1. Driving Class R1, tammat -
20/40
2. Driving Class R1, orit&ruunat -
21/40
3. Driving Class R2, tammat -
21/40
4. Driving Class R2, orit&ruunat -
19/40
5. In-Hand Class R1, tammat -
28/40
6. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
27/40
7. In-Hand Class R2, tammat -
31/40
8. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
26/40
Show Supreme Champion
taffel - Cherrypond Cookie Crumbles (SPC-MR1-1803)
Show Reserve Champion
Meeri N. - Toy's Mårten (SPC-SR2-438)
3. Katy - Padenmoor Vapor (SPC-SR2-1911)
4. Milja - Cedion Fforddiadwyedd (SPC-SR1-1700)
5. Örp - Heledd (SPC-MR2-1771)
6. taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
7. Örp - Treasa (SPC-MR2-1783)
8. taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
Class Champion
taffel - Cherrypond Cookie Crumbles (SPC-MR1-1803)
Class Reserve Champion
Disa - Cedion Cellwair Hwyl (SPC-MR1-1735)
3.
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
4.
Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
5.
taffel - C'bury Cymreig Bonheddig (SPC-MR1-1805)
6.
Katy - Cefnmoor Bertha (SPC-MR1-1848)
7.
Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
8.
Örp - Zuleika (SPC-MR1-1763)
9.
Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
10.
taffel - C'bury Cinnamon Chai (SPC-MR1-1804)
11.
Ireth - Lochlann Inri (SPC-MR1-1867)
12.
Sakkura - Cefnmoor Maura (SPC-MR1-1820)
13.
Ireth - A.D. Olympé (SPC-MR1-1857)
14.
Katy - Cefnmoor Odetta (SPC-MR1-1816)
15.
Ireth - Tamsin (SPC-MR1-1869)
16.
Örp - Venetia (SPC-MR1-1759)
17.
Katy - Cefnmoor Mandi (SPC-MR1-1610)
18.
Örp - Yuko (SPC-MR1-1762)
19.
Örp - Tabby (SPC-MR1-1757)
20.
Disa - Queen Gwenhwyfar (SPC-MR1-1727)
Class Champion
taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
Class Reserve Champion
taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
3.
Örp - Silvester (SPC-SR1-1756)
4.
Örp - Ximo (SPC-SR1-1761)
5.
Jere - Ap Awel Haf (SPC-SR1-1887)
6.
Disa - Rhydderfel Ceredig (SPC-SR1-1733)
7.
Örp - Waldo (SPC-SR1-1760)
8.
Katy - Cefnmoor Nelson (SPC-SR1-1821)
9.
Katy - Cefnmoor Rollo (SPC-SR1-1817)
10.
taffel - Badwr Artagan Dawn (SPC-SR1-1824)
11.
Jere - Mr. Mischief (SPC-SR1-1061)
12.
Katy - Cefnmoor Gorden (SPC-SR1-1819)
13.
Lumikatti - Awyr Barcud (SPC-SR1-1888)
14.
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
15.
Örp - Upton (SPC-SR1-1758)
16.
Katy - Cefnmoor River (SPC-SR1-1609)
17.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
18.
taffel - Eironi Llewychaidd Dawn (SPC-SR1-1822)
19.
Jere - Rhyddhad (SPC-SR1-1889)
20.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
21. felissa - Vehkakorven Cadfael (SPC-SR1-10)
Class Champion
Örp - Heledd (SPC-MR2-1771)
Class Reserve Champion
Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
3.
Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
4.
Katy - Dwfrmoor Karat (SPC-MR2-1916)
5.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
6.
Örp - Ilean (SPC-MR2-1772)
7.
felissa - A.D. Fairy Queen (SPC-MR2-1654)
8.
Meeri N. - Karneoli Speed (SPC-MR2-441)
9.
felissa - Tuiskulan Cherry Blossom (SPC-MR2-1384)
10.
neon - Cefnmoor Rosa (SPC-MR2-1809)
11.
