1. Riding Class R1, tammat -
32/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
30/40
3. Riding Class R2, tammat -
22/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
14/40
5. Riding Class R3, tammat -
16/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
10/40
7. Driving Class R1, tammat -
20/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
23/40
9. Driving Class R2, tammat -
16/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
15/40
11. Driving Class R3, tammat -
5/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
4/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
24/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
26/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
14/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
15/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
9/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
10/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Örp - Zénaïde (SPC-MR3-1737)
Show Reserve Champion
Örp - Joakim (SPC-SR3-1747)
3. Katy - Cefnmoor Lavender (SPC-MR2-1922)
4. Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
5. Örp - Fortun (SPC-SR3-1743)
6. Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)
7. Katy - Agateyard Snowstorm (SPC-SR2-1909)
8. taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
9. Kiiskinen - Yale Yawin Dawn (SPC-SR1-1875)
10. taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
11. Örp - Quinlan (SPC-SR2-1780)
12. Jayde Wuopio - Eiddwen Hadewych (SPC-MR3-706)
13. Örp - Karine (SPC-MR3-1748)
14. Örp - Kirsteen (SPC-MR2-1774)
15. Milja - Rhys Brychan (SPC-SR1-1708)
16. Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
17. Ireth - Lochlann Inri (SPC-MR1-1867)
18. Katy - Cedion Hwyrfrydig Rhocyn (SPC-SR1-1717)
Class Champion
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
Class Reserve Champion
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
3.
Nerita - Three Little Words (SPC-MR1-1121)
4.
Sakkura - Shelley of Swildie (SPC-MR1-1429)
5.
Milja - Caellaith Primrose (SPC-MR1-1703)
6.
Kiiskinen - Cysgod yn y Nos (SPC-MR1-1799)
7.
Sakkura - Rosetti of Swildie (SPC-MR1-1428)
8.
Nerita - Love Potion (SPC-MR1-1124)
9.
Kiiskinen - Maldwyn Lywell (SPC-MR1-1792)
10.
Nerita - Secret and Lies (SPC-MR1-1122)
11.
Katy - Brooklime Agrona (SPC-MR1-1825)
12.
Ireth - Lily Eloisa (SPC-MR1-1855)
13.
Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
14.
Milja - Cedion Eres Carys (SPC-MR1-1704)
15.
Katy - Llygedyn Gwenda (SPC-MR1-1714)
16.
Örp - Orinda (SPC-MR1-1752)
17.
Kiiskinen - Coed Felen (SPC-MR1-1798)
18.
taffel - C'bury Cymreig Bonheddig (SPC-MR1-1805)
19.
Milja - Llygedyn Caredd Heiliad (SPC-MR1-1706)
20.
taffel - C'bury Cinnamon Chai (SPC-MR1-1804)
21. Sakkura - Noontide GB (SPC-MR1-1050)
22. Kiiskinen - Gwra Rhediad (SPC-MR1-1800)
23. taffel - Cherrypond Cookie Crumbles (SPC-MR1-1803)
24. Milja - Ddwen Morina (SPC-MR1-1705)
25. Sakkura - Ceirdwen of Swildie (SPC-MR1-39)
26. Katy - Llygedyn Teleidrwydd (SPC-MR1-1715)
27. Assi - Brenarth Dawel Pryder (SPC-MR1-1883)
28. Ireth - Tamsin (SPC-MR1-1869)
29. Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
30. taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
31. Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
32. Nerita - Roscoff Cookie Dough (SPC-MR1-1089)
Class Champion
Katy - Cedion Hwyrfrydig Rhocyn (SPC-SR1-1717)
Class Reserve Champion
Nerita - Fame's Legolas (SPC-SR1-1504)
3.
taffel - Eironi Llewychaidd Dawn (SPC-SR1-1822)
4.
Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
5.
Sakkura - Nerywick Mayhem (SPC-SR1-601)
6.
Katy - Brooklime Triston (SPC-SR1-1827)
7.
