
3.
taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
4.
Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
5.
Meeri N. - Hunfields Laveria (SPC-MR1-467)
6.
Kiiskinen - Rhediad Seirian (SPC-MR1-1877)
7.
Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
8.
Örp - Dilys (SPC-MR1-1767)
9.
taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
10.
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
11.
Kiiskinen - C'bury Mairwen (SPC-MR1-1872)
12.
Örp - Racquel (SPC-MR1-1755)
13.
taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
14.
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
15.
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
16.
Meeri N. - Dewin Eira Ion (SPC-MR1-470)
17.
Örp - Ceinwen (SPC-MR1-1766)
18.
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
19.
taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
20.
Disa - Cedion Cellwair Hwyl (SPC-MR1-1735)
21. Milja - Frdwy Beti (SPC-MR1-1709)
Class Champion
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
Class Reserve Champion
Örp - Quentin (SPC-SR1-1754)
3.
Katy - Sashmoor Whitaker (SPC-SR1-1831)
4.
Örp - Brynmor (SPC-SR1-1765)
5.
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
6.
Kiiskinen - Cherrypond Chickasaw (SPC-SR1-1886)
7.
Katy - Moreland Royal Dillon (SPC-SR1-1837)
8.
Katy - Pineacres Mordred (SPC-SR1-1829)
9.
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
10.
taffel - Lleinau Lwynog (SPC-SR1-1880)
11.
taffel - Yr Ardalaidd Dawn (SPC-SR1-1823)
12.
taffel - Cherrypond Top Notch (SPC-SR1-1891)
13.
Disa - Rhydderfel Ceredig (SPC-SR1-1733)
14.
Milja - Llangennech Coed Drem (SPC-SR1-1707)
15.
Katy - Starush Burton (SPC-SR1-1833)
16.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
17.
Kiiskinen - Lystar Craith Ysgarlad (SPC-SR1-1882)
18.
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
19.
Milja - Rhys Brychan (SPC-SR1-1708)
20.
Örp - Awstin (SPC-SR1-1764)
21. Assi - Caerwent Coch Gwilym (SPC-SR1-1678)
Class Champion
Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
Class Reserve Champion
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
3.
felissa - Wyat Cheap Thrills (SPC-MR2-1383)
4.
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
5.
Disa - Derynant Eirianedd (SPC-MR2-1726)
6.
Örp - Saibh (SPC-MR2-1782)
7.
Assi - Vadelmahurman Dolly Parts (SPC-MR2-1568)
8.
Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
9.
Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
10.
Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
11.
Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
12.
Örp - Reannon (SPC-MR2-1781)
13.
Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
14.
Shannon. - Vehkakorven Minera (SPC-MR2-29)
15.
Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
16.
Meeri N. - Snilli Liling (SPC-MR2-568)
17.
Örp - Treasa (SPC-MR2-1783)
18.
Katy - Dawnacre Zanna (SPC-MR2-691)
19.
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
20.
felissa - Eirian Dewydd (SPC-MR2-209)
21. Örp - Kirsteen (SPC-MR2-1774)
22. Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
23. felissa - Vehkakorven Primadona (SPC-MR2-61)
Class Champion
Katy - Padenmoor Vapor (SPC-SR2-1911)
Class Reserve Champion
Meeri N. - Snilli Dalton (SPC-SR2-565)
3.
Örp - Folant (SPC-SR2-1769)
4.
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
5.
Meeri N. - Snilli Linus (SPC-SR2-1865)
6.
Disa - Anfarwol Caregan Ciwt (SPC-SR2-1734)
7.
Katy - Padenmoor Frost (SPC-SR2-1903)
8.
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
9.
Örp - Leighton (SPC-SR2-1775)
10.
Meeri N. - Snilli Derrick (SPC-SR2-564)
11.
Milja - KW Caerwyn (SPC-SR2-1711)
12.
taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
13.
Milja - Cedion Silver Comet (SPC-SR2-1710)
14.
Örp - Manny (SPC-SR2-1776)
15.
Meeri N. - Snilli Raichu (SPC-SR2-332)
16.
Katy - Foxtail Metal (SPC-SR2-1905)
17.
Disa - Moana's Anwar (SPC-SR2-1541)
18.
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
19.
Katy - Newyddllyn Fortune Cookie (SPC-SR2-1901)
Class Champion
Örp - La Verne (SPC-MR3-1749)
Class Reserve Champion
Disa - Guccina (SPC-MR3-702)
3.
Disa - Carina E (SPC-MR3-703)
4.
Örp - Zénaïde (SPC-MR3-1737)
5.
Örp - Karine (SPC-MR3-1748)
6.
Örp - Ilyse (SPC-MR3-1746)
Class Champion
Örp - Gaël (SPC-SR3-1744)
Class Reserve Champion
Örp - Noel (SPC-SR3-1751)
3.
felissa - Cadwaladr (SPC-SR3-1511)
4.
Örp - Achim (SPC-SR3-1646)
5.
Örp - Manuel (SPC-SR3-1750)