Katy - Dawnacre Starla (SPC-MR2-692)
12.
felissa - Tink A Tink A Too (SPC-MR2-1509)
13.
Örp - Gwyneira (SPC-MR2-1770)
14.
Meeri N. - Wyat Karamel Kitten (SPC-MR2-336)
15.
Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
16.
Katy - Cefnmoor Sable (SPC-MR2-1810)
17.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
18.
Örp - Jessalyn (SPC-MR2-1773)
19.
Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
20.
felissa - A.D. Shandora (SPC-MR2-1655)
21. Meeri N. - Toy's Isfrun (SPC-MR2-440)
Class Champion
Meeri N. - Toy's Mårten (SPC-SR2-438)
Class Reserve Champion
Meeri N. - Snilli Phineas (SPC-SR2-337)
3.
felissa - Ghost Of Mickey Mouse (SPC-SR2-1510)
4.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
5.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
6.
Örp - Quinlan (SPC-SR2-1780)
7.
felissa - A.D. Little Venture (SPC-SR2-1653)
8.
Örp - Neville (SPC-SR2-1777)
9.
Assi - Huvin Leverage (SPC-SR2-1612)
10.
Katy - Cefnmoor Spencer (SPC-SR2-1812)
11.
Örp - Paxton (SPC-SR2-1779)
12.
neon - Cefnmoor Teagan (SPC-SR2-1811)
13.
Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
14.
Meeri N. - Pläsinpellon Napakymppi (SPC-SR2-437)
15.
felissa - Vehkakorven Tequila (SPC-SR2-1380)
16.
Meeri N. - Snilli Hercules (SPC-SR2-436)
17.
Katy - Cefnmoor Shaw (SPC-SR2-1813)
18.
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
19.
Katy - Cefnmoor Typhoon (SPC-SR2-1923)
Class Champion
taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
Class Reserve Champion
Assi - Downs Magic Symphonie (SPC-MR1-1884)
3.
Assi - Brenarth Dawel Pryder (SPC-MR1-1883)
4.
Katy - Copperhill's Paige (SPC-MR1-1836)
5.
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
6.
Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
7.
Milja - Cedion Eres Carys (SPC-MR1-1704)
8.
Milja - Caellaith Primrose (SPC-MR1-1703)
9.
Meeri N. - Dewin Eira Ion (SPC-MR1-470)
10.
Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
11.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
12.
Katy - Brooklime Charis (SPC-MR1-1826)
13.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
14.
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
15.
taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
16.
Meeri N. - Hunfields Laveria (SPC-MR1-467)
17.
Örp - Racquel (SPC-MR1-1755)
18.
Ireth - Lily Eloisa (SPC-MR1-1855)
19.
taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
20.
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
21. Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
22. Örp - Dilys (SPC-MR1-1767)
23. Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
24. Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
25. tirppa - Llygedyn Myfi Mai (SPC-MR1-1648)
26. Milja - Frdwy Beti (SPC-MR1-1709)
27. Örp - Ceinwen (SPC-MR1-1766)
28. taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
Class Champion
Milja - Cedion Fforddiadwyedd (SPC-SR1-1700)
Class Reserve Champion
Milja - Caerwynant Bleiddian (SPC-SR1-1699)
3.
Katy - Starush Burton (SPC-SR1-1833)
4.
Örp - Quentin (SPC-SR1-1754)
5.
Örp - Awstin (SPC-SR1-1764)
6.
Katy - Moreland Royal Dillon (SPC-SR1-1837)
7.
tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
8.
tirppa - Kingsfall Rhodri (SPC-SR1-1724)
9.
tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
10.
Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
11.
taffel - Cherrypond Top Notch (SPC-SR1-1891)
12.
Katy - Sashmoor Whitaker (SPC-SR1-1831)
13.