Milja - Gaddwr Fferyll (SPC-SR1-1702)
8.
Nerita - Jeffrey's Cadman (SPC-SR1-1088)
9.
Kiiskinen - Cherrypond Merrion (SPC-SR1-1802)
10.
Katy - Llygedyn Manawydan (SPC-SR1-1718)
11.
Sakkura - Louis d'Aubigny (SPC-SR1-614)
12.
Kiiskinen - Llanior Cradoe (SPC-SR1-1795)
13.
Nerita - My Hocus Pocus (SPC-SR1-1125)
14.
Sakkura - Iomhair of Swildie (SPC-SR1-1117)
15.
Kiiskinen - Hasselbys Ffernfael (SPC-SR1-1791)
16.
Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
17.
Örp - Pratt (SPC-SR1-1753)
18.
Sakkura - Penryffraith Arthwr (SPC-SR1-1543)
19.
taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
20.
Milja - Caerwynant Bleiddian (SPC-SR1-1699)
21. Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
22. Kiiskinen - Maerwyd Carwyn (SPC-SR1-1850)
23. Katy - Llygedyn Replica (SPC-SR1-1719)
24. Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
25. taffel - Badwr Artagan Dawn (SPC-SR1-1824)
26. Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
27. Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
28. Nerita - Griffith LAC (SPC-SR1-1054)
29. Milja - Cedion Fforddiadwyedd (SPC-SR1-1700)
30. taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Lavender (SPC-MR2-1922)
Class Reserve Champion
Milja - Glenwood Eirianwen (SPC-MR2-1713)
3.
Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
4.
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
5.
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
6.
dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
7.
Sakkura - Silverdale Agatha (SPC-MR2-40)
8.
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
9.
Kiiskinen - Twynllanan Llewella (SPC-MR2-1853)
10.
ScrewDriver - Cefnmoor Zinna (SPC-MR2-1596)
11.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
12.
Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
13.
Sakkura - Nerywick Holly (SPC-MR2-1182)
14.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
15.
Assi - Vadelmahurman Dolly Parts (SPC-MR2-1568)
16.
Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
17.
Katy - Cefnmoor Maize (SPC-MR2-1918)
18.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
19.
Kiiskinen - Llanwrda Edris (SPC-MR2-1807)
20.
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
21. Kiiskinen - C'bury Eirian (SPC-MR2-1871)
22. Katy - Cefnmoor Ravenna (SPC-MR2-1598)
Class Champion
Katy - Agateyard Snowstorm (SPC-SR2-1909)
Class Reserve Champion
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
3.
Kiiskinen - Marwolaeth (SPC-SR2-1790)
4.
Örp - Ercwlff (SPC-SR2-1768)
5.
Sakkura - Thornmere Joker (SPC-SR2-1183)
6.
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
7.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
8.
Kiiskinen - Lystar Ddraig Mynydd (SPC-SR2-1881)
9.
Katy - Beddrhiw Overcast (SPC-SR2-1913)
10.
Kiiskinen - Bodewryd Grigor (SPC-SR2-1852)
11.
Assi - Huvin Leverage (SPC-SR2-1612)
12.
Katy - Agateyard Whiteout (SPC-SR2-1915)
13.
Örp - Osheen (SPC-SR2-1778)
14.
Katy - Beddrhiw Blizzard (SPC-SR2-1907)
Class Champion
Jayde Wuopio - Eiddwen Hadewych (SPC-MR3-706)
Class Reserve Champion
Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
3.
Nerita - Crystal Caper (SPC-MR3-1126)
4.
Nerita - Dawnfrost Saltchip (SPC-MR3-1248)
5.
Sakkura - Newlow Adeline (SPC-MR3-1163)
6.
Nerita - Delicate Eudialyte (SPC-MR3-1505)
7.
Kiiskinen - Eleutheria MPB (SPC-MR3-1878)
8.
Kiiskinen - Kruunun Lavender Blush (SPC-MR3-1794)
9.
Jayde Wuopio - Northern Gold (SPC-MR3-707)
10.
Kiiskinen - Sugarskull (SPC-MR3-1879)
11.
Jayde Wuopio - Griet Sadie (SPC-MR3-705)
12.
Sakkura - Millhurst Rhoswen (SPC-MR3-1181)
13.
Örp - Blanche (SPC-MR3-1739)
14.
Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
15.
Örp - Christelle (SPC-MR3-1740)
16.
Nerita - Delicate Afterglow (SPC-MR3-1506)
Class Champion
Örp - Fortun (SPC-SR3-1743)
Class Reserve Champion
Nerita - Dawnfrost Draken (SPC-SR3-1249)
3.
Kiiskinen - Lemon (SPC-SR3-1793)
4.
Nerita - Apache's Snow Ranger (SPC-SR3-1092)
5.
Ireth - Chinook's Eithan (SPC-SR3-1731)
6.
Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
7.
Örp - Werner (SPC-SR3-1697)
8.
Örp - Èdouard (SPC-SR3-1742)
9.
Nerita - Blackjack Arr (SPC-SR3-1099)
10.
Nerita - Criminal Au Lait (SPC-SR3-1093)
Class Champion
Ireth - Lochlann Inri (SPC-MR1-1867)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Mandi (SPC-MR1-1610)
3.
Örp - Zuleika (SPC-MR1-1763)
4.
Katy - Cefnmoor Bertha (SPC-MR1-1848)
5.
Kiiskinen - Ceridwen 1727 (SPC-MR1-1876)
6.
Katy - Cefnmoor Odetta (SPC-MR1-1816)
7.
Ireth - A.D. Olympé (SPC-MR1-1857)
8.
Sakkura - Cefnmoor Maura (SPC-MR1-1820)
9.
Kiiskinen - Swffryd Mair (SPC-MR1-1851)
10.
Sakkura - Daoine Sìth (SPC-MR1-1051)
11.
Sakkura - Caoineag SBS (SPC-MR1-1184)
12.
Kiiskinen - Rhediad Cefn Ceinwen (SPC-MR1-1873)
13.
Sakkura - Heather of Radon (SPC-MR1-73)
14.
Örp - Yuko (SPC-MR1-1762)
15.
Kiiskinen - Rhosch Iorwen (SPC-MR1-1801)
16.
Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
17.
Örp - Tabby (SPC-MR1-1757)
18.
Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
19.
Sakkura - Eldreth Wianna (SPC-MR1-160)
20.
Örp - Venetia (SPC-MR1-1759)
Class Champion
Kiiskinen - Yale Yawin Dawn (SPC-SR1-1875)
Class Reserve Champion
Sakkura - Eldreth Seymour (SPC-SR1-613)
3.
Katy - Cefnmoor River (SPC-SR1-1609)
4.
Örp - Ximo (SPC-SR1-1761)
5.
Katy - Cefnmoor Rollo (SPC-SR1-1817)
6.
Jere - Rhyddhad (SPC-SR1-1889)
7.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
8.
Jere - Ap Awel Haf (SPC-SR1-1887)
9.
Örp - Upton (SPC-SR1-1758)
10.
Örp - Waldo (SPC-SR1-1760)
11.
Kiiskinen - Nydd Glyndwr (SPC-SR1-1797)
12.
Jere - Mr. Mischief (SPC-SR1-1061)
13.
Kiiskinen - Nwylln Arth Ddu (SPC-SR1-1874)
14.
Lumikatti - Awyr Barcud (SPC-SR1-1888)
15.
Kiiskinen - Mydr Llacheu (SPC-SR1-1796)
16.
Katy - Cefnmoor Gorden (SPC-SR1-1819)
17.
Sakkura - Bruadrach of Swildie (SPC-SR1-58)
18.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
19.
Sakkura - Eldreth Galahad (SPC-SR1-600)
20.