Meeri N. - Arthfael Snilli (SPC-SR1-445)
14.
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
15.
Milja - Rhys Brychan (SPC-SR1-1708)
16.
Meeri N. - Dirwyn Anwar Fflergant (SPC-SR1-811)
17.
Kiiskinen - Kingsfall Fáelán (SPC-SR1-1725)
18.
taffel - Lleinau Lwynog (SPC-SR1-1880)
19.
taffel - Yr Ardalaidd Dawn (SPC-SR1-1823)
20.
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
21. Katy - Pineacres Mordred (SPC-SR1-1829)
22. Assi - Caerwent Coch Gwilym (SPC-SR1-1678)
23. Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
24. Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
25. Örp - Brynmor (SPC-SR1-1765)
26. Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
27. Milja - Llangennech Coed Drem (SPC-SR1-1707)
Class Champion
Örp - Treasa (SPC-MR2-1783)
Class Reserve Champion
tirppa - KW Tristyn (SPC-MR2-1785)
3.
Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
4.
felissa - Yentel Dolores (SPC-MR2-1381)
5.
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
6.
Katy - Dawnacre Zanna (SPC-MR2-691)
7.
Assi - Vadelmahurman Dolly Parts (SPC-MR2-1568)
8.
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
9.
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
10.
Katy - Applepentre Sugarplum (SPC-MR2-1914)
11.
Shannon. - Vehkakorven Minera (SPC-MR2-29)
12.
Örp - Reannon (SPC-MR2-1781)
13.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
14.
Katy - Applepentre Cranberry (SPC-MR2-1904)
15.
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
16.
Meeri N. - Gwawr Snilli (SPC-MR2-509)
17.
Meeri N. - Lillehammer v. Moons (SPC-MR2-1862)
18.
felissa - Vehkakorven Primadona (SPC-MR2-61)
19.
Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
20.
Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
21. Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
22. Katy - Applepentre Gold (SPC-MR2-1910)
23. Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
24. felissa - Wyat Cheap Thrills (SPC-MR2-1383)
25. Disa - Derynant Eirianedd (SPC-MR2-1726)
26. Meeri N. - Snilli Bellamy (SPC-MR2-448)
27. Meeri N. - Snilli Liling (SPC-MR2-568)
28. Örp - Kirsteen (SPC-MR2-1774)
29. Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
30. Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
31. Örp - Saibh (SPC-MR2-1782)
Class Champion
Katy - Padenmoor Vapor (SPC-SR2-1911)
Class Reserve Champion
Meeri N. - Snilli Linus (SPC-SR2-1865)
3.
Katy - Padenmoor Frost (SPC-SR2-1903)
4.
felissa - Tif Tamir (SPC-SR2-1448)
5.
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
6.
felissa - Yentel Leonard (SPC-SR2-16)
7.
Milja - Cedion Silver Comet (SPC-SR2-1710)
8.
Örp - Folant (SPC-SR2-1769)
9.
Disa - Anfarwol Caregan Ciwt (SPC-SR2-1734)
10.
Meeri N. - Snilli Raichu (SPC-SR2-332)
11.
Meeri N. - Snilli Derrick (SPC-SR2-564)
12.
Ireth - Genheit Deiniel (SPC-SR2-1860)
13.
Katy - Foxtail Metal (SPC-SR2-1905)
14.
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
15.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
16.
Örp - Manny (SPC-SR2-1776)
17.
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
18.
felissa - Llywarch Rewa (SPC-SR2-93)
19.
Disa - Moana's Anwar (SPC-SR2-1541)
20.
Örp - Leighton (SPC-SR2-1775)
21. Katy - Newyddllyn Fortune Cookie (SPC-SR2-1901)
22. felissa - Yentel Marshmallow (SPC-SR2-200)
23. Milja - KW Caerwyn (SPC-SR2-1711)
24. taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
25. Meeri N. - Snilli Dalton (SPC-SR2-565)
26. Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)