Sakkura - Cú Chulainn (SPC-SR1-615)
21. Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
22. Katy - Cefnmoor Nelson (SPC-SR1-1821)
23. Örp - Silvester (SPC-SR1-1756)
Class Champion
Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
Class Reserve Champion
Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
3.
Katy - Cefnmoor Raven (SPC-MR2-1814)
4.
ScrewDriver - Cefnmoor Azurite (SPC-MR2-1924)
5.
Nerita - Redwood's Moira (SPC-MR2-1118)
6.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
7.
Nerita - Wyat Nerida (SPC-MR2-71)
8.
Nerita - Dark Serpent (SPC-MR2-1120)
9.
Katy - Beddrhiw River (SPC-MR2-1902)
10.
Örp - Ilean (SPC-MR2-1772)
11.
Örp - Gwyneira (SPC-MR2-1770)
12.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
13.
Nerita - Yentel Miss Sweet (SPC-MR2-1507)
14.
Örp - Heledd (SPC-MR2-1771)
15.
neon - Cefnmoor Rosa (SPC-MR2-1809)
16.
Örp - Jessalyn (SPC-MR2-1773)
Class Champion
Örp - Quinlan (SPC-SR2-1780)
Class Reserve Champion
ScrewDriver - Cefnmoor Pinecone (SPC-SR2-1919)
3.
Nerita - Prince Hugo (SPC-SR2-1094)
4.
Örp - Paxton (SPC-SR2-1779)
5.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
6.
Örp - Neville (SPC-SR2-1777)
7.
Nerita - Redwood's Castiel (SPC-SR2-1119)
8.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
9.
Katy - Cefnmoor Kinsley (SPC-SR2-1808)
10.
ScrewDriver - Cefnmoor Bronze (SPC-SR2-1921)
11.
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
12.
Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
13.
indy - Cefnmoor Jelly (SPC-SR2-1917)
14.
Nerita - Yentel Trollkarlens Hatt (SPC-SR2-1055)
15.
Nerita - Yentel Andrya (SPC-SR2-1508)
Class Champion
Örp - Zénaïde (SPC-MR3-1737)
Class Reserve Champion
Örp - Adeline (SPC-MR3-1738)
3.
Ireth - Brandee (SPC-MR3-1854)
4.
Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
5.
Örp - Ulrike (SPC-MR3-1695)
Class Champion
Örp - Joakim (SPC-SR3-1747)
Class Reserve Champion
Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
3.
Örp - Achim (SPC-SR3-1646)
4.
Örp - Darcel (SPC-SR3-1741)
Class Champion
taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
Class Reserve Champion
Sakkura - Eldreth Alyn (SPC-MR1-76)
3.
Katy - Brooklime Charis (SPC-MR1-1826)
4.
Sakkura - Bealtaine of Swildie (SPC-MR1-148)
5.
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
6.
Kiiskinen - C'bury Mairwen (SPC-MR1-1872)
7.
Sakkura - Patch the Law (SPC-MR1-227)
8.
Sakkura - Doireann v. Pijnboompit (SPC-MR1-139)
9.
Katy - Copperhill's Paige (SPC-MR1-1836)
10.
taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
11.
Örp - Ceinwen (SPC-MR1-1766)
12.
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
13.
taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
14.
Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
15.
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
16.
Assi - Downs Magic Symphonie (SPC-MR1-1884)
17.
Kiiskinen - Rhediad Seirian (SPC-MR1-1877)
18.
Milja - Frdwy Beti (SPC-MR1-1709)
19.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
20.
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
21. Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
22. Örp - Racquel (SPC-MR1-1755)
23. taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
24. Örp - Dilys (SPC-MR1-1767)
Class Champion
Milja - Rhys Brychan (SPC-SR1-1708)
Class Reserve Champion
taffel - Lleinau Lwynog (SPC-SR1-1880)
3.
Milja - Llangennech Coed Drem (SPC-SR1-1707)
4.
Sakkura - Aengus v. Pijnboompit (SPC-SR1-155)
5.
Örp - Brynmor (SPC-SR1-1765)
6.
Sakkura - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
7.
Nerita - Wildfire (SPC-SR1-1123)
8.
Katy - Moreland Royal Dillon (SPC-SR1-1837)
9.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
10.
Sakkura - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
11.
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
12.
Sakkura - Somhairle Ion (SPC-SR1-172)
13.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
14.
Nerita - Untuvapilven Konnankoukku (SPC-SR1-1247)
15.
Katy - Starush Burton (SPC-SR1-1833)
16.
Assi - Caerwent Coch Gwilym (SPC-SR1-1678)
17.
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
18.
Örp - Quentin (SPC-SR1-1754)
19.
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
20.
Kiiskinen - Lystar Craith Ysgarlad (SPC-SR1-1882)
21. taffel - Yr Ardalaidd Dawn (SPC-SR1-1823)
22. Katy - Sashmoor Whitaker (SPC-SR1-1831)
23. Kiiskinen - Cherrypond Chickasaw (SPC-SR1-1886)
24. Örp - Awstin (SPC-SR1-1764)
25. taffel - Cherrypond Top Notch (SPC-SR1-1891)
26. Katy - Pineacres Mordred (SPC-SR1-1829)
Class Champion
Örp - Kirsteen (SPC-MR2-1774)
Class Reserve Champion
Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
3.
Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
4.
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
5.
Örp - Reannon (SPC-MR2-1781)
6.
Örp - Saibh (SPC-MR2-1782)
7.
Katy - Applepentre Cranberry (SPC-MR2-1904)
8.
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
9.
Örp - Treasa (SPC-MR2-1783)
10.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
11.
Katy - Applepentre Sugarplum (SPC-MR2-1914)
12.
Katy - Applepentre Gold (SPC-MR2-1910)
13.
Milja - Gorllewinol Merch (SPC-MR2-1712)
14.
Katy - Dawnacre Zanna (SPC-MR2-691)
Class Champion
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
Class Reserve Champion
Katy - Padenmoor Vapor (SPC-SR2-1911)
3.
Örp - Manny (SPC-SR2-1776)
4.
Ireth - Genheit Deiniel (SPC-SR2-1860)
5.
Örp - Leighton (SPC-SR2-1775)
6.
Örp - Folant (SPC-SR2-1769)
7.
Katy - Padenmoor Frost (SPC-SR2-1903)
8.
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
9.
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
10.
Milja - KW Caerwyn (SPC-SR2-1711)
11.
Katy - Foxtail Metal (SPC-SR2-1905)
12.
Katy - Newyddllyn Fortune Cookie (SPC-SR2-1901)
13.
taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
14.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
15.
Milja - Cedion Silver Comet (SPC-SR2-1710)
Class Champion
Örp - Karine (SPC-MR3-1748)
Class Reserve Champion
Nerita - Mulder's Sundance (SPC-MR3-1090)
3.
Nerita - Jack&Sally Arr (SPC-MR3-1102)
4.
Örp - Ilyse (SPC-MR3-1746)
5.
Örp - La Verne (SPC-MR3-1749)
6.
Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
7.
Nerita - Enobaria Not My Cup of Sparkling Vampire (SPC-MR3-1251)
8.
Örp - Yvonne (SPC-MR3-1736)
9.
Nerita - Knockturn Bewitched (SPC-MR3-1250)
Class Champion
Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)
Class Reserve Champion
Örp - Harvey (SPC-SR3-1745)
3.
Nerita - Neon Gang Arr (SPC-SR3-1100)
4.
Nerita - Singled Out (SPC-SR3-1127)
5.
Nerita - Faking It (SPC-SR3-1128)
6.
Örp - Manuel (SPC-SR3-1750)
7.
Nerita - Wyrda Evil Twin (SPC-SR3-1503)
8.
Örp - Noel (SPC-SR3-1751)
9.
Örp - Gaël (SPC-SR3-1744)
10.
Jayde Wuopio - Sokerikuun Synthwave (SPC-SR3-1